Bēgļu kvotas

 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Brīnos ,ka nav šādas tēmas.
Droši vien esat ziņas lasījušas vai klausijušās un nav jāstāsta visas detaļas.
Jūsuprāt Latvijai ir jāuzņem bēgļi?
Ja ir- cik?
Ja nav-kāpēc?
14.05.2015 23:30 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
ES negribu redzet LATVIJA nekadas parandzas utt esmu kategoriski pret,un tas ir mans viedoklis. Apzinaties vel to ka kadreiz vini sapludis ar LATVIESU( LAUKU MEITENEM UN TAISIS BERNUS MAN JAU NAK VEMIENS kaut cik ari tas butu skarbi.
15.05.2015 03:20 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Nepiekrietīšu Alexxai par to, ka būs viegli saskaitīt, cik izmaksās mums bēgļu uzturēšana. Jo viņiem vēl kaut kur jādzīvo un viņiem būs jānodrošina bezmaksas valodas kursi (un būs vēl skolotāji jāatrod!), nebrinīšos, ja vieņiem vēl dos atvieglojumos braukšanai sabiedriskājā. Nu, ka Latvijā pieNēmts ir, vēl noorganises komisiju, kura nodarbosies ar bēgļu intsgrācijas panākumiem un kuru locekļi saņēms ne jau minimālas algas. Būs kur budžeta naudu izterēt.
15.05.2015 03:28 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Var jau paskatīties ka LV ir + 200 000 ir ekonomiskie bēgļi, kas dzīvo citās valstīs. Vietējie arī daudzus no viņiem labprāt izdzītu ārā no savas valsts.

Ja LV ekonomiskā situācija uzlabosies tad bēgļi te būs, neko tur nepadarīsi.
15.05.2015 07:42 |
 
Reitings 173
Reģ: 20.02.2014
Visu diskusiju nelasiju,varbūt kāda jau pieminēja,bet mani aizķēra tweets ,kur bija rakstīts pirms 2 mēnešiem domājām ,kur bēgsim kad krievi uzbruks,tagad domājam ,kā nepieņemt bēgļus Latvijā..
15.05.2015 10:04 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu pret beglu iebrauksanu LV-a , ja tie nav eiropiesi. Un par tiem pabalstiem vispar neizteiksos, beglis sanems vairak par musu tautiesu berniem, invalidiem- ta ir Latvija.
15.05.2015 10:26 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Dalītas sajūtas par šo visu. No vienas puses - protams, tīri cilvēcīgi - ir žēl viņu, bet no otras puses, Latvijas ekonomiskā situācija ir tāda, kāda ir, pašiem daļa iedzīvotāju ir trūcīgi, maznodrošināti...
15.05.2015 10:27 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Nebijām mēs tādi vienmēr. Vēl tad, kad es biju maza, kas bija Padomju Savienības beigas, cilvēkiem nebija ļauts svinēt latviešu svētkus, bet to visu darīja tik un tā. Paklusām, bet darīja.
Tas tāpēc, ka nebija ļauts. Kad noliedz cilvēka identitāti, tad uzreiz rodas pretreakcija. Vai tad ar tik plaši apspriesto geju jautājumu nav tā pat? ;)
Ja par tēmu - es kaut kā nevaru sasaistīt Latviju ar bēgļu uzņemšanu. Es neuzskatu, ka šī ir labākā valsts, kur nobāzēties kaut uz laiku, jo cilvēki ir neiecietīgi pat pret tādiem iedzīvotājiem, kas te ir dzimuši un auguši, tomēr pēc ādas krāsas atšķiras no vidējā, bālā latvieša, kur nu vēl bēgļus uzņemt. Par tiem pabalstiem - koks ar diviem galiem. Būtu stulbi nonākt bēgļu situācijā un atdurties pret to, ka kāda valsts nesniedz palīdzību, lai gan neviens jau it kā nevienam neko nav parādā. Tāds diskutabls jautājums. Lai gan cenšos nebūt aizspriedumaina, tomēr nespēju iedomāties Latvijā dzīvojam pakistāniešus, indiešus utt.
15.05.2015 10:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jūsuprāt Latvijai ir jāuzņem bēgļi?

zhanetee

Liela daļu šo "bēgļu" tādi ir tikai oficiāli, pati pazinu vairākus puišus, kas skaitās kā bēgļi no Āfrikas, viņam iedota dzīvesvieta, pabalsts utt., bet patiesībā viņi vienkārši meklē labāku dzīvi citur.
Nesaku, ka nav jāpalīdz, bet liela daļa ir imigranti ar bēgļu statusu.

Obviously. Par ko tad vispar seit ir runa :D
Un ko gan cits tas beglis dara ja ne mekle labaku dzivi/dzivesvietu.
15.05.2015 11:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mans personiais viedoklis gan ir tads, ka varbut tomer nevajag. Tepat Latvija ir gimenes, daaaudz gimenu, kuras skaitakatru centu menesa beigas lai nopirktu maies kukuliti lai izviktu lidz algai. Ir neskaitama gimenes kura ciesh milzigu trkumu, gimenes kuram mes, sabiedriba, regulari ziedojam edienu pakas, mebeles, drebes, naudu majas remontam. Labak sakartot visu seit nevis ievazat, atvainojos, svesinieku, sava zinja nododot savejos un padarit situaciju vel launaku. Kada marrutka pec tas vajadzigs? Man no tierm lakatainjiem bail, kadam aizies sirmis ciet un saks pasiznicinaties Latvijas ielaas. Labi,tas pus pa jokam, pu pa nopietno. Bet beglu uznemsanu neatbalstu.
15.05.2015 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 4075
Reģ: 02.01.2011
Uzskatu, ka Latvija pati ir tādā situācijā, ka, pirmkārt, būtu jātiek galā ar saviem trūcīgajiem/maznodrošinātajiem un tikai tad uzņemties rūpes par āfrikāņiem utt. Un tas, ka Latvijas bērns saņems vairākas reizes mazāk nekā tas iebraucējs... nu sorry, un skaitās, ka valdība baigi domā par demogrāfijas uzlabošanu, ja savējie ir pēdējā vietā...
15.05.2015 11:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
manu ipasi augsti godatokomentaru nebija planots ievietot boldaa.. sorry ;D
15.05.2015 11:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
uuu laikam forumam gluks jo ne man vienai loti grias izteikties boldaa:-D
15.05.2015 11:27 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Vienīgais objektīvais iemesls kāpēc Latvijai nevajadzētu pieņemt Vidusjūras bēgļus ir sabiedrības ksenofobijas dēļ. Pašu bēgļu drošības dēļ, kāds nenormāls latviešu nacionālists varētu nabaga cilveku pat nosist.
Šiem cilvēkiem pat labi apgūstot latviesu valodu, vēsturi, kultūru ir maz izredžu integrēties. Latvieši viniem to paši neļaus un pārmetīs nespēju integrēties.

Latvijas ekonomiskos bēgļus gan citam pasaules valstīm ir jāuzņem neierobežota daudzuma.
15.05.2015 11:27 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es gan domaju, ka jabkuru sirieti te uznems labak neka krievu , pat ja vins ne gram nezinas latviski :D
15.05.2015 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 4075
Reģ: 02.01.2011
quince
kura valsts tam latviešu uzņemtajam bērnam maksā vairākas reizes nekā savam vietējam bērnam??? kura? īrija? uk? nevienaaaaaaa
15.05.2015 11:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Laikam jau vajag mums tos bēgļus ielaist.. citādi dzīvojam kā tādā lielā mucā un visu ''zinam'' :D

Vairākas dienas atpakaļ ieturēju pusdienas kopā ar bēgļu ģimeni.. vīrietis ir ārsts speciālists, sieva viņam - juriste..
Pēc dažiem gadiem ''smalkie'' vietējie iedzīvotāji varēs lūgt palīdzību viņiem profesionālos jautājumos :D
15.05.2015 11:33 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Es gan domaju, ka jabkuru sirieti te uznems labak neka krievu , pat ja vins ne gram nezinas latviski :D


Es domāju, ka viņu pieņems labāk tāpēc, ka viņš kaut vai lauzīti, bet kaut ko mēģinās iemācīties latviski(ja te izlems palikt uz dzīvi) un netēlos no sevis kaut ko pārāku. Nevis sēdēs, mauros, kā viņam te riebjas, kā viņš neko nemācīsies, kā visi vietējie viņu diskriminē, jo nesaprot viņa arābu valodu un kā vispār viņa valsts ir labāka(bet pats uz to labo valsti rauties kaut kā neraujas).
15.05.2015 11:35 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Piekrītu tām, kuras saka, ka bēgļus uzņemt var un vajag, bet ar tādu nosacījumu, ka vispirms parūpējas par tautiešiem, kuriem iet ļoti grūti.
Tas gan tāds drastisks salīdzinājums, bet... cik Rīga ir pilna ar bomžiem! Domāju, ka viņiem ekonomiski ir tik pat grūti, cik bēgļiem. Gadu varētu vietējos bomzīšus atbalstīt, un skatīties, kas no viņiem iznāks pēc tam! :D Varbūt pat kādreiz viņi nodokļus ir maksājuši.
Vēl kaut kad nesen lasīju rakstu, kur teikts, ka no Gruzijas uz Latviju brauc vīrieši un grib bēgļu statusu, jo ar kaimiņu ir sastrīdējies, bija vēl uzskaitījums ar muļķīgiem iemesliem. Tiesa gan, statusu tādiem nepiešķir, bet kā vispār izvērtē piešķiršanu? Pārbauda, vai teiktais ir patiesība?
Kur bēgļi Latvijā dzīvo un ko dara visu laiku? Sēž tikai Muceniekos vai kur tur? Es reāli uz ielām nevienu neesmu redzējusi.
15.05.2015 11:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Gadu varētu vietējos bomzīšus atbalstīt, un skatīties, kas no viņiem iznāks pēc tam!

Pirms šitā saki, paskaties, kāda atbalsta programma ir bezpajumtniekiem. Viņi varētu sākt normālu dzīvi, ja vēlētos. Viņi nevēlas - viņiem ir zupas virtuves, kur aiziet pēc ēdiena, bet, retais izmanto iespēju dzīvot patversmē un izglītoties/sākt meklēt darbu, jo viņi paši nav gatavi atteikties no alkohola, kuru sabiedrība viņiem apmaksā.
Tie invalīdi, kas sēž un ubago? Painteresējies, kādas ir pensijas pirmās grupas invalīdam un ko viņš var prasīt no valsts - viņiem dod gan dzīvokļus viņiem pielāgotās mājās, gan bezmaksas apmācības, lai var atrast darbu vai darīt kaut ko no mājām. Netici man, pajautā šim pusim http://www.diena.lv/dzivesstils/attiecibas/leciens-visai-dzivei-678386 , es viņu un ne tikai viņu pazīstu. Lai saņemtu sociālo palīdzību, ir tikai viens noteikums - pārstāt dzert. Taču tas daudziem mūsu bomžiem ir grūtāk, nekā izdzīvot ziemā uz ielas.
15.05.2015 12:09 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
začeits, zini netaisnību ir pa pilnam arī leiputrijas valstīs, cilvēki izmanto gan partikas bankas, gan guļ zem tilta un ir vienas algas attālumā, lai paliktu bez pajumtes. Nevajag domāt ka latviesu ekonomiskos bēgļus visi ir starā redzēt savā valstī. Trūcīgos austrumeiropiešus tāpat emigrācijas valstis uzskata par zagļiem un prostitūtām un benefitu gnīdām tāpat ka Latvijā uztver Vidusjūras bēgļus par salašņām. Nelielo attālumu dēļ no trūcīgajām Austrumeiropas valstīm brauc ar nolūku sazagties un tad atpakaļ uz mītnes zemi, policijai ir praktiski neiespējami šos cilvēkus saukt pie atbildības.

No kurienes Tu ņēmi, ka bēgļu bērniem kaut kas vairak pienāksies ? Pirmkārt jau bēgļu ar bērniem praktiski nav, bēgļus pamatā sastāda jauni vīrieši kuri kā zināms stāvokli palikt nevar un parandžu ari nenēsā.
Ukrainas bēgļiem un bērniem gan latvija palīdz un neesmu ne reizes dzirdejusi ka kādam tas nepatiktu.
Latvija, ja uzņems bēgļus, tiesām nebūs tā valsts kurā bēgļi dzīvos kā nieres taukos. Latvijai šādu resursu nav.
15.05.2015 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits