Virietis bez auto

 
Reitings 24
Reģ: 09.07.2015
Sveikas cosmo damas! (l) Cik jums ir svarigi, lai jusu virietim butu auto vai savs dzivoklis? Vai varetu but kopa ar puisi, kuram butu piemeram 25 gadi un nebutu ne sava dzivokla, auto un dzivotu pie vecakiem?
09.07.2015 01:20 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Es neuztraucos, man pa lielam pie kājas, tikai lai nebrīnās kundzes ka attiecības kad sāks novecot un kosmētika nelīdzēt arī sašķobīsies.

To pašu varētu attiecināt uz tām karjeristēm, kurām nav laika ne ģimenei, ne mājsaimniecībai, ne atpūtai normālai. Attiecības mēdz izjukt dažādu iemeslu dēļ.
10.07.2015 15:02 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nu tām ,kuras neko nedar,a arī nevaajdzētu būt nez cik augstiem standartiem - pašas tādas pašas. Es, personīgi, raujos kā zirgs, jā, un nopelnu labi, tāpēc man vīrietis bez dzīvesvietas un normāla atalgojuma vnk nederētu, nu nevilktu man līdz. Tomēr vajag abiem būt kaut cik vienā līmenī :) Ja vien vīrietis nevēlas mājsaimnieci.
10.07.2015 17:18 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
jā varētu, jo man ir dzīvoklis, auto abiem nav :D8-)
10.07.2015 17:24 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
bet it ideāls vīrietis blakus
10.07.2015 17:24 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
ir
10.07.2015 17:25 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Kādēļ, lai es negribētu mērķtiecīgu vīrieti? Ja es ar šo vīrieti tikai izklaidējos, manis spēc , lai dzīvo pie mammas, bet, ja es grasos ar šo vīrieti veidot ģimeni, man ir svarīgi zināt, ka viņš uzņemsies atbildību :)
10.07.2015 18:06 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
"Nebūtu sava dzīvokļa."
Tas lūdzu ir jādefinē, jo nopirkt savu dzīvokli, manuprāt, ir diezgan pagrūti. Īrēt sev dzīvokli? Tas gan neko daudz nemaina..

Te arī precizāk nanuprāt jāsaka, kāds auto, jo nu.. Zin, man 25 gadi un braucu ar 1985g. mašinu :D
Tas tāds humors..

Manuprāt, galvenais, lai čalim 25gados ir savs darbs, un dzīvesvieta. Viss, ja dzīvo ar vecākiem.. tad nu...
10.07.2015 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ok, mani TIEŠĀM interesē, ko gan tev dod tas, ka džeka ir mašīna un/vai dzīvoklis savs(īrēts,pirkts,mantots)? Ko gan tev tas dod, ja tas ir džekam, nevis tev? Domā, ka ja dāma iepīkstēsies, puisis skries tev pakaļ un vedīs? Domā tu dzīvosi viņa dzīvoklī tā pat vien? Domā viņš tev savu mašīnu dos? Reāli, ko tev dod tas, ka tas ir džeka nevis tavs? Šādu domāšanu es vēl atceros no vidusskolas laiku klasesbiedrenēm, pat no studiju biedrenēm dažām, viņām NEKĀ nav, viss ir puiša. Lielās, redz, viņas draugam ir tāds un tāds žurkulis or atsits pasāts, jā, bet jaunkundze pārvietojas ar sabiedrisko tik un tā.:-D
10.07.2015 20:07 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Viens pazīstams vīrietis līdz 30 gadiem dzīvoja pie vecākiem,kaut gan ir savs bizness.Kāpēc?Jo krāja naudu savam īpašumam,jo kredītu ņemt nevēlējās.Viņa domāšana vienmēr ir bijusi " labāk pakrāj ilgi,bet pērk bez kredītiem."

Es zinu pāris 25+ kuri dzīvo pie vecākiem,BET strādā līdz ar to finansiāli atbalsta vecākus-samaksā komunālos,iedod pārtikai naudu,brīvdienās dārza darbos palīdz.Tikai tāpēc,ka kāds dzīvo pie vecākiem,nenozīmē,ka cilvēks pa dzīvi ir nekam nederīgs ņuņņa.Protams es saprotu,ka ir arī tādi,kuriem ir ērti dzīvot pie vecākiem,jo tie ap viņu ucinās,to gan es neatbalstu.Ja grib dzīvot kopā ar draudzeni,tad uzskatu,ka abiem būtu jādomā un jāmeklē iespējas,jo savu "vietiņu" vajag.

Uzskatu,ka mūsu valstī 25 gados jau būt ar savu auto un dzīvokli (nopirktu,nevis saņemtu dāvinājumā,mantojumā utt) ir ļoti apsveicami,ņemot vēra to,kādas algas mums šeit ir, daudzi 25 gados tā īsti karjeru nemaz nav sākuši,bet tikko kā universitāti pabeiguši.

Mašīna - tas ir komforts.Ir ļoti daudzi tādi,kuri vienkārši neredz sevi kā šoferi vai vienkārši nepatīk pašiem braukt.Mašīnai būt arī nav lēts prieks,tas arī maksā naudu.Ne visi var pavilkt visu uzreiz.Mūsdienās gan mašīna ir ļoti daudziem,jo kā jau teicu-tas ir komforts,tā ir sava veida brīvība.

Atbilde uz jautājumu- jāskatās pēc situācijas,iemeslu ir visādu,situāciju daudz.
11.07.2015 10:56 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Piekriitu Andie!
Esmu liela materiaaliste un tieshi taapeec nekad neesmu iecikleejusies uz viiriesha iipashumiem, daudzkaart svariigaak man shkiet savas naudas pelniishana un tas, kas reaali pieder man.
Un veel- esmu secinaajusi, ka tieshi ar shaadu attieksmi tu arii liecies pievilciiga turiigiem viirieshiem!:-P
11.07.2015 11:28 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Šobrīd man tas būtu svarīgi, jā.
Ar draugu dalam mašīnu, katrs brauc, kad nu vajag un kuram nu svarīgāk. Tas ļoti daudz ko atvieglo un dod dažādas iespējas arī. Tas ir ļoti labs un arī praktisks bonuss, bet nav tas pats svarīgākais iemesls, lai es nesatiktos ar puisi, ja viņam nebūtu mašīnas.

Protams, atkarīgs arī, ja puisim nav mašīnas tikai tāpēc, ka visu naudu notriec ballītēs vai ūber krutās lietās, to gan neuzskatītu par okay.
11.07.2015 18:44 |
 
Reitings 3
Reģ: 15.07.2015
Esmu liela materiaaliste un tieshi taapeec nekad neesmu iecikleejusies uz viiriesha iipashumiem, daudzkaart svariigaak man shkiet savas naudas pelniishana un tas, kas reaali pieder man.

Pilnībā piekrītu!
16.07.2015 18:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits