Cosmo piegulētājas :D

 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Sveicināti dāmas un piegulētājas :D Šodien lasīju cāļa forumu. (tur uzturās jau parātīgi cilvēki)
Kas man iekrita acīs, ka cālī daudzas sievas ap 30- 40 gadiem tiek krāptas. :( Viņu vīrieši satiekas ar mazgadīgajām.
Kāpēc to rakstu, jo esmu ievērojis ka cosmo ļoti daudzas meitenes sajūsminās par to, ka guļ ar precētiem vīriešiem. :D Kā arī patīk ņemties ar 40 gadniekiem.

Kāpēc jūs noceļat nabaga sievām viņu vīrus un vēl par to priecājaties? Jūs esat ļaunas? Vai kā?

Divi piemēri:
05.08.2014 14:55 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nekam nav garantijas, Weee varbūt vecis pametīs un aizies pie 160 cm un 90 kg smagas, hahahahhaa.


Mēs neesam piesieti viens otram un neviens nevienam nepieder, lai jau , nav jau akmenī kalts, ka es neaiziešu pie puiša ar 2m garumu.

Bet es skatos, ka Jūs mani līdz galam nesaprotat , es jau nesaku ka pilnīgi vienalga kāds Tu esi cilvēks , nē ..
Es tikai uzskatu, ka āriene arī ir ļoti svarīga un manās attiecības tā ir svarīga abiem . Galvenais taču ir atrast otro pusīti ,kas domā lidzigi , kā Tu ... Vai tad ne tā meitenes ?
06.08.2014 07:47 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Weee, es Tev jautāju par šo te:

Visi , kas nedoma , ka wee vnk dzivo nelaimigi aizspriedumaina pasaule , ka vina mineja viena cita diskusija
06.08.2014 08:08 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es aizspriedumaina ? Nu-nu ... :D
Man nav ne jausmas ,kas par diskusiju , bet lai jau ...:)
06.08.2014 08:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vieniigais, lv peec 30 sievietes meedz uztaisiit omiites frizuuru un iegjeerbties mirstamajaas panckaas, tas arii nosit viirieshiem apetiiti, jo sievietes saak liidzinaaties vinju mammaam paskataa.


krista, +++

Tas pie mums tiešām ir izplatīti - frāze "man ir JAU 30", un tad sākas uzskaitījums, kam viņa ir par vecu jau.
06.08.2014 08:42 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Cerams, ka pēc šīs diskusijas dāmas aidomāsies par savu attieksmi pret vīrieti, ārieni u.c. šeit pieminētām lietām, nu vismaz kāda, jo tas, par ko šeit visvairāk runā - taisnība vien ir, bet nu jā, ir jau grūti atzīt, ka ir notikusi smuka palaišanās, jo viss taču ir tāpat skaisti - mīlestība un tā, kur gan viņš liksies, jo esmu vislabākā. :D
06.08.2014 09:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
misshine, es domāju.. drīzāk par uzvedību der aizdomāties. Tāpat vienmēr kāda būs jaunāka, skaistāka un veiklāka par Tevi :D
06.08.2014 09:22 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Es nedomāju,ka kādai no jums ir tiesības otru apsaukāt tikai tāpēc,ka ir savādāks skatījums uz dzīvi. ;) Viedokļi atšķirsies vienmēr..

Ko es domāju par šo tēmu?
Es domāju,ka vainīgie ir gan sieva,gan vairs,gan mīļākā. Sieva,jo nemāk noturēt attiecības,nerisina problēmas. Vīrs,jo nerisina problēmas attiecībās,bet mūk. Un arī mīļākā,kas nevis ieskaidro vecim,ka rīkojās galīgi garām,bet atbalsta.

Bet vai es iešu nosodīt? Nē,jo mēs visi esam cilvēki,un visi daram kaut ko nepareizi.
Man ļoti nepatīk,ka šādās situācijās cieš bērni,jo viņi jau nav vainīgi pie vecāku kļūdām. Tāpēc pati nekad nevarētu gulēt ar čali,kuram būtu ģimene - bērns.
06.08.2014 09:24 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Visi , kas nedoma , ka wee vnk dzivo nelaimigi aizspriedumaina pasaule , ka vina mineja viena cita diskusija



nu nepieshujat visas bumbas weee :D:D to teicu es... un tas vairaak bija sarkastisks jautaajums par to vai nav garlaiiciigi dzivot ar tik daudz azspriedumiem? :) un tagad to pieshuus katrai diskusijai? :D
06.08.2014 09:26 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
misshine, es domāju.. drīzāk par uzvedību der aizdomāties. Tāpat vienmēr kāda būs jaunāka, skaistāka un veiklāka par Tevi


Uzvedība jau nu tiešām galvenais, jo sievietes ir kaitinoši radījumi. Atliek vien sākt dzīvot kopā kā saka kaut kāda nemitīga kontrole un zāģēšana par kaut ko. Nu cik ilgi var izturēt, ka nemitīgi drāž smadzenes?!
Tāpēc viņi arī aiziet pie mīļākajām, jo viņas klusē, nevis uzdod daudz liekus jautājumus + viņām nesāp galva un nav nogurušas. :D

Esmu sapratusi to, ka mazāk vajag skatīties filmas par mīlestību, jo tas, ko tur rāda, ir pilnīgs pretstats tam, kas notiek dzīvē, jo te gluži nevar dzīot tādā pasakā kā tur ir parādīts, bet tā kā sievietes izsapņo to visu, tad arī notiek tas, kas notiek.
Sievietēm tikai zvaigznes no debesīm vajag, bet pašas, ko var nonest?! Es uzskatu, ka nav sievietes jāceļ tik augstu, kā viņām liekas, kā tam būtu jābūt.
Ir vienkārši jādzīvo pēc tāda principa, ka abi dzimumi ir līdzvērtīgi - katrs ar saviem plusiem, mīnusiem, putniem un tarakāniem galvā. :)

Ja tas, viss notiktu tā, kā notiek filmās un visi vienmēr būtu laimīgi, tad taču dzīve nebūtu tik interesanta. :)
06.08.2014 09:32 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Bet cosmo meitenes paveersh to jautaajumu, pilnig pa savaam, un pectam ka kaut kada nopratiinashanas iestaade prasa vai esi teikusi vai ne, un ja esi, tad jadod nez kapeec butu kaut kaadi paskaidrojumui:D
06.08.2014 09:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
misshine, aizfilozofējoties.. man pat sāka likties, ka vaina ir ne gluži filmās, bet tajā, ka cilvēki bieži vien neprot mīlēt ..
Manuprāt, mīlestība nav tad, kad biežāk tiek zelēta desa.. tā drīzāk sevī ietver savstarpēju cieņu, rūpes vienam pār otru.. Patiesi mīloši cilvēki arī nezāģēs, nepazemos viens otru, arī egoismam attiecībās nav vietas..
06.08.2014 09:42 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
misshine, aizfilozofējoties.. man pat sāka likties, ka vaina ir ne gluži filmās, bet tajā, ka cilvēki bieži vien neprot mīlēt ..
Manuprāt, mīlestība nav tad, kad biežāk tiek zelēta desa.. tā drīzāk sevī ietver savstarpēju cieņu, rūpes vienam pār otru.. Patiesi mīloši cilvēki arī nezāģēs, nepazemos viens otru, arī egoismam attiecībās nav vietas..


Neprot tāpēc, ka priekšstats par mīlestību ir galīgi mainījies un sagrauts. Mūsu omes un opji prata mīlēt, jo tā paaudze spēj tā arī nodzīvot visu mūžu kopā un es šaubos, ka mūsu paaudze to pratīs, bet nu neko darīt, jāattīstās taču pasaulei līdzi. :)
Jā, jā šaubos, ka tās, kuras te par to mīlestību tik ļoti - šaubos, ka ar to, ko esat kopā šobrīd, būsiet līdz mūža galam kopā.

Kāda cieņa? Kādas rūpes? Tā vien liekas, ka šobrīd viss balstās lielākoties uz mataeriālajām vērtībām - puķes nedāvina, uz restorāniem neved - tādat nemīl. :D

Man vispār kaut kā tas lielisko attiecību modelis sāk nepatikt, jo novērojumi liecina, ka liela daļa attiecību balstās tikai uz pieradumu, tāpēc ir grūti pārtraukt jau no sākuma, bet tad jau pie tā visa pierod un vēl joprojām nevar aiziet, tāpēc arī sākas paralēla dzīve, ar kuras palīdzību var gūt vismaz kaut kādu prieku.
06.08.2014 09:52 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vieniigais, lv peec 30 sievietes meedz uztaisiit omiites frizuuru un iegjeerbties mirstamajaas panckaas, tas arii nosit viirieshiem apetiiti, jo sievietes saak liidzinaaties vinju mammaam paskataa.



krista, +++

Tas pie mums tiešām ir izplatīti - frāze "man ir JAU 30", un tad sākas uzskaitījums, kam viņa ir par vecu jau.
Piekriitu,tachu te vienaa citaa diskusijaa izskaneeja fraaze,ka 35 gadu vecumaa jau nu nedriikst vairs gjeerbties taa,ka var redzeet augumu.
06.08.2014 10:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mūsu omes un opji prata mīlēt, jo tā paaudze spēj tā arī nodzīvot visu mūžu kopā un es šaubos, ka mūsu paaudze to pratīs, bet nu neko darīt, jāattīstās taču pasaulei līdzi.
Manuprāt.. ir jācenšas nevis ''attīstīties līdzi pasaulei'' ... bet gan mācīties no tiem labajiem piemēriem :)
Es neatbalstu šo mūsdienu politiku Eiropā, kas savā veidā ir vērsta pret ģimeniskajām vērtībām :)

Par iekāri pēc restorāniem un citām materiālajām lietām.. škiet tā vēlme sāk rasties tad, kad sieviete nejūtas pilnvērtīgi mīlēta (varbūt pati īsti to neprot un nesagaida no otra).. tad prasās šo sajūtu kompensēt ar materiālajām lietām. Protams, tad arī sākas lielā burkšķēšana - viņš mani neved uz restorānu un nenopirka somiņu!
06.08.2014 10:27 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Mūsu omes un opji prata mīlēt, jo tā paaudze spēj tā arī nodzīvot visu mūžu kopā un es šaubos, ka mūsu paaudze to pratīs, bet nu neko darīt, jāattīstās taču pasaulei līdzi.

Tāpēc ka viņiem ir pavisam citas vērtības. Nav viņiem materiālās vērtības galvenās. (jaunas drēbītēs iphon5 u.c) Viņi novērtē cilvēka vērtību un dzīvības vērtību kā tādu, kā arī viņiem ir labi, kā ir :)
Tas droši vien skaidrojams ar to ka viņi ir piedzīvojuši karu un pēckara laiku, ko nevar salīdzināt ne ar 90tajiem ne ar šodienu, tad tiešām bija drūmi... kā arī tiem kuriem nepaveicās dēļ īpašuma (kas varēja būt arī tikai piena seperātors) izsūtīja uz Sibīriju.

Bet mūsdienās tik uztraucās par to lai vecis pelnītu u.c kā būt lielākai cacai...
06.08.2014 10:31 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
P.S protams ir izņēmumi vecas stervas :D
06.08.2014 10:32 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nekad neesmu sapratusi, kā var patikt vecāks vīrietis. Un kā var patikt precēts, kas paralēli ņemas ar citu - mīļākā attiecīgi ir pazemojošā lomā, jo ir otrajā vietā. Bet abi šie faktori kopā? Tas vispār ir kas prātam neaptverams, ko pat murgos neredzu.
06.08.2014 11:08 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bet jautājums jau nebija vai tas ir labi vai slikti, vai pašas varētu vai nevarētu , bet gan kāpēc tā notiek .... !?
06.08.2014 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Neizlasīju visu diskusiiju, diemžēl nav laiks iedziļināties visā diskusijā, bet atbildot uz pēdejo jautājumu " bet gan kāpēc tā notiek" .... !? var atbuldēt sekojoši - cilvēks meklē mīlestību!

Tagad mani noraks visas tās klaigājošas avis, kas saka, cik slikti tas ir, bet nu, kamer dzīvē nav pieredzēts, ka vari satikt cilvēku, kurš liek justies savādak nekā Tavs pašreizējais draugs, to nesaprast.

Mans stāsts ir pavisam vienkāršs. Man ir zem 30 (26), vinam drīz 40 (39). Viņš grib mani, es viņu. Bet abi esam attiecībās. Es gribētu mēgināt. Viņš baidās. Viņam ir pienākuma sajūta pret ģimeni, baidās, vēl ir teicis,ka baidās pieķerties man. Nekas intīms nav bijis. abpusēja atzīšanas mīlestībā gan! :)

Ziniet, meitenes, kas ir pats labākais - es zinu, ar vai bez viņa - es dzīvošu! ļaušu dzīvot arī viņam, neskrienu pakaļ, nelieku izvēlēties, jo tas kas liek izvēlēties, nemīl. Tā ir. Un esmu ieguvusi lielu pieredzi, arī uzlabojušās attiecības ar savu draugu, beidozt saprotu, cik ļoti vins mani mīl. Bet galvenais, ka zinu - viņš mīl un es mīlu, pārējam nav nozimes.

Vrabūt izstāstīju par sevi par daudz, bet varu pateikt tikai vienu - cilvēki nejūtas patieis lamīgi savās attiecibās -tāpēc viņi tā dara.
06.08.2014 16:30 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
https://www.youtube.com/watch?v=MzTBCAedN6o

šī dziesma laba ,šai tēmai.
06.08.2014 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits