kazhoki no iistas aadas

 
Reitings 375
Reģ: 02.07.2014
Kur juus iegaadaajieties kazhokus? (NO IISTAS KAZHOKAADAS)
Beidzot plaanoju iegaadaaties.
Man nevajag nekaadus paarmetumus par dziivnieku nogalinaashanu, jo man tas ir tiiri vienalga! Skaistums prasa upurus!
03.01.2015 18:23 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
un es nekad neizpratīšu tās lielās dzīvnieku aizstāves. laikam esmu bezjūtīga, bet man nekādas emocijas neizraisa tas, kā tie dzīvnieki (sākot ar vistām pārtikai un beidzot ar lapsām kažokiem) tiek turēti, audzēti utt., tāpat tas dzīvnieks kādreiz nomirtu un tiktu citu dzīvnieku apēsts/nodīrāts, brīvā dabā dzīvodams.

+++

nekad nesapratīšu,kā var pret līdzcilvēkiem nereti slikti un nežēlīgi izturēties,bet par lapsiņām raudāt:D liekas bieži vien tāda modes lieta...
04.01.2015 02:58 |
 
Reitings 375
Reģ: 02.07.2014
Mees esam nokljuvushi bariibas kjedes pashaa augshaa, taadeelj tas viss ir pashsaprotami - nogalinaat kaadu, kas ir zemaak :)
04.01.2015 10:37 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Centos izvairīties no šīs diskusijas komentēšanas, bet izlasot kaut ko tik smieklīgu, nevarēju noturēties :D

Mees esam nokljuvushi bariibas kjedes pashaa augshaa, taadeelj tas viss ir pashsaprotami - nogalinaat kaadu, kas ir zemaak


Nu tad ej un galini! Paņem stroķi, eju uz mežu, pati nogalini, nodīrā, uztaisi sev kažociņu. Slabo? Vai tu domā, ka esi baigā barības ķēdes augšpuse, sēžot uz dīvāna, lūrot televizoru uz aizšļūcot uz veikalu pakaļ gaļas gabalam vai kažokam? :D Neesi, neesi tu nekāda augšpuse. Parasta patērētāja. Cilvēkiem patīk sev piedēvēt to, kas patiesībā viņiem nemaz neatbilst.
Noliktu dižo barības ķēdes virsotni - cilvēku - mežā pretī īstam, dzīvam lācim, redzētu, cik tālu tā virsotne tiktu.
04.01.2015 10:58 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Cienījamās dzīvnieku aizstāves, vai jūs savas pufaikas nesājat 10 gadus? Vai tomēr katru sezonu vai katru otro sezonu nomainat modeli, iegādājoties jaunu? Vai jūs zināt, cik daudz ķimikāliju tiek nopludināts upēs (no tām dzer ļoti daudz dzīvnieku) jūsu pufaiku dēļ? Cik daudz cilvēku kļūst par invalīdiem vai nomirst, tās ražojot? Par tām šausmām ir uzņemtas dokumentālās filmas.
Kažoki ir dārgi, ilgi nesājas. Tāpēc kažokus nēsā parasti vismaz 10-15 gadus.
Tad kurš dzīvniekiem vairāk dara pāri-pufaikas vai kažoki? Kurš ir lielāks patērētājs-tas, kas katru vai katru otro gadu pērk apģērbu vai tas, kurš reizi 10-15 gados?
Nevajag bļaut līdzi emocionāli nestabiliem un neizglītotiem cilvēkiem, jo tā tagad modes lieta. Katram pašam ir galva uz pleciem, lai izvērtētu, kas ir kas.
04.01.2015 11:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kāda ir sabiedrības nostāja.


Neviss sabiedrības , bet nedaudzu indivīdu ;) lielākai daļai tomer ir vienalga vai patīk un atbalsta kažokus :)
04.01.2015 11:43 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
teika_spolite


Kažoki ir dārgi, ilgi nesājas. Tāpēc kažokus nēsā parasti vismaz 10-15 gadus.
Tad kurš dzīvniekiem vairāk dara pāri-pufaikas vai kažoki? Kurš ir lielāks patērētājs-tas, kas katru vai katru otro gadu pērk apģērbu vai tas, kurš reizi 10-15 gados?
Nevajag bļaut līdzi emocionāli nestabiliem un neizglītotiem cilvēkiem, jo tā tagad modes lieta. Katram pašam ir galva uz pleciem, lai izvērtētu, kas ir kas.



Ja Tev tā liekas "tikai modes lieta" aizstāvēt dzīvnieku tiesības tad drīzāk Tev pašai vēl ir jāpaaugas līdz līmenim, līdz Tu sāksi domāt arī par citiem, nevis tikai par cilvēku vajadzībām.
04.01.2015 12:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
malns_kačs
Tas ir ļoti apsveicami, ka sabiedrība ir nonākusi līdz tādai attīstības fāzei, kad sāk domāt par savas rīcības šausmīgajām sekām. Ir labi, ka tiek aizstāvētas dzīvnieku tiesības.
Bet man liekas nepareizi, ka aizstāv tikai smuko, pūkaino kažokzvēru tiesības. Ar ko sliktāki ir upju iemītnieki, kam dzīvesvietu saindē vai savvaļas dzīvnieki, kam tiek liegta vienīgā slāpju remdēšanas vieta?
Pat iedomāties nevarat, cik dzīvnieku iet bojā jūsu pufaiku dēļ. Ja tos ķimikāliju pilnos ūdeņus attīrītu kā nākas, jūsu pufaikas nemaksātu ne uz pusi tik lēti.
Ja gribas patiešām dzīvniekiem draudzīgu apģērbu, nesājiet linu. Tikai nez vai -10 grādos izturēsiet.
04.01.2015 13:01 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Šos izstrādājumus pieņemts ir dāvināt sievietēm... bet LV ir tāds veikals Gauja (ja nekļūdos), ļoti liela izvēle. Vēl protams labāk ir nopirkt ādu atsevišķi (kaut vai internetā) un šūt kažoku pie specializētiem šuvējiem.
04.01.2015 13:08 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
teika_spolite

Jā, piekrītu arī ka šādā veidā tiek nodarīts pāri dabai un dzīvniekiem.

Aiz daudz kā slēpjas sava sliktā puse, mums visiem pat to neiedomājoties... es agrāk pati nezināju kas slēpjas aiz kosmētikas vai vilnas industrijas. Mums cilvēkiem reklāmās tikai parāda rezultātu, bet tas ceļš uz šo rezultātu bieži ir ļoti nežēlīgs.
04.01.2015 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
nu tad nelietojam ne kosmētiku, ne gaļu, ne ādu, ne tualetes papīru gan jau un dzīvojam veseli! :D
ko var pērties tik ilgi..
04.01.2015 13:14 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un padomājiet, kuram ir izdevīgi, ka cilvēki nepērk kažokus :)
Tie ir sintētisko apģērbu ražotāji. Viņiem ir neizdevīgi, ka daļa sabiedrības nepērk no viņiem katru vai katru otro gadu pufaiku. Nopērk kažoku un nesā 10-15 gadus. Slikti, jo samazinās pārdošanas apjomi. Labāk pateikt, ka kažoki ir fuj, sakūdīt lētticīgos "zaļos", lai tie pabļaustās.
Paskatieties ielās, veikalos! Katru sezonu pufaikām cits modelis-ar jostu, bez, ar kapučspalvām, bez, ar horizontālām šuvēm, vertikālām. Tas viss tikai tāpēc, lai jums katru gadu būtu neērti staigāt iepriekšējā gada modelī. Kažokiem tādas izteiktas modes nav, tāpēc var nēsāt līdz nonēsājas. Un ražotājiem tas ir kā skabarga pakaļā.
04.01.2015 13:14 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
ak teika_spolite, taisnība par sintētiku ir... tā ir neizbēgama cīņa tāpat kā kafijas un tējas patērētāji.Vakar tieši meklēju tīŗas vilnas džemperi, kam var būt arī viegls piemaisījums no citām vilnām angora, kašmirs, mohēra... un ko domājat? Visur akrils, akrils, akrils poliamīds un poliesteris... jesus... tajā sintētikā salst!
04.01.2015 13:21 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Cerams, ka vismaz puskazhoku vai iiso kazhoku pirks, garajaa kazhokaa Latvijas apstaakljos peec kjeema izskatiisies, varbuut laid uz kaadu ziemeljzemi aiz polaaraa loka, buus vismaz adekvaati laika apstaaklji.

Dziives sapnis nopirkt kazhoku, nu nozheelojams tas sapnis, buutu veel vismaz maaja pie Vidusjuras vai kaads luxus autins no salona, tas taa tuvaak kategorijai "sapnis" varetu atrasties. Te izskataas, ka sagraabstiita nauda ar galiem kazhokam un tad veel lepni uzdirsh, ka paareejaas te e-bay lupataas staigaajot. Dazhas shtukas eiro neliecina ne par sapraatu, nedz arii par augstu dziives liimeni.

Pati pasniedzi savu jautaajumu provokatiivaa veidaa, taapeec arii tik daudz uzbraucoshu komentaaru (tajaa skaitaa mans), buutu normaali pajautaajusi, sanjemtu arii vairak normaalas atbildes un ieteikumus.
04.01.2015 13:56 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.10.2014
Nu nopietni, tagad sāksim viena otrai mācīt, kādam jābūt "pareizam" dzīves sapnim ?! C'moon
04.01.2015 14:01 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.10.2014
Katram sava dzīve, savs pasaules redzējums, savi uzskati, savi sapņi, punkts.
04.01.2015 14:02 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011














Man ļoti, ļoti žēl, ka viņiem nākas tā ciest. Man sirds lūzt.
04.01.2015 14:28 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Un es nespēju saprast - kā var būt tik cietsirdīgi cilvēki? Cilvēki, kas izvēlas neredzēt to, kas notiek pasaulē, piever acis....kāpēc? Es neticu, ka kādam ir vienalga, ka kāds mierīgi skatītos klātienē kā top viņu kažoks, kā tas dzīvo būrī, kā ciešs, kā slimo, kā jūk prātā no tādas dzīves, kā to nogalina. Es neticu, ka cilvēks ir tik ļauns, lai skatītos tās lapiņas, ūdeles vai truša acīs, kad viņu izņem no krātiņa, un nes nogalināt. Ir tikai vienaldzīva. Cilvēks IZVELAS būt vienaldzīgs.
Ieskatieties acīs tiem dzīvniekiem, tur var redzēt visu. Vai bilde ar mazo balto lapsu guļot....msn sāp sirds.
Paldies Dievam, ka ir cilvēki, kuriem nav vienalga un paldies Dievam, ka ir cilvēki, kuri cenšas atvērt acis arī citiem,un paldies Dievam, ka ir cilvēki, kuri arī IZVELAS atvērt acis
04.01.2015 14:38 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Kas tā par mūžīgo pārmetošo *visu vai neko* attieksmi dzīvnieku tiesību aizstāvju virzienā ? Ja nevar izglābt visus, nedarīsim neko? Ar kaut ko taču ir jāsāk, un ir milzums cilvēku, kas iestājas par pilnībā ētisku attieksmi pret dzīvniekiem, tostarp nenēsāt ādas apavus u.t.t. Taču pirms brēkt aizvainotā balstiņā par - kāpēc kažokiem nē, bet ādas jostām jā - paskatieties, kas notiek ar pārējo dzīvnieku kā resursu, kā notiek nogalināšanas, razošanas procesi u.t.t. Protams, info neērts morālajai stājai.
Man rodas sajūta, ka visu vai neko pārstāvēm pašām ir neērti ar savām izvēlēm; kaut kur dziļi sirsniņā tomēr gruzd apziņa, ka īsti forši tik nežēlīgā veidā nogalināt zvērus tikai un vienīgi cilvēka kaprīžu dēļ nav nekas atbalstāms un popularizējams.
04.01.2015 14:43 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Paldies Dievam, ka ir cilvēki, kuriem nav vienalga un paldies Dievam, ka ir cilvēki, kuri cenšas atvērt acis arī citiem,un paldies Dievam, ka ir cilvēki, kuri arī IZVELAS atvērt acis
04.01.2015 15:04 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Liels pluss frivolous.
04.01.2015 15:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits