Krāsu analīze

 
Reitings 26
Reģ: 05.09.2015
Vai kāda ir veikusi krāsu analīzi nesenā pagātnē? Vieta, ilgums, cena un vai, jūsuprāt, ir bijis vērts? Jau divas dienas rokos interneta dzīlēs cenšoties noskaidrot savu sezonu, bet manām saprašanai šis process ir par sarežģītu. :-D

Vienvārdsakot, labprāt dzirdētu jūsu atsauksmes. Paldies. :-)
28.11.2015 23:22 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Beverly Hilza @ 21.03.2023 00:51

Cik tev izmaksāja tā krāsu, formu analīze?

Vairs pat neatceros. Tas bija latos un pagājušajā gadsimtā. 😊 Biju uz konsultāciju pie “B.F.A.S.” jeb “Beauty For All Seasons” stila konsultantes. Ligita, kuru ieteicu, ir no “B.F.A.S.” dāmām. Ļoti žēl, ka īpašniece (amerikāniete) pārdeva savu lolojumu, un vairs nav “B.F.A.S.”. Jaunie īpašnieki mainīja nosaukumu, bet vēlāk vispār beidza ražot šo kosmētiku. Bija lieliska kopjošā un arī dekoratīvā kosmētika. Un tā izstrādātā sezonu krāsu sistēma ir ideāla!
Ligitu Prodnieci un “Stila Studiju” var atrast FB un IG. Viņa ik pa laikam sarīko kādas meistarklases - make up uzklāšana, lakatiņu un šalles dekoratīva siešana u.c.
21.03.2023 12:43 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Beverly Hilza @ 21.03.2023 00:55

Precīzak cilveki, saka, ka ar melno krāsu, nekad nevar kļudīties. Tā teikt, ja nezini, kuras krāsas izvēleties, tad jāņem melns.
šads ir stereotips daudziem galvā. ⛰?

Jā, paldies! Beidzot kāds to pasaka, savādāk ir tā, ka es nenēsāju melnu, jo nu es pazūdu tajā krāsā un man bieži bija jāklausās, ka tās ir muļķības, jo melns piestāv visiem. Klasika taču!
Man pat draudzenes uzskatīja, ka es esmu melnas krāsas heitotāja. Līdz uzvilku melnu mājas džemperi. Tad dzirdēju - emm, tev ir taisnība. Melns absolūti nav tava krāsa :)
21.03.2023 12:53 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Pelnrukšķīte @ 21.03.2023 12:53

Jā, paldies! Beidzot kāds to pasaka, savādāk ir tā, ka es nenēsāju melnu, jo nu es pazūdu tajā krāsā un man bieži bija jāklausās, ka tās ir muļķības, jo melns piestāv visiem. Klasika taču!
Man pat draudzenes uzskatīja, ka es esmu melnas krāsas heitotāja. Līdz uzvilku melnu mājas džemperi. Tad dzirdēju - emm, tev ir taisnība. Melns absolūti nav tava krāsa :)

Jā, melnā krāsa neder visiem. Der vēsajam ziemas tipam. Melna vietā nēsāju tumši zilas krāsas drēbes. Manuprāt, tumši zils apģērbs ir elegantāks. Ir arī royal navy, bet melns ir melns.
Neesam mēs visas Odrijas Hepbernas, kam piestāv melns apģērbs. :)))
P.S.: skatoties pasākumu foto, šķiet, ka visa Rīga staigā melnā. Katrreiz nopriecājos, ja kādam ir krāsains apģērbs. Citādi ir tāda vienmuļa melna masa.
21.03.2023 14:48 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Pelnrukšķīte @ 21.03.2023 12:53

Jā, paldies! Beidzot kāds to pasaka, savādāk ir tā, ka es nenēsāju melnu, jo nu es pazūdu tajā krāsā un man bieži bija jāklausās, ka tās ir muļķības, jo melns piestāv visiem. Klasika taču!
Man pat draudzenes uzskatīja, ka es esmu melnas krāsas heitotāja. Līdz uzvilku melnu mājas džemperi. Tad dzirdēju - emm, tev ir taisnība. Melns absolūti nav tava krāsa :)

Prieks, ka noderēja! 😀👍☺
Esmu redzējusi daudzus, kas staigā kā balti spoki, gaiša galva un mati, bet melns siluets. Un izskatās tiešam baisi.
😁
Ja galigi nav iespējams izvairities no melna, tad labāk to nēsāt bikses un svārkus. Vai zābakus. Galvenais nevilk augšdaļā melnu.✴
21.03.2023 21:37 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Globuss @ 21.03.2023 14:48

Jā, melnā krāsa neder visiem. Der vēsajam ziemas tipam. Melna vietā nēsāju tumši zilas krāsas drēbes. Manuprāt, tumši zils apģērbs ir elegantāks. Ir arī royal navy, bet melns ir melns.
Neesam mēs visas Odrijas Hepbernas, kam piestāv melns apģērbs. :)))
P.S.: skatoties pasākumu foto, šķiet, ka visa Rīga staigā melnā. Katrreiz nopriecājos, ja kādam ir krāsains apģērbs. Citādi ir tāda vienmuļa melna masa.

Cik es pamanīju tad videjam latvietim ir bail izcelties uz apkārtējo cilvēku fona. Labāk būt pelekajai pelei melnajā masā. Un tad protams, tos cilvekus,izteikti aprunā, atskatās un vērtē, kuriem ir spilgtas drēbes parsvara sarkanas krāsas. 🦀 Piekrītu par tumši zilas krāsas apģērbu, daudzreiz labāk izskatās nekā piķa melns.
21.03.2023 21:48 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Globuss @ 21.03.2023 12:43

Vairs pat neatceros. Tas bija latos un pagājušajā gadsimtā. ? Biju uz konsultāciju pie “B.F.A.S.” jeb “Beauty For All Seasons” stila konsultantes. Ligita, kuru ieteicu, ir no “B.F.A.S.” dāmām. Ļoti žēl, ka īpašniece (amerikāniete) pārdeva savu lolojumu, un vairs nav “B.F.A.S.”. Jaunie īpašnieki mainīja nosaukumu, bet vēlāk vispār beidza ražot šo kosmētiku. Bija lieliska kopjošā un arī dekoratīvā kosmētika. Un tā izstrādātā sezonu krāsu sistēma ir ideāla!
Ligitu Prodnieci un “Stila Studiju” var atrast FB un IG. Viņa ik pa laikam sarīko kādas meistarklases - make up uzklāšana, lakatiņu un šalles dekoratīva siešana u.c.

👍☺Paldies.
21.03.2023 21:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits