Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieteikumi

 
Reitings 190
Reģ: 04.10.2014
Sveiki, jau kādu laiku vēlos atbrīvoties no pāris liekiem kg. Ko es vēlos no Jums? Es vēlos šos zaudēt, mainot savu ēdienkarti, tāpēc vēlētos zināt, kurus pārtikas prpduktus labāk vispār nelietot, ieteikumus, ko ēst piemēram pusdienās vai vakariņās. :)
05.08.2015 00:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir divu veidu ogļhidrāti - tādi, kurus apēdot drīž atkal sāk gribeties ēst un tādi, kurus apēdot sāta sajūta saglabajas ilgi un dikti.

https://mansblogs2.wordpress.com/2011/10/29/glikemiskais-indekss/

Te tabula ar produktiem.

Atrodi tajā tabulā atsevišķus produktus ar zemu GI, kuri tev garšo. Tad sameklē interneta recepti, kura izmantoti galvenokārt šie produkti, un sāc nodarboties ar kulinariju! Tada veida mēgini iemācīties gatavot garšīgas lietas. Tad arī nebūs problēmu ar kaut kā izslēgšanu un bada sajūtu.

Pārējais jau - izvēlies kvalitatīvu olīveļļu, kad gatavo, vari iemēgināt piemēram dārzeņus tvaicēt - garšīgi.

Mēgini piebremzēt ar saldumiem un čipšveidīgajiem.

Būs OK :) Galvenais atceries - ēst vajag GARŠĪGI! It sevisšķi tad, ja vēlies to ieviest ka ilgtermiņa izmaniņas ēdienkartē, nevis esi nolemusi iemēģināt 5 dienu griķu un kefīra diētu (es nobeigtos no tādas - man ne īpaši garšo griķi un kefīrs)

Eksperimentē virtuvē :) No dārzeniem, puķukapostos ir daudz foršu uzturvielu un salīdzinoši man kaloriju, un no augļiem, bumbieros ir daudz veselīga un nosacīti mazāk kaloriju, kā daudzos citos augļos.

Lapu salāti ar garšīgu mērcīti (jogurts ar sinepēm? Balzamiko etiķis un olīveļļa?) ir ņamma, nevis zaļbarība govīm, ja nu tev ir aizspriedumi :)
05.08.2015 07:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tievējot ēdu visu.. uzņēmu mazāk produktus, kuros ir ļoti daudz kcal (cukurs,tauki) :)
Manuprāt, neslikta doma ir ēst regulāri, noteiktos laikos (disciplinēšana), nepieļaut bada sajūtu vēderā.. :)
05.08.2015 08:07 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
labs ieteikums ir dzert daudz ūdeni, zaļā tēja (bez cukura) arī ir laba!
Centies lietot kanēli:-)
05.08.2015 08:10 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
est var visu- tiaki jazin cik un kad konkreto produktu labaak est.... tievetajiem uztura ir jauznem ari tauki....
05.08.2015 08:13 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Jā tā ir, ka ēst var visu tikai konkrētos daudzumos. Bet tad kad es tievēju es zināju, ka es nevarēšu apēst 1 šok gabaliņu vai maziņu porciju pastas gribēsies pēc tam vēl, tāpēc es balto miltu produktus, saldumus un vsp ātros ogļhidrātus izslēdzu no savas ēdienakrtes un tiem pat nepieskāros :-D sadistiski es zinu, bet man palīdzēja:-) tagad gan esmu iemācījusies kontrolēt savas porcijas un ēst visu :-)
05.08.2015 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
8 glāzes ūdens dienā.
Neēst visu, kur ir cukurs - šokolādes, konfektes, kūkas, čipsus, limonādes, sulas, biezpiena sieriņus, cepumus utt.
Izvairīties no produktiem, kuros liels ogļhidrātu un cietes daudzums: milti, rīsi, makaroni, kartupeļi, pākšaugi.
Vairāk olbaltumvielas.
Un rezultāti būs.:-)
05.08.2015 09:43 |
 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Ēst 4 reizes dienā, ēst tikai tad, kad gribās.
Atteikties no smalka maluma kviešu (baltajiem) miltiem.

Esmu pati vasarā nedauzdz pieņēmusies - no aizvakardienas sāku kontrolēt, no kā tas varētu būt... sapratu, ka vainīga arī pastiprināta lakto lietošana uzturā - tātad - piebremzēt ar produktiem, kuri rada gļotas organismā.
05.08.2015 13:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits