Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Meitenes, kas jau dekrētā vai uz slimības lapas, kā aizpildat savu laiku?


Es vēl strādāšu dažas nedēļas, bet man viss saplānots jau tiem mēnešiem, kurus pirmo reizi pavadīšu mājās, nestrādājot. Noteikti bieži iešu uz baseinu, kad ārste atļaus pēc 12.nedēļas. Man dēļ pīpēšanas atmešanas jau nāk klāt kg un dakterīte teica, ka uz baseinu varēšu iet bieži un tas palīdzēs. Daudz lasīšu grāmatas, jo šobrīd pēc darba vakaros nav tik daudz laika. Ātri aizmiegu. Pierakstījos angļu un spāņu valodas kursos un vēl palīdzēšu vīratēvam ar dažiem darbiņiem viņa biznesā. Vairāk staigāšu ar suni ilgākās pastaigās (viņš noteikti būs šokēts par to:-D) un mācīšos jaunas receptes. Liekas, ka būs forši.
26.02.2015 13:30 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Piedošanu, meitenes, kurām ir tieksme te lēkt laukā no biksēm, bet nu jāpiekrīt gan, ka lielāko daļu jūsu jautājumu spēs atbildēt tieši tās, kuras jau ir dzemdējušas. Savā starpā spriedelējot par blakuslietām, kā nepieciešamību var noskaidrot tikai gūstot pieredzi (un jau atkal, par drošu pieredzi var dalīties tās, kuras ir izgājušas tai cauri), tas ir tāpat kā kāpuram prasīt par lidošanu- ne pieredzes, ne īsti zināšanu un saprašanas, ja vien tā nav pirmā grūtniecība.

Ar šo vēlējos pateikt, ka arī vairs netraucēšu Jūsu idilli, bet neaizmirstiet, ka tikai dažu mēnešu jautājums, kad acis metīsiet uz mūsu briesmoņu diskusiju :D :D :D (žēl, ka nav velniņa smailijs)
26.02.2015 13:30 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Favel, Tu man patīc, neaizej, Tu vienmēr draudzīgi visām atbildi:-D
Es atvainojos, ja kādu aizvainoju, iespējams pārspīlēju, vienkārši es pārlasīju visu to diskusiju informācijas ievākšanai un tiešām tur bieži raksturīgs tas, ka jauniņajām bieži neatbild vai atbild strupi, jo ir konkŗets skaits māmiņu, kuras dzīvo jau savu foruma draudzeņu dzīvi kopā, tāpēc forši, ka ir diskusija, kur cerams arī jauniņajām, kā man tiks pievērsta uzmanība:-P Bet es nedaudz pārspīlēju ar savu atbildi, grūtnieces sapratīs-hormoni lēkā:-O:-D:-P
26.02.2015 13:34 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
cosmo style 8-)8-)
26.02.2015 13:35 |
 
Reitings 56
Reģ: 26.02.2015
Favel it ka cosmo butu vienigais avots Internetā un mēs visas tādas nezinītes te :D savu ārstu mums arī nav, vecāku arī nav,draudzeņu arī nav, tikai jūsu Bēbišu un mamiņu beztēma ir tā pareizākā,kur smelties pieredzi :-D :-P
26.02.2015 13:37 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Ziniet par ko es brīnos visvairāk? Ka ir sievietes, kas māk bērnu radīt, iznēsāt, piedzemdēt un arī ratus nopirkt bez citu mammu palīdzības forumā.
Ja jau izveidoja atsevišķu diskusiju, tad laikam Māmiņu beztēma nepatika - attieksmes vai citu lietotāju dēļ, kas tur tusējas.
26.02.2015 13:37 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Jansone jā, man tieši tā arī bija. Godīgi sakot, šis fakts mani ļoti apbēdina, vajadzēja redzēt to sejas izteiksmi USG laikā, kad pateica, ka būs meita


Nopietni?:-O Traki. Gan jau drīz priecāsies, tomēr bieži vien ir tēva meitiņas, luteklītes(l)

Manējais jau, protams, ka ir ļoti mīļš un gaida bēbi, priecājas, bet, kad ierunājos par dzimumu, uzreiz pateica, ka būs dēls. Saku kā tu zini, viņš atbild, ka zina un viss. (lieki piebilst, ka man jau pirmajās nedēļās ir intuīcija, ka būs meita :D)


Man tas atgādināja šausmīgi melnu anekdoti no "Borata": "Jums būs puisītis vai aborts?":-D
26.02.2015 13:37 |
 
Reitings 56
Reģ: 26.02.2015
Favel it ka cosmo butu vienigais avots Internetā un mēs visas tādas nezinītes te :-D savu ārstu mums arī nav, vecāku arī nav,draudzeņu arī nav, tikai jūsu Bēbišu un mamiņu beztēma ir tā pareizākā,kur smelties pieredzi :-D:-P
26.02.2015 13:39 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Schogetten, man tas pats dzīvojam dzīvokli tāpēc pagaidām nav liela punča varētu darīties un darīties, bet mājā ir kārtībā, vakariņas gatavas.. Biju arī uz pusstundinu svaigu gaisu paelpot... Un ko tālāk... :-/ pat nezinu ko dekrēta darīšu, bet dekrētu gaidu ļoti :-P
26.02.2015 13:39 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Man liekas, ka forši ir tas, ka grūtnieces tad savā starpā var apspriest izjūtas un pārējo tieši grūtniecības laikā (piemēram, par to ēšanu), savukārt, ja ir jautājumi jau no tālākas pieredzes, to var izdarīt māmiņu beztēmā. Tā ka tomēr atšķirība ir.
26.02.2015 13:41 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Ar taam bezteemaam taa ir. It kaa forshi, taja pasha laikaa gruuti kaut ko samekleet. Ir paaris top jautajumi, kas visu laiku tiek uzdoti:cik ilgi meginajat tikt pie beerna, kaa noverst sliktu duushu, cik ilgi dzemdejat utml. Un beigaas aktiivaas lietotajas vairs neatbild, jo cik reizes tad atbildeesi.un ne jau delj neatsaucibas, bet paliek jocigi,ka visi parejie jau no galvas zina ttavu grutniecibas vesturi un kad atsaaki miileties. Personigi tapec es ari vairs neatbildu uz ejoshajiem jautajumiem.
26.02.2015 13:42 |
 
Reitings 56
Reģ: 26.02.2015
Jums nav tā bijis, ka vīrs ļoti grib dēlu?

jap,mans vispar saka,ka mums var būt tikai dēls 8-) protams,vins atzist,ka ja nu butu meitenite,tad miletu to taapat. Bet tik un tā jaušams tas uzsvars no vina uz to,ka būs dēls :-D
26.02.2015 13:43 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
dindiņš ļoti pareizi uztvēri diskusijas mērķi. Varbūt tik ļoti nav nepieciešami padomi no zinošām māmiņām, bet gan gribās apspriest tieši grūtnieču izjūtas, veselības stāvokli un pārējos sīkumus, kas galīgi vairs nav aktuāli mammām.
26.02.2015 13:45 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.02.2015
Žēl, ka cosmo nav slēgtas diskusijas kā māmiņu klubā vai cālī, lai nav tā, ka lien viszinošās katrā tēmā. Esmu mēģinājusi iejusties māmiņu beztēmā, bet nejutos baigi pieņemta. Nesaku l, ka jāgaida atplestām rokām, bet radās sajūta, ka tur ir savs draudzeņu loks, kur viena par otru visu zina un tad savā bariņā arī viņām ir interesanti. Es to nenosodu, tāpēc gribas, lai tagad mums pašām ir savs grūtnieču bariņš.
Varbūt kāda no topošajām māmiņām ir reģistrēta cālī vai māmiņu klubā? Varbūt varam tur izveidot savu slēgto grupiņu? Kura ir par?
Redzu, ka daudz šeit grūtniecīšu. Gribas parunāt arī par intīmām tēmām, bet ne visu gribas rakstīt atklātā forumā kur lasa ne tikai visi cosmo troļļi, bet arī nereģistrēti lietotāji.
26.02.2015 13:47 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Nesaku l, ka jāgaida atplestām rokām, bet radās sajūta, ka tur ir savs draudzeņu loks, kur viena par otru visu zina un tad savā bariņā arī viņām ir interesanti. Es to nenosodu, tāpēc gribas, lai tagad mums pašām ir savs grūtnieču bariņš.


+Es tieši par to pašu teicu :) Negribēju nevienu aizvainot, bet man arī tā likās, tāpēc nokaitināja :)
26.02.2015 13:49 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Man pat šī kā otrā grūtniecība ir par 180 grādiem atšķirīga no pirmās, kuru nostaigāju nemaz nejustdamās ka būtu stāvoklī, cik nu uz pēdējām 2 nedēļām mugura sāka sāpēt, bet tagad savukārt, man arī aktualizējas jautājums par to ēšanu, jo vienā mirklī man gribas saldējumu, otrā marinētus gurķus, un trešā es stāvu pie poda un vemstos un man neko vairs nevajag :D
Nu ko es tur jau mammām jautāšu? Vai viņām tā bija? Loģiski, ka kādai bija, citai nebija. Un tas ir tikai normāli. Un forši, ka ir kāda, kurai tā ir TAJĀ BRĪDI nevis pirms cik tur ilga laika.
26.02.2015 13:50 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Man pirmā grūtniecība un pagaidām norit ļoti viegli. Ja nebūtu puncis un mazā ik pa laikam neklauvētu, tad grūtniecību vispār nejustu. Ar ēšanu pirmos 3 mēnešus bija ļoti traki, ēdu visu, kas bija ledusskapī. Vienreiz vīrs pieķēra mani nakts vidū ēdot zaļos zirnīšus no burkas, jo ledusskapī vairs nekā nebija. :-D Tagad vairs nav tik traki, bet nu šokolāde vai pāris bulciņas katru dienu ir norma. Nevaru atteikties. :-/
26.02.2015 13:55 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Vispār kā jums ir ar punču augšanu?
Man jau 12. nedēļā liekas, ka esmu par mini buldozeru pārtapusi :D
Pirmajā reizē tā nebija. :-|
26.02.2015 14:05 |
 
Reitings 183
Reģ: 07.02.2013
Man arī šķiet ka vēdres jau aug...kaut arī ir tikai 13 nedēļas un dažas dieniņas...
Nespēju pierast, liekos sev neiekārojama un apaļa ;(
26.02.2015 14:12 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Man ir minimāls puncis, bet, kad vairāk saēsts, piepūties mēdz būt, tad izskatās lielāks, guļus stāvoklī, protams, var redzēt patiesos apmērus. :) Svarā vēl nepieņemos, ēdu normāli, tik, cik gribas, nevis papildus tāpēc, ka apkārt saka - "Tev taču jāēd par diviem!".
26.02.2015 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits