Sapņi, murgi un vēl šis tas

 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Beidzot arī es esmu iegrimusi nelielās pārdomās un gatava par tām uzsākt diskusiju. Jācer, ka šī nav tēma par kuru šeit ir runāts daudz un dikti.
Esmu dzirdējusi no dažiem "Es nekad neatceros savus sapņus, žēl..." Godīgi? Es vēlētos būt viņu vietā!
Cik esmu lasījusi, tad visi jau sapņo, bet ne visi savus nakts piedzīvojumus šajā citā pasaulē atceras. Es personīgi atceros lielāko daļu no tiem... Sajūtas? Dalītas. Ja sapnis ir bijis interesants, tad arī diena iesākas patīkami, bet ja pamostas no murga...visu dienu vajā jokainas sajūtas.
Vēl mani ļoti mulsina tas, kad sapnī esmu redzējusi kādu cilvēku un tajā pašā dienā viņu redzu dzīvē...viennozīmīgi skatos uz viņu mazliet savādāk, bet ne sliktā nozīmē.
Par sapņošanu man ir gana stāstāmais, bet vairāk gribu zināt kā ir ar jums? Vai jums ir kāds sapnis, kurš rādās regulāri vai ir bijis vairākas reizes? Vai esmu viena no retajām, kurām uznāk šis briesmīgais "murgu periods", kurā kādu nedēļu no vietas rādās vieni vienīgi murgi (cerams, ka nē! :D )? Varbūt atmiņā ir palicis kāds spilgtākais, jocīgākais sapnis/murgs ar kuru varat padalīties? Un ko domājat par sapņu tulkiem, ticat/neticat?
11.08.2014 00:38 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Puiša man nav, tāpēc patīk diendusu pagulēt
:D
12.08.2014 01:03 |
 
Reitings 38
Reģ: 20.04.2014
Mums te vesela sapņu diskusija bija uztaisīta. :)

http://cosmo.lv/forums/topic/162320-sapnojam-apzinatie-sapni/?sort=ASC&pnr=5
12.08.2014 01:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sapnjus atceros diezgan reti. Dazkaart gadaas Inception stila sapnji. Piemeeram, sapnjoju ka pieceljos, iztiiru zobus, izdzeru kafiju un eju aaraa no maajas, tad es pamostos, padomaaju par diivaino sapni un iztiiru zobus, izdzeru kafiju un eju aaraa no maajas, tad es beigaas pa iistam pamostos. Sanaak, ka es sapnjoju sapnii par to, ka es sapnjoju.
Veel ir sapnji, kuri gadiem ir vienaadi kopsh mazotnes. Esmu viirietis, sagjeerbies kaut kaadaa smirdiigaa, plukatainaa aadaa un brunjukreklaa, ar zobenu rokaa meeginu ienjemt kaut kaadu tur cietoksni. Cietoksnji mainaas, bet pati tipologija sapnim nee. Metu virves, raapjos, biidu katapultas, sviistu kaa cuuka, lamaajos un nogalinu. Tie sapnji ir garlaciigi, jo ir vienveidiigi. Nekad neesmu nosapnjojusi, ka cietoksnis ir ienjemts vai ka es ar karabiedriem esam zaudeejushi ciinju, tik vienmeer pats ciinjas process. Peec viira nostaastiem, to sapnju laikaa es gultaa atdarinu virves raapshanaas kustiibas.
12.08.2014 01:32 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Mani sapņi ir stāsti, kas izvērsti no kādas domas, sajūtas vai redzētā kripatas, kas bijusi pa dienu, tāpēc īpašu uzmanību tam nepievēršu. Īstenībā vienmēr protu tos iztulkot, saprast kāpēc esmu redzējusi.
Man arī nepatīk klausīties citu sapņus, kaut gan cilvēkiem patīk par to runāt, itkā tas būtu noticis pa īstam, sakožu zobus un cenšos neizskatīties garlaikota.
12.08.2014 01:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti patiik sapnot!Tagad ir pienaacis taads moments,kad redzu sapnus seerijaas-loti liidziiga vieta katru nakti,interesantas tiksanaas,smuki viiriesi:DViss notiek loti interesanti-skaista daba,kalni,kafeniicinas-kaut kas liidziigs,kaa esmu redzeejusi filmaas par itaaliju,varbuut Franciju...Zinu,ja redz sevi kalna galaa,tad veiksme naudas lietaas-interesanti ,ka vakar redzeeju sevi kalna galaa ,un gribeeju iet jau lejaa,bet tad atcerejos,ka taa ir neveiksme(neticaas ,bet tas notika sapnii)un paliku augsaa...
12.08.2014 02:44 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
hmm, jums ir gadiijies arii kaut ko sapnjot, un tad naakoshajaa naktii sapnjojat sapnja turpinaajumu? Man jau vairaakas reizes ir sanaacis taads sapnja seriaals :D
12.08.2014 02:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-vispirms gribu tev pateikt ,ka tev ir tiesaam loti skaisti mati-varbuut man jaapaarcelas uz dziivi Francijaa,lai taadus dabuutu?:D
Man ir turpinaajumi-tik loti interesanti.Es vienmeer saku savam viiram-eju guleet ,gribu redzet savam sapnim naakoso seeriju...
12.08.2014 03:04 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
paldies :)
Es it kaa tajos turpinaajumos apzinos, ka tie ir sapnji, bet kontroleet veel nemaaku. Man vispaar gribeetos apguut to lucid dreaming, bet kaut kaa neiedomaajos pa dienu taas kontroles taisiit vai ko.
12.08.2014 03:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-man ir bijis taa,ka liekas ,ka taa ir pilniigi iisteniiba-tik kraasaini.Liekas tik diivaini,ka varu pamosties tiesi tajaa briidii,kad gribu-sapnii notiek kaadreiz kaut kas slikts ,un tad es to negribu pieredzeet ,un tad pamostos-liekas ,nemu kontroli paar situaaciju.Jaapaskataas vairaak par to lucid deaming!
12.08.2014 03:51 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Arta, sakritība.


Meitene bez vārda,

es pētīju sapņu saturu un to cēloņus pusaudžiem. Visu literatūru deva ārsts, angļu valodā :

Kryger, M., Roth, T., & Dement, W. Methods and measures for the study of dream content. Principles and Practies of Sleep Medicine: Vol. 3 – Domhoff G.W. , 2000.,

Foulkes, D. Children's dreams. New York: Wiley 1982.,

Hall, C. S., & Van de Castle, R. The content analysis of dreams, New York: Appleton-Century-Crofts, 1966.
12.08.2014 12:16 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.07.2014
Es vispār reti kad atceros, ko esmu sapņojusi, visbiežāk pamostos ar tādu sajūtu, ka naktī vienkārši melna bilde acu priekšā bijusi.. :( Man žēl, jo es ļoti gribētu sapņot, kaut murgot, bet atcerēties savus sapņus pēc iespējas biežāk.. :(

Visspilgtākais sapnis - nosapņoju, ka esmu stāvoklī un man matemātikas stundā noiet ūdeņi un sākas dzemdības. :D Pilnīgs bezsakars. :D

Vispār, man bieži atkārtojas sapņi, kuros es esmu stāvoklī, diezin par ko tas liecina? :S
12.08.2014 12:20 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nekad neesmu nosapnjojusi, ka cietoksnis ir ienjemts vai ka es ar karabiedriem esam zaudeejushi ciinju, tik vienmeer pats ciinjas process.


Vai Tev ir ienācis prātā, ka tās varētu būt iepriekšējo dzīvju atmiņas?
12.08.2014 12:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Arta, sakritība.


Jāāāāā, protams, kā tad!
12.08.2014 12:23 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Spīdola, tu netici Dievam, bet tici iepriekšējām dzīvēm? Kas pa sviestu? Piekrītu Queen. Sapņi ir mūsu zemapziņa.
12.08.2014 12:24 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Sapnjus atceros diezgan reti. Dazkaart gadaas Inception stila sapnji. Piemeeram, sapnjoju ka pieceljos, iztiiru zobus, izdzeru kafiju un eju aaraa no maajas, tad es pamostos, padomaaju par diivaino sapni un iztiiru zobus, izdzeru kafiju un eju aaraa no maajas, tad es beigaas pa iistam pamostos.

Tos sauc par False Awakening. Gljuks, kuru arii var paarveerst apzinaatajaa sapnii.

Piekriitu Queen, ir muljkjiigi tulkot sapnjus.
12.08.2014 12:25 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Spīdola, viss, ko tu kādreiz esi redzējusi un dzirdējusi, un sajutusi paliek tavā zemapziņā, pilnīgi viss. Tu to nespēj atcerēties, pat ar vislielāko piepūli. Tāpēc var nosapņot par vietām un cilvēkiem, kuri eksistē, bet tev nekad nav bijusi apzināta saistība ar to.
12.08.2014 12:28 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kaa arii zemapzinja var izveidot jaunas lietas, balstiitas uz jau zinaamo. Piemeeram, tu sapnii redzi maaju, kuru dziivee neesi redzeejusi. Iespeejams, tu tieshaam taadu maaju neesi redzeejusi, bet tu esi redzeejusi visaadus jumtus, visaadas kraasas, visaadus logus, durvis, sienas, utt, sapnii visaadi elementi (kurus tu jau zini!) saliekas kopaa, un rodas kaut kas taads, kas it kaa ieprieksh nav redzeets.
12.08.2014 12:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Spīdola, tu netici Dievam, bet tici iepriekšējām dzīvēm? Kas pa sviestu? Piekrītu Queen. Sapņi ir mūsu zemapziņa.


Kādā sakarā man ir jātic kristiešu dievam, lai ticētu iepriekšējām dzīvēm? :D Tiešām - kas tas par sviestu?

Andas, nav nekādas vajadzības mani par kaut ko pārliecināt vai mēģināt apskaidrot. Esmu par šo tēmu lasījusi, interesējusies un rakusi vairāk nekā vajag, tas viss man ir zināms. Diemžēl mūsdienu zinātne nav tādā līmenī, lai izskaidrotu precīzus sapņu piepildīšanās gadījumus (nemaz nerunājot par visu citu). To nevar nosaukt par sakritību. Es redzēju sapnī, kā mirst draudzenes brālis citā valstī, netipiskā vietā, nedabiskā nāvē. Es viņu iepriekš nebiju redzējusi vai satikusi. Sapnī tas bija vienkārši man svešs puisis. Otrā dienā es uzzināju, ka tieši manis nosapņotajā veidā tajā pašā naktī sinhroni viņš ārzemēs ir noslepkavots. Sakritība? Noteikti...

Starp citu, par iepriekšējo dzīvju tēmu man ir gadījies aprunāties ar zinātnieku A.Buiķi, un viņa nostāja pat ļoti līdzinās manējai.



Piekriitu Queen, ir muljkjiigi tulkot sapnjus.


Jungs ir muļķis?
12.08.2014 12:35 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.07.2014
Palasot diskusiju, atcerējos vēl kaut ko šausmīgu - reiz murgoju, ka eju uz skolu, bet pa ceļam mani aptur kāda no skolotājām un man paziņo, ka mans tētis ir miris (tfu, tfu, tfu!) , bet es nevarēju paraudāt, es sapnī centos raudāt, bet nespēju, varēju tikai kliegt un kliegt. Kad pamodos, tad gan biju raudājusi, uzreiz ķēru pēc telefona, lai zvanītu tētim, paldies Dievam viss bija kārtībā!

Mans pēdējā laika labākais sapnis- es gulēju ar Andri Buli. Tā ir, ka viņas melo labāk par daudz skatās.


Es sapņoju, ka man Vasalnieks iphone 5s uzdāvina. :D Ar visu vāciņu komplektā :D Bet es nemaz tik bieži neskatos VML.. :D

Meitenes, mani interesē, kā to sapņu atcerēšanos var uztrenēt.. Ļoti, ļoti gribas savus sapņus atcerēties. :)
12.08.2014 12:36 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
man bija viens drausmīgs sapnis, kur mans bijušais puisis (gāja bojā autoavārijā) visu laiku sauca mani visur līdzi, gaju viņam pakaļ pa kalniem pa lejām, pa dažādam pilsētam un tad viņš apstājās un teica lai eju līdzi līdz pašam galam... es teicu ka esmu jau precējusies un gaidu bērnu (tā bija patiešām) bet viņs teica - tas nekas tur tam nav nozīmes...uzsmaidija un gaja uz prieksu un māja man ar roku lai eju līdz un tad mani pamodināja vīrs, jo miegā skaļi raudāju un teicu ka negribu... šo sapni nespēju aizmirst, mamma saka ka jāaizbrauc uz kapiņiem pie viņa un jāiededz svecīte, bet es nevaru...
12.08.2014 12:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits