Dzīve kā uz plaukstas - internetā

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Šobrīd sociālie tīkli piedāvā visas iespējamās opcijas, lai pasaulei/ paziņām darītu zināmu, ka esi apprecējusies/ izķīrusies/ ko ēd/ kur atrodies/ ko lasi, vai kādu filmu skaties utt.

Kā ar jums? Instagramā liekat ēdiena bildes vai nofotogrāfējat sevi, brīvdienās slēpojot, esot pusdienās pie paziņas un sharojat? Feisbukā publiski paziņojat attiecību statusa maiņu? Ja apzinaties, ka ļoti daudz ko parādat atklāti visiem internetā - Vai nav tāda neaizsargāta sajūta, ka tik daudzi pārāk daudz zina par jūsu emocionālo stāvokli, atrašanās vietu, attiecību statusu,principā - gandrīz visu?
28.12.2014 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 960
Reģ: 23.04.2014
Esmu gan draugos, gan fb.
Pa retam lieku gan savas, gan bērna bildes, jo negribu to izbrīnīto seju, ja satieku sen neredzētus cilvēkus. It kā sieviete nevarētu dzemdēt.. un ja vēl esi nedaudz apvēlies..:-D lai jau cilvēki zina. Piekam bērns ir manas dzīves sastāvdaļa. Protams, ka viņš bildēs būs.

Pēdējais perebors bija kādas kursa biedrenes meitas bilde gultā, viņa slimoja un gulēja ar temp. Ko nez darīt man ar to bildi? ?! Laikot, vai?!
29.12.2014 21:44 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Pēdējais perebors bija kādas kursa biedrenes meitas bilde gultā, viņa slimoja un gulēja ar temp. Ko nez darīt man ar to bildi? ?! Laikot, vai?!


Šis teksts man atgādināja par bildēm, kuras man tiešām nav saprotamas, proti- bildes ar dzīvniekiem vai cilvēkiem, zem kurām tiek paziņots par viņa nāvi. Vēl pavisam nesen redzēju bildi ar jaunu vīrieti, zem kura dzimšanas un miršanas datumi un teksts tipa adresēts viņam: "Tu vienmēr būsi mūsu draugs" vai kaut kas tamlīdzīgs. Tas pats ar dzīvniekiem. Nē, nu var jau būt, ka cilvēkam to publicējot vieglāk paliek, bet nu nesaprotu, kāpēc tas jāpaziņo visiem, ievietojot izklaides portālos, kur lielākā daļa cilvēku iet tikai "laiku nosist". Un vēl apakšā iespēja nospiest "patīk".....
30.12.2014 10:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits