Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik dārgs saderināšanās gredzens?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Brāļuks beidzot sadūšojies bildināt draudzeni, un rīt ņem mani līdzi par konsultantu iegādāties gredzenu :) Un tad nu prasa, cik dārgs gredzens ir ok un vai tam ir nozīme?

Es jau esmu internetā salasījusies, ka tam jābūt vismaz 3 vīrieša mēnešalgu apmērā. Bet brālis, lai arī pelna labi, uz tūkstošiem vērtu gredzenu netēmē, jo labāk kāzām krājot. Viņš tēmē uz pašu minimālo standartu, tīri simboliski, kur zelta riņķītis ar mazu briljanta actiņu, kas maksājot tā ap 500 eiro.

Vai tas, jūsuprāt ir ok? Vai gredzeman tiešām ir jāatspoguļo vīrieša ienākumi vai tam jābūt vienkārši simboliskam?

Cik jums dārgs gredzens bija un vai tam piešķīrāt nozīmi?
18.12.2015 14:56 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nojaushu , ka izmeru zinaaja , jo paneema kaadu citu manu gredzentinu ;)
Bet veelmes arii zinaaja , jo priekshroku dodu klasikai , taatad ikviens gredzens ar actinu man ietu pie sirds . Neesmu tik ciniska , lai saderinaashanaas gredzenu veerteetu augstaak par pashu cilveeku ;)
Ne tāda alkatīga un ciniska kaa Baiba no Vinas melo labāk :D
10.06.2017 16:18 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Manis pēc gredzens var būt paštaisīts no garāžas ;-)
10.06.2017 17:04 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Savu perfekto bildinājumu esmu iztēlojusies Hesburger ar sīpolu gredzenu. :-D
10.06.2017 17:25 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
es saderināšanās gredzenu uztveru kā simbolu, nevis seifa aksesuāru

Perfekti! Ne jau gredzena dārgums noteiks laulības veiksmīgumu. Turklāt katrs vīrietis ieliek pūles un idejas, lai izvēlētos, viņaprāt, īsto gredzenu. Citam svarīga cena, citam izskats, vēl citam kāda dziļāka nozīme. Nav nozīmes vai tie ir 50 vai 550eur.
10.06.2017 17:37 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Atvainojos, bet vai tad tas brālis to gredzenu nēsās? Cik zinu tad līgava izvēlas saderināšanās gredzenu kāds viņai patīk- jo viņai viņš arī būs jānēsā vai jānenēsā. Man laikam grūti izpatikt, un to kas man nepatīk noteikti nenēsātu.
Neko labu pa 500 eiro nevar nopirkt. Tādu nenēsātu. Ne jau cenas dēļ, bet tāpēc, pēc kā izskatās.Tāpat doma par zeltu/platīnu un briljantu ir tāpēc ka sudrabs apmelnē dažos gados un svarovski mierīgi sabojāsi. Tās pirmās tādas izturīgākas lietas. Uzskatu, ja nevar atļauties, tad ko ākstīties.
23.01.2022 16:50 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
gravity o clock @ 23.01.2022 16:50
Atvainojos, bet vai tad tas brālis to gredzenu nēsās? Cik zinu tad līgava izvēlas saderināšanās gredzenu kāds viņai patīk- jo viņai viņš arī būs jānēsā vai jānenēsā. Man laikam grūti izpatikt, un to kas man nepatīk noteikti nenēsātu.
Neko labu pa 500 eiro nevar nopirkt. Tādu nenēsātu. Ne jau cenas dēļ, bet tāpēc, pēc kā izskatās.Tāpat doma par zeltu/platīnu un briljantu ir tāpēc ka sudrabs apmelnē dažos gados un svarovski mierīgi sabojāsi. Tās pirmās tādas izturīgākas lietas. Uzskatu, ja nevar atļauties, tad ko ākstīties.

Šī ir veca diskusija,gan jau tas brālis sen jau precējies 😅Protams ,ja meitene nepateica Nē pie bildinājuma izteikšanas!
23.01.2022 17:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits