Cosmo piegulētājas :D

 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Sveicināti dāmas un piegulētājas :D Šodien lasīju cāļa forumu. (tur uzturās jau parātīgi cilvēki)
Kas man iekrita acīs, ka cālī daudzas sievas ap 30- 40 gadiem tiek krāptas. :( Viņu vīrieši satiekas ar mazgadīgajām.
Kāpēc to rakstu, jo esmu ievērojis ka cosmo ļoti daudzas meitenes sajūsminās par to, ka guļ ar precētiem vīriešiem. :D Kā arī patīk ņemties ar 40 gadniekiem.

Kāpēc jūs noceļat nabaga sievām viņu vīrus un vēl par to priecājaties? Jūs esat ļaunas? Vai kā?

Divi piemēri:
05.08.2014 14:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
es jau neteicu ,ka manejam lien klaat, nevajg kko man paskaidrot ka tev challis atshuj visas, man tak poo


Es jau ar nesaku ka tavējais lien klāt, es teicu to vienkārši ka man nav vajadzība iet te katrai aizdomīgajai meičai acis skrāpēt laukā jo lūk par tuvu pienāca manam vīrietim :D
05.08.2014 18:07 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ny, es sliecos domāt, ka daļa taisnības tajā noteikti ir ;)
05.08.2014 18:09 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
tad jau labi prieks par tevi, zinu kadus viriesus nav jasarga no citam , gan jau tev tads ir, bet arii tadi vismaz vienu meiteni atrd zive tas tiesa jaa.
05.08.2014 18:09 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
viela pardomam
05.08.2014 18:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
tad jau labi prieks par tevi, zinu kadus viriesus nav jasarga no citam , gan jau tev tads ir, bet arii tadi vismaz vienu meiteni atrd zive tas tiesa jaa.


Nu par ko tu te tagad šūmējies? Tas tak vispār bija pa jokam domāts ! Bet nu jā, uzreiz jau vajag izteikt savus aplinkos apvainojumus.. Nu paldies par tiem, tā pat es zinu kāds mans vīrietis ir labāk par tevi. Un es ar zinu kādas pretīgas bābietes var būt mazos ciemiņos kuras līp ap aizņemtiem vīriešiem, bet tā pat, īsti forši jau tas ar nav ka visu laiku jāpieskata savs vīrietis, vai tad tiešām nav uzticība arī ka viņš pateiks tai bābietei nē?
05.08.2014 18:16 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
ir taisnība,neieslīgstot galējībās :) ja būs tikai uci puci,tad jau ar labi,nav,runājot par tēmu, esmu bijusi abas lomās,vienīgi ne ar precētu,bet aizņemtu,nepatīkami, es tā vairs nedarītu no savas puses, un lai pagale nedeg viena, tad ja vīrietis aizņemts,nav ko līst klāt. wee dzīves uztvere man vispār ir nesaprotama,žēl,ka cilvēkam ir ko piedāvāt tikai ķermeni,bet zini ir arī vīrieši,kas mīlēs Tevi un nekrāps,pat ja uzņemsi 10kg,izlauzīsi kāju,iegūsi rētas vai saslimsi un būsi kopjama. Bet neuztraucies arī Tev būs 40 un vairāk..
05.08.2014 18:17 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nekam nav garantijas, Weee varbūt vecis pametīs un aizies pie 160 cm un 90 kg smagas, hahahahhaa. :D
05.08.2014 18:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nekam nav garantijas, Weee varbūt vecis pametīs un aizies pie 160 cm un 90 kg smagas, hahahahhaa.


Weee gadījumā tiešām nebrīnītos, bet tā pat jau labāk jau ka katrs paliek ar savu otru pusīti un dzīvo laimīgi, lai vai kādas tās attiecības būtu.
05.08.2014 18:39 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
smiekliiga tu esi , es teicu ka dzivoju mazaa ciema?! es teicu,ka ipasi viegli ir izdarams maza ciema nevis ES DZIVOJU MAZA ciemaa, lasit vajag nevis izdomat. nuu virietis iespejams ir labaks par mani, bet ne par MANU virieti, pareizi uzrakstiji.
05.08.2014 18:45 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Sniipi, kas Tev par vainu? varu kā palīdzēt?
05.08.2014 18:50 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
man viss kartiba, ne jau man te iet gruti bet gan vinai , stasta ,ka skrejusi pakalj savam bijusajam lidz izskiras, tad stasta ka draugi pazud un jaunus atrast gruti, nez kpc?! ar tadu attieksmi es ar negribetu vinju par draugu. tgd ar par komentariem,pati kko izdoma pati sacepas, vajag lasit nevis izdomat, es jau nesudzos par savu dzivi, ne jau es te stastu ka man viss slikti u.tt.
05.08.2014 18:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
smiekliiga tu esi , es teicu ka dzivoju mazaa ciema?! es teicu,ka ipasi viegli ir izdarams maza ciema nevis ES DZIVOJU MAZA ciemaa, lasit vajag nevis izdomat. nuu virietis iespejams ir labaks par mani, bet ne par MANU virieti, pareizi uzrakstiji.


Ak tu dievs, nu vot esi sašūmējusies :D Nevajag visu tik ļoti pie sirds ņemt.. Var ar vienkārši pateikt ka esmu ko ne tā sapratusi no tevis teiktā.. Ok nu nedzīvo mazā ciemā, prieks par tevi.. Tā pat tas nemaina ka tas ar īsti forši nav ka visu laiku jāvaktē otra puse, vienalga par kura vīrieti iet runa.
Man tomēr ir kaut kāda uzticība savam draugam un nav nepieciešams viņu vaktēt, bet protams ir jau reizes kad vīrietis pats ir pierādījis ka bez pieskatīšanas nevar... (ES nesaku ka tev vai kādam tev tuvam cilvēkam tāds variants ir tā kā nepārproti).

Labāk ej nopeldēties, uzreiz labāks garastāvoklis būs ;)
05.08.2014 18:58 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Sniipi, šobrīd Tu šauj pār strīpu. :) Es zinu šo meiteni, viņa ir ļoti jauka un negribēja Tevi aizvainot, es pārlasīju komentārus un vispār nesapratu, kāpēc tik asi reaģē.

Vai tas, ka cilvēks ir atklāts, tagad ir nosodāmi?

Laikam jau labāk šeit turpināt nerakstīt par savu privāto dzīvi, lai vēlāk to nepiemin ar nosodījumu.


Es lepojos ar Miss Joker un priecājos, ka esmu ar viņu pazīstama.

https://www.youtube.com/watch?v=-DqlLAVm0cg
05.08.2014 19:03 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
NU TACHU lasiit iemacies, kura vieta es teicu,ka manejais japieskata? tipiska vecene pati izdoma pati apvainojas.
ej labak sameklet realus draugus lai nav jaraud ka nav neviens draugs un ka kartejo reizi esi sapinata, MAINI ATTIEKSMI pret dziivi un uzreiz viss kljuus jaukaaks
05.08.2014 19:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
man viss kartiba, ne jau man te iet gruti bet gan vinai , stasta ,ka skrejusi pakalj savam bijusajam lidz izskiras, tad stasta ka draugi pazud un jaunus atrast gruti, nez kpc?! ar tadu attieksmi es ar negribetu vinju par draugu. tgd ar par komentariem,pati kko izdoma pati sacepas, vajag lasit nevis izdomat, es jau nesudzos par savu dzivi, ne jau es te stastu ka man viss slikti u.tt.


Ak tad mēs pagātni ceļam aukšā. :D tāpēc te šūmējies..
Ja kad es savam bijušajam neskrēju pakaļ, bet gan tai laikā, kas bija pirms daudz gadiem, vienkārši nebija saprasšana kā tikt galā ar emocijām pēc pirmās šķiršanās.. Un jā es ar pieminēju to ka pēc tam kā esi izšķīries no tām pirmajām attiecībām tā bija grūti jaunas atrast arī principā dēļ emocijām kas vel bija iestrēgušas pagātnē...

Un es nezinu ko vot es tev tādu esmu izdarījusi ka tu te tagad kašķējies...Nu ok pārpratu tevis teikto! Atvaino! Beidz tik ļoti par to stresot tak un nevietā ar cēli augšā manu pagātni..jo tagad esmu pilnībā cits cilvēks nekā toreiz..
05.08.2014 19:03 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
un paldies ,ka veltiji man tik daudz laika lai so palagu uzrakstiitu
05.08.2014 19:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
NU TACHU lasiit iemacies, kura vieta es teicu,ka manejais japieskata? tipiska vecene pati izdoma pati apvainojas.
ej labak sameklet realus draugus lai nav jaraud ka nav neviens draugs un ka kartejo reizi esi sapinata, MAINI ATTIEKSMI pret dziivi un uzreiz viss kljuus jaukaaks


Nu ilgi vel sprēgāsi?
Un liels paldies ka uztraucies par mani un maniem draugu meklējumiem, bet tavs pieņēmums ka es par to baigi raudu ar ir nepareizs. Un jā tu jau ar laikam esi tad tā tipiskā sieviete, kas dēļ kāda nenozīmīga aizvainojuma uzreiz uzsprāgst un tā vietā lai normāli pateiktu ka kļūdos iesaista visu manu dzīves stāstu lai apvainotu..
Un man pret dzīvi ir ļoti jauka attieksme un nemaz neesmu neapmierināta :D

un paldies ,ka veltiji man tik daudz laika lai so palagu uzrakstiitu


Nav par ko, ceru ka tev ar palika labāk.
05.08.2014 19:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Laikam jau labāk šeit turpināt nerakstīt par savu privāto dzīvi, lai vēlāk to nepiemin ar nosodījumu.


Es lepojos ar Miss Joker un priecājos, ka esmu ar viņu pazīstama.


paldies tev S80 :) Un jā, te laikam tiešām neko nevar nevienam teikt, citādi ne no kā tiks uzpūsts zilonis un dzirdēsi visus iespējamos apvainojumus par visu tavu dzīvi.. :D
05.08.2014 19:11 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Miss Joker, var arī neteikt, tapat izfantazēs. Es esmu vientuļniece, neveiksminiece + lezbiete, es ceru, ka Tev tas ļoti netraucē. :D :D :D
05.08.2014 19:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker, var arī neteikt, tapat izfantazēs. Es esmu vientuļniece, neveiksminiece + lezbiete, es ceru, ka Tev tas ļoti netraucē.


Kā tu vari būt vientuļniece? Tev tak es esmu! Tā neveiksminiece kura draugus nevar atrast lai gan baigi ar nemeklēju :D
05.08.2014 19:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits