telefons

 
Reitings 26
Reģ: 27.04.2014
Sveiki! :)
Pēdējā laikā ar manu telefonu notiek savādas lietas. Telefons, kurš man jau kalpo vairāk kā divus gadus, ir sācis niķoties. Šo divu gdu laikā priecājos, ka manam nav neviena skrambiņa, ka ekrāns nav iešķīdis, ka viss ir kārtībā, taču pēdējā laikā tā nebūt nav. Sāksim ar to, ka vienu dienu telefonu nevarēju ieslēgt, kaut gan nebiju viņu slēgusi ārā. Acīm redzot, pa nakti bija izslēdzies.. visu dienu noņēmos, lai ieslēgtu, taču bez panākumiem. Tad atklāju, ka telefonā vairs nav atmiņas karte. Negribu ticēt, ka kāds būtu paņēmis, noteikti pašai izkritusi, kad centos visādi ieslēgt telefonu.
Bet tagad, jau vairākas dienas ir problēmas telefonu uzlādēt. Pievienoju pie lādētāja, bet uzrādas, ka nav pievienots. Telefons lēnām lādējas ārā, bet uzlādēt nav iespējams. Mājās pie visiem kontaktiem mēģinu slēgt, bet bez rezultāta. Iespējams, tā varētu būt baterijas vaina.? Vai Jums ir bijis līdzīgi, ka nav iespējams uzlādēt?
:'-(:'-(:'-(
03.05.2015 10:31 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Mans favorīts uz ērtumu un dizainu ir Galaxy Alpha vai Galaxy A5 ;)
04.05.2015 09:53 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
ERS6

Par gaumi nesākšu diskutēt. Bet vienīgais, ko gribu pateikt ir Fui. Bet nu katra izvēlas sev labāko variantu!
04.05.2015 10:01 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Visi jaunie telefoni šķiet milzīgi, ja uz to fona IPhone 4 izskatās mazs, bet kādreiz šķita, ka pat tas man ir par lielu.
Galvenais, ka laikam drīz būs jāmaina mana 4+ gadus vecā Experia Mini, bet neredzu - uz ko, jo izmērs atsit jebkuru vēlmi. Mini vai Compact mūsdienu mobilo telefonu nosaukumos šķiet izsmiekls.
04.05.2015 13:51 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Man tieši tā ir bijis ar VISIEM telefoniem. Visi tlefoni laikam kalpo tikai 2gadus, un tad sāk niķoties :-D
04.05.2015 14:52 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man tieši tā ir bijis ar VISIEM telefoniem. Visi tlefoni laikam kalpo tikai 2gadus, un tad sāk niķoties

Tā gan nav. :D Man telefons ir kritis, ticis dauzīts, apliets un vēl nez kas, pat vāciņš krīt nost, bet kalpo godam jau kādus 4 gadus.
04.05.2015 14:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits