Aizdevums no privatpersonas!

 
Reitings 15
Reģ: 19.09.2014
Sveicinati tautiesi! Versos pie jums ar jautajumu par aizdevumu,jeb par kadu personu-Privat personu kura spetu aizdod palielu naudas summu.. Summa ir paredzeta sava biznesa uzsaksanai-Telpu irei,inventara iegadei un visam parejam,kas nepieciesams godiga biznesa usaksanai! Pati esmu jauna meitene,planu daudz un ja gribas kautko savu.. Kapec es nevaru banka iegut aiznemumu? Tikko ka palika 18-Panemu tele2 telefonu-Un izlaidu vienu menesi maksajumu,nakamaja menesi man bija jau ta summa 4x lielaka,finanses uz to momentu nebija lidzarto tiku kreditsaistiba.. Kreditu nomaksaju nesen,bet taja melnaja saraksta esmu.. Varbut kads kautko var ieteikt? Par ligumu pie notara pati maksasu,un lai cilveks ir tikpat godigs cik aiznemejs..
19.09.2014 21:30 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nevis, kur prāts aizņemties kaut kādu mistisku summu bez plāna, bet kur prāts kādam tādu naudas summu AIZDOT



Šim gan es piekrītu, bet jādomā ir tam kurš dod.

weee, nopietni? Tu, kas pati lielās, ka kredītus neatdod, iesaki aizņemties naudu vienkārši uz dullo bez vispār mērķa, kam aizņemties?

lielīšanās būtu, ja es par to skaļi ziņotu beztēmā, es esmu dalijusies šeit ar savu pieredzi un tās ir divas dažādas lietas.

Es jau minēju iepriekš,jā atšķirībā no Jums man ir patīkami ,ka kāds grib kaut ko darīt neviss tikai sponsorēt maximu.
20.09.2014 10:55 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es jau minēju iepriekš,jā atšķirībā no Jums man ir patīkami ,ka kāds grib kaut ko darīt neviss tikai sponsorēt maximu.


Bet darīt vajag ar prātu un apdomu, nevis uz bui dui. Šeit es neko prātīgu neieraudzīju, kā tikai ņaudēšanu par kredītkompāniju melno sarakstu, 2 bērniem 24 gadu vecumā un briesmīgu gramatiku.
20.09.2014 10:59 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu cilvēkam pašam labāk zināms ,ko un kā... Nejau viņa sāka par bērniem un kredītu , štrunts ar visu kredītu,kas bijis, teica ka nomaksāja, nu i labi, ko vairs ?
Nedomāju , ka viņa arī ciparus un summu ir no gaisa ņēmusi. Ir diezgan grūti precīzi rēķināt uz priekšu teiksim to pašu telpu īri , viss mainās ,telpas ir reāli jāmeklē kad ir nauda ,neviens pus gadu negaidis kamēr tu varbūt no viņa ko īrēsi, tāpat tirdzniecības pričendāļi var sanākt lētāk , var būt kāds izdevīgs piedāvājums , kāds cits bankrotējis utt. tie b/p cipari tāpat ir tikai aptuveni un informatīvi .
20.09.2014 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
raksti projektus un piesaisti finansējumu no ES fondiem.
20.09.2014 11:07 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Lollipop, vienkārši mani vairāk aizķēra, ka kāda velme darboties tiek nolīdzināta līdz ar zemi un vēl pasaka brauc atpakaļ uz UK :( skumji ....
20.09.2014 11:10 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Noliidzinaata ar zemi tiek ideja, ka vientuljaa maate ar zemiem ienaakumiem veelas aiznjemties naudu no privaatpersonas.

Ja autore buutu jautaajusi par ES struktuurfondien, starptautiskiem projektiem, atbalsta veidiem jaunajiem uznjeemeejiem utt/u.tjpr., tad domaaju, ka taas, kuraam ir saskare ar sho jautaajumu, sheit iemestu ljoti daudz info. Ir dziivi piemeeri, kuri saakushi gandriiz no nulles, bet ne jau taadaa veidaa kaa shii zoss.

Autore lepni pazinjo, ka nevienam te neko paskaidrot netaisaas, pat ne aptuveno iespeejamaas uznjeemeejdarbiibas virzienu, projektu rakstiishot, kad buus aizdeveejs - vai maz prot uzrakstiit projektu,kursh tiktu akcepteets? Ienaakumi taadi, no kuriem neizdoshanaas gadiijumaa aizdeveejs dabuutu videejo pirkstu nevis naudu. Aizdeveejs tiek mekleets Cosmo forumaa. Tas viss ir smiekliigi, lai neteiktu - tragjiski.

Ar taadu intelekta liimeni labaakajaa gadiijumaa jaadodas atpakalj uz to UK.
20.09.2014 11:30 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Ienaakumi taadi, no kuriem neizdoshanaas gadiijumaa aizdeveejs dabuutu videejo pirkstu nevis naudu.

Privātam aizdevējam neinteresēs ne vidējais pirksts, ne maksātnespējas lapele, ne divi mazi izsalkuši bērni - nauda būs jāatdod vai jāatstrādā!
20.09.2014 11:36 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu reti kura gribētu skaidroties te publiski, viņa teica, ka kādam ir ko ieteikt lai raksta PM un viņai ir taisnība .
Un ne tikai viņa labāk paņemtu no privātpersonas nekā pieteiktos kaut kādiem fondiem.
Bet protams, katrs dara kā grib, tikai šitā reāli cilvēkam var atsist visu vēlmi.
Un lai kādi butu šīs valsts pilsoņi es labāk viņus redzu šeit , ne UK !
20.09.2014 11:37 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Plānu daudz.. gribas kaut ko savu...


Nu, jauki, un tālāk, ko? Ja pie manis grieztos ar tādu tekstu, neaizdotu.

Daudz no svara ir pārliecība, konkrētums, prasmē aizraut un ieinteresēt ar savu ideju. Ļoti plaša izpēte par darbības sfēru, riskiem. Un tad ticu, ka izdodas, tieši runājot par privātpersonām, vienkārši turīgiem cilvēkiem, kam ir nauda.
20.09.2014 11:43 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Vispār, uzraksti Aijai, bet domāju, ka tiks arī kāds skarbs vārds.

Tak uzrakstija jau arī! Domaju, ka kaut kads Nigērietis raksta kemer neatradu sho diskusiju! :D Es te pec kaut kada aizdeveja izskatos? :D Ne, es nevienam naudu neaizdodu, kur nu vel tadam, kas aizmirst tele2 samaksat.
Ieteikums autorei - iemet Google "kā uzsākt savu biznesu" un lasi visu pēc kartas, jo informacijas ir daudz. Neviens tev biznesu uz paplates prieksa nepasniegs, pashai vien bus visam cauri jaurbjas.
20.09.2014 12:51 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Tak uzrakstija jau arī! Domaju, ka kaut kads Nigērietis raksta kemer neatradu sho diskusiju!

:D :D Tas bija piedūriens, nevis lai prasa tev aizdevumu. :D
Tev pieredze ar uzņēmējdarbību, tāpēc iedomājos,ka tu ātri vien spētu cilvēku pārliecināt, ka nekāds bizness tur nebūs.
20.09.2014 12:57 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vispār, uzraksti Aijai, bet domāju, ka tiks arī kāds skarbs vārds


Tak uzrakstija jau arī! Domaju, ka kaut kads Nigērietis raksta kemer neatradu sho diskusiju!  Es te pec kaut kada aizdeveja izskatos?


Bāc:D :D :D
Bērnu pamodināju:D
20.09.2014 12:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
aizķēra, ka kāda velme darboties tiek nolīdzināta līdz ar zemi


Ieteikums pieteikties aizdevuma vai pat granta programmai, kur pieredzējuši SPECIĀLISTI palīdzēs izstrādāt biznesa plānu un kārtīgi saprast, ko un kā darīt, ir vēlmes nolīdzināšana ar zemi...? Interesanti gan, man tā nelikās. Es kaut kā biju iedomājusies, ka tādā veidā meitenei tieši visdrīzāk varētu viss izdoties.
20.09.2014 13:30 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Man šķiet prātīgāk būtu, ja autore krātu naudu savam biznesam. Kāpēc, strādājot ārzemēs, nevarēja jau iekrāt summu, kas nepieciešama savu mērķi piepildīšanai?
20.09.2014 20:02 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Aizdot jau var, bet kur garantija, ka atdos :-D
28.04.2016 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits