Youtube vlogi - Ko skatieties?

 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Sveikas un sveiki :)
Jautājums, vai skatieties youtube vlogus? tos ik dienas vlogus (daily vlogs), shaytards, itsjudyslife, funforlouis utt ? ja jā tad nosauciet kam sekojiet līdzi.

Plus, kas tieši jums piesaista tieši tajos cilvēkos kurus skatieties? kāpēc sekojiet? un vai kādreiz ir bijusi vēlme skatīties ko tādu tikai pa Latviski ?

Pati skatos itsjudyslife jau no paša sākuma un funforlouis. Skatos jo šajā aukstajā gadalaikā pavisam nepatīk kāju spert laukā :D
Itsjudyslife piesaistija dēļ kultūras, pati ir filipīniete bet dzīvo Amerikā. Interesanti skatīties ko viņi ēd :D
FunforLouis patīk jo motivē mani iet ārā un meklēt piedzīvojumus. Interesanti skatīties kāds viņam dzīvesveids jo visu laiku ceļo apkārt.

Ir vēlme skatīties šādus vlogus arī no Latviešiem, bet tiem kam ir, vainu taisa pārāk tūristīgus vai vnk runā par tēmu kas man nešķiet interesanta, jebkurā gadījumā klikšķa nav bijuša ar nevienu no viņiem, nav bijusi vēlme turpināt skatīties. Kā jums ?
27.01.2015 02:58 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Rissroseduos Biju jau skatījusies dēļ itsjudyslife , tikai tagad Pamanīju ka viņiem ir mājdzivnieks ir cūciņa :D
04.02.2015 00:49 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Sveikas meitenes kas vēl neguļ! Atkal pacelšu so diskusiju.

Man ir jauns video priekš valentīndienas, gribu zināt vai jums patīk/nepatīk kas tieši utt, lai zinu ko nākošreiz mainīt un/vai turpināt darīt :)

https://www.youtube.com/watch?v=AFz7vQQ2Pn4
09.02.2015 02:57 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Luiidzii, man patīk, tu esi skaista, kad smaidi vēl skaistāka. Nedaudz traucē, kaitina, ja nepareizi runā, piem., kad par nedzīviem priekšmetiem saka viņi/viņas, pareizi ir tie/tās. Kā arī pēc vairāku video noskatīšanās secināju, ka diezgan nedroši runā, to vajadzētu pieslīpēt, ienest vairāk pozitīvisma. :) Bet tā forši bija skatīties, gaidīšu jaunus video. :-)
09.02.2015 04:13 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Super, liels paldies par komplimentu un kritiku.
Latviešu valoda man ir tikai 3klašu izglītībā, pēc 3klases pārvācos dzīvot uz Īriju, tāpēc arī nepareizi runāju. Tagad visu pierakstīšu lai atcerētos un iemācītos :D :)

Jā, runāt priekšā kamerai tomēr nejūtos tik pašpārliecināta kā biju iedomājusies :D
09.02.2015 04:53 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
luiidzii, fons, kamera, un tas ka runā fonā, nu super meitēn :) Man patīk. Daudz, daudz labāk :) (l)
09.02.2015 07:56 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Skatos Jenna Marbles, RWJ un Furious Pete. Un daži no šeit minētajiem vlogiem ieinteresēja, būs jāpaskatās arī tie, varbūt aizraus.

luiidzii, diemžēl tavas nekoptās latviešu valodas dēļ video neskatīšos. Arī stostīšanās, atkārtošanas.. Tām mazajām latviešu vlogerēm valoda ir daudz, daudz reižu labāka un arī izteikties viņas prot daudz interesantāk kā tu. Trīs klašu izglītība nav nekāds attaisnojums, ja vēlies veidot video dzimtajā valodā, tad arī pie tās būtu jāpiestrādā un ļoti nopieni. Sīkām niansēm arī vajadzētu pievērst uzmanību, ja tavas rokas/nagi video ir redzami tuvplānā, tad nagiem vajadzētu būt perfekti uzlakotiem nevis ķep-ļep un jau sākušiem atlupt.
09.02.2015 09:41 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Nemaz tik traka tā valoda nav:-) Lasot komentārus, man jau likās, ka būs auzas, bet nē, labi sanāk :-) Var redzēt, ka ir ieguldīts darbs, malacis(l) tā turpināt, sākums nevienam nav izcils, visi mācās tikai darot ;-)
09.02.2015 10:31 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Liels paldies Ray, šis video arī aizņēma daudz reiz ilgāk filmēt gan montēt. Prieks ka patīk :)


Hippie Chic Paldies par kritiku, ņemšu vērā, kā jau rakstīju Latviešu valodas stundas beidzās pēc 3šās klasītes, laikam nepareizi uzrakstīju bet attaisnojums tas ir ļoti liels jo gan ikdienā gan skolā runāju visu laiku pa Angliski jau 10mit gadus tas kas man ir palicis no Latviešu valodas ir tik daudz cik sarunājos ar radiem, runas veids uzlabojas kad ilgāk padzīvojos Latvijā, un tieši tāpēc no Tavas puses tas ir ļoti apvainojoši ja salīdzini mani ar mazākām meitenēm kas dien dienā runā tikai pa Latviski, skolā vēl papildus to mācās un vide ir Latviski. Diemžēl ja neuzrakstīti man konkrēti kur un ko tieši es saku nepareizi es nevaru laboties jo tomēr pati nedzirdu atšķirību. :)

Par nagiem itkā speciāli pārlakoju viņus pirms sāku filmēt, bet tad pavisam piemirsu par viņiem un pati nobrīnījos tad kad sāku montēt video, bet bija jau par vēlu. Ņemšu vērā. Paldies par Tavu kritiku un ieteikumiem :)
09.02.2015 10:38 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
AneteOz Paldies, pati jau sabijos ka ir baigi traki, pati jau nejūtu atšķirību jo ikdienā sanāk runāt tikai ar mammu pa Latviski. :)
Liels paldies par iedrošinājumu :)
09.02.2015 10:49 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Paceļu :)
09.02.2015 14:08 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
:-)
09.02.2015 19:23 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Hei meičas, man ir jauns video manā Volga kanālā, lidoju uz Londonu :)
http://ttps://www.youtube.com/watch?v=8MF9EnMtoHY&app=desktop
27.02.2015 23:14 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Jauns video Luiizebeauty kanālā :)
https://www.youtube.com/watch?v=AUI8C9idtJs
04.03.2015 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
hmmm, izklaastiiishu savas domas:

1) nepatiik, ka video saaaakas un tu uzreiz saac darboties, varbuut saaakumaa sasveicinies ar otrpus ekraaana publiku , pastaasti , ko dariisii
2) muuuzika un runaaashana. muuzika ir kaadas triiis reizes skaljaaaka nekaaa tava runaashana, biju uzgriezusi pietiekami skalji, lai sadzirdeetu, kaaa runaa, ko klaasi, kad peeec tam muuzika bez maz vai pa visu istabu
3) ja ir iespeeja, tad liec vienu dziesmu, vai vismaz liidziiigaaakas
4) to rulju njemshanu jau vareeji, manupraat, paaatrinaaat,ok, pirmos paraadi, bet taaalaak gan. taa vieta nav taaada kvalitatiiiva,kkadas blakus rokas, blakus runshaaana :D
5) un taaa raustiishanaas, atkaartoshanaa :-/nuuuuu negribas klausiiities, ja jau runaaa angliski, kaaapeec vienkaaarshi neveido angliski? (s)
taaatad vismaz ir manas domas, piedod :)
04.03.2015 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
beigas traģiskas, no offence :D
04.03.2015 19:11 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Čaviņa, liels paldies par kritiku, ņemšu vērā.
Ir tā ka mani orģinālie video ir drausmīgi gari, tāpēc viņus baigi sagriežu un ielieku tikai to daļu kur ir interesanti vai tieši iet par tēmu.
Vēl mācos un pilnveidoju sevi, Latviski ikdienā nerunāju, tādēļ protams ar šiem video gribu viņu sev uzlabot, ja pateicu vienu teikumu pa angliski kuru momentā nemācēju iztulkot pa Latviski, atvainojos. :)
Meiģināšu laboties ar nākamajiem video :)
Pašai ļoti kaitina ka runājot raustos, tā jau rakstu uz papīra pirms ierakstu :D
Paldies par savu viedokli, tieši tāpēc jau lieku šeit video lai zinātu ko citi redz ko pati neredzu lai varētu laboties ar katru nākamo video ko publicēju :)
04.03.2015 19:15 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Winterra haha, pati montējot video nevarēju beigt smieties haha, bet ok nākamreiz laikam jāgriež ārā tādi kadri būs :D
04.03.2015 19:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits