Dzīve kā uz plaukstas - internetā

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Šobrīd sociālie tīkli piedāvā visas iespējamās opcijas, lai pasaulei/ paziņām darītu zināmu, ka esi apprecējusies/ izķīrusies/ ko ēd/ kur atrodies/ ko lasi, vai kādu filmu skaties utt.

Kā ar jums? Instagramā liekat ēdiena bildes vai nofotogrāfējat sevi, brīvdienās slēpojot, esot pusdienās pie paziņas un sharojat? Feisbukā publiski paziņojat attiecību statusa maiņu? Ja apzinaties, ka ļoti daudz ko parādat atklāti visiem internetā - Vai nav tāda neaizsargāta sajūta, ka tik daudzi pārāk daudz zina par jūsu emocionālo stāvokli, atrašanās vietu, attiecību statusu,principā - gandrīz visu?
28.12.2014 16:51 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
man nav instagrama , twitera utt....
facebook un draugos manu info redz tikai draugi!

bet dažreiz pieķeru sevi pie domas ka, šeit pat cosmo, pārāk daudz ko par sevi uzrakstu... centīšos laboties :D
28.12.2014 17:15 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Undersun, kādā ziņā attiecības un bērni ir intīma lieta?


Ir tādi, kas tikko pēc dzemdībām uztaisa selfiju ar tikko dzimušu mazuli. Nu sit mani nost, man tas neliekas ok.
Pēc fb varēja pateikt, ka daudzi bildina savas dāmas tieši Ziemassvētkos, vismaz maniem draugiem ražīgs gads :D es uzskatu, ka tā ir privāta lieta, ko paši izziņo saviem draugiem, radiem, kuri vēlas. Nē, varbūt es kļūdos un kādam fb ir tikai paši tuvākie.
28.12.2014 17:19 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Kerija, vajah mazāk savu dzīvi piesārņot ar māņticībām un domāt, ka citi cilvēki to vien dara kā skauž, tad dzīve kļūst vieglāka :D

Par to es arī esmu domājusi, kas dažiem cilvēkiem liek atrādīt bezmaz visu savu dzīvi (vai vismaz uzburto pasaku par to, kāda ir viņa dzīve). Nu, tā droši vien ir tiekšanās pēc atzinības, sajūtas, ka esi baigi foršais.

Ir jau arī šķira, kas ar to pelna naudu. Ja cilvēkam ir tūkstošiem sekotāju, viņam pakaļ metīs visādus produktus un uzņēmumi būs gatavi maksāt, lai viņus piemin kādā postā. Nu, piemēram pašmāju tetovētā modele regulāri bildējas ar kaut kādām tējām, nedomāju, ka viņa tiešām ir tik lielā sajūsmā: http://instagram.com/monamifrost/

Tā kā tas dažos gadījumos var izvērsties arī par peļņas avotu :D
28.12.2014 17:20 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Jau pirms vairākiem gadiem izdzēsu profilu no draugiem.lv. Un šis ir vienīgais anonīmais forums, kuru lietoju, turklā tajā norādu pilnīgi ačgārnu info par sevi, un laiku pa laikam izdzēsu profilu un uztaisu jaunu, lai kāda gudriniece neizdomā mani atpazīt un tad baumot :D
facebook lietoju, bet tur ir gana normāli privātuma iestatījumi, kā arī ļoti sekoju līdzi, kādi draugi un kādās bildēs mani liek un atzīmē. Esmu arī lūgusi draugus izņemt bildes ar mani, ja to nevēlos. Vislabākā metode ir ierakstīt google.lv savu vārdu, uzvārdu un apskatīt arī sadaļu attēli. Tad ir skaidrs, ka mana dzīve ir drošībā, jo tur nevar atrast neko, pat telefona nr.
28.12.2014 17:22 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Reiz ievēroju, varbūt tā ir sagadīsanās, bet facebook esmu publicējusi daudz bilžu, kurās man ir lielas saulesbrilles, lakats uz galvas utt., tā, ka īsti nemaz nevar saprast, kas tā par meiču. Varbūt intuitīvi pasargāju sevi no kkā.
28.12.2014 17:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man nav ko slēpt :)
28.12.2014 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es ielieku kaadu balliishbildi, profila bildi nomainu, ja sanaak kaada smuka bilde. Attieciibu statuss arii ir redzams, bet to jau es pirms 4 gadiem uzliku, nekas nav mainiijies. Instagramaa paarsvaraa lieku savu kakji :D draugos vairs neeju un twitterii arii vairs nee.

Bet paarsvaraa facebooka sheeroju smiekliigas bildes un forshus rakstus, neko ljoti personiigu arii nelieku. Nu taa kaut kaa. Ir man dazhi draugos, kuri liek nenormaali iedvesmojoshos citaatus vai arii savu beernu bildes KATRU dienu, tos tad arii noblokjeeju no feeda, lai neraadaas katru dienu.
28.12.2014 17:25 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man šķiet, ka nevajag tik pārspīlēti to uztvert.
ēdiena, brīvdienu, suņa bilde var arī nebūt ne izmisīgs sauciens pēc uzmanības, ne atrādīšana, ne pierādīšana.
man personīgi Instagram un Facebook bija veids kā ātri un ērti parādīt mājiniekiem, ko esmu piedzīvojusi, kamēr biju ārzemēs un šobrīd tieši tā pat ārzemju draugiem.
man nav ne ienaidnieku, ne apskaužami glamūra dzīve, ko citiem bāzt acīs :D nebaidos no ļaunās acs
28.12.2014 17:25 |
 
Reitings 88
Reģ: 28.10.2014
Esmu dažos sociālajos saitos, taču nelieku tur nekāda veida personīgo informāciju (dzīves vietu, vecumu, telefona numuru utt.)
Pilnīgi muļķīga, absurda šķiet tā funkcija, kur citi var redzēt vietu, kur tu atrodies. Man tas šķiet pilnīgi nevajadzīgi.
Bildes rādu tikai draugiem. Draugos, facebook'ā apstiprinu tikai pazīstamos, jo nav jēgas no nepazīstamiem ''draugiem'', kuri nav ne tavi draugi, ne paziņas.

Tas laikam arī viss. :)
28.12.2014 17:26 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
kādā ziņā attiecības un bērni ir intīma lieta? Vai ejot pēc sīkā uz dārziņu no pārējiem vecākiem slēpsi, ka esi Kārlīša mamma? Un ar attiecībām es domāju - nopienas, stabilas
Cilvēki, kas Tevi pazīst ikdienā, lai to zin, nav jau nekas slēpjams, tomēr man nepatiktu, ja cilvēki, kuriem gar mani ikdienā nav nekādas daļas, vienkārši intreses pēc izokšķerēs vai es Kārlīša mamma vai Jānīša sieva.
28.12.2014 17:26 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jā, arī esmu izvēlīga, ko lasīt un skatīties. facebookā ir iespēja būt draugiem, bet nesekot. big fan :)
28.12.2014 17:28 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Neciešu no UD, nav nepieciešamības celt savu pašapziņu no laikiem, komentāriem un citiem pikseļiem, tāpēc nekādu lielīšanos savos soc. tīklos nerīkoju. Par cilvēkiem, kas tā dara (dārgu dāvanu likšana, sava krutuma pierādīšana visos iespējamos veidos, žēlabaini statusi ar domu ''pažēlojiet mani kāds'' vai ''nu davai, uzprasiet man kāds, kas noticis'') pasmaidu un īpaši neuztraucos, katrs dara kā vēlas.

Par attiecību statusu - nerādu ar ko esmu attiecībās, bet gan vienkārši norādu, ka esmu aizņemta. Par citu privātāku info - to redz tikai mani draugi, un tāpat neizlieku visu savu dzīvi internetā.
28.12.2014 17:28 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Bēbju bildes jā. Lai gan es vispār parasti pajautāju cilvēkiem, vai var ielikt kādu bildi, kur ir arī viņi. A ko Tu tādam bēbim paprasīsi? :D
Bet kas tur slikts, ka parāda visiem, ka kopā? Džekiem zinu, patīk norādīt tos statusus, lai viņu meitenēm visādi bijušie neplijas virsū, citiem vienkārši tā ir vēl kāda pozitīva ziņa ikdienas feed'ā kurš tāpat tiek 10x pārskatīts dienas garumā. Nav jau tā, ka tie pāri savus guļamistabas kadrus publisko. Nu vismaz ne tik daudzi, lai par to varētu runāt kā vērā ņemamu procentu.
Tas, ka kādam par mani skauž, vai ka kāds baumo, arī man ir vienalga. Tādus ienaidniekus, kas man skries un kaut ko darīs, jo pateicoties facebook, zinās - kur un kā - arī šķiet, neesmu iemantojusi, vārdu sakot neredzu, kā publiskošana varētu mani negatīvi ietekmēt.
28.12.2014 17:30 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
vispār - esmu dzirdējusi teicienu kaut kas kā uz delnas , par plaukstu gan nebiju dzirdējusi! :D
28.12.2014 17:32 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
UD nenozīmē, ka tev pietrūks uzmanīas no citiem :D
28.12.2014 17:36 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Ja ir tik ļoti bail no interneta vai tāda paranoja no kaut vismazākās informācijas nonākšanas tīklā, kā te dažai labai, tad varbūt vispār nevajag to lietot? Vienkārši, tas šķiet jau pārspīlēti paranoiski par to, kā visai pasaulei nav nekā labāka ko darīt, kā tikai skaust vai kalt ļaunus plānus. Tad neturi vispār mājās datoru vai nepieslēdz internetu, ja ir tik šausmīgas bailes, ka kāds kaut kādā veidā ieraudzīs kādu fotogrāfiju.

Pati esmu vairākos sociālajos tīklos. Informācija redzama tikai draugiem. Neaizsargāta nejūtos, jo publicēju to, ko gribu publicēt, nevis katru lietu, kas ienāk prātā uzreiz postoju fb.
28.12.2014 17:37 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Jāmāk filtrēt ko Tu liec un viss bus labi.
28.12.2014 17:40 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
troļļi vien to gaida, lai tiktu pie jūsu facebook bildēm :D

LOL kapec vispār tos soc tīklus vajag :D Pilnība pietiek ar telefonu, epastu un ārzemju draugiem skype :D
Talākais jau ir vienīgi personas izrādīšanās, no sērijas: rekas man ir
28.12.2014 17:41 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Elizabete, es ne par sevi ;) Man nav iemesla tā domāt. Bet ir tuvi cilvēki, kuru dzīvēs straujās izmaiņas, no - nauda, liela māja, lielisks vīrs... nepaliek nekā vairs no tā... liek aizdomāties. Varbūt, tikai varbūt, ja neviens nezinātu, kas bija, tas nebūtu izzudis? Bet var jau arī būt... ka vienkārši, nebija lemts.
28.12.2014 17:41 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Manis nav nevienā sociālajā portālā, nevienā. Tā kā neesmu jobans ekshibicionists, atšķirībā no 99% bābu.
28.12.2014 17:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits