Jēzus nāks vēlreiz

 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
Sveikas, vai jūs domājat par to, ko Bībelē raksta un par šiem daudzajiem pareģojumiem par tribulation, rapture un Jēzus otru atnākšanu?
Es pati dziļi izjūtu, kā pasaule velk savas pēdējas elpas vilcienus, jo pašlaik cilvēki burtiski slīkst amorālībās un tālāk pat vairs nav kur iet.. Vai ir kāda/s šeit kristietis, ar Jēzu sirdī?
05.08.2014 15:44 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
es šādās sarunās nedrīkstu iesaistīties :D psihiskas novirzes.
05.08.2014 18:59 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Jes . Jezus bija mazs tumss cirkains zidins kurs bija sajucis prata
05.08.2014 19:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jes . Jezus bija mazs tumss cirkains zidins kurs bija sajucis prata

Es domaaju, ka vinjam atkaartos zoklis, ja vinjsh speetu ieraudziit to haju, ko ir izraisiijis peec seviim daudzu gadsimtu gaitaa. Jaunaa deriiba ir sarakstiita paaris gadsimtus peec naaves. Jaapiebilst, ka tajaa laikaa nebija video ierakstu, dokumenteeshana bija vaaja un lielaakoties viss tika taalaak padots kaa mutvaardu folklora, un kaa jebkura mutvaardu folkora taa muteejaas gadu laikaa, kaut kas gaaja zudumaa un kaut kas naaca klaat. Turklaat njemot veeraa vinja socioekonomisko staavokli un taa laika kultuuru, manieres, diez vai Jeezus smalki un gudri visu laiku runaaja. Visticamaak, tai pashaa briidii, kad it kaa notika briinums ar puulja pabaroshanu, vinjsh pateica kaut ko liidziigu shim: "Blj##, neesi smara, iedod kaiminjam arii kaadu zivi, lai te puse no bada kaajas neatstiepj."
05.08.2014 19:05 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Jūs dzirdēsiet karu troksni un vēstis par kariem, bet pielūkojiet, ka jūs neuztrauktos: jo tam tā jānotiek, bet tas vēl nav gals. 7 Jo tauta celsies pret tautu un valsts pret valsti, būs bads un dažviet zemestrīces; 8 bet tas viss būs tikai dzemdību sāpju sākums. 9   Tad tie jūs nodos, lai mocītu un nonāvētu, un jūs būsiet visās tautās ienīsti mana vārda dēļ. 10 Tad daudzi kritīs apgrēcībā un viens otru nodos un viens otru nīdīs. 11 Un daudzi viltus pravieši celsies un daudzus pievils, 12 un, tādēļ ka ļaundarība vairosies, mīlestība daudzos atdzisīs. 13   Bet, kas izturēs līdz galam, tas tiks izglābts. 14 Un šis Valstības evaņģēlijs tiks pasludināts visā pasaulē par liecību visām tautām, un tad nāks gals.
05.08.2014 19:13 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Krista Tev nav taisnība, Tu nezini ko runā. Tu pielīdzini Jēzu cilvēkam , pietam prastam. Ļoti daudz aizspriedumi.

vinja socioekonomisko staavokli un taa laika kultuuru, manieres

Meitene mīļā, Tu nesaproti to , ka agrāk manieres bija pat labākas, tās tika pasniegtas mācībā. Tas pats veids kā Tu sēdi un kustini rokas ir atliekas no tās mācības. Ja Tu pievērtu uzmanību cilvēka attīstībai pēdējo pāris simt gadu laikā, palasītu rakstus, Tu saprastu , ka nav jau notikusi nekāda vērā ņemami izaugsme. Vienīgais, kas ir uzlabojies ir tas, ka zemākajos sabiedrības slāņi tiek izglītoti kā audzināt un tiek atbalstīti un vaktēti. Citā ziņā sabiedrības inteleģence ir mazinājusies. Palasi Sokrāta darbus, mikla paliksi. Palasi Mirdada pasaku, neesmu saticis cilvēku ar tik lielu cilvēcisku sapratni kas to darbu ir uzrakstījis vai arī tas ir patiess stāsts.

Viena meitene uzrakstīja, ka psihologs palīdzēs. Nu es negribu neko teikt, bet psihologam vajag palīdzību. Padomājiet cik tiek pētītas smadzeņu daļas un cik tiek veltīts automašīnas detaļām. Es labāk lūgšu mehāniķim mani ārstēm, vismaz vienu sistēmu tas saprot, psihologs var auklēt meiteni, kura nezin ko ar naudu darīt.
05.08.2014 19:16 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
nekad nelasiet bībeli un nemetiet to rakstus. Kristitība bija veids kā konkrolēt tautu viduslaikos, tie raksti ir sagrozīti. Prakstiski baznīca bija mūsdienu banka.
05.08.2014 19:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
zno Nevajag saliidzinaat Sokraatu ar zvejnieku. Turklaat ja senajaa Griekjijaa un Romaa bija izkopta civilizaacija, tas nenoziimee ka arii taada bija Gazas sektoraa pampaalju ciemaa Manieres ir mainiijushaas laika gaitaa. Kas agraak bija pienjemams, tagad nav un otraadi. Jaa, es pieliidzinu Jeezu cilveekam, jo manaas aciis vinjsh bija tikai parasts cilveeks, kuram piemita liela harizma taapat kaa taa bija Hitleram, Luteram Kingam utt.
05.08.2014 19:24 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
Jēzus sirdī..es saprotu, ka daudzi to nesaprot.(es arī- pirms tam. pat iesmēju sejā, kad kāds to pieminēja...) Tā ir Dieva dāvana, pirmkārt. Viņa (Jēzus)garīgā miesa (jeb dienišķā maize) saplūst ar manējo, un mēs ejam pa dzīvi kopā. Tā ir sajūta sevī, kas rada mieru, mīlestību pret sevi un citiem,lielu pietāti, pēkšņu apziņu par lietām, skaidru redzējumu par morālām vērtībām, ir viegli nedusmoties, ir viegli kontrolēt sevi, ir viegli mīlēt pat ienaidniekus un piedot un ātri aizmirst. Viss izdodas vienkāršāk, ir vieglāk sasniegt mērķus, lietas virzās bez lielas piepūles, tas ir vieglums sevī, un es neparko no tā neatsacītos! :) jā, un pat sliktie ieradumi tiek atmesti. Tas ir Viņa gars, kas pēc tam mūs vada cauri visai dzīvei, tuvinot vēl jo vairāk Dievam.
05.08.2014 19:44 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Viņa (Jēzus)garīgā miesa (jeb dienišķā maize) saplūst ar manējo, un mēs ejam pa dzīvi kopā.

Es gandrīz katru vakaru saplūstu ar vīra miesu (i garīgo, i fizisko), arī pa dzīvi kopā ejam - tātad mans vīrs ir dievs? Super :D
05.08.2014 19:52 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
tia Ja jau saki, ka Dievs tevi vada, tad cik labus, nesavtiigus darbus esi izdariijusi shodien? Cik esi izdariijusi vakar?
05.08.2014 19:57 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
pirms Jēzus es biju lielākais grēkāzis, kāds vispār iespējams (alkohols, cigaretes, tabletes, izvirtības, ļaunums, greizsirdība, depresija, no ambitions in life- just name it) ,tad nu šodien priecājos par to, ka NEKO no augstāk minētā es VAIRS nedaru.un paldies Dievam :)
05.08.2014 20:06 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
alkohols, cigaretes, tabletes, izvirtības, ļaunums, greizsirdība, depresija, no ambitions in life

te tikai atkal apstiprinās, ka Dievam fanātiski pievēršas cilvēki ar neveselu psihi.
05.08.2014 20:15 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Jēzus sirdī..es saprotu, ka daudzi to nesaprot.(es arī- pirms tam. pat iesmēju sejā, kad kāds to pieminēja...) Tā ir Dieva dāvana, pirmkārt. Viņa (Jēzus)garīgā miesa (jeb dienišķā maize) saplūst ar manējo, un mēs ejam pa dzīvi kopā. Tā ir sajūta sevī, kas rada mieru, mīlestību pret sevi un citiem,lielu pietāti, pēkšņu apziņu par lietām, skaidru redzējumu par morālām vērtībām, ir viegli nedusmoties, ir viegli kontrolēt sevi, ir viegli mīlēt pat ienaidniekus un piedot un ātri aizmirst. Viss izdodas vienkāršāk, ir vieglāk sasniegt mērķus, lietas virzās bez lielas piepūles, tas ir vieglums sevī, un es neparko no tā neatsacītos! jā, un pat sliktie ieradumi tiek atmesti. Tas ir Viņa gars, kas pēc tam mūs vada cauri visai dzīvei, tuvinot vēl jo vairāk Dievam.

piedod, bet tādu stāvokli iespējams sasniegt arī uzpīpējot kaut ko. tas viss, ko tu raksti, izklausās tā, it kā tu būtu zem kaut kādas vielas, piedod vēlreiz. tas nav Dievs, tas ir tavs prāts, kas kaut kur klejo un lidinās.
05.08.2014 20:17 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
te tikai atkal apstiprinās, ka Dievam fanātiski pievēršas cilvēki ar neveselu psihi.

Vai arī baznīca kā jau visas sektas, atņem visu naudu un grēkošana vienkārši vairs nav pa kabatai :D
05.08.2014 20:17 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
visvieglāk manipulēt ar neveseliem prātiem. sektās garīgi veselus cilvēkus neatrast. tur arī ir bijušie narkomāni, dzērāji, prostitūtas. ;)
05.08.2014 20:20 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Kurs radija Dievu , zno? :D
05.08.2014 20:21 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Man kauns par Jums, meitenes, lai nu par ko, bet par Jēzu, es pat, kad biju pēdējā grēciniece, neatļāvos smieties vai zaimot.

Bet, tā jau ir, ka no sirds pārpilnības mute runā... Atšķirībā no tā, kas iekšā - labu, vai ļaunu.
05.08.2014 20:21 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Man Jezus ir piwlidzinams salavecim vai zobu fejai. Pilnigi pofig
05.08.2014 20:22 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
sameklējiet domubiedrus un organizējiet savus tējas vakarus, kāpēc tur nerunāt par skaisto, gaišo un patieso, bet te.. blakus seksam, attiecībām, kosmētikai?
05.08.2014 20:24 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tā ir sajūta sevī, kas rada mieru, mīlestību pret sevi un citiem,lielu pietāti, pēkšņu apziņu par lietām, skaidru redzējumu par morālām vērtībām, ir viegli nedusmoties, ir viegli kontrolēt sevi, ir viegli mīlēt pat ienaidniekus un piedot un ātri aizmirst. Viss izdodas vienkāršāk, ir vieglāk sasniegt mērķus, lietas virzās bez lielas piepūles, tas ir vieglums sevī, un es neparko no tā neatsacītos!


Man arī tas viss ir, kaut visu mūžu esmu bijusi ateiste. Man likās, ka tās ir garīgi veselīga cilvēka pazīmes.
05.08.2014 20:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits