Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vadītājas?

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Sveikas!

Droši vien te ir kādas vadītājas, vai ne? Šoreiz runa nav par uzņēmuma vadītājām, bet par, teiksim, kāda departamenta vadītājām. Kad tavā pakļautībā ir vesela komanda vai kaut vai viens asistents.

Vai jūs veidojat kaut kādu tādu savu iekšējo kultūru, saliedētības pasākumus, lai nostiprinātu savu autoritāti, motivētu vai tamlīdzīgi. Bet neatkarīgi no uzņēmuma vadības. Piemēram, zinu gadījumu, kad viena projektu vadītāja savus 3 asistentus ved pusdienās katru mēnesi.

Esmu domājusi, ka arī gribu kaut kā savu mazo komandiņu nostiprināt. Kāda jums pieredze, ieteikumi?
08.01.2015 16:31 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Es regulāri taisīju kopīgus LUNCH ar darbiniekiem un ar savu asistenti piektdienās pēc darba gājām iedzert vīnu kādā bārā netālu no ofisa :)

Regulāri sūtīju informatīvus emailus par gaidāmajiem semināriem, kursiem, jaunumiem un svarīgām ziņām uzņēmumā, jo zināju, ka zemākstāvošos vadība vienkārši neiekļauj svarīgos e-pastos, tādā veidā liekot viņiem noprast, ka savu komandu vērtēju kā svarīgu un sekmēju viņu informētību un izaugsmes iespējas.

Nu tā kaut kā :)
08.01.2015 16:35 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Es skaidri nosaku uzdevumus, lai cilvēkam nav jāzīlē, ko viņam izdarīt. Tā arī tiek "nostiprināta mana autoritāte". ja cilvēks skaidri redz sarasktu ar uzdevumiem, tad krietni vieglāk tos izpildīt. Parasti skype uzrakstu, ko es gribu saņemt, ne tikai mutiski pasaku.

Bet vispār mēs kopā piedalamies sporta pasākumos arī. Tas gan darbu īpaši neiekmē manā gadījumā.
08.01.2015 16:36 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Es pret pātrāk tuvāk attiecībām darbā.
08.01.2015 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es arī esmu pret čupošanos ar darbiniekiem. Šoreiz tas vairāk domāts, lai saliedētu komandu
08.01.2015 16:42 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
kordelia,

kopīgas iknedēļas sapulces apspriežu zālē. Katrs ir informēts par esošaiem un topošajiem darbiem, plāniem, var viens otru aizvietot, ja vajag. Katrs informē citus par sava darba virzību. Manā gadījumā šis labi strādā.
08.01.2015 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits