Kailums un bērns

 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Sveikas, kosmietes!

Naktī pārlasot vienu no diskusijām, radās jautājums jaunai diskusijai.

Tātad - kā jūs uztverat to, ka bērns redz jūs kailu? Vai ejat ar bērniem kopēja vannā? Ja jā, kad plānojat pārstāt? Vai māsai un brālim ir normāli iet vannā? Ja jā, līdz kādam vecumam. Vienvārdsakot, diskutējam par šo tēmu...


Pēc personīgās pieredzes - meita nekad nav redzējusi tēvu kailu, mani tikai dažas reizes. Kopā vannā arī neejam.
04.01.2016 12:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jums tiešām liekas normāli skatīties uz savu tēvu kailu??


Vot šis arī man interesē. Ok, sveši cilvēki tiešām ir kas cits un ja tur mums nav aizspriedumi, tad pa lielam slikti izaudzināti neesam.
Ja vel meita māti redz kailu pārģērbjoties vai ejot konkrēti kailiem pirtī arī liekas normāli jo tā tas vienkārši daudziem ir pieņemts.
Tomēr savu tēvu nu nekad negribētu redzēt kailu, tā pat es arī pieņemu ka neviens dēls savu māti nevēlētos redzēt kailu.
04.01.2016 13:10 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja vel meita māti redz kailu pārģērbjoties vai ejot konkrēti kailiem pirtī arī liekas normāli jo tā tas vienkārši daudziem ir pieņemts.
Tomēr savu tēvu nu nekad negribētu redzēt kailu, tā pat es arī pieņemu ka neviens dēls savu māti nevēlētos redzēt kailu.


+
04.01.2016 13:14 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Jums tiešām liekas normāli skatīties uz savu tēvu kailu??

'

Nē, ja jāatbild, bet man nekad mūžā nebija tāda situācija, kur varētu /kaut vai netīšām/ ieraudzīt tēti kailu. Kad gājām pirtī (pēdējo reizi visi kopā gājām bērnībā, ar sievietēm-radiniecēm), tad bija atsevišķi - sākumā vīrieši un tad sievietes. Vai otrādāk. Bet atceros pat no bērnības to nepatiku pret svešiem kailiem ķermeņiem, tāpēc jau gadus 20 noteikti nebiju kopējā pirtī, jo man vienkārši nepatīk.

Un jā, pēc baseina mazgājos vai nu peldkostīmā, vai nu pa pliko (bet ar nosacījumu, ka ir atdalītas duškabīnes). Nu, nepatīk man redzēt svešus plikumus, kā arī atrādīt savus. Man vispār kailums nepatīk! Tāpēc nevaru iedomāties gulēt naktī kaila vai tikai apakšbiksēs. Katram savs.

Un jā, savu mammu un māsu redzēju kailus arī pieaugušā vecumā. Nothing special, nekādu emociju. Pa lielam māsa un mamma ir vienīgas sievietes, kurām varu atrādīties kaila - bet atkal ne speciāli, bet ja tā gadīsies, prom no istabas neskriešu :D
04.01.2016 13:16 |
 
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
Es ar brāli kaut kur līdz 7 gadu vecumam kopā vannojāmies gada aukstajos mēnešos. Mammai bija vieglāk uzreiz ar abiem tikt galā (mums starpība gads un 10 mēn, viņš jaunāks). Kaut kur līdz 10-12 gadu vecumam vasarās, kad dzīvojos laukos, mazgājos ar citām ģimenes sievietēm kopā pirtī. Varētu mierīgi arī tagad, ja vajadzētu. Varam ar māti, krustmāti mierīgi viena telpā pārvilkt augšas. Mums gan ģimenē nebija ierasts iet pirtī pa pliko, vienmēr peldkostīmos, bet ģimenēs, kur tā ir pieņemts, nesaskatu neko sliktu. Viņi iet pa pliko, es peldkostīmā, tās tak viņu mājas, lai dara kā grib. Pa pliko gan iet vīrieši, vismaz man zināmajā ģimenē.
Pag. gadā aizvedu māsīcu uz Līvu akvaparku (11 gadi), pārģērbāmies vienā kabīnē, jo bija daudz cilvēki. Piedāvāju viņai, iesim kopā vai kāda pagaidīs, jo tomēr vecums tāds, ka cilvēks jau apzinās savu ķermeni. Izlēmām kopa ģērbties, pēc tam gan katrai sava kabīnīte, mazāk cilvēki un pie tam slaucīties nebūtu ērti.
Es tiešām nesaprotu, kas var būt slikts veselīgā kailumā ar sev tuviem cilvēkiem.
Tā, kura minēja, ka ir vecmodīga... Tā ir kompleksaina domāšana nevis vecmodīgums. Daži laikam nezina, kā cilvēki agrāk mazgājās. :)
04.01.2016 13:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Jums tiešām liekas normāli skatīties uz savu tēvu kailu??


neviens speciāli tur neko nepēta , bet manā skatījumā krāniņš ir un paliek krāniņš , tēta, drauga, vīra vai kaimiņa , attiecīgā vietā ( piemēram pirtī ) , tas mani nemaz , nemaz nemulsina . Kā tad cilvēki nūdistu pludmali apmeklē ? tu taču pavisam sveši krāniņi un vāveres apkārt
04.01.2016 13:18 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
a vot koplietošanas dušas gan es nelietoju , ne dēļ plikumiem , bet visādām sēnītēm u.c štruntiem :-/
04.01.2016 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
neviens speciāli tur neko nepēta , bet manā skatījumā krāniņš ir un paliek krāniņš , tēta, drauga, vīra vai kaimiņa , attiecīgā vietā ( piemēram pirtī ) , tas mani nemaz , nemaz nemulsina


Ļoti patīk wee domāšana :) Arī visa ģimene ejam kopā pirtī, pa pliko, tie, kas grib, piesedzās ar dvielīti (es tajā skaitā), bet pārējie, kas jūtas ērti - ne. Nekādu problēmu
04.01.2016 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Un esmu dzīvs piemērs, kur dēļ tā, ka vecāki ļoti slēpās un kailums var teikt bija tabū mājās, mani pusaudžu gadi, kad sāku iepazīties ar zēniem bija briesmīgi. Mans pašvērtējumu bija zems, var teikt nežēlīgi zems. Filmas, kur parādījās kāds kailums, bija runa par seksu tur, mamma vienmēr slēdza prom. Amerikāņu pīrāgs vispār bija tīrākā erotika un viņa nespēja saprast kā ko tādu var radīt 21.00 vakarā. Tētim uz filmām bija vienalga, mamma gulēja, tad skatīties varējām.

Kad sākās jau ar draugu nopietnākas attiecības, uhh, tas man bija grūts periods, draugam arī. Esam kopā jau 6 gadus un varu teikt, ka pēdējos 2 gadus tik tā vairāk esmu atvērusies it visā, bet vēlētos vēl vairāk.

Esmu jau lasījusi par šo kailumu un bērns. Tāpēc zinu jau, ka vecāki(mamma) darīja visu pilnīgi pretēji kā būtu bijis vēlams.
04.01.2016 13:31 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
O cik te daudz kompleksu pārzinātāju! Kā kas, tā - tev ir kompleksi :-D pēc jūsu tik bieži uzstādītajām diagnozēm tomēr liekas, ka drīzāk jums ir pārāk daudz kompleksainu tarakānu bēniņos.
04.01.2016 13:44 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Man kaut kā šī tēma ir sakārtota pa dzimumiem,tāpat kā bija manā ģimenē ar vecākiem. Tēti kailu neesmu redzējusi. No mammas kailuma neslēpjamies. Gan esmu saukusi noberzt muguru, gan viņa man.
Tā,kā pašai ir dēls - neplānoju visu laiku plika drasēt gar viņa acīm, tomēr līdz noteiktam vecumam, kopīgas vannas ar mammu neliekas nekas tāds.
04.01.2016 13:59 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Mezinu, mums nav problēmu ar kailumu.
Baigi nekautrējamies un speciāli arī neizrādamies.
Viss mums tā pa mierīgo.
04.01.2016 14:00 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Ļoti laba tēma.. arī īsti netieku skaidrībā, kā ir pareizi, bērnu man vel nav, bet esmu redzējusi savu draugu un radu ģimenē situācijas, kuras uzskatu par jocīgām...

Ja vecāki ar bērniem iet vannā, tas ir ok līdz noteiktam vecumam, nu piem līdz 3 gadu vecumam. Tālāk māca bērnam patstāvību un mazgāties pašam, tikai pieskatot viņu.. Kaut kā tā varētu būt pareizi manā skatijumā

Pa mājām mana mamma bieži staigāja kaila, un man tas nesagādāja problēmas, un tomēr jau no mazotnes es zināju, ka ne visi tā dara, un manu psihi tas nesabojāja :-D

Tagad kas man liekas jocīgi.. esmu redzējusi kad māsa un brālis 25 un 10 gadi, iet vienā vannā, jo māsa to brāli it kā mazgā, palīdz izmazgāt matus. tas ir normāli?? puikam 10 gados tikai sāk veidoties saprašana par to, kas ir sievietei kājstarpē un kas vīrietim, un tagad ar māsu iet vienā vannā?... to es nesaprotu.. un arī likt vienā vannā bērnus- brāli un māsu, kur brālis ir vecāks.. puisis tomēr ir puisis! viņam interesē ar ko meitenes atšķiras no puikām, un tas nevar atstāt kādu negatīvu iespaidu?? man tas šķiet nepareizi (nu, piemēram meitene 5 gadi un puika 10 gadi, vienā vannā)...
04.01.2016 14:01 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ir viens mirklis bērna augšanā, kad viņam vai viņai sāk palikt kauns un sāk kautrēties par savu ķermeni un svešiem ķermeņiem (piemēram, paliek kauns kopā ar vecākiem skatīties filmu, kur bučojās :) ) to brīdi īsti nevar palaist garām.
manuprāt, līdz bērnam paliek neomulīgi redzēt kailus ķermeņus un pašam būt kailam, ir ok kopā iet pirtī, pārģērbties atrodoties vienā istabā utml. aktivitātes.
04.01.2016 14:04 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Es nevaru ieiet ar bērnu kaila dušā, es zinu, ka tas nav nekas tāds, bet.. man ir kauns. Zinu, ka nepamatoti.
Labāk bērnus mazgāju apģērbta. Un vienmēr staigāju apģērbta, pat guļu ar garajām biksēm :D
04.01.2016 14:06 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man puika ļoti agri sāka viens vannoties, ja nemangos, kad sāka sēdēt un celties kājās. Ļoti patika un patīk izvērsties pa vannu.
04.01.2016 14:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mana meita mani kailu ir redzejusi 2 reizes, 1. x kad bija 5 meneshi un otro reiz pagashnedelj, kad meginaju ieiet dushaa, noliekot vinai pie kabines mantas, bet kaa dushu iesleedzu saak raudaat, un tad no taas dushoshanaas nekas nesanaak. Virs ar meitu, kad vinai bija pirmaa vanna majas, laikam 2. vai 3. dienaa, gaja peldbiksees vanna, vinjam ir neerti. Manuprat, kermenis ir tada lieta, kuru jamaca neizradit.


Un esmu dzīvs piemērs, kur dēļ tā, ka vecāki ļoti slēpās un kailums var teikt bija tabū mājās, mani pusaudžu gadi, kad sāku iepazīties ar zēniem bija briesmīgi. Mans pašvērtējumu bija zems, var teikt nežēlīgi zems. Filmas, kur parādījās kāds kailums, bija runa par seksu tur, mamma vienmēr slēdza prom. Amerikāņu pīrāgs vispār bija tīrākā erotika un viņa nespēja saprast kā ko tādu var radīt 21.00 vakarā. Tētim uz filmām bija vienalga, mamma gulēja, tad skatīties varējām.


shii atkal ir otra galejiba, sleepas dikti no saviem berniem, bet taja pashaa laikaa neveica kaut vai kaut kadas paarrunas, kadelj kermenis ir jaslepj, kadelj ir tadas un tadas atshkjiribas kjermenjos starp meiteneem un zeniem.

Mums pazinju lokaa arii ir gimene, kuri neslepj savu kermeni no berniem (mums par to bija diskusija), kur normaali ir, kad bernam dibenu peec wc apmeklejuma notira draugi, nevis mamma vai tetis, tas atkal cits staasts un atkal citi mani aizspriedumi.
04.01.2016 14:18 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Mums pazinju lokaa arii ir gimene, kuri neslepj savu kermeni no berniem (mums par to bija diskusija), kur normaali ir, kad bernam dibenu peec wc apmeklejuma notira draugi, nevis mamma vai tetis, tas atkal cits staasts un atkal citi mani aizspriedumi.


un interesanti, ko šī pati ģimene par to saka?? Man nebūtu problēma noslaucīt dupsi draudzenes bērnam, ja viņš mani pasauktu palīgā uz tualeti, bet.... vecakiem ir jāmāca savi bērni- kuram onkulim un tantei drīkst rādīt savu dibenu un kuram nē!
04.01.2016 14:29 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
vecakiem ir jāmāca savi bērni- kuram onkulim un tantei drīkst rādīt savu dibenu un kuram nē!


tieshi taa iemesla deelj, ka tadi onkulji ar sliktaam fantaazijaam visbiezhaak ir tuvinieku lokaa un ar tuvu piekljuvi bernam, es negribu, lai manam bernam liktos norma, ka tante vai onkulis var noslaucit dibenu... bet tikai mamma un tetis, es nesaku, ka man apkart ir pedofili, vet es nevaru ne par ko galvot, labi, ta jau nobiide no teemas..

pati gimene ir brivi domajosha attiecibaa uz daudz lietaam...
04.01.2016 14:40 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Gan esmu saukusi noberzt muguru, gan viņa man.


Man arī tas pats..
04.01.2016 14:43 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Manuprat, kermenis ir tada lieta, kuru jamaca neizradit.


+ + +

No manis vecaki savu kailumu diemzel neslepa un varu teikt ka man kaa bernam nebija patikami redzet maati ejam ar veejaa pliivojoshaam spaniela ausiim un teevu zvaniem skanot. Baigaa trauma jau nav, bet patikami nav.

Un esmu dzīvs piemērs, kur dēļ tā, ka vecāki ļoti slēpās un kailums var teikt bija tabū mājās, mani pusaudžu gadi, kad sāku iepazīties ar zēniem bija briesmīgi.


Tu tam nebiji vienkarsi nobriedusi.
04.01.2016 14:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!