Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Bet man buus bail atstaat paaris dienas vai nedeelju vecu mazuli vienu uz paaris stundaam.


Viņš nebūs viens!!! Viņam ir tēvs, kas mazuli ir ar mieru pieskatīt!!!
Kaa riikotos Juus?


Es teiktu "Mīļais, es novērtēju, cik lielisks tēvs tu esi savam bērniņam un mīļš pret mani. Ja nu kas, tu manu telefona nr zini, bet esmu pārliecināta, ka tiksi ar mūsu bērniņu galā. Bučas, gaidi mani mājās pēc pāris stundām."
04.12.2015 22:28 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Jo, godīgi sakot, man bail, ka, ja vīrietim atteiktu, viņš nākamo reizi var arī nepiedāvāt, jo sievišķis tak no mājas tāpat negrib iziet, jo bail bērnu pamest. Un varbūt tas pat varētu sašķobīt maķenīt viņa pašapziņu un uzskatīt, ka tēva pienākumi varētu īsti nebūt viņam, jo sieva taču tāpat neļauj man bērnu pieskatīt.
04.12.2015 22:30 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Jums arī mazie spiež ārā siekalu burbuļus un bāž vai nu kulakus mutē vai visu kas rokā ir mutē japazelē?

Jā :D Un vēl manai patīk ar kulaku mutē esot gugināt tā riktīgi skaļi, pa visu māju. :D
04.12.2015 22:30 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
ronītis, protams, ka atstātu. :)
04.12.2015 22:31 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Roniitis, nebaidies atstāt tēvam! Tas ir tik pat viņa cik tavs bērns un gan jau viņš tās pāris h tiks galā ;-)
Lai nu kā tur būtu, bet vīram es jau pirmajā nedēļā atstāju bērnu un pati gāju ar draudzenēm tikties, tikai atstāju atslauktu pienu.
Man pat savai mātei bija vairāk bail atstāt bērnu nekā bērna tēvam, jo viņš ir tēvs un par viņu nešaubos.
Un vēl jo vairāk cik noprotu tavam vīrietim jau ir bērns, kurš arī kādreiz bija zīdainis, tātad pieredze ir, manējais nekad mūžā pat nebija turējis bērnu, tā kā iesaku tev neuztraukties un laicīgi to saskaņo ar savu vīru un viss būs labi! :-)
04.12.2015 22:33 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Un vēl manai patīk ar kulaku mutē esot gugināt tā riktīgi skaļi, pa visu māju.


Jā šis arī mums ir un tad nu es pienāku un saku: " dēliņ, Tu man ko stāsti? Es nesaprotu ja tu ar kulaku mutē runā." tad viņš tā nopietni skatās uz manis ar lielām acīm :-D
04.12.2015 22:37 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Sveiciens decembrī ;)
Saule, stājos matkrišu pulciņā :D Īstenībā, aaaalelujaa, TAS ir beidzies! Veselu mēnesi, ja ne vairāk krita tik daudz, ka es no visiem lielu suni varētu uztamborēt :D friziere teica, ka jàpadzer kaļķis, un Avotu ielā ir viens frizierveikals, kur labas ampulas priekš matu augšanas utt. Nezinu, izņēma man krāsu matiem, un vairs nekrīt :D
Man beibei 16. Decembrī 5. mēneši, 7,7kg, nepiebaroju, bet iepazīstinu ar dàrzeņiem, pagaidām cukini un kartupeli. Uzfilmējām video ar pirmo maltīti |-), tas tik bija piedzīvojums :D Mans bebis nemaz tā uzreiz neēd, viņa spļauj àrā, takā vemstās un taisa smieklīgas sejas 8-)
Tā uzreiz, vismaz manai meitai ēdienreizi neaizstāsi, citiem bebīšiem vajag mēnesi vai vairāk, lai pierastu pie tāda ēdiena. Manai māsai atkal meita jau no 4 mēnešiem kà sāka, tā tagad lopsī visu, ko dod un diikti priecājas (l)
Leo_leo, novēlu veiksmīgu pirmo piebarošanas reizi, lai bebei labi garšo :)

Madonna, kā iet tev un cik tad liels knibuciņš pa šo laiku izaudzis?:)
04.12.2015 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Nee,nu vinjsh jau bez probleemaam paliks ar mazo.Bet vai es vareeshu pati saviem tarakaaniem paarkaapt paari:-DJo pagaidaam man mazule veel ir puncii,un kas zin-cik dienu veca vinja buus uz decembra beigaam.Ja buus tik kaadas paaris dienas-vai es buushu pati speejiiga vinju atstaat...
04.12.2015 22:46 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Khkh, super tad es ar nepacietību gaidu kad tas beigsies :-D
Bet es vēl kā muļķe tāda paņēmu un nokrāsoju matus, kas varbūt arī pasliktināja manu situāciju pat ņemot vērā, ka to darīju pie friziera. (t)

Manējais it kā ņemas svarā divos mēnešos dakter aizrādīja, ka bija par pārsimts grami par daudz, bet trešajā mēnesī jau bija pieņēmies mazāk par kg tad redzēs kā būs kad četros mēnešos svērs :-) Pēdējo reizi kad svēra bija 7,040, nez cik tagad ir liekas jau pasmags.
Bet jā kad pēdējo reizi bijām pie pediatra tad viņa teica ka četros mēnešos jāsāk piebarot un nākamajā vizītē par to runāsim.
Nu man puika ja ir izsalcis tad dodu jebko, šim mute vaļā un norij visu, piemēram to pašu D vitamīnu mutē pilinot, bet nezinu kā būs ar putrām, tad jau redzēs cerams, ka aizies un viss būs OK :-)
04.12.2015 23:08 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Manam susuram sodien ir 3 menesi. Pienemusies svara esam gandriz lidz 7 kg. Un jaa manam siekalas tek daudz un rokas ja mute tad viss slapjs. Kkadi gudrinieki ir izteikusi minejumu, ka varbut zobi nak. 3 menesos :D vnk bebitis iepazist savas rokas.

Pec vasaras un grutniecibas mati man it kaa veseligi, bet gali sausi. Tagad gaidu vai mati kritis un pec kada menesa iesu galus lidzinat. Negribas tagad apgriezt un tad saks birt, kaut ari mati loti biezi, tapat pardzivosu.
04.12.2015 23:27 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Leo_leo, novēlu veiksmīgu pirmo piebarošanas reizi, lai bebei labi garšo

Paldies :) Es visu tā lēnām sākšu, otrdien vēl ar ģimenes ārsti aprunāšos. Man VG gastroenterologs ieteica sākt piebarot no 4,5 mēnešiem, tad nu līdz tam sāku jau ievākt info :)
05.12.2015 00:12 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Eh, man tikai pats sàkums (~6/7 ned). Bet jau jūtu nelabumu, velk vēderu, ja kustos ātri tad ieduras mazliet spēcīgāk. Man neviens ārsts nav devis vēl ziņu, teica ka 2 nedēļu laika ar mani sazināsies. Es nezinu neko par grūtniecību - cik nu ir lasīts... Ko ēst? No kā noteikti izvairīties? Cik daudz es varu kustēties un cilāt kaut ko? Vispār bezspēks, tik daudz emociju. Domas pa galvu vien uz riņķi. Kas ko un kā. Cenšos sevi pozitīvi noskaņot, pagaidām švaki, tapēc laikam jāiet čučēt un rīt ar svaigām domām celties un varbūt arī nelabums un vilkšana būs pazudusi :-)
05.12.2015 01:31 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Tas, ka ir nelabums un velk punci ir viss kārtībā. Jo tur mazais ieriktejas tev un sāk lēnām dzemde augt. Padzer magne b6, noteikti ir jābūt aptiekā pie jums. Tas palīdzēs pret vēdera vilkšanu. Šajā laikā ir jāsaudzē sevi, jābūt uzmanīgam, ja gribi pagulēt, tad paguli, tas viss ir tikai normāli. Sāc vairāk ieklausīties sevī, organisms pats daudz ko pateiks tev priekšā. :)
05.12.2015 08:09 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Shadow Seeker, Latvijā grūtniecēm līdz 12. nedēļai iesaka dzert folskābi. Pret vilkšanas sajūtu vēderā magnijs, jā. Atturies lietot medikamentus (piemēram, Ibumetin pret galvassāpēm vai Coldrex pret saaukstēšanos), seko līdzi pašsajūtai. Gandrīz par visām zālēm vajag prasīt, vai tās var lietot grūtniecības laikā. Sazinies ar ārstu, ja pamani smērēšanos (asiņaini vai brūni izdalījumi biksītēs). Centies daudz atpūsties, kārtīgi gulēt, jo pirmajā trimestrī virsū nāk liels nogurums. Dzer ūdeni, ēd labu pārtiku.
Ierobežo kafijas, melnās/zaļās tējas lietošanu (reāli jāierobežo to produktu daudzums, kas satur kofeīnu), neēd jēlas zivis un pelējumu sierus, piebremzē ar aknu pastētēm, loģiski nedzer alkoholu un atmet smēķēšanu.
Katra grūtniece protams dara kā vēlas un kā jūt par pareizu, līdz ar to tāpat kādreiz apēd kādu suši ar jēlu lasi vai apēd gabaliņu brie siera. Viss atkarīgs no tevis, es rakstu ieteikumus, kas "populārāki".
Labi noder grūtniecības aplikācijas - Pregnancy +, The Bump un citas.
Un centies nelasīt visādus šausmu stāstus par grūtniecību, mazuļa attīstību utt. Nekāda labuma no tā nebūs. :D
05.12.2015 11:12 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Mereda, tik labi visu aprakstīja, ja tā atceros pat labāk nekā man ārsts izskaidroja sākumā :-)

Ievēro Mereda ieteikumus un viss būs labi! Pats sākums cik atceros kad tikko uzzināju tik burvīgs laiks un satraukumu pilns un visādas jaunas sajūtas! Tiešām forši! (l)
05.12.2015 11:27 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Labrīt.

Sen neesmu šeit bijusi...

Apsveicu visas, kas jau sagaidījušas mazos, manas prombūtnes laikā.(l)

Mums pirmdien jau būs 3 mēneši, svarā beibe pieņēmusies par 2 kg un paaugusies par 5 cm. Viss ok, koliku vēljoprojām nav, un jau nu kā pāris nedēļas noguļ visu nakti :) tur gan es vainīga, jo uz nakti nebaroju ar krūti bet pudelīti.

Pati nu jau 2 dienas esmu sagaidījusi savas kritiskās draudzenes, gada laikā jau biju piemirsusi, cik tas ir briesmīgi :'-(
05.12.2015 11:29 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Starp citu, man matkritis arī iet pilnā sparā un vēl tie mati kļuvuši tik drausmīgi plāni...:'-( ar visu zivju eļļas lietošanu...(t) vēl es saķēru angīnu un man vispār gribējās nomirt tad, jo paracetamols neko daudz nepalīdz
05.12.2015 11:31 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es ar uz nakti un naktī dodu pudelīti...
05.12.2015 12:05 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Paldies, meitenes! Jā, nogurums ir un visu laiku gribās vāļāties pa gultu :)
05.12.2015 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Manam rausim jau mēnesis (l) Bet klāt ir kolikas, kā liekas. Vakar dauzījās līdz 3iem naktī.. Un tad cēlās 6os un atkal pus10. Baigi īsi un maz gulēja. Škrobīgi, bet nu ceru, ka tā nebūs visu laiku.

Man pēdējās dienas vispār kaut kāda mistērija notiek.. Izmežģīju žokli un pēc pāris dienām, kad jau bija atpakaļ vietā, sākās tāaadas sāpju lēkmes, ka pa sienām rāpoju, gulēt vispār nevarēja. Nekādas zāles nepalīdz. Domāju, moš tomēr zobiem kāda vaina, aizeju pie zobārsta un dakterīte neko neatrod. Nolemjam, ka apsaldēts kāds nervs sejā. Dzēru remantadīnu un vēl vienas pretiekaisuma zāles, un trakākās situācijās paņēmu arī ibumetīnu. Sanāca viens vakars kad es sēžu uz dīvāna un raudu no sāpēm, temperatūra 38.5 un vispār vāks. Bet pa nakti sāpju lēkmes pārgāja un jau viss itkā uz labo pusi. Un vakar, šeku reku, sāk palikt jūtīgs zobs tā ka uzkost nevar. Nu kaut kāds vāks.
05.12.2015 14:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits