Jēzus nāks vēlreiz

 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
Sveikas, vai jūs domājat par to, ko Bībelē raksta un par šiem daudzajiem pareģojumiem par tribulation, rapture un Jēzus otru atnākšanu?
Es pati dziļi izjūtu, kā pasaule velk savas pēdējas elpas vilcienus, jo pašlaik cilvēki burtiski slīkst amorālībās un tālāk pat vairs nav kur iet.. Vai ir kāda/s šeit kristietis, ar Jēzu sirdī?
05.08.2014 15:44 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Mani vienmēr ir kaitinājuši tie cilvēki, kuri uzskata, ka viņu patiesība ir pareizā, bet pārējie nonāks ellē. Nekad neesmu uzskatījusi, ka, ja tici dievam, tad tev tas ir jāizrāda, katram cilvēkam tas jābāž acīs, jāiet uz baznīcu. Vai tiešām visiem šitiem viņš ir tik svarīgs vai arī doma ir tajā, ka esi daļa no kaut kāda kulta, sektas, sauc kā gribi. Ticu, ka ir kaut kas augstākstāvošs, bet tas nenāk no baznīcas vai kaut kādas bībeles, bet gan no katra dvēseles. Varbūt izteicos neloģiski, bet kaut kā neticas, ka jums ir ticība dievam, jo tā blamēšanās, kas visur notiek, neliek ticēt tam. Joprojām neviens man nav varējis pastāstīt, kā radās dievs. Varbūt kāds šeit to varēs? Lūdzu bez tām aplamībām par grāmatu skaitu no zemes lidz saulei.

Gan jau pasaules gals kaut kad būs, kaut kam tak ir jāmainās, bet tas viss nenotiks kāda dusmu iespaidā. Ir loģiski tikai, ja notiek izmaiņas, mainās vai izmirst, vai parādās dzīvie organismi.
05.08.2014 20:25 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
A kāpēc man jālasa citu iedzeršanas tēmas, tēmas par seksu un attiecībām? Šis ir publisks forums un katrs var apspriest to, ko viņš vēlās :)
05.08.2014 20:26 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
neaicinu tevi to darīt, aicinu nebrīnieties, ka te būs zaimotāji. protams, ir vērtīgi cienīt citu cilvēku izvēli, bet nu.. kas tur ko cienīt, ja Dieva vārds tiek lietots Cosmo forumā? ;)
05.08.2014 20:28 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Pasaulespilsoni, paņem rokās cosmo un palasi, par ko tajā žurnālā ir. Tad arī redzēsi, ka tās tēmas te iederas pat ļoti labi. Lai arī publisks forums, derētu atcerēties par to, ka forums ir cosmo lapā.
05.08.2014 20:29 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Vai tad sekss nav greks ? Ka var veidot diskusijas par jezu sada neskista portala kur blakus stav diskusija par analo patrulu utml
05.08.2014 20:29 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
tas domāts, ka ikviens grēkā kritis cilvēks var kļūt atbrīvots no tā ar Jēzus palīdzību.tik jālūdz piedošana par saviem melnajiem darbiem un ļoti jānožēlo. nu ja kādam šķiet, ka man ar psihi nav kārtībā, nu lai tad tā būtu.. ;)
05.08.2014 20:30 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
jūs taču Dievu nelūdzat, sēžot uz poda? visam sava vieta, savs laiks.
05.08.2014 20:31 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Sekss nav grēks, Dievs radīja seksu lai cilvēki to baudītu laulībā. Grēks ir izvirtība, laulības pārkāpšana :)
05.08.2014 20:32 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
ikviens grēkā kritis cilvēks var kļūt atbrīvots no tā ar Jēzus palīdzību.tik jālūdz piedošana par saviem melnajiem darbiem

Un kad pats dievs lūgs piedošanu par visiem mēsliem, ko ir uz šīs zemes sastrādājis?
05.08.2014 20:39 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
redz, to jau Sātans, ne Dievs darījis. kāpēc jāvaino Dievu par Sātana darbiem?
05.08.2014 20:41 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
vēl ir arī sātans, nu ja, ne jau cilvēks, bet sātans atbildīgs par visu.
05.08.2014 20:42 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Kurs radija Dievu , zno?

Tavi jautājumi jau liecina par Tavu vājo apziņu, kā arī pārmērīgo ego, manu draudzenīt.


Ir lieka ko gribu uzrakstīt sakarā ar "tia". Es par meiteni nevaru spriest, bet es izturos ar cieņu un pietāti. Viss ko gribu pateikt, ka jums meitenes ir vāja apziņa, kas cauraugusi ar vieglu dzīvi, vai arī ar tādām dzīves pieredzēm, kas audzējušas jūsu aizspriedumus un ego. Neviena neapvainojas, bet vienkārši man tāda cilvēcīga nepatika. Ne tapēc, ka nedomājat kā es, bet tapēc, ka nedomājat.

Ja nemaldos slaveni Čaka vārdi : es nebiju ļauns, jo mani sargāja nabadzība un kauns.

Ir cilvēki, kuriem klājas grūti un viņi izplešas iekšēji, viņos, kas mainas. Viņi izplešas un aug, aug sapratne un līdzjūtība un spēja novērtēt pasauli sev apkārt.

Esot pat cilvēki, kas ir kļūst par garīgi apskaidrotajiem pēc ilgām slimībam.

Meitene, kas man saka, ka viņas sirdī ir Jēzus ar tik maigiem vārdiem silda sirdi. Es nezinu, kas ir Jēzus, gada vārds. Maz esmu interesējies par kristietību, bet šeit viņa man ir odziņa, kas soļo pa dzīvi. Bet vairums cilvēki ir tarakāni , kas apļo. Aplis ir cilvēka dzīve. Apsolas, neizpilda, apsolas , neizpilda. Piektdien piedzeras, vai nedzer. Vienreiz nokrāpa, vairs nekrāpa.

Es saprotu tās kurām Jēzus ir vienaldzīgs, bet drusciņ uzklausat, ka jūs šīs meitenes priekšā. nobālat. Ne dupsītis vai kleitiņa vainīga, arī ne diploms. Pamatā ir uztvere.

Ta kā liels prieks par tiu, vairāk mums tādus cilvēkus, kas negrēko. Es Tevi nepazīstu , bet katrs narkomāns un prostitūta nāk pie prāta.

Vērtējot cilvēku jāvērtē apstākļi kādiem cilvēks gājis cauri. Vairumam mums apstākļi bijuši lieliski, bet paši esam nekādi. Nemākam ne iepazīt savu iekšējo, ne ārējo pasauli. Pielāgojamies apstākļiem, aita aitiņa.
05.08.2014 20:42 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Ou em dźi ! :D :D dvines links ar video ir tiesam pa temu
05.08.2014 20:49 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Pirms tam gan būs baigais haoss, kas jau tagad ir sācies

man haoss jau beidzās



Es pati dziļi izjūtu, kā pasaule velk savas pēdējas elpas vilcienus,

kā tu to izjūti?
05.08.2014 20:50 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Un kad pats dievs lūgs piedošanu par visiem mēsliem, ko ir uz šīs zemes sastrādājis?

Kāds man paskaidros, kā radās Dievs?


Meitenes mīļās. Es jums neko nepārmetu, jūs noteikti esat foršas un tā, bet , lūdzu, drusku padomājam ar galviņu, lūdzu.

Un sekss nav nekas slikts nemaz. Grēks tas nekādā gadījumā nav. Ne tapēc, ka es ar to nodarbojos.
Bet ir tā, ka neiesaka nodarboties ar seksu, ja cilvēks ir uz garīgas apskaidrības ceļa - daudz meditē, lūdzas, jo dzīvības enerģijas ir nestabilas. Sekss ir ļoti spēcīgs "process" un tā laika tiek veidota nopietna saikne ar cilvēku, es uzskatu, ka tas ir slikti, ja cilvēkam ir bijis sekss ar daudziem cilvēkiem, jo viņa enerģija kļūst disharmoniskāka.
Ne velte mēdz teikt, ka jaunavām ir īpašs tīrums. Mēdz vēl teikt, ka jaunavām ar pirmo ir dzīļa enerģiska saikne.
Tas ir skaidrs kapēc bībelē sekss pirms laulībām ir grēks.

Darla, Dievs nav nekādus mēslus sastrādājis, dzīve ir ļoti ļoti skaista, neredzu kur ir tie Dieva sliktie darbi. Tā Tava pumpa uz sejas? Tās ir Tavi hormonālie procesu, Tu man tapat šķieti skaista
05.08.2014 20:52 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
"Sekss nav grēks, Dievs radīja seksu lai cilvēki to baudītu laulībā. Grēks ir izvirtība, laulības pārkāpšana "

Meitenes jūs esat smieklīgas vai skumjas, jo jūs neesat ticīgas , bet dzīvojat pilnīga kastē

Dievs noteica Tev laulāties un nodarboties ar seksu, ja? Tapēc laikam cūkas sauc pa cūkām ,jo gredzens uz astes , bet laulāties nelaulājas , bet seksojas!

Un pa sātanu nerunājat, elle nepastāv, elle ir uz zemes , kuru jūs radat. Papūšat ellīti malā un baudiet pienaino smiltiņu.
05.08.2014 20:55 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Meitenes jūs esat smieklīgas vai skumjas, jo jūs neesat ticīgas , bet dzīvojat pilnīga kastē

katrs dzīvo tur, kur vēlas.
05.08.2014 20:57 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
kāpēc jāvaino Dievu par Sātana darbiem?

Pat ja to visu darīja sātans, tad kur tajā laikā bija dievs? atvaļinājumu bija paņēmis? uz slimības lapas aizgāja? No debesīm zona pēkšņi nebija? Ja viņš mierīgi noskatījās kā sātans ļaunos darbus paveic, tad viņš ir līdzvainīgs! Ja viņš nesekmīgi centās tos nepieļaut, tad kur paliek viņa visuvarenība? Tāda ierindas dievība vien viņš ir (tāpat kā Meža māte, Vēja māte, Ziemassvētku vecīties un Lieldienu zaķis un citi pasaku tēli)!

Darla, Dievs nav nekādus mēslus sastrādājis

Protams, ka nav neko sastrādājis, jo iedomu draugiem nav tādu spēju! :D
05.08.2014 20:59 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Nu, protams, nekas nenotiek bez Dieva ziņas. Katram ir izvēle, kam viņš kalpo. Cilvēki dzīvojot grēkā, atstumjot Dievu paši dod ceļu sātana darbiem savās dzīvēs. Kopš esmu "atdzimusi" ļoti jūtu Dieva aizsardzību.
05.08.2014 21:04 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Cilvēki dzīvojot grēkā, atstumjot Dievu paši dod ceļu sātana darbiem savās dzīvēs.

manu dzīvi kājām gaisā apgriezta taisni kristiete, kura nu tā sludināja Dievu. neviens nekad neko tādu man nebija nodarījis tāpēc tomēr nevērtēsim cilvēku pēc tā, cik ticīgs, bet pēc darbiem.
05.08.2014 21:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits