Kakiem bariba

 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Labs vakars visam:)
Tad nu ta ,es izdoamaju pavaicat par kakenu ,runcu barosanu.
Ar ko Jus savu miluli barojat? Ar veikala noperkamo Whiskas(piemeram)
Vai drusku labaku kko no zoo veikala?
Bet varbut jus dodat prieksroku veteriano kliniku baribam:)?
11.07.2014 19:37 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Mans kaķis atkal neēd nevienu no specializētajām barībām, visus Royal Canin varu grauzt pati. Kad paņēmu mazu kaķēntiņu, tad ja viņa izbrāķēja visu zoo veikala piedāvājumu. Sākumā ēda tikai un vienīgi Whiskas Delice konservus paciņās, nekad no bundžas. Kitekat un Friskies atvēma atpakaļ. Tad nesen parādījās Felix konservi ar zivīm - vienīgais, ko tagad ēd mana kaķene. Nu jau pat Whiskas neēd. Ar sausajām barībām ir vēl trakāk, viņai garšo tikai tā briesmīgā zooveikalos nopērkamā Kis-Kis MIX sausā barība, nevienu citu neēd. No cilvēku ēdieniem viņa tikai paskrubina vistas fileju un mencu. Vairāk neko. Nezinu, ar ko viņa no bērnības pie iepriekšējās saimnieces barota, bet šitā mokos jau no paša sākuma. Kad tikko paņēmu 6 nedēļas vecu kaķēnu, es iztestēju visas dārgās barības bez rezultātiem. Man jau bail par kaķa veselību, bet pagaidām resna nepaliek un spalva arī spīdīga.
14.07.2014 15:29 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
No sausas barības dodam kaķim - Purina ProPlan vai Royal Canin. Pagaidām vēl kaķēniem.

Vēl lutinām šad tad ar Gourmet pastetēm. Šajā ziņā ēd tikai pastetes.
14.07.2014 17:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits