Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kailums un bērns

 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Sveikas, kosmietes!

Naktī pārlasot vienu no diskusijām, radās jautājums jaunai diskusijai.

Tātad - kā jūs uztverat to, ka bērns redz jūs kailu? Vai ejat ar bērniem kopēja vannā? Ja jā, kad plānojat pārstāt? Vai māsai un brālim ir normāli iet vannā? Ja jā, līdz kādam vecumam. Vienvārdsakot, diskutējam par šo tēmu...


Pēc personīgās pieredzes - meita nekad nav redzējusi tēvu kailu, mani tikai dažas reizes. Kopā vannā arī neejam.
04.01.2016 12:27 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Ir normāli, ja viena dzimuma ģimenes locekļi ir redzējuši cits citu kailus, piemēram, pirtī ejot, jo pirtī iet ar drēbēm nav ne veselīgi, ne lietderīgi un uz turieni neiet plikumus skatīties, bet citas lietas darīt.


+++ Tikai piebilde ne tikai viendzimuma. Man tas liekās kaut kā stulbi, dalities pa dzimumi ejot pirtis un mana gimene mes visi gajam kopa un man tad bija vairak par 12 gadiem. Tas ir pilnigi normali redzet savus vecakus/bralus/masas kailus. Tie tomer ir gimenes locekli un tiesi tadel nav ko kautreties. Pavisam cita lieta ka tas ir kads svess cilveks.
06.01.2016 11:05 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Mammu biju redzējusi kailu arī maza būdama. Viņa nestaigāja apkārt plika, bet es vienmēr līdu viņai līdzi uz vannasistabu vai tad kad pārģērbās. Tēti tikai apakšbiksēs esmu redzējusi.
Pirtī arī esmu gājusi kopā ar sievietēm. Kad nodarbojos ar sportu, tad duša pilna ar kailām meitenēm bija ikdiena.
Es uzskatu, ka ir labi, ja meitene redz kailu savu māti un ja puika redz kailu savu tēvu. Visiem gan nevajadzētu kailiem staigāt apkārt un māsai ar brāli iet vienā vannā (pieņemami šķiet līdz 3-4 gadu vecumam, vai arī ar apakšbiksītēm) un vispār man tas nešķiet higiēniski. (t)
06.01.2016 11:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vanga, es nemācu tik interesējos .... , bet va taču lielā dvielī ietīties un visu piesegt , jeb tas tev arī neder ?
06.01.2016 10:48 |
 
Reitings 89
Reģ: 15.02.2011
Inga88, ja esmu peldkostīmā, tad neperos, vienkārši kompānijas pēc pasēžu un pasildos. Zinu, ka nav forši sautēties peldkostīmā, taču citus variantus neredzu, nevēlēšanās atkailināties ir pārāk liela. Peros tikai tad, ja esmu ar draugu divatā.
06.01.2016 10:41 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nedomāju, ka kādam būtu speciāli bez iemesla jāstaigā plikam un tas jārāda bērniem. Es laikam esmu par privāto robežu ievērošanu, taču ne pārspīlēti: cilvēkam nav jākaunas par savu ķermeni, kailumu, tomēr neuzskatu, ka tas jāmāca, plikiem staigājot pa māju bērnu priekšā.
Ir normāli, ja viena dzimuma ģimenes locekļi ir redzējuši cits citu kailus, piemēram, pirtī ejot, jo pirtī iet ar drēbēm nav ne veselīgi, ne lietderīgi un uz turieni neiet plikumus skatīties, bet citas lietas darīt.
Pēc šāda parauga arī dzīvojām. Manu brāli gan pavisam maziņu ņēma līdzi uz sieviešu pirti, jo nebija neviena vīrieša, kas parūpētos, lai viņš nomazgātos, bet tad viņš bija pavisam mazs un diez vai kaut ko no tā atceras.
06.01.2016 10:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
PaulaMonro, nu tai sievietei ir ku-ku un tas ir pavisam savādāk ....
06.01.2016 10:31 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Tam var buut briesmigas sekas:

http://m.tvnet.lv/article/587203
05.01.2016 23:39 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Pirtī peldkostīmā nebūt nav ne labi, ne forši, ne veselīgi. Peries arī peldkostīmā?
05.01.2016 23:32 |
 
Reitings 89
Reģ: 15.02.2011
Pirtī esmu gājusi kaila tikai ar savu puisi. Tiklīdz tā ir publiska pirts vai arī kopējs ģimenes gājiens uz pirti - esmu peldokstīmā. Nejūtos ērti sēdēt kaila citu kailu sieviešu vidū.
05.01.2016 15:24 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es arī eju pirtī kaila kopā ar savu mammu. Un ne tikai ar mammu.
Viens taču pirtī nesēdēsi. :)
05.01.2016 15:17 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Tas, ka te dažas pieaugušas sievietes iet kailas pirtī kopā ar saviem vecākiem gan man šķiet galīgi slimi.

Par kopīgām pirtīm neiet runa, bet nekas nenormāls nav, ja pirtī peras kailas sievietes, mamma, meitas, māsīcas, krustmāte un otrā tūrē iet vīrieši. Kas tur slims?
05.01.2016 15:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Wee ir tak poati aizmnirsa ka ir teiksui ka spoa, baseinus un sporta zales neakd nav apmeklejusi.

:DDDDDDDDDDDDDDD

es teicu , ka nekad neapmeklēju koplietošanas dušas, respektīvi eju uz baseinu , bet neeju tajā dušā , sporta zāles tiešām neapmeklēju , no domas slikti sametas visi netīri sasvīdušu - fuj ....
bet nu tev jau kā parasti viss par mani labāk zināms , tev ar Ģirtu ir daudz kopīga ! :D
05.01.2016 13:04 |
 
Reitings 216
Reģ: 05.03.2015
Atceros,ka es arī esmu vannojusies kopā ar brāli,bet ar mammu nekad.
Arī kailu mammu neesmu redzējusi,ja nu ienākot istabā,kad viņa ir pārģēbusies,bet tad arī esmu novērsusies vai vienkārši turpināju meklēt to pēc kā biju ienākusi.
Man kailums netraucē un neesmu kautrīga (it kā). Es svešu cilvēku klātbūtnē varu mierīgi pārģērbties,iet mazgāties,bet mammas klātbūtnē nekad,es nezinu,man ļoti nepatīk doma,ka mamma varētu mani kailu ieraudzīt.
Dažreiz gan tas kailums tiek pārforsēts,piemēram,kaut kādās kopīgās ģērbtuvēs es cenšos ātri pārģēbties un ar savu kailumu baigi neplātīties,bet ir tādas dāmas,kas kailas sāk zvanīties apkārt, dīdās ar savu kailumu man pie sejas (ja skapīši ir blakus), stundām žāvē matus pie lielā kopīgā spoguļa u.c. lietas. It kā jau nekas tāds,bet nu uzvelc vismaz apakšveļu, man tomēr nav patīkami,kad visu laiku rēgojas kādas plikumi.
05.01.2016 09:44 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Pašai bērnu nav, līdz ar to pieredzes ar saviem nav, bet - kad es augu, atceros, ka mēs ar māsu gājām vienā vannā mazu bērnu vecumā. Vecākus gan neatceros plikus redzējusi. Tētis tik staigāja pa mājām "semejkās", bet tas arī ir plikākais. Tagad, kad jau visi esam lieli, pirtī vecāki iet plikiņi, tad nu esmu redzējusi, es gan ar dvieli, bet, kad skrienam lekt dīķī pēc pirts, tad laikam visi diezgan pliki. Jāatzīst, ka tas mani mulsina, bet nu tas nenotiek katru dienu, tāpēc viss normāli.
Pati jūtos kautrīga par savu ķermeni, bet man par labu nāca 4 gadi kojās, kur bija kopīgās dušas, un nebija variantu - bija jābūt plikai citu cilvēku klātbūtnē, tad nu pie sava kailuma nācās pierast.
Domāju, ka arī savu bērnu klātbūtnē plika nestaigāšu, un vannā ar bērnu kopā.. nu, kad būs bērni, tad redzēs, nav izslēgts - ja tā būs ērtāk un mierīgāk, nebūs jau variantu :D
05.01.2016 09:29 |
 
10 gadi
Reitings 3996
Reģ: 02.01.2011
jā, bērns ir redzējis, ir iets vannā kopā

katrs dara kā grib, bet galvenais- neaudzināt bērnam nepareizus uzskatus, ka ķermenis ir slikts, slēpjams, neķītrs utt. veselīga attieksme, lai vēlāk bērnam nav jāmokās ar kompleksiem un jādomā, kurā stūrī nolīst, lai pirms sporta nodarbības pārģērbtos vai pirms baseina uzģērbtu peldkostīmu.
05.01.2016 09:13 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Mani vecāki nav bijuši īpaši brīvdomīgi, arī tā īsti neatceros redzējusi viņus kailus. Bet arī tad, ja viņi dreifētu pa māju pliki šad tad..nezinu, laikam es pierastu un man tas nekādas baigās emocijas neizraisītu. Ar brāli kopā gājām vannā līdz kaut kādam vecumam, kuru vēl miglaini atceros (man varēja būt 3-5 gadi, viņam attiecīgi par 3 gadiem mazāk).
Kaut gan kaut kāda kauna sajūta jau laikam bija ieaudzināta, jo padsmit gados pirmajās seksuālajās attiecībās es ļoti kautrējos no sava ķermeņa un plika vispār nerādījos puisim. Bet tas ātri pārgāja pats no sevis, pēc konkrētajām attiecībām. Tagad es vispār neuztveru kailumu kā kaut ko slēpjamu. Mans ķermenis ir manas dvēseles mājas, man patīk par to rūpēties un man nekad, cerams, nebūs no tā kauns. Es kojās mierīgi varēju kaila mazgāties kopējās dušās, tāpat kā to varu tagad sporta zālēs, esmu gājusi pirtī kaila, esmu redzējusi draudzenes/paziņas kailas, viņas - mani, pa mājām bieži staigāju kaila, esmu arī dārzā un uz balkona stāvējusi kaila. :D
04.01.2016 21:53 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Senos laikos (100-150 gadus atpakaļ) sestdienās visi gāja pirtīs.

Oftoppic, bet fantastiskas vēstures zināšanas. :D
04.01.2016 21:39 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Mani reiz nošokēja draudzenes māsa. Ienācu pie viņiem dzīvoklī, viņai tad bija 25+ gadi. Dzīvoklī bija arī viņas mamma, tētis un māsa , es ciemiņš ierados. Viņa stāvēja kaila koridorā pie spoguļa un nemaz nejutās neērti par manu ienākšanu un vecāku atrašanos dzīvoklī. Nu es saprotu, ka vecāki ir vecāki, bet nu viņa jau vairs nebija bērns.
04.01.2016 21:24 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
Hmm,mees ar gjimeni diezgan ilgi gaajam kopaa visi kaili pirti, liidz man palika kaadi 9/10 gadi, es iipashi nemulsu, nepieversu kailumam uzmaniibu, tas viss likas dabiski un pashsaprotami Tagad beernam 3 gadi un arii iipashi nesleepjos, protams, censhos paargeerbties citaa istabaa, bet nereti beerns ielien vannas istabaa,kad es tur esmu, nespiedzu un uztveru diezgan dabiski, vinsh mani arii. Vannaa vairs neejam kopaa, kaadreiz gaajaam, kad bija mazaaks. Ja buutu bralis, maasa liktu droshi vien liidz 5/6 gadu vecumam kopaa. Es nezinu, man tas vispaar neliekas nekas iipashi vai sleeepjams, bet ne arii kas taads ar ko jaauzbaazjas. Neons praatiigi uzrakstiija.
Pirtiis vai spa arii mazgaajos kaila un neskatos iipashi uz citaam sievieteem, neinteresee arii, vai kaada uz mani baigi skataas.
04.01.2016 21:17 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es personīgi neesmu redzējusi savus vecākus kailus un nejūtu, ka būtu kaut ko palaidusi garām :D Domāju, ka es ar saviem bērniem arī plika nestaigāšu un kopā vannā neiešu.
Bez pārmetumiem tiem, kas tā dara.
04.01.2016 21:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits