Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlestība pret bērnu.

 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Par situāciju: Man ir gandrīz 3 gadus veca meitiņa, lielāko laiku no grūtniecības līdz pat meitas viena gada jubilejai, audzināju meitu viena. Bez tēva blakus, tad iepazinos ar vīrieti, kurš vēlaizvien ir mūsu dzīvē, kuru meita sauc par tēti, bet viņš strādā ārzemēs tāpēc regulāri arī neesam līdzās, braukājam šurpu turpu. Kad ilgāku laiku neesam redzējušies, aptrūkstās jau sakāmais, nogurstu no sarunāšanās skype. Cenšos runāt pārsvarā kad meita guļ, jo nepatīk, ka tad kad viņa nomodā ir, nevaru viņai pievērst pietiekami daudz uzmanības, jo ja paralēli esmu ar meitu sarunas laikā, spēlējos un tā, tad no vīrieša puses ir neapmierinātība. Uzskata, ka tad lai iet viena spēlēties, ka var pagaidīt. Bet man tā nepatīk, jo manuprāt, tagad sēdēšanai pie datora un runāšana nevar ietekmēt to, kā es pievēršu viņai uzmanību vai lieku gulēt. Kādreiz, kad meita neomā vai apslimusi, ņemu sev līdzās gultā. Par to arī ir bijuši strīdi, jo tad dzirdu pārmetumus, ka man jau tikai viņa interesē, ka man visa pasaule griežās tikai ap viņu, ka viņai taču sava istaba. Arī pa dienu ir situācijas kad par to dzirdu pārmetumus, ka man neviens cits neinteresē kā tikai viņa. Tad nu man ir jāsāk domāt, vai tad tiešām man ir jājūtas vainīgai, ka es mīlu savu meitu un vēlos sev līdzās. Ka vēlos ar viņu rotaļāties cik vien atļauj brīvais laiks, ka vēlos viņu mīļot, glāstīt, teikt labus vārdus lai jūt ka mīlu, lai jūt ka mamma ir līdzās. Ka vēlos, lai viņai būtu laimīga bērnība ar mammīti, kura mīl, kura lolo, kura sargā, kurai var uzticēties. Vai tas ir tik briesmīgi, ka meita nāk pie manis pažēloties, kad kāds izdarījis pāri. Ik dienas meitai veltu vārdu ka mīlu viņu, ik dienas, noskūpstu viņu atmostoties un dodoties gulēt, ik dienas cenšos rotaļāties kopā, īpaši pēc bērnu dārza vakaru pavadot kopā ar rotaļām ar apskāvieniem. Dodamies gulēt ar šūpuļdziesmām. Kad palūdz, paguļu blakus. Kad bērns pastaigas laikā prasās opā, paņemu, protams, ne vienmēr, bet dažkārt, ar norunu, ka tikai nedaudz, līdz mamma piekusīs. Tā taču nav pārmērīga mīlestība? Brīžiem vīrieša dēļ sajūtos tā, ka savu meitu mīlu par daudz, jo man itkā visa pasaule griežoties ap viņu. Nē, man griežas arī ap citiem, bet manu prāt mans miesīgs bērns ir pirmajā vietā. Vai man par to ir jājūtas vainīgai viņa priekšā, ka tik stipri mīlu savu bērnu? Vai arī vienkārši jāsaprot , ka tā ir muļķīga greizsirdība pret manu bērnu?
05.10.2014 23:28 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Kurš gan cits mīlēs Tavu bērnu, ja ne Tu?
Tam vīrietim kaut kas nav kārtībā, labāk domā par to vai Tevi apmierina viņa pukstēšana?
05.10.2014 23:33 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Izklausās, ka jums ar vīrieti jau tā grūti atrast laiku būt kopā, jo ir daļēji attāluma attiecības, bet ja tajos īsajos mirkļos, kad esat kopā, tu ņem mazo gultā tā vietā, lai nodotos mīlas priekiem ar savu vīrieti vai tajos mirkļos, kad čatojat (cik tas ir? 30min-1h dienā?), pievērs uzmanību galvenokārt savai meitai, nezinu, es nebrīnītos, ja tavam vīrietim ļoti drīz uzradīsies cita sieviete. Ja nevar savienot mātes mīlestību ar mīlestību pret vīrieti, tad atliek vien palikt ar mātes mīlestību un par vīrieti aizmirst.
05.10.2014 23:33 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Piedod, atvaino ninaskasspi, bet ja pieaudzis vīrietis, nesaprot, ka bērns ir bērns un viņam VAJAG to uzmanību, tad nu man tiešām nav ko teikt!
+ Ja viņu neapmierina šī situācija, tad lai domā kā meklēt darbu tepat - Latvijā, nevis žēlojās, ka redz viņam netiek veltīta uzmanība. un galu galā, jā, ja nepatīk lai iet un meklē citu sievieti! Autore arī var sameklēt mīlieti, kurš mīlēs gan viņu, gan bērnu!
05.10.2014 23:36 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
ninasskapis - meitu nekad neesmu ņēmusi pie mums gultā, kad viņš ir mājās, pirmkārt, nav bijusi vajadzība, otrkārt viņš to neļautu. Mēnesī, maksimālais ir kādas 3 reizes, kad meita paprasās gulēt pie manis. Es varu savienot, pat liekas, ka tad kad viņš ir mājās, es meitai velt pavisam maz laika, jo nedod dievs, es aiziešu pie meitas uz otru istabu 20 min dienā paspēlēties, kad viņa mani pasauc, tad jutīšu neapmierinātību. Vai tad tas ir par daudz prasīts?
05.10.2014 23:37 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Atvainojos, vīrieti!
Katrā ziņā, protams, attiecībās kaut kas nav kārtībā, bet tās ir attāluma attiecības un neko pēc personīgās pieredzes, labu nevaru pateikt, jo tomēr bieži vien mēs nevaram zināt, kas notiks tad, kad katru reizi būsiet kopā - ikdienā. Ja nesaprašanās ir tagad, tad labāk necerēt uz rožainu nākotni.
05.10.2014 23:38 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nu es domāju, ka tieši tā viņš arī darīs - ies sameklēt citu un būs ieguvējs, jo atradīs sievieti, kas spēs veltīt pietiekami uzmanības.
Man liekas, jebkurš vīrietis grib sev sievieti blakus, ne tikai māti bērnam - pie kam vēl ne savam, kur droši vien tēvišķās jūtas nav tik dziļas, kā būtu savam miesīgajam bērnam.
05.10.2014 23:39 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Tev NOTEIKTI NAV jājūtas vainīgai. Šķiet, vīrietis vnk varetu but greizsirdigs, vai vnk divains! Nez, ja tā būtu viņa meita, viņš arī tā uzvestos?
Tas taču ir tikai normāli un apsveicami, ka tā rūpējies par savu meitiņu,un dari visu, lai viņa sajustu Tavas rūpes un mīlestību! (l)
05.10.2014 23:40 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Es domāju, ka visi būs ieguvēji, ne tika vīrieties.
Zini, kaut kādas absurds, ja sieviete pieņem vīrieša bērnus kā savējos, tā ir norma, bet nē, vīrietim to likt darīt - šausmas. Nu ar tādu attieksmi, vīrieti celt debesīs - ne visas ir gatavas nodarboties, tāpēc nav ko bojāt sev un dzīvi bērnam.., bet tās kurām to vajag - lūdzu, dariet to! :)
05.10.2014 23:41 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Varbūt te ir kāda, kas ir bijusi vientuļās mammas lomā un gribētu aprunāties? Priecātos saņemt kādu vēstuli, jo brīžiem gribās izrunāties ar kādu, kas zina, kā tas ir..
05.10.2014 23:43 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
 Es varu savienot, pat liekas, ka tad kad viņš ir mājās, es meitai velt pavisam maz laika, jo nedod dievs, es aiziešu pie meitas uz otru istabu 20 min dienā paspēlēties, kad viņa mani pasauc, tad jutīšu neapmierinātību. Vai tad tas ir par daudz prasīts?


Hm, šis jau vairs nav normāli. Ja Tu un tava meitiņa būtu viņam pietiekami svarīga, un viņš Tevi mīlētu/vismaz vēlētos kko nopietnu dzīvē ar Tevi, tad būtu tikai normāli, ja viņš ietu kopā ar Tevi pie meitiņas parotaļāties. Pašreuz šķiet, ka vīrietim traucē Tava meitiņa! Tas nav pieļaujami! :-)
Kādas Tavam vīrietim ir attiecības ar Tavu meitu?
05.10.2014 23:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju.. vīrietim Tava meita nav miesīgais bērns.. tāpēc arī viņš neizsprot jūsu ciešo saikni..
Vai viņam ir savs bērns?
Manuprāt, nav iespējams mīlēt par daudz :) Ja vīrietis mīl Tevi, viņam vismaz jācenšas iemīlēt arī Tavu meitu. Pagaidām izskatās, ka viņam ar to tikt galā ir pārāk sarežģīti :)
05.10.2014 23:51 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
meitu nekad neesmu ņēmusi pie mums gultā, kad viņš ir mājās, pirmkārt, nav bijusi vajadzība, otrkārt viņš to neļautu. Mēnesī, maksimālais ir kādas 3 reizes, kad meita paprasās gulēt pie manis. Es varu savienot, pat liekas, ka tad kad viņš ir mājās, es meitai velt pavisam maz laika, jo nedod dievs, es aiziešu pie meitas uz otru istabu 20 min dienā paspēlēties, kad viņa mani pasauc, tad jutīšu neapmierinātību. Vai tad tas ir par daudz prasīts?

Es pati nespētu būt ar tādu vīrieti kopā. Man bērna nav, bet, ja vīrietis neļauj paņemt bērnu gultā un dusmojas par to, ka aizej uz meitas istabu paspēlēties 20!!! minūtes, tad nu nezinu. Vīrietim būtu jāsaprot, ka tas ir tavs bērns un, manuprāt, tikai loģiski, ka tev bērns ir vismīļākais uz pasaules un, ka Tu tam vēlies dot visu. Visticamāk, ka viņš to nesaprot, jo pašam nav bērnu?!
05.10.2014 23:51 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Cik bieži jums seks?
05.10.2014 23:54 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Sekss atrisina VISAS pasaules problēmas, jā :D
05.10.2014 23:56 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Manuprāt, nav iespējams mīlēt par daudz

Starpcitu, manam tētim bieži vien sievietes ir pārmetušas un laikam pārmet vēl joprojām, ka viņš mani mīl pārāk stipri. Un nav man vairs 3 gadi, kad prasu nenormālu uzmanību, pa lielam vispār neko neprasu, viņš pats ļoti daudz ko dod, bet vienmēr zinu, ka varu zvanīt jebkurā diennakts laikā un viņš būs klāt, palīdzēs, aizvedīs utt. Es pati biju pārsteigta, ka viņš to stāstīja, jo šīs sievietes pašas ir mātes un lietas, ko tētis man sniedz, man šķiet tik pašsaprotamas. Tā ka ir tomēr cilvēki, kas uzskata, ka savu bērnu var mīlēt pārāk stipri un, ka tas ir ļoti šausmīgi.
05.10.2014 23:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vīrietis ir greizsirdīgs uz 3gadīgu bērnu (šajā situācijā). Manuprāt, lai dibinātu attiecības ar 2. pusīti, kam ir bērns no cita/s.. cilvēkam ir jābūt garā ļoti stipram un saprotošam cilvēkam. Citādi.. nav vērts visus, ieskaitot sevi, sāpināt..
05.10.2014 23:59 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Laviize - Viņš rotaļājas ar manu meitu, un vienmēr tad izrāda lielāku iniciatīvu, lai viņa mazāk būtu pie manis, bet vairāk ar viņu. Viņš pats ļoti gribot, lai viņa ar viņu vairāk. Bet runājot par viņu savstarpējām attiecībām, jāsaka, ka ne visai spīdošas, tā jau viņš itkā cenšās, dod visu kas nepieciešams, rotaļājās, cenšās, bet meita nespēj līdz galam pierast pie viņa, kas manuprāt, ir tieši šis iemesls, ka viņa jūt, ka grib mūs abas nošķirt. Saprotu, ka viņš to dara, lai meita ar viņu pavadītu vairāk laika, bet redzu, ka tas meitai galīgi neder, jo tomēr ar mani tā saikne viņai ir nelaužama, tomēr pirmo gadu viņai biju tikai es, te pēkšņi kāds ienāk dzīvē. Cenšos runāt ar abiem, lai rod kopīgu valodu. Bet brīžiem šķiet, ka tas neizdosies.

courmeum - ir viņam pašam dēls, 5 gadi. Viņš pat brīžiem ar viņu mazāk nekā ar manu meitu, lai tik viņa pie viņa pierastu, tāpēc izskatās, ka viņš grib iemīlēt manu meitu un lai viņa viņu iemīl. Tikai šķiet, ka tas neizdodas tieši tāpēc, ka šādā veidā viņai tiek mazāk manas uzmanības.
06.10.2014 00:02 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
merinda man butu vienalga cik mazas meitenītes guļ blakus, ja ir normals seks ar sievieti. Čalim abas divas(tā māte un viņās stulbā sīkā) notekt jau smadzenes sāk spiest. Citu problēmu es te nerezdzu.
06.10.2014 00:03 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Cik bieži jums seks?

Šis jautājums tiešām ir vietā, jo grūti iedomāties vispār, kāds labums no šīm attiecībām ir vīrietim.. Ja viņš vēl iegulda naudu šai ģimenē, tad vispār.. Pelna naudu viens, svešatnē, pretī saņem - nedaudz tādu-nekādu sarunu skaipā (Kad ilgāku laiku neesam redzējušies, aptrūkstās jau sakāmais, nogurstu no sarunāšanās skype.), video čatā lielākoties redz pretī nevis sievieti, kas izrāda mīlestību un kaisli pret vīrieti, bet sievieti, kas spēlējas ar meitu, kura viņam ir sveša (nav bioloģiskais tēvs un vēl tas, ka pieņemu, diezgan maz pavada laiku kopā un neiepazīst meitu, ja jau atrodas ārzemēs).. Nu nez, ja vēl seksa nav vai ir 1x mēnesī, tad man liekas vispār.. nu diezgan traki.
Protams, es daudzas detaļas nezinu šajā stāstā, bet nu tā pieņemu un spriežu pēc šeit lasītā.

Manuprāt, nav iespējams mīlēt par daudz

Ir, ir. Vai tad neesi dzirdējusi par mātēm, kas nespēj pārgriezt nabassaiti ar saviem bērniem?
06.10.2014 00:05 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Lianne, bet kāpēc jūs nevarat rotaļāties visi kopā? Es pareizi saprotu, ka vīrietis vēlas ar mazo pavadīt laiku divatā?
06.10.2014 00:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits