Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai tiešām visi tādi

 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.vēlos pastāstīt par savu situāciju un uzzināt jūsu pieredzi.gan kā tikt galā ar vilšanos mīļotajā
Esam ar draugu kopā jau 8 gadus.Man bija vel tikai 17 kad iepazināmies.Manuprāt, es kā mīloša sieviete sniedzu viņam visu.Ar laiku no viņa saņēmu arvien mazāk uzmanību.Tad kad viņš redzēja, ka par to ļoti pārdzīvoju, uz kādu brīdi viņa attieksme mainījās.Bet tad jau atkal pēc kāda laika es jutos nesvarīga, nenovērtēta!
Esam šobrīd pārcēlušies uz ārzemēm un kamēr šeit esam viņš tikai tāds ir kļuvis.Gan stresains, gan diezgan agresīvs.Jutu jau ka arvien vairāk man pašai jālūdzas pēc uzmanības apliecinājumiem.Līdz ar to radās arvien vairāk strīdu.Līdz brīdim, kamēr viņš pateica, ka ir sācis čatot joka pēc.Aizājis tik tālu, ka viena sieviete ļoti iepatikusies.Esot arī tikušies vairākas reizes.Šobrīd ir tā, ka viņš saka ka mani mīl un negrib sāpināt, bet viņas arī mīlot.vai tiešām tā nav aizraušanās..
vnk nevaru aptvert, ka cilvēks, kuru tu pazīsti tik ilgi, kam tu esi atdevusi sevi visu, var tā nodot!
Brīžam ienīstu viņu un nezinu kā dzīvot tālāk, bett brīžam vnk gribu lai viņš attopas ko dara un ko ir pazaudējis, lai varētu visu labot :'-(
11.03.2015 00:36 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Esot arī tikušies vairākas reizes.Šobrīd ir tā, ka viņš saka ka mani mīl un negrib sāpināt, bet viņas arī mīlot.vai tiešām tā nav aizraušanās..


man trūkst vārdu.
Lai gan zinu vienu līdzīgu pāri, tikai viņiem ir jau skolas vecuma bērns. Viņš bieži vien atrod sev kādu jaunu aizraušanos, kādu laiku tiekas ar citu, par ko bērna māte labi zin, tad kaut kas nesanāk, vai sāk manipulēt ar bērnu, un viņš atgriežas, jo bērnu pazaudēt nevēlās. Sit viņu, pazemo, bet viņa mīl tikai viņu. piebildīšu, ka viņai viņš ir pirmais un vienīgais.
11.03.2015 01:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 07.02.2015
Turies! Mans draugs visu laiku cenšas man iestāstīt, ka visi ir tādi. Nevaru saprast, vai tādējādi viņš cenšas mani sagatavot nākotnei un plāno krāpt, vai viņš tiešām tā domā, vai tikai ļauni jokojas. Tādas lietas ir tik ļoti smagi dzirdēt no sev vistuvākā cilvēka. Tāpat arī viņš saka, ka visi vīrieši pērkot maukas. Droši zinu, ka viņam nav taisnība nedz pirmajā, nedz otrajā jautājumā. Ir godīgi un uzticīgi vīrieši, nezinu, cik daudz pasaulē tādu ir, bet ir gadījies sastapt :)

Man robeža, droši vien, būtu reāla darbība. Protams, kategorisms ir jaunībai raksturīga lieta, bet šobrīd es nevarētu atrast sevī spēku dzīvot pāri apziņai, ka esmu krāpta. Ja Tu gribi un spēj to piedot, man patiess prieks, ka esi tik stipra. Tikai apdomā, vai tas ir vajadzīgs!

Pagātnē citās attiecībās pati esmu bijusi krāpējas lomā, esmu to atklāti pateikusi un tieši šī fakta pieņemšana un piedošana mani satracināja vēl vairāk un tikai nostiprināja pārliecību par to, ka attiecībām nav nākotnes. Manuprāt, ja aiziet līdz tam, ka krāpj, tas jau ir beigu sākums. Tas, protams, neattiecas uz visāda veida brīvajām attiecībām, kur abas puses par to ir vienojušās un visiem tas ir pieņemami.
11.03.2015 03:15 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Jā man viņš ir pirmais.Un mīlu tā kā nevienu.Tas brīžam dod spēku un mīlestības dēļ gribas visu labot.Tādā ziņā viņš nav dzērājs un nepaceļ roku, citi ir arī briesmīgāki.Dzīvē ir jāmācās piedod!Tikai neesmu pārliecināta vai ir jēga turpināt dzīvot kopā..
Baidod ļoti no tālākiem notikumiem.Baidos ļoti palikt viena
11.03.2015 09:11 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Nekad neavajag baidīties būt vienai - tas nav nekas traks. Labāk būt vienai, kā ar tādu "vīrieti", tici man, pat ja sākumā tā neliekas ;-)
Un to Tu nezini, ka "mīlu kā nevienu", jo šīs ir Tavas pagaidām vienīgās attiecības. Cieni sevi - nu kā var būt kopā ar vīrieti, kas tiekas un saka, ka mīl citu? Personīgi man tas sāpētu daudz vairāk kā būšana vienai...
11.03.2015 09:16 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jūsu pusaudžu pirmās attiecības vienkārši ir sevi pāraugušas, viss, tur vairs nav nekā. Nesaprotu, kādēļ, ja nu redz taču, ka tur vairs nekas, vēl kaut kā jākārpās, priekš kam?
11.03.2015 09:17 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Jūsu pusaudžu pirmās attiecības vienkārši ir sevi pāraugušas, viss, tur vairs nav nekā. Nesaprotu, kādēļ, ja nu redz taču, ka tur vairs nekas, vēl kaut kā jākārpās, priekš kam?

tieši to pašu gribēju rakstīt!
vai gadījumā arī tu viņam nebiji pirmā un viņam arī tolaik, kad sapazināties, nebija 17/18?
11.03.2015 09:29 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Jā tā ir Šarlote.bet taču tas nav nekas neparasts!?ir cilvēki kas nodzīvo kopā visu mūžu,māk pieslīpēties saprast un pieņemt otru otru ..bet iespējams šis nav tas gadījums
11.03.2015 09:44 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Nav jēgas ar rokām turēt lapas pie koka, kad jau ir pienācis rudens.
Izskatās, ka jums viss ir beidzies, tikai abi vēl nespējat to atzīt.
11.03.2015 09:50 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Lai kopā nodzīvotu visu mūžu un vajadzīga abu cilvēku vēlme. Vai nu mēģini atjaunot attiecības (ja redzi tam jēgu un esi droša, ka pēc gada nebūs tas pats), vai arī laid vaļā un meklē laimi ar citu. Pie attiecībām ir jāstrādā. Nebūs tā, ka var neko nedarīt un dzīvot mūžīgā laimē.
11.03.2015 10:04 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Nevajag baidīties aiziet. Saprotu, ka ir jūtas, taču tagad, skatoties pēc savas pieredzes, esmu sapratusi, ka pat mīlestība nav tā vērta, lai dzīvotu kopā ar cilvēku, kuram neesi īstā un vienīgā. Es šādi mīlot un rūpējoties cietu trīs gadus, pievēru acis uz vīrieša sānsoļiem un vienmēr pieņēmu atpakaļ, kad viņa kārtējā mīļākā viņu bija pametusi. Tikai tagad, kad esmu no tās bedres izrāpusies un nu jau gadu dzīvoju viena un laimīga, saprotu, ka biju pilnīga muļķe cenšoties saglābt attiecības, kurās mīlēju tikai es.
11.03.2015 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 6217
Reģ: 01.04.2009
Visi jau nu noteikti nav tādi, bet grūti tam ticēt, ja nav ar ko salīdzināt (pirmās attiecības).
11.03.2015 11:43 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man šķiet, ka puisis grib pastaigāt apkārt, pamēģināt ko jaunu, taču ar iespēju atgriezties pie tevis, ja nu kas.
11.03.2015 11:51 |
 
Reitings 30410
Reģ: 11.02.2015
citi ir arī briesmīgāki

tas šķiet briesmīgākais, ko var pateikt par savām attiecībām. Ka - ir slikti, bet varētu būt arī sliktāk :D
Nē, attiecībām jābūt harmoniskām, un, tici man, visi vīrieši nav tādi un ir arī citi labāki!

Emilie, ++

bet iespējams šis nav tas gadījums

jūs abi vēl tik jauni, pamēģinājāt, nesanāca - tas tiešām nav pasaules gals. Retāki ir tie pāri, kas paliek kopā ar pirmo mīlestību. Pārsvarā ikkatrai no mums ir bijušas vairākas attiecības, līdz atrod to īsto ;) Nenobāzējies uz "citi ir briesmīgāki" un nebaidies meklēt tiešām savu cilvēku!
11.03.2015 12:07 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Moonlady, man īstenībā arī tā izskās
Paldies par viedokļiem!!ar prātu jau saprotu, ka viss beidzies, bet sirds tik ļoti pieķērusies, ka grūti atlaist!!tur tiešām varētu būt iemesls, tas ka pirmais zaudējums un pirmā lielā vilšanās
11.03.2015 12:07 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.03.2015
Manā gadījumā bija kaut kas līdzīgs-pirmais zaudējums un pirmā lielā vilšanās, tikai attiecības bija krietni īsākas un pēc tām sekoja vienkāršas draudzības periods, jo viņš uzskatīja, ka mēs varam būt ļoti labi draugi, un es naivā cerībā, ka kaut kas vēl varētu mainīties, piekritu.
Bija rozā briļļu periods, bet ārti vien kaut kas iekšēji sāka teikt priekšā, ka kaut kas tomēr nav kārtībā un kā vēlāk, mūsu vienkāršās draudzības periodā uzzināju, viņš mani bija krāpis (ir no tiem puišiem, kas sēž iepazišanās portālos ar konkrētu mērķi+ja nu vēl atrodas kāda labāka par pašreizējo, tad aiziet pie tās). Vienā brīdī sapratu, ka šai draudzībai nav nākotnes, ka es sevi ar to visu moku, dzīvoju pagātnē. Bija grūti, bet saņēmos un pārtraucu šo draudzību.
Piekrītu Reinai, ka visi nav vienādi un ir arī citi-labāki. Kaut kur nesen dzirdēju tiecienu-kurš būs tavs, nepazudīs. Turies!
11.03.2015 12:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprat, virietis grib sedet uz vairakiem benkiem. Majas ir ediens, tira maja, blakus kads gulta, bet tur lauka ir kada cita, ar kuru izklaidejas.
Pati izdoma, vai velies, ka virietis ar laiku dalis ne tikai ar tevi, bet ari ar citu. Es mekletu jaunu dzivesvietu. Pie tam vel steidzami.. Kada tur milestiba, ja milot citas?
11.03.2015 19:18 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es saprotu, kā jūties.
Es biju attiecībās 10 gadus, tiku čakarēta pamatīgi, man vajadzēja ilgu laiku, lai sāktu sevi cienīt un aizietu.
Un patiešām ir tā, kā meitenes saka LABĀK IR BŪT VIENAI NEKĀ AR TO, KAS SĀPINA
11.03.2015 19:30 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Kārtējais, kurš izmanto sievietes labo sirdi :( Nav jālūdzas mīlestība un uzmanība. Ja būsi vīrietim svarīga, tad veltīs visu sevi Tev un te izskatās, ka mīlestība ir tikai vārdos nevis darbos.
11.03.2015 19:47 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Pirmā mīlestība jau ir tā, no kuras visgrūtāk šķirties.. Bet iesaku padomāt arī par savu uzvedību, jo kā jau saka- pagale viena nedeg.... Padomā, kāpēc viņš tev neveltīja uzmanību, ko darīji nepareizi, jo kļūdas attiecībās pieļaujam visi, īpaši pirmajās, tāpēc nevajag visu novelt uz puisi..
11.03.2015 19:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits