Cik dārgs saderināšanās gredzens?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Brāļuks beidzot sadūšojies bildināt draudzeni, un rīt ņem mani līdzi par konsultantu iegādāties gredzenu :) Un tad nu prasa, cik dārgs gredzens ir ok un vai tam ir nozīme?

Es jau esmu internetā salasījusies, ka tam jābūt vismaz 3 vīrieša mēnešalgu apmērā. Bet brālis, lai arī pelna labi, uz tūkstošiem vērtu gredzenu netēmē, jo labāk kāzām krājot. Viņš tēmē uz pašu minimālo standartu, tīri simboliski, kur zelta riņķītis ar mazu briljanta actiņu, kas maksājot tā ap 500 eiro.

Vai tas, jūsuprāt ir ok? Vai gredzeman tiešām ir jāatspoguļo vīrieša ienākumi vai tam jābūt vienkārši simboliskam?

Cik jums dārgs gredzens bija un vai tam piešķīrāt nozīmi?
18.12.2015 14:56 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
PaulaMonro- Es tomēr uzskatu la tas ir pilnīgi ok bildināt bez gredzena, cik te daudzas meitenes arī vēl nesen rakstīja ka ir bildinātas bez un izklausijās super :) Un neiet runa par to ka negribas tērēties, lai gan arī tas+ vislaik jauztraucas vai tas gredzens patiktu, bet kas pats galvenais- pieiet tam visam netik tradicionālā veidā. Esmu par originalitāti, tādēl liekas ka jebkura normāla meitene priecātos par piemēram viriesa pastaisitu gredzeni daudz vairak neka par pirktu, lai cik dārgs arī nebūtu. Vai arī vienkārši spontāni pajautatu, kad justu ka tiesam vēlas. Vai aizstātu gredzenu ar vienkārši ko gredzenam līdzīgu. Ir taču tik daudz originālāku un foršāki cariantu par vienkārši nopirktu gredzenu :-) Bet nu katram savs.

Ja es tomēr izlemtu bildināt savu sievieti ar gredzenu, tad ar ko šādu:

Vienkāršs un smuks :-) šausmigi nepatik tie kuriem tas spīdeklis tarčī arā :-D
19.12.2015 18:33 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Pozitīvais, tevis ieliktie ir laulību gredzeni.
Un attiecibā uz saderināšanās gredzena izskatu - ir diezgan vienalga, kas patīk tev, jo gredzenam ir jāpatīk tā saņēmējai un valkātājai.
19.12.2015 18:57 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pozitīvais, tie ir laulību gredzeni :D Dizains tomēr atšķiras - saderināšanās ir greznāki, bet laulību ir praktiska stīpiņa.
19.12.2015 18:58 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Bella- Es rakstīju ka savai sievietei dāvinātu ko tamlīdzīgu. Man arī vienalga kas patīk citām meitenēm vai kādus dāvina citi čali. Es dāvinātu tādu, kas galvenokārt patiktu man.

P.S. - Šos gredzenus atradu meklējit pēc atslēgvārdiem saderināšanās gredzens. Bet nu logiski ka es neko daudz no viniem nesaprotu, tikai varu pateikt kurš patīk un kurs ne.

Lūk vēlvien variants, kā jums šis? :
19.12.2015 19:07 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es dāvinātu tādu, kas galvenokārt patiktu man.


Tad pats varēsi arī nēsāt! Galu galā gredzenu Tu dāvinātu sievietei un būtu jādāvina tāds, kāds viņai varētu patikt, nevis kāds patīk Tev (ja jūsu gaumes būtu ļoti atšķirīgas).
19.12.2015 19:08 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
freya- Jau zināju ka vismaz kāda piesiesies šim teikuma
. :-D Bet logiski ka ja es pirktu par savu naudu, tad tādu kādu pats arī vēlētos redzēt draudzenes pirkstā. Cik stulbam ir jābūt lai pirktu tādu, kurš pašam nepatiktu? Ja gaumes galīgi nesaskan, tad labāk gredzenu vienkārši nedāvināt un kā jau iepriekš rakstīju, pieiet tam originālāk.
19.12.2015 19:12 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Bet logiski ka ja es pirktu par savu naudu, tad tādu kādu pats arī vēlētos redzēt draudzenes pirkstā. Cik stulbam ir jābūt lai pirktu tādu, kurš pašam nepatiktu? Ja gaumes galīgi nesaskan, tad labāk gredzenu vienkārši nedāvināt un kā jau iepriekš rakstīju, pieiet tam originālāk.

Var nākties ieberzties ar tādu domāšanu - draudzenes nu jau vīrs arī gribēja tam pieiet orģinālāk un ar orģinālāku gredzenu, dabūja pirkt kārtīgu saderināšanās gredzenu, jo draudzenei tas pirmais ļoooti nepatika.
19.12.2015 19:23 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Nu ja sieviete ir tik cimberlīga,tad nahu*j tādu. Nopietni! Ok, varbūt tas gredzens tiešām sanāca loti neglīts ( lai gan jebkurā gadījuma sievietei vajadzētu novērtēt ka virietis ir centies) bet ja nē, tad tiešām tādas duras var iet dirst. Es jau nu noteikti neietu pirkt jaunu. Ja nepatiktu-tad man tādu sievieti nevajag. Labāk dzīvot vienam nekā ar kaprīzu sievieti un izdabāt vinas iegribām. Nē paldies!

Normāla sieviete tomēr novērtētu ka virietis vispār vinu precēt grib un to ka centies un tas gredzens butu galīgi mazsvarīgs.
19.12.2015 19:41 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
pozitīvajam ir problēmas saprast, ka ir grūti nēsāt acu priekšā kaut ko, kas ļoti nepatik un nav harmonijā ar sevi.

Ja gredzens ir simbols, kuru pēc tam noliek plaukta - cita lieta.
Es savu pirmo gredzenu arī ņēmu nost, un vīrs nesaprata kādēļ... viņš vēlējās, lai nēsāju... Tagad, kad ir kāds man patīk, viņam liels prieks, ka, ik dienas gredzenu uzlūkojot, es smaidu. Lai arī tās ir papildus izmaksas, mans prieks viņam ir vairāk vērts.
19.12.2015 19:49 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Viņa viņam jaunu gredzenu neprasīja, bet to gredzenu nenēsāja, jo galīgi negāja pie sirds. Topošajam vīram bija svarīgi, lai gredzens tiktu nēsāts, tāpēc pirka citu, klasiskāku un līgavas gaumei atbilstošu.

Tā nav cenšanās, ja gredzenam ir jāpatīk tikai tev un tā nēsātājas gaume ir nesvarīga. Bet tev jau nav jāuztraucās, mūžam dzīvosi viens, jo tāpat neviena tevi neprecēs. ;)
19.12.2015 19:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es pieņemu ka Pozitīvais nākamais komentārs būs apmēram tāds - "Kāpēc man būtu jāpērk kaut kas kas man pašam nepatīk, it īpaši ja tas nemaksā lēti? Kā ne kā vai tad jūs kādam pērkat ko tādu kas jums pašam nepatīk utt."
Principā, tik uzrakstīts pārspīlētāk nekādomāts, drīzāk viņš meklētu gredzenu kas patiktu gan viņam pašam, gan arī pret kuru nebūtu iebildumi sievietei (neatkarīgi no cenas).
19.12.2015 19:55 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Miss joker- Tieši tā :-) ok, varbūt nedaudz pārspīlēti uzrakstīju. Bet nu galvenais taču ir pats process, nevis tas gredzens. Tiešām te visas ir tik izlepušas ka teiktu nē ja bildinātu "prasti" um bez gredzena? Domāju ka nē, jus tapat loti priecātos. Jo gredzens galu galā nav obligāts. Ja vīrietis nevēlas bildināt ar gredzenu vai nesaskan gaumes, kapec lai nebildinātu bez?
19.12.2015 20:02 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Neviens nesaka, ka gredzena dēļ noraida bildinājumu. Bildinājumu var pieņemt, lūdzot gredzenu samainīt. :-)
19.12.2015 20:08 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Hippie Chick Ja drīkst jautāt, ar kādu burtu sākas Tavas draudzenes vārds?
19.12.2015 20:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu ja sieviete ir tik cimberlīga,tad nahu*j tādu. Nopietni! Ok, varbūt tas gredzens tiešām sanāca loti neglīts ( lai gan jebkurā gadījuma sievietei vajadzētu novērtēt ka virietis ir centies) bet ja nē, tad tiešām tādas duras var iet dirst.


Tad nah** tadu ligavaini, kursh nezin sievietes gaumi, varbut tikai man paveicies, ka virs manu gaumi parzin labi, zin ko es nesaaju, ko nee, kas patik, kas nee...???

Bet par teemu, man bija padargs gredzens, virietim pateicu joka peec, naac tikai pie manis ar Cartieru, savadak nepreceshu, nu i atnaca :D

Protams, gredzenu pasutijaam pie musu gimenes drauga - juveliera un sanaca daudz letak, bet loti lidzigs tadam, kuru veikalaa noskatiju, cik maksaja - nepateikshu, bet gribeju, lai tieshi tas cilveks man vinju taisa un beigas visi laimiigi :)
19.12.2015 20:11 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Pozitīvais, protams, vari bildinat meiteni mirkla iespaidā, negatavojoties, bet tas neliedz peec tam uzaicinat uz vakarinam, pastaigu pa parku (kur velies) un uzdavinat gredzenu, tadu, kas pasham liekas ok, bet galvenokart patik pashai meitenei.
Man tomer neptik, ka, lai ko Tu arii teiktu, visam cauri spiezas žmodziishanaas par naudu. Tevii tiesham nav nekads davinashanas prieks, prieks par to, ka otram prieks? Es to nesaku tikai par sho diskusiju, bet arii saistiba ar to, ko teici par Ziemassvetkiem, ka Tev tie nepatik, jo negribi teret davanam un saskati tikai komercializaciju.

Par to pashu gredzenu runajot - kaa jau teicu nav jabut dargam, galvenais, lai gaumigs, ir padomats par praktisko pusi (eerti valkat) un ir pieteikami izturiigs (viens no iemesliem, kapec pashadarinats nederees, ja vien neesi juvelieris rotkalis vai nenodarbojies ar to hobija liimenii). Un pats galvenais, lai valkatajai patik un ir prieks :)
19.12.2015 20:12 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Man šķiet, ka autore kaut ko drusku sajauca - 3 mēnešalgu apmērā iesaka pirkt automašīnu, nevis saderināšanās gredzenu :-D nebija gadījuma 1/3 mēnešalgas, kā te vienā komentārā jau minēts?
Es laikam tiešām vairāk priecātos, ja saņemtu dāvanā mašīnu, nevis neadekvāti dārgu bruļiku, lai cik ļoti simboliska nozīme tam nebūtu :-D
19.12.2015 20:14 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Normāla sieviete tomēr novērtētu ka virietis vispār vinu precēt grib


Pozitīvais, Tev ir draudzene/līgava/sieva ?
19.12.2015 20:21 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
PaulaMonro- Nežmodzos, vienkārši es nemāku dāvināt un neesmu dāvinātāju tips. Man labāk patīk kad dāvina man :-D Tādēl es saku no sevis, personigi ka savu sievieti bildināšu bez gredzena vai arī ar loti neuzkrītošu un prastu.

Par ziemassvētkiem- es jau teicu ka nemīlu dāvināt un neprotu pirkt dāvanas, tas nav slikti, bet tapēc vienkārši to nedaru :-)
19.12.2015 20:27 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
neuzkrītošu un prastu


Mīļumiņ, ielago, ka ir atskiriba starp parastu un PRASTU ;)
19.12.2015 20:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits