Sapņi, murgi un vēl šis tas

 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Beidzot arī es esmu iegrimusi nelielās pārdomās un gatava par tām uzsākt diskusiju. Jācer, ka šī nav tēma par kuru šeit ir runāts daudz un dikti.
Esmu dzirdējusi no dažiem "Es nekad neatceros savus sapņus, žēl..." Godīgi? Es vēlētos būt viņu vietā!
Cik esmu lasījusi, tad visi jau sapņo, bet ne visi savus nakts piedzīvojumus šajā citā pasaulē atceras. Es personīgi atceros lielāko daļu no tiem... Sajūtas? Dalītas. Ja sapnis ir bijis interesants, tad arī diena iesākas patīkami, bet ja pamostas no murga...visu dienu vajā jokainas sajūtas.
Vēl mani ļoti mulsina tas, kad sapnī esmu redzējusi kādu cilvēku un tajā pašā dienā viņu redzu dzīvē...viennozīmīgi skatos uz viņu mazliet savādāk, bet ne sliktā nozīmē.
Par sapņošanu man ir gana stāstāmais, bet vairāk gribu zināt kā ir ar jums? Vai jums ir kāds sapnis, kurš rādās regulāri vai ir bijis vairākas reizes? Vai esmu viena no retajām, kurām uznāk šis briesmīgais "murgu periods", kurā kādu nedēļu no vietas rādās vieni vienīgi murgi (cerams, ka nē! :D )? Varbūt atmiņā ir palicis kāds spilgtākais, jocīgākais sapnis/murgs ar kuru varat padalīties? Un ko domājat par sapņu tulkiem, ticat/neticat?
11.08.2014 00:38 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Par to durvju sapni man tagad ienāca prātā arī saistībā ar Andas blondo sivieti. Varbūt tur arī ir līdzīgs skaidrojums, kāds mēģina līst manā dzīvē, taču es pieņemu, ka apziņas līmenī es to pat nezinu, bet zemapziņa jūt un signalizē.
11.08.2014 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es arii ljoti spilgti atceros savus sapnjus. Ljoti biezhi sapnjos lidoju, lidots gan uz slotas kaata, gan ar peldrinkji, gan apnjerot spilvenu un vinjsh ar taadu motorinju lido :D Superiigas sajuutas, tos sapnjus gan es gribeetu iemaaciities kontroleet.

Ir man viens murgs, kuru pirmo reizi redzeeju nu pirms kaadiem gadiem 15. Joprojaam ik pa laikam uzpeld. Staasts ir taads - esmu pludmalee ar gjimeni, tikai ejot uz pludmali, mantas jaaatstaaj taadaa koka buudinjaa pie mezha. Tad nu es tur peldos un uznaak diivaina sajuuta, ka kaut kas ar muusu mantaam nav kaartiibaa (kaapeec jaanaak ar MILZU sporta somaam uz pludmali, es nezinu :D), eju uz to buudinju un mekleeju, skatos - jaa, soma attaisiita, kaut kas ir aiztikts. Blakus istabinjaa dzirdu balsis, skatos, kas tu ir un tur (goda vaards, nemeloju!!) Praata Veetras puishi :D Es pasaku 'AHAA', Kaupers pagriezhas un naak ar taadu naziiti ar baltu spalu un taisaas man griezt riikli, liek arvien tuvaak un tuvaak kaklam, un tad es pamostos. Taas sajuutas sapnii ir ar taadu nepatiikamu, tieshaam riebiigi. kaads var izskaidrot ko tas noziimee?? Ka jau 15 gadus man Kaupers taisaas riikli paargriezt? :D


Tad man ljoti ljoti biezhi naak murgi ar viljnjiem. Vai nu esmu pludmalee, un viljnji naak arvien tuvaak manam dvielim, vai arii esmu pie Daugavas un man skalojas 3metriigi vinlji paari galvai. Nevaru paelpot, bet nesliikstu. Reti riebiigi sapnji. Nezinu kaa izskaidrot un kaapeec man vinji ir
11.08.2014 01:22 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Amanda, man ir bijuši līdzīgi sapņi, ka nepaspēju aizslēgt durvis, man tāda veida sapņi visvairāk asociējas ar bailēm.. Jo nu vienmēr tak slēdzot vakarā durvis, piezogas doma, ka kāds tūlīt tās atvērs un tu centies ātri tās divas reizes pagriezt atslēgu. :D
11.08.2014 01:22 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
amanda_l, gan jau kāds vienkārši grib tikt mūsu dzīvēs, mūsu sirdīs...kāds mūžīgais pielūdzējs. :D

Bonecutie, paldies, būs jāizmēģina!

Un varbūt kāda man var izskaidrot, kāpēc mēdz būt tā, ka ir tas viens periods, kurā regulāri redz vienu un to pašu cilvēku, tikai katru reizi citādāks sižets? Piemēram, vienreiz brauc riteni uz kaut kādu mistisku vietu, nākamajā sapnī redzu viņu ar tiešām kuriozu frizūru...galīgi nesaistītas "sērijas". :D
11.08.2014 01:23 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
O, atcerējos, bieži vien nevaru sapnī paskriet, tāda sajūta, it kā palēninājumā skrietu un kājas smagas. Tad esmu iemanījusies skriet sapnī kā skrien dzīvnieki, uz četrām, atsperoties ar rokām. :D
11.08.2014 01:25 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
demoiselle, konkrēta smieklu deva šim vakaram par Kauperu! :D Varbūt Tu zini kaut ko TĀDU, ko viņš pat par sevi nezina?
11.08.2014 01:26 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Andas, es sāku saprast, ka sapņi atkārtojas tāpat kā Ugunsgrēks, visiem viens un tas pats..! Arī man reizēm sapnī sanāk skriet uz visām četrām. :D
11.08.2014 01:28 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Andas, dzīvē man parasti nav bail, jo durvis aizsledzu uzreiz un paraustu arī. :D Sākums tam sapnim ir katru reizi cits, kaut kur esmu, kaut ko daru un pēkšņi stāvu pie savām durvīm un domāju: eu, jāpārbauda.

Kāju sapnis man arī bieži. Lasīju, ka tas esot dēļ segas. Es parasti ar rokām pievelkos, ķeros pie stabiem, kokiem un velku kājas uz priekšu. :D


Meitene bez vārda cilvēks ir pazīstams vai svešs? Varbūt domā par viņu pārāk daudz? :-)
11.08.2014 01:35 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Vienīgais sapnis, ko man pašai ir sanācis pārbaudīt ir tas, kad liekas, ka krīti. Vienu vai pat vairākas reizes pēc kārtas vienkārši kaut kur krīti, atsities, un atkal krīti! Lasīju, ka tas ir tad, kad guļ ar sakrustotām kājām. Viendien gribējās papildus miegu, tāpēc nosnaudos pa dienu un, protams, ar kājām krustā... Vienreiz krītu, otrreiz krītu, trešo reizi, ceturto...jutu, ka kaut kas nav riktīgi, jo biežāk un ātrāk "piezemējos". Bet baigais nogurums bija, tāpēc tam nepievērsu uzmanību, tik pavēru acis un manīju, ka kājas sakrustotas. Iemigu vēlreiz, atkal sāku krist, šoreiz laikam tā pamatīgāk, jo miegs pārgāja, "atkrustoju" kājas un pēc brītiņa gulēju tā it kā nekas nebūtu bijis. :D
11.08.2014 01:35 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Par to krišanu ir bijis tā, ka es sāku migt ciet, kaut ko domāju, vēl esmu nomodā, un tajās domās it kā apceru kaut kādu situāciju un pēkšņi bedre, krītu. Un tad uzsitu ar kāju vai roku pa gultu neapzināti. :D Bet man šķiet tas vēl nav sapnis īsti, bet kaut kāds gļuks pie pārejas uz sapņu režīmu. :D
11.08.2014 01:39 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Jūs te par tām durvīm runājat, man tagad bail iet pārbaudīt vai ir aizslēgtas, tāpēc cerēšu, ka ir :D

Kāju sapnis man arī bieži. Lasīju, ka tas esot dēļ segas.
amanda_l, kas tieši segai vainas? Nenosedz kājas?
Un jā, cilvēks ir pazīstams. Man arī bija tāda nojausma, ka domu spēks..! Jābeidz domāt par pazīstamajiem... :D
11.08.2014 01:39 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ļoti bieži atceros sapņus. Ar murgiem ir tā- ja murgoju, tad ir gadījies pat mēnesi no vietas (nepārspīlējot). Es parasti skaitu, cik naktis pēc kārtas. Ir kāds laiks, kad sapņi ir jauki, tad atkal sākas murgu vairākas naktis pēc kārtas. Visbiežāk par lidmašīnu avārijām. Ka redzu, tas notiek netālu no manis. Gribu zvanīt 112, bet vienmēr rodas kādi škēršļi, kas neļauj to izdarīt- pirksti pēkšņi nekustās, telefonā nespiežas cipariņi u.c. Tie murgi ir briesmīgi. Vēl pēdējā laikā ir murgi par to, ka uzbrūk krievu armija.
11.08.2014 01:43 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Nē, tieši, ka sega stāv uz kājām un traucē. :D

Ehh, laimīgā. Es bieži pirms gulēšanas domāju par foršiem cilvēkiem, bet reti redzu viņus sapņos. :)
11.08.2014 01:45 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
LaLaLa, pilnībā saprotu Tevi! Man parasti, ja sākas murgi, tad nedēļu no vietas kā minimums. Tikai tad mani parasti grib kāds nogalināt. Visdrausmīgākais murgs, kāds man bijis ir, ka man dzinās kaut kāds vīrietis pakaļ, noķēra un pie pieres pielika naglu, atvēzējās ar milzīgu āmuru un sita. Jāsaka paldies Dievam, ka pamodos pirms iesita, negribētu zināt, kas būtu noticis tālāk...
11.08.2014 01:53 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
amanda_l, ak tad šitā...tagad zināšu kā rīkoties, vismaz centīšos to kontrolēt! :D
Jā, par tādiem sapņiem nevar sūdzēties, parasti notiek ļoti smieklīgi atgadījumi.:) Bet nez kā jūtas tas cilvēks, kas pa to sapni "staigā", jo kaut kur lasīju, ja nevari aizmigt, tad kāds par Tevi sapņo.
11.08.2014 01:56 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Meitene bez vārda varbūt nemaz nebūtu tik traki, piemēram, izrādītos, ka esi nemirstīga. Es atceros vienu sapni, kad man iedūra ar nazi vēderā un vienīgais, ko nodomāju: "Dīvaini, ka šitas nesāp" :D
11.08.2014 02:01 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Zieniet, kas ir tizli spanji (apmeeram tik drausmiigi kaa tie, kur tu meklee tualeti, kad vajag)? Tad, ja ir bijusi balliite un tu sapnii dzer uudeni, kolu, kefiiru, dzer dzer dzer un nevari atdzerties :D
11.08.2014 02:06 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Jums dazhreiz gadaas sapnji, kur kaads tuvs cilveeks nomirst? Man nesen bija taads murgs, ka draugs miris, sapnii sakau raudaat, pieceelos un pusnomaodaa taa sirsniigi raudaaju ar visaam asaraam un taa. Cik milziigs atvieglojums bija, kad vinjsh bija turpat blakus un dziivs. Shos sapnjus es gribeetu vispaar izsleegt. Fui.
11.08.2014 02:09 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
amanda_l, man bieži vien murgos suņi kož, bet neko nejūtu. Pēdējo reizi koda rokā. Tā pamatīgi grauza, bet viss ko es redzu ir uzpampusi roka, bet nav ne asinis, ne sāpes, lai gan visi apkārtējie šausminās un saka, ka jāved uz slimnīcu, kaut kas jādara, man jāpretojas, utt., bet mana atbilde bija: "Nē, viņš taču tikai spēlējas!". Sagrauž roku, bet redz - tikai spēlējas. :D

Un vēl man ļoti nepatīk, ka sapņi notiek zināmās vietās, precīzāk, manā pilsētā, ne pārak tālu no dzīvesvietas. :/
11.08.2014 02:11 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Nē, šķiet, ka nav tādi bijuši, tfu, tfu, tfu, vismaz neatceros nevienu.
11.08.2014 02:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits