Avene Cleanance. Padalieties pieredzē!

 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Sveikas!

Pirms nedēļas sāku lietot Avene Cleanance masku/skrubi un Avene Cleanance EXPERT sejas krēmu melno punktu un nelielu pumpiņu (ne piņņu) dēļ. Bet šīs nedēļas laikā ādas stāvoklis ir ievērojami pasliktinājies, mazās pumpiņas ir sametušās arī uz vaigiem un pieres sānos, kur man tās nekad nav bijušas. Vai tas ir no sērijas it gets worse before it gets better vai arī šie līdzekļi ir manai ādai nepiemēroti? Produktud ieteica aptiekā tā kā ne gluži uz savu galvu viņus lietoju. Kā losjonu izmantoju Biodermas micelāro ūdeni ar zaļo korķīti (šo gan lietoju ilgstoši un nekādas problētams ar to iepriekš nav bijušas).

Idejas, ieteikumi, pieredzes? Turpināt vai mest mierā un meklēt citus produktus?
28.01.2015 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
unthikable, jā, varbūt vienkārši neesmu izvēlējusies priekš savas ādas tipa piemērotākos produktus. Bet es pati vairs nesaprotu kāds man ādas tips, jo visu laiku bija sausa āda un joprojām ir, bet tagad tā, šķiet, kļuvusi arī jūtīga. Laikam jāiet pie dermatologa pakonsultēties.
29.01.2015 14:09 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Čerij, kas ir hormonālās uztura problēmas? Par uzturu zinu daudz un manam uzturam praktiski vispār nav kur piesieties, ja nu vienīgi tagad ziemas periodā tiek uzēsts fondjū vai raclette, bet tā maizi neēdu. Un kuskuss nu galīgi nav nekas veselīgs, tas tā starpcitu. Tas pats, kas baltmaizi ēst vai mannā putru principā.

Un vispār jau jautājums tām, kuras kaut ko saprot, nevis kā te, neko nezinu, bet kko nejēdzīgu iekomentēšu tik un tā. ;)
29.01.2015 16:53 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es savukārt varu ieteikt apdomāt citu pieeju. Pati lietoju eļļas tīrīšanas metodi. Es daaru tā: uz sejas uzklāj aptuveni pusjējkarotes eļļas (lietoju maisījumu no 80% extra virgin kokosriekstu eļļas + 20% extra virgin olīveļļas un klāt dažus pilienus lavandas ēteriskās) un masē sejas ādu ar pirkstu galiem 2-3 minūtes. Tad saslapina sejas dvielīti karstā ūdenī, izgriež, lai nepil un uzklāj uz sejas uz kādu pusminūti. Noslauka eļļas pārpalikumus ar dvielīti. Metodes mīnusi ir, ka vajag dikti daudz dvielīšus, jo viņi paliek tiešām netīri no visa tā, kas bijis uz sejas un katru dienu vajag svaigu dvielīti. Bet citādi, vismaz man, metode ir perfekta. Seja ir tīrāka, gludāka, mazāk melno punktu un robeža starp taukaino T zonu un sausajiem vaigiem ir manāmi izlīdzinājusies. Un sajūta dikti forša, tas mans ikvakara mini spa :)
Te var palsīties par eļļas metodi: http://www.theoilcleansingmethod.com
29.01.2015 20:54 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
NordicBelle vari pastāstīt kaut ko sīkāk par savu pieredzi ar eļļas tīrīšanu? :) cik ilgi tu jau to dari, kāda ir tava āda, vai ir bijušas problēmas ar pumpām utt.? Jau labu laiku interesē visa tā padarīšana, bet tomēr kaut kā nedaudz bail :D
30.01.2015 14:27 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ja ir interese par ādas attīrīšanu ar eļļām, var pamēģināt kādu hidrofīlo eļļu, kas nomazgājas ar ūdeni. Re kur mana pieredze ar Decleor eļļu: http://www.sugarmakeup.eu/2014/12/decleor-micelara-ella-atsauksme.html
Kopumā pieredze laba un patīk, ka āda netiek sausināta, bet konkrētais eksemplārs favorītos neiekļuva :)
30.01.2015 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 29.01.2009
No kādām ārzemju lapām Jūs pasūtat Avene produkciju?
02.02.2015 20:24 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
balta23, šeit vari palasīt par ādas attīrīšanu ar eļļu: https://rigasmetro.wordpress.com/2014/12/01/sejas-adas-attirisana-un-kopsana-ar-ellu/
02.02.2015 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Es līdz šim micelāro nenoskaloju, pēc tā ko šeit izlasīju pamēģināju skalot nost...pirmām kārtām, nejutu nekādu glumu sajūtu. Kopš pagājušās ceturtdienas cītīgi skaloju nost, un man liekās, ka āda ir palikusi sausāka (t) Vakar pamanīju, ka pēc sejas noskalošanas, ja neuzlieku krēmu uzreiz rodas tāda nepatīkama sausuma sajūta, kāda pirms tam nebija :-/
03.02.2015 11:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits