Imantas pedofils

 
Reitings 233
Reģ: 25.09.2014
Vai jums neliekas, ka šis čalis patiesībā ir no valdības puses(iekšlietu ministrija kontrolē policiju) izdomāts pasaku tēls, lai novērstu sabiedrības domu no politiskiem jautājumiem, Vienotības krāpšanos, budžeta jautājumiem?

jo man liekas aizdomīgi, ka neviens šo čali nepazīst, nav redzējis, caur DNS arī nevar atrast, pusgadu meklē bet nav rezultātu taustāmu.

moš kāds citplanētietis
22.10.2014 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
tas vispār ir smieklīgi un bezatbildīgi- jau pavasarī šis brīnums uzdarbojās un joprojām nav atrasts un savākts. Sen jau vajadzēja 1/2 no policistiem, kas augstos amatos sēž atlaist, varbūt otra puse beidzot sāktu strādāt.
22.10.2014 15:52 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Atradu materiālu par šo tēmu.
http://youtube.com/watch?v=XRWv-xMWJMg

Bail iedomāties, cik daudz tādu pedofīlu ir. :(
22.10.2014 16:01 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Bail iedomāties, cik daudz tādu pedofīlu ir.



oo, jaa un trakaakais, ka biezhi taadi izskatas pec cilvekiem par kuriem visi saka "vins galigi tads neizskatijas, nu nevar taa but".

Ir ljoti daudz divainji, atceros, ka pazistama meitene saskaras ar to, ka viens virietis peec darba, universitaates vinju izsekoja, neko nedarija tikai izsekoja, pec tam vinjas viirs uzzinaja kas vins tads ir, jo vins pat izsekoja vinju ar darba mashinu. Virs aizbrauca uz vinja darbu un koleegji saka, nu jaa... taada lieta ir, jus ne pirmais viirs, teevs, kas pie mums naak... vins labs darbinieks cilveeks, bet izseko meitenes... vinjam patik, ka no vinja baidaas un muuk :(
22.10.2014 16:04 |
 
Reitings 381
Reģ: 04.08.2014
kā var būt pasaku tēls,ja ( četras? ) ja nemaldos.. meitenes ir izvarotas un tas viss jau sākās pirms pusgada,kad tām vēlēšanām vēl nebija nekāda sakara.
bezsakarīga tēma.
22.10.2014 16:05 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Ja es atrastu to pedofiilu, liidz policijai vinjs nenonaktu, jo noslakteetu. Varbuut kaads jau to izdariijis.
22.10.2014 16:06 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
oo, jaa un trakaakais, ka biezhi taadi izskatas pec cilvekiem par kuriem visi saka "vins galigi tads neizskatijas, nu nevar taa but".

Manis izliktajā video, arī nepateiksi, ka daži ir pedofīli.
Patiesībā, no pedofīliem cieš ļoti daudz bērnu, bet diemžēl, bērni par to nestāsta vecākiem.
22.10.2014 16:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Manis izliktajā video, arī nepateiksi, ka daži ir pedofīli.



es Tavu video nemaz neskatiishos :D lai peec tam 3 dienas nav jadomaa par to :D bet iedomajos, kas tur ir :(
22.10.2014 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
patiesībā pedofīlu ir ļoti daudz. Nesen lasīju rakstu par vienu sievieti ārzemēs, kas gadiem ilgi bija pedofīla upuris, viņa arī par to grāmatu sarakstīja.
Mēs tiešām nezinām, kādi cilvēki mums apkārt dzīvo. Pirms dažiem gadiem starp aizturētiem pedofīliem arī savu paziņu ieraudzīju. Biju šokā.
22.10.2014 16:10 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Man vīra darba kolēģis stāstīja, ka atradis meitas telefonā saraksti ar 23 gadus vecu vīrieti, kurš sūtīja ziņas, kuras saturēja romantisku kontekstu. Meitai ir 12 gadi.

Es biju satriekta, ka viņš nedevās uz policiju, bet tikai atņēma meitai telefonu.
22.10.2014 16:13 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Manuprāt, fotorobotu par ātru ielika sociālos tīklos, medijos. Vispār, visa šī maniaka ķeršana ir nepareiza.
Policija nedrīkst, publiski paust detaļas.

Tur jau tā lieta. Degpunktā, laikam, arī bija sižets, kur vietējie iedzīvotāji izveidojuši grupiņas un nu tik tvarstīs viņu. Pastāsta, kur pulcēsies utt. Nu nav viņš muļķis, ja tik ilgi var noslēpties, noteikti, ka lasa ziņas, skatās sižetus, kuros viss izstāstīts pa detaļām. Pēc tam brīnās, ka nevar atrast..
22.10.2014 16:19 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Pastāsta, kur pulcēsies utt. Nu nav viņš muļķis, ja tik ilgi var noslēpties, noteikti, ka lasa ziņas, skatās sižetus, kuros viss izstāstīts pa detaļām. Pēc tam brīnās, ka nevar atrast..

Tieši tā.
Skatos raidījumu "Kriminālā Krievija ". Tur specdienesti, ļoti operatīvi ķer noziedziniekus, lieki presē nerunā, par lietas virzību un noziedzinieka darbību. Nereti, pat zinot, aizdomās turamo personu un atrašanās vietu, nesteidz saņemt ciet, bet 24h/7 vēro, lai labākajā momentā, arestētu.
22.10.2014 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Es pat nebrīnos, ka vēl nav noķerts. Ja jau pat Latvija "lielā" slavenība Kiops publiski(delfos vai kas jauns bija raksts) atzinās ka bijušas seksuālas attiecības ar 13 gadus vecu meiteni, bet no policijas ne ziņas ne miņas.
Un vēl jau arī kādi ir daļa mazgadīgo jauniešu, pat manu paziņu lokā ir meitene, kura 10 gadu vecumā bija reģistrējusies iepazīšanās portālā ar tekstu, ka mekē puisi nopietnām attiecībām, linku uz to profilu viņa publicēja draugiem.lv profilā. Viņas draugu lokā bija daudz vīriešu. 12 gados jau esot bijušas seksuālas attiecības. Žēl un mātei pie vienas vietas, jo viņa tajā vecumā bija tāda pati..
22.10.2014 18:28 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Nez kāpec jūs tā satraucaties :D Jūs jau esat "too old for pedobear"
Lielāka daļa no jums pilngadību jau sasniegušas ģimeniskas vērtības jums neeksistē, :D dzemdēt netaisties kamēr nebūs māja (baltezerā), auto (lexus) un 2000eiro alga vecim :D
Nav ko stresot :D
22.10.2014 19:48 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man vīra darba kolēģis stāstīja, ka atradis meitas telefonā saraksti ar 23 gadus vecu vīrieti, kurš sūtīja ziņas, kuras saturēja romantisku kontekstu. Meitai ir 12 gadi.

Nu ziniet, beerni jau arii vienmeer nav balti un puukaini enjgjeliishi, kuri neko neapzinaas, nesaprot un neko sliktu nedara. Jaunaa paaudze pieaug ljoti aatri, liidz ar to arii ljoti aatri rodas veelmes peec alkohola, tusinjiem, visa paareejaa, un, protams, arii preteejaa dzimuma un seksa. Nesen dzirdeeju vienu meitenju sarunu (kaadi 12-14 gadi vareetu buut), ausis viita klausoties, kaadi piedziivojumi vinjaam bijushi un cik ljoti viena no vinjaam lepojaas, staastot par savu pirmo reizi ar diviem vecaakiem puishiem. Biezhi vien kopaa ar veelmi buut vecaakiem par saviem gadiem naak arii maldinoshais izskats, cik nav gadiijumu, kad viirietis paargulj ar meiteni pat nenojaushot, ka vinja nav pilngadiiga.

Radinieces meitai arii bija liidziigs gadiijums ar telefonu, vinja bija iepaziishanaas sludinaajumos likusi savu nr un atsauciiba bija liela, daudzi rakstiijushi, maate bija shokaa panjemot meitas telefonu, jo tieshi mazaa meitinja (arii aptuveni 12, 13 gadu vecumaa) esot rakstiijusi visperversaakos tekstus.

To visu es neattiecinu uz slimiem pedofiiliem, jo vinjiem tomeer vairaak interesee beerni, kas tieshaam ir beerni, un, protams, uzmaakshanos un izvaroshanu nevar attaisnot, tachu ljoti biezhi tie beerni un pusaudzhi nav tik nevainiigi, cik vecaaki vinjus pataisa.
22.10.2014 20:33 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Skatos raidījumu "Kriminālā Krievija ". Tur specdienesti, ļoti operatīvi ķer noziedziniekus, lieki presē nerunā, par lietas virzību un noziedzinieka darbību. Nereti, pat zinot, aizdomās turamo personu un atrašanās vietu, nesteidz saņemt ciet, bet 24h/7 vēro, lai labākajā momentā, arestētu.

Nu specdienesti jau nav īsti policija, manuprāt. Un, iespējams/cerams, ka arī Latvijā tā notiek, tad jau varbūt mēs arī visus faktus nemaz nezinam par šo pedofīlu, kāpēc nevar noķert un vai tiešām nevar (varbūt jau gatavojas vai tml.) utt. :)
23.10.2014 00:20 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Runājot par autores fantāziju - tur Dens Brauns var ūdeni pienest.

Identitāti neatklāj gan jau, lai vietējie neievēl no sava vidus kādu varoni, kas šo degradēto elementu izšķaida pret to pašu Imantas asfaltu. Mani gan tas neuztrauktu.

Runājot par zināšanu ar ko gulēt 14 gadu vecumā, tas ir vienkārši debīls viedoklis, kārtējais vispārinājums. Es vēl 14 gados ar zīmēšanu, dziedāšanu un klavierspēli nodarbojos un lepojos ar to. "Zināšana" kam paplest kājas šajā vecumā ir tik nenosakāms lielums, ar to arī katrā ziņā nav jālepojas un jāattaisno perversuļu izdarības vien ar to, ka citām jau, redz, audzināšanas trūkums liek staigāt ar platām kājām, tiklīdz kāds vīrieškārtas pārstāvis uzsmaida.
23.10.2014 00:37 |
 
Reitings 233
Reģ: 25.09.2014
Identitāti neatklāj gan jau


Nevar atklāt to ko nezina .

Ziņas nelasi? Nav noķerts.
23.10.2014 00:45 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Nu ziniet, beerni jau arii vienmeer nav balti un puukaini enjgjeliishi, kuri neko neapzinaas, nesaprot un neko sliktu nedara. Jaunaa paaudze pieaug ljoti aatri, liidz ar to arii ljoti aatri rodas veelmes peec alkohola, tusinjiem, visa paareejaa, un, protams, arii preteejaa dzimuma un seksa.

Kāds sakars? Tavuprāt, tas čalis nav pedofīls???? :D
Manā piemērā, pazīstamai meitenei ir 12 gadi. Uz ballēm neiet, dzīvo laukos. Viņš viņai sāka rakstīt draugos.

"Zināšana" kam paplest kājas šajā vecumā ir tik nenosakāms lielums, ar to arī katrā ziņā nav jālepojas un jāattaisno perversuļu izdarības vien ar to, ka citām jau, redz, audzināšanas trūkums liek staigāt ar platām kājām, tiklīdz kāds vīrieškārtas pārstāvis uzsmaida.

+++
23.10.2014 00:46 |
 
Reitings 233
Reģ: 25.09.2014
Zasulauka gadījumā policija fotorobotu izveidojusi,pamatojoties uz kāda vīrieša - aculiecinieka - sniegto informāciju, jo noziedznieks ar viņu bija pārmijis pāris vārdu.


Vai man vienīgajai liekas, ka pats pedofils sniedza mentiem šo liecību , lai slēptu pēdas. Jo iespējams pats izskatās daudz savādāk, iespējams pat ir blondīnis :D

Mistisks liecinieks esot bijis un tāpat nevar noķert :D
23.10.2014 00:56 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Cik saprotu tie noziegumi notiek konkrētā rajonā un tas izbrīna visvairāk,ka viņš tur pa vienu rajoniņu klejo,izdara čik čik,aizmūk un policija nevar atrast.Es jau policijas darbiniekus ar nevainošu,jo finansējums ir maziņš un algas viņiem par to atbildību un risku arī ir ļoti mazas.Labi,ka kāds vēl kaut cik strādā.

Visvairāk man ir žēl to skolnieku un arī pieaugušos,kuriem bail no skolas/darba braukt mājās.Ziņās tik lasu,kā skolnieki pārbaidīti,ka zvana vecākiem,lai brauc pakaļ,ka bail iet mājās utt.
23.10.2014 09:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits