Cik dārgs saderināšanās gredzens?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Brāļuks beidzot sadūšojies bildināt draudzeni, un rīt ņem mani līdzi par konsultantu iegādāties gredzenu :) Un tad nu prasa, cik dārgs gredzens ir ok un vai tam ir nozīme?

Es jau esmu internetā salasījusies, ka tam jābūt vismaz 3 vīrieša mēnešalgu apmērā. Bet brālis, lai arī pelna labi, uz tūkstošiem vērtu gredzenu netēmē, jo labāk kāzām krājot. Viņš tēmē uz pašu minimālo standartu, tīri simboliski, kur zelta riņķītis ar mazu briljanta actiņu, kas maksājot tā ap 500 eiro.

Vai tas, jūsuprāt ir ok? Vai gredzeman tiešām ir jāatspoguļo vīrieša ienākumi vai tam jābūt vienkārši simboliskam?

Cik jums dārgs gredzens bija un vai tam piešķīrāt nozīmi?
18.12.2015 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Nu, manuprāt, nav nozīmes cik gredzens maksā. Galvenais ir vīrieša apliecinājums par gatavību precēties. Un ja jau savu draudzeni viņš pazīst, tad vajaddzētu zināt apmēram kas viņai patiktu.
Man, piemēram, ir sudraba saderināšanās gredzens un zinu, ka tas maksā ap 50Eur.

19.12.2015 23:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Lapsiņa
No kurienes tie gredzenu attēli? Daudzi patīk (l)
19.12.2015 23:38 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Manam viirietim laba gaume, tapec shadas problemas nav, bet ja sanemtu gedzenu, kas nebutu iisti taads, kadu pati izveletos, neko neteiktu, jo shada situacija ir parak savilnojosha un nav prata doma - kapec gan izvelejies sho, wtf? Neesaatu, jo tas asocetos ar skaisto mirkli, bet mans viedoklis, protams, loti subjektiivs, jo zinu, ka manejais neko parak briesmigu nenopirktu :D
20.12.2015 00:01 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kaut gan man vispār gredzena cenai nozīme nav nekāda, bet laikam es būšu viscimperlīgākā, jo, ja godīgi, man no visiem ieliktajiem puslīdz patīk tikai kumu un Nordic Belle gredzenu attēli. Anne Shirley ieliktais arī ir ļoti interesants, tikai ikdienā laikam būtu grūti nēsājams.
Pārējie man nu nemaz nešķiet skaisti.
Bet tāpēc jau jāprecas ar cilvēku, kas vismaz aptuveni zin tavu gaumi. Mans draugs zina, ka es nenēsāju neko no zelta un neko ar briljantiem, dimantiem, spīguļiem un kruzuļiem, esmu to viņam teikusi, tāpēc esmu droša, ka bildinājuma gadījumā nesaņemtu klasisko zelta ar briļuku. Pārējais - stīpiņas platums, vijums utt lai paliek viņa interpretācija par mani. Arī, ja nu galīgi nebūtu tomēr mans, tad vienkārši nenēsātu, bet samainīt nekad mūžā neprasītu.
20.12.2015 00:05 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Un pēc tam brīnās, ka vīrieši nebildina un dzīvo gadiem ilgi nereģistrētā kopdzīvē
Ja es būtu vīrietis, pēc šīs diskusijas izlasīšanas, arī negribētu ne bildināt, ne precēties
Pašas izdomā "tradīcijas" un tik slauc


Piekrītu. :D Tās, kuras runā par tik un tik mēnešalgām, zin, vai tiešām tas gredzens tā arī maksāja?

Personīgi man nepatīk gredzeni, nenēsāju vispār, nav ērti, traucē, ķerās, domāju, ka tad, kad būs, cerēšu uz pēc iespējas smalkāku un nēsāšu ķēdītē uz kakla. :D Un vipār nepatīk lielie akmentiņi, jo mazāks un smalkāks, jo skaistāks.
20.12.2015 00:15 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Lasu komentārus un brīnos.
Vieni saka, ka galvenais, lai izpatīk pircēja gaumei, bet šis taču ir īpašs žests pret sievieti un viņam pašam nebūs jānēsā;
Tad otri saka, ka izvēlei nav nozīmes, - jā no vienas puses nav, bet no otras puses, ja vīrietis galīgi "nošautu greizi" tā teikt, tad, visticamāk, viņš nemaz nav centies iepazīt sievieti gana labi, lai vispār bildinātu, - es, ja man cilvēks ir gana svarīgs, nekad neatļaušos nepiedomāt par otra gaumi vai to, kas patīk, kas nē, ja arī manas ambīcijas un mana patika/nepatika būtu citā līmenī.
Un piekrītu so.so, ka daudzi šeit ieliktie gredzeni, kas atrasti interneta lapās, ir bezgaumības kalngals, bet te atkal var minēt, - katra gaumes izjūta ir citāda, tāpēc jau mēs cenšamies iepazīt sev tuvos un mīļos cilvēkus, ne tā?
Vēl gribu minēt, ka, ja kāds mani bildinātu ar uzskatu, - priecājies, ka vispār Tevi kāds bildina, - nu piedodiet, ar šādiem tekstiem var iet ieskrieties, jo tas nozīmē, ka sieviete tiek vērtēta - ar zemāk par zemi - nostāju, - te varu apgalvot, labāk dzīvotu viena un laimīga, nevis ar kādu, kurš mani nenovērtētu kā cilvēku.
Pēdējais, - ne akmenim, ne cenai nav nozīmes, kamēr vien, žests ir patiess un sirsnīgs, parādot, ka otrs cilvēks tiešām tiek novērtēts (sajūtu līmenī) un ir svarīgs.
20.12.2015 00:32 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Vēl gribu minēt, ka, ja kāds mani bildinātu ar uzskatu, - priecājies, ka vispār Tevi kāds bildina, - nu piedodiet, ar šādiem tekstiem var iet ieskrieties, jo tas nozīmē, ka sieviete tiek vērtēta - ar zemāk par zemi - nostāju, - te varu apgalvot, labāk dzīvotu viena un laimīga, nevis ar kādu, kurš mani nenovērtētu kā cilvēku.
Pēdējais, - ne akmenim, ne cenai nav nozīmes, kamēr vien, žests ir patiess un sirsnīgs, parādot, ka otrs cilvēks tiešām tiek novērtēts (sajūtu līmenī) un ir svarīgs.


Pilnīgi piekrītu!
20.12.2015 00:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es gan nezinu vai šie var skaitīties saderināšanās gredzeni visi, bet nu vot šie man patīk pietam tieši sudraba, nevis zelta.
Ņemiet vērā ka es pēc cenām neskatījos, bet vienkārši to kas piesaistīja.




20.12.2015 00:48 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
No Miss Joker ieliktajiem, man patīk otrais, trešais un piektās bildes tas gredzentiņš bez tā akmentiņa... :-D:-D
20.12.2015 01:00 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Vienīgais gredzens, ko jebkad saņems Miss Joker! :D:D:D

20.12.2015 01:01 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Nav smieklīgi, Erdij!
20.12.2015 01:02 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka japasniedz gredzens , kurs 1) atbilst ieceretas gaumei ( sorry, ja virietis nezina savas sievietes gaumi, tad nesaprotu, par ko vispar vel runat..) , 2) atbilstosi savam materialajam iespejam.
Tas, ka man varbut patik dimanti un mans virietis var tadus atlauties, nenozime , ka citai patiks tas pats un/vai ja vinas virietim tadas rocibas nav, tad vins pec definicijas ir neveiksminieks. Milestibu ar materialam lietam nemera, tas gluzi vienkarsi ir attiecigi dzives limena un attieksmes jautajums.
Lasot Pozitivakomentarus, paliek zel, ka vispar ir tadi virietisi. Skaidri redzams, ka cilvekam nav nekadas nojegas ,ko nozime milet otru cilveku, un veleties darit visu, lai otru iepriecinatu- visos iespejamos veidos savu iespeju robezas.
20.12.2015 01:08 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Lasot Pozitivakomentarus, paliek zel, ka vispar ir tadi virietisi. Skaidri redzams, ka cilvekam nav nekadas nojegas ,ko nozime milet otru cilveku, un veleties darit visu, lai otru iepriecinatu- visos iespejamos veidos savu iespeju robezas.


+++

Shada viriesha attieksme ir no taas serijas, lai priecajas, ka vispar precu. Par sievieti ir jaciinaas un jaaiekaro nevis otradi. Un sievietes pashas arii veicina sho visu un tiesham domaa, ak dies, cik superigi, ka bildinaja, tas jau nekas, ka ar tekstu - mosh precamies, pie sevis nodomajot, gredzenam netereshos, lai priecajas un ir pateiciiga, ka vispar precu.
20.12.2015 01:23 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Catelya- Pamato savu viedokli ludzu, kapec tu ta izsakies? Tu mani dzive nepazisti, tikai paris komentarus izlasiji un tikai pec ta spried.
Nav ta ka es necenstos iepriecinat savu sievieti bet nejaukt ar to ka pilditu jebkuru vinas iegribu! Es neuzskatu ka milestiba izpauzas ka censanas pa galvu, pa kakli otru iepriecinat visulaiku. Tad jau ta ir maksliga milestiba. Es milestibu saprotu ka rupes un cienu pret otru cilveku. Bet tas nenozime ka japilda visas iegribas ko sieviete gribes.

Ja es nevaru atlauties piemeram tik dargu gredzenu vai ari neieveroju isti vinas gaumi uz juvelierizstradajumiem- ja sieviete miles virieti, tas viss bus sikums un piedodami. Galvenais ir censanas otram radit prieku un tas nodoms. Kuram gan negadas kludities? Tikai milosi cilveki vienmer piedos otra kludas un trukumus nevis bazis to acis. Vai ne?
20.12.2015 01:30 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Miss Joker
Tīri intereses pēc - vai vari te cosmo nodefinēt, kas tavuprāt ir bezgaumīgs saderināšanās gredzens? Un kā, tavuprāt, vīrietis tk varētu no tevis uzzināt? Vērojot rotas, pētot juvelierizstrādājumu stendus?
20.12.2015 01:31 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Bildinot pasniegt gredzenu nav no serijas "pildit jebkuru vinas iegribu". Tagad Tu runaa daudz savadak, bet palasi pirmos komentarus ;) nebija diez ko viirishkigi. Kaa jau te kadu laiku atpakal noskaidrojam, visneglaimojoshakaa viiriesha iipashiba ir skopuliba, egoisms un "daliisim uz pusiitem" ;)
20.12.2015 01:35 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Gribeju teikt - iipashiibas
20.12.2015 01:37 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pozitivais, visiem taviem komentariem cauri spiezas nievajosa un vienaldziga attieksme pret sievieti: "ja es perku, tad jabut ka man patik un ja vinai kas nepatik, tad vispar pasutitu ..." , "naudas teresana uz sievieti ir izskerdiba , vinai jabut laimigai, ka vispar esmu blakus un man ir bikses kajas". Tamlidzigi teksti pavid gandriz katra tava komentara... tads prasts maziskums un liels skopums.
Deretu atcereties, ka neviens vel nav palicis nabags, dodot.
20.12.2015 01:38 |
 
Reitings 97
Reģ: 16.12.2015
hmm.. interesanta tēma..
ja pats laulības gredzens. tad skatās karātu.. 750 būtu ok. kas ir 75% tīrs zelts.. ir jau 999, un tas arī būtu ok.

saderināšanās.. es nojūgtos par to domājot.. jo finanses atļautu man iztērēt mierīgi 100'000 eur uz gredzenu ;) vsp, par dāvanām tām meitenēm kuras ļoti patīk es nespēju domāt, jo viss šķiet nepielīdzināms viņai. Bet ja godīgi, derēs jebkas, un ja tur ir love, tad vēl jo vairāk ;)

droši vien ņemtu to mazo briljanta actiņu, jauku, skaistu gredzenu.. :) un naudai tur sekundāra loma.. loģiski ņem normāla karāta zeltu. pamatā .
20.12.2015 01:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
teika_spolite Man jau liekas ka tādi bezgaumīgi gredzeni nav, ir vienkārši tādi kas atbilst manai gaumei un tādi kas nē.
Vīrietis uzināt to kādi gredzeni tomēr vairāk atbilst manai gaumei varētu pēc tā kādus gredzenus es jau velkāju. Vai viņi ir ļoti vienkārši, vai atkal moderni vai klasiski. Patīk kas ar lielu spīguli vai tomēr mazāku. Nu es te ieliku dažādus tos gredzenu variantus, bet dzīvē es vairāk velkāju gredzenus kuri ir līdzīgi pirmajā manis ieliktajā bildē, kā arī otrajā bildē ir tas mans favorīta variants.
Vel jau var vienkārši kādreiz arī kādus gredzenus parādīt kas vienkārši patīk vai ir ļoti iekritis acīs, ne obligāti ar domu ka jāpērk nost, bet vienkārši lai papriecātos ar acīm skatoties un dzirdētu drauga viedokli.
Tas kas man nepatiktu varbūt ir ja būtu zelta gredzens, jo es vispār nevelkāju zelta gredzenus un zelts kā tāds man nepatīk, līdz ar to es tomēr sagaidītu no vīrieša ka to viņš ņemtu vērā. Ja tomēr pasniegtu zelta gredzenu tad es lai gan dēļ tā neļautu ietekmēt savu lēmumu, tomēr vīlusies drusku iekšēji būtu.
20.12.2015 01:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)