Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi, murgi un vēl šis tas

 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Beidzot arī es esmu iegrimusi nelielās pārdomās un gatava par tām uzsākt diskusiju. Jācer, ka šī nav tēma par kuru šeit ir runāts daudz un dikti.
Esmu dzirdējusi no dažiem "Es nekad neatceros savus sapņus, žēl..." Godīgi? Es vēlētos būt viņu vietā!
Cik esmu lasījusi, tad visi jau sapņo, bet ne visi savus nakts piedzīvojumus šajā citā pasaulē atceras. Es personīgi atceros lielāko daļu no tiem... Sajūtas? Dalītas. Ja sapnis ir bijis interesants, tad arī diena iesākas patīkami, bet ja pamostas no murga...visu dienu vajā jokainas sajūtas.
Vēl mani ļoti mulsina tas, kad sapnī esmu redzējusi kādu cilvēku un tajā pašā dienā viņu redzu dzīvē...viennozīmīgi skatos uz viņu mazliet savādāk, bet ne sliktā nozīmē.
Par sapņošanu man ir gana stāstāmais, bet vairāk gribu zināt kā ir ar jums? Vai jums ir kāds sapnis, kurš rādās regulāri vai ir bijis vairākas reizes? Vai esmu viena no retajām, kurām uznāk šis briesmīgais "murgu periods", kurā kādu nedēļu no vietas rādās vieni vienīgi murgi (cerams, ka nē! :D )? Varbūt atmiņā ir palicis kāds spilgtākais, jocīgākais sapnis/murgs ar kuru varat padalīties? Un ko domājat par sapņu tulkiem, ticat/neticat?
11.08.2014 00:38 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Un iepriekš atvainojos, ja teksts ir neorganizēts un kā pa gaisu...esmu maz gulējusi. :D Paldies par sapratni, ceru uz veiksmīgu diskusiju ;)
11.08.2014 00:39 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Vēl mani ļoti mulsina tas, kad sapnī esmu redzējusi kādu cilvēku un tajā pašā dienā viņu redzu dzīvē...viennozīmīgi skatos uz viņu mazliet savādāk, bet ne sliktā nozīmē.

+++


Sapnis, kas periodiski atkārtojas ik pa laikam daudzu gadu garumā: esmu mājās, eju pārbaudīt, vai durvis aizslēgtas, izrādās, ka nav, es gribu aizslēgt un tajā brīdī kāds sāk raut no otras puses durvis vaļā un es mēģinu noturēt un pagriezt slēdzeni. Pats sapnis ir atšķirīgs katru reizi, bet šī epizode mēz atkārtoties kaitinoši bieži. Parasti pamostos pirms tās durvis atrauj, bet ir bijušas dažas epizodes, kad atrāva, vienu reizi bija kaut kādi bandīti, vienu - ģimenes paziņa. Iespējams, vel kaut kas.


Vēl bieži redzu sapņos, ka atkal esmu kādā no saviem vecajiem darbiem, jo pēkšņi vajag kaut ko palīdzēt vai uzradies kaut kas nepdarīts.


Un vēl tas stulbais sapnis, kas ir daudziem, ka jāsteidzas, bet nevar paskriet, kājas kā sapītas, tā besī. :D
11.08.2014 00:46 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Jā, ir labi neatcerēties savus sapņus. Esmu lasījusi - jo vairāk problēmas, jo vairāk atceramies savus sapņus. Man arī ir bijuši pravietiskie sapņi, sajūta ir dīvaina, intuīcija?
11.08.2014 00:47 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Amanda, arī esmu lasījusi, ja sapnis atkārtojas atkal un atkal, tad tā ir kāda problēma, kuru līdz šai dienai neesi atrisinājusi.
11.08.2014 00:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man bieži vien ir tā.. neatceros sapni, bet atceros sajūtas tajā :)
11.08.2014 00:50 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Andas, pilnīgi iespējams, bet neesmu spējusi izdomāt, kas tieši tas ir, kas neliek man mieru.
11.08.2014 00:50 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Man bija tāds sapnis, ka manos logus iekšā skatās kāda gaišmataina sieviete, tad pie viena loga, tad pie otra, pēc tam jau zvanīja pie durvīm, tētis gāja atvērt, un sieviete lūdza, lai var iziet cauri mūsu mājai, pa sētas durvīm ārā, lai nav jāiet apkārt, un es stāvēju blakus tētim, histēriski raudot un lūdzot, lai nelaiž, bet viņš ielaida. Tajā posmā manā dzīvē bija gaišmataina sieviete, kura jaucās manā privātajā dzīvē. Sapnis nebija pravietisks, tas bija pēc tā gadījuma, vienkārši izstāstu, lai saprastu, kā mana zemapziņa iztulkoja jaukšanos manā privātajā dzīvē un attēloja sapnī.
11.08.2014 00:51 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Oj, man līdzīga stila sapnis kā Amandai arī atkārtojas. Tā riebjas viņš :D Bet tā mani sapņi parasti ir vnk pilnīgi bezsakarīgs sviests. 80% gadījumu sapni vispār neatceros. Un sapņu tulkiem neticu, esmu kādreiz lasījusi, nez, nekas nav bijis taisnība.
11.08.2014 00:53 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Man patiesībā vairāk ir murgi, nekā normāli vai patīkami sapņi.
11.08.2014 00:55 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Vēl tie foršie sapņi, kad dzerta teja pirms gulētiešanas un tad sapnī tiek cītīgi meklēta WC visu laiku, bet vienai tur durvju nav, citai poda nav, vēl kaut kas. :D
11.08.2014 00:57 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Es visus savus sapņus atceros spilgti, daudzi bijuši par pasaules galu, par zagļiem, par to, ka bēgu, par to, ka mirst tuvi cilvēki, par to, ka mani krāpj draugs. Visspilgtāk atceros, ka esmu putns un lidoju pāri ūdenim, kurā atspīd debesis, viss ir rozā, sarkanīgā, dzeltenīgā krāsā, es nezinu, kas tas bija, bet tas sapnis bija pasaka. Un tad vēl sapnis, ka ir pasaules gals, mēs stāvam tādā kā kalnā un skatāmies debesīs, un tuvojas tas laiks, kad paredzēts pasaules gals, pienāca tas laiks, un nekas nenotiek - un man tāda sajūta, ka akmens no sirds novēlies, un pēkšņi sāk no debesīm lieli meteorīti krist, tā kā ugunis milzīgas.
11.08.2014 00:58 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Vēl tie foršie sapņi, kad dzerta teja pirms gulētiešanas un tad sapnī tiek cītīgi meklēta WC visu laiku, bet vienai tur durvju nav, citai poda nav, vēl kaut kas.

Jā :D:D Un tad parasti sapnī ir tāds - wtf, kāpēc nevaru pačurāt? :D
11.08.2014 00:58 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
amanda_l, es domāju, ka esmu vienīgā, kurai murgos vienmēr durvis rauj vaļā! Tikai man parasti nesanāk uzzināt, kurš tas ir! Vienreiz gan bija tā, ka it kā kāds man tur raustīja tās durvis, bet netika iekšā, es aizgāju uz istabu, aiztaisīju istabas durvis, pēc brītiņa eju laukā un redzu kaut kādu svešinieku...gribēju viņam sist no mugurpuses, bet viņš pagriezās, nobijos un pamodos. :D
Nez kāds varētu būt skaidrojums tādam sapnim? Vai arī....labāk neuzzināt!

Andas, tad man problēmas ir līdz ausīm, upsī.... Un liels + par to, ka murgi vairāk par normāliem sapņiem!
Un par pravietiskiem sapņiem runājot, ir gadījušies arī tādi, bet pārsvarā "redzu" kaut ko, kas notiek ar citiem, ne ar mani. Arī nejaukas sajūtas.
11.08.2014 01:02 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Esmu lasījusi - jo vairāk problēmas, jo vairāk atceramies savus sapņus.

Galiigas mulkjiibas. Atcereeshanaas ir atkariiga no katra pasha smadzeneem, to var arii uztreneet. Mana sapnju atminja ir paaraak laba, atceros vismaz 3-4 kaartiigus sapnjus no katras nakts. :D Pret murgiem man ljoti paliidzeeja sapnju kontroleeshana. Vienkaarshi iemaacies, un dari sapnii ko vien veelies. Kad juuti, ka esi murgaa, paarveert to par apzinaato sapni. Tie ir sapnji, kuru deelj pamostoties visu riitu smaidu. :D
11.08.2014 01:02 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.08.2014
Bonecutie, kā tad to var iemācīties?? Gribētos savas murgu nedēļas iemainīt pret kaut ko jaukāku... :D
11.08.2014 01:05 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Bonecutie, kāpēc tu saki, ka tās ir muļķības? Viennozīmīgs uzskats par tādu tēmu, kā sapņi tāpat nevar būt. Starp citu, ja nemaldos, tas bija Freida uzskats, ka tā ir, bet nu mēs jau visas zinām, cik Freids ir uzticams, lai ieklausītos. Un pie tās tēmas bija tas, ka var uztrenēt to, ka arī sapņus no rīta neatceras. Par sapņu kontroli - es pati kaut kā esmu iemācījusies, vienmēr sapnī saprotu, ka tas ir sapnis, bet to galveno sapņa uzstādījumu tāpat tas nemaina - ja ir slikts sapnis, tad tas tāds paliek, es vienkārši apzināti aizeju no sapņa un pamostos, ja tas ir labs, tad tas ir labs. Un galvenokārt pēc tā, vai sapnis ir bijis labs vai slikts, pasaka pašsajūta no rīta.
11.08.2014 01:07 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Meitene bez vārda, ja es saakshu staastiit, palagus sarakstiishu. :D Iesaku sho maajaslapu, viss labi paskaidrots un tehnikas aprakstiitas http://www.world-of-lucid-dreaming.com/. Njemot veeraa to, ka tev ir laba sapnju atminja, nebuus gruuti sasniegt to.
11.08.2014 01:09 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Meitene bez vārda, varbūt tas nozīmē, ka cilvēks nevēlas sev laist kādu klāt vai arī vispār baidās laist sev klāt cilvēkus vai arī baidās, ka kāds uzzinās vairāk nekā gribētos. Bet man neliekas, ka tas varētu atbilst man. Nezinu. Vispār vajadzēs papētīt, kas tāds notiek dzīvē, kad redzēšu to sapni nākamreiz. Interesanti arī tas, ka visu laiku neizdodas uzzināt, kas rauj vaļā, bet kādā reizē pēkšni izdodas uzzināt. Taču tie cilvēki, ko es redzeju bija pilnīgi neko neizsakoši.

Atceros, kad biju jaunāka man ik pa laikam bija sapnis, ka es pēkšņi attopos kaila kaut kāda publiskā vietā un domāju, kā lai tiek līdz mājam ta lai neviens nepamana. Domāju tas būtu skaidrojams ar kautrību vai bailēm tikt apkaunotam.


Bonecutie, man tikai vienu reizi izdevās sev iestāstīt, ka tas ir sapnis kaut kāda murga laikā. :D
11.08.2014 01:10 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man bieži vien gadās redzēt vienu un to pašu sapni. Pamainās tikai vieta, bet gan cilvēki, gan teksts, ko runājam, ir pilnīgi tāds pats. Parasti pēc pamošanās, garastāvoklis ir pa nullēm, jo nu ļoti nepatīk to sapni redzēt..
11.08.2014 01:14 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Andas, ja ir runa par murgiem, jaa, nervozitaate un dziives probleemas, kuras uztrauc tevi vareetu buut pie vainas sliktiem sapnjiem, kuri paliek atminjaa. Bet teikt, ka arii parastus un labus sapnjus atceras tikai tie, kuriem ir probleemas dziivee, ir nepareizi, man bija otraadaak. :D

to galveno sapņa uzstādījumu tāpat tas nemaina - ja ir slikts sapnis, tad tas tāds paliek

Nu nezinu, man gan taa nav, ja kaartiigi apzinaas un paarnjem sapni savaa kontrolee. Piemeeram, manos murgos es tieku vajaata. Kad es apzinos, ka sapnjoju, es pasmejos par vajaataaju, paarveershu vinju par kaut ko jauku (piemeeram, taurentinju) un eju dariit kaut ko citu. Vai kaut arii panjemu krutus ierochus un sakauju vinju. :D Un miers.
11.08.2014 01:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!