Dīvainība.

 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Kādas ir jūsu vīrieša dīvainības? :) Un citu vīriešu? (tēvu, brāļu, draugu)
Manējais, piemēram, katru reizi,kad nopērkam ausu tīrāmos kociņus, viņus pārskaita vai tiešām ir tik, cik rakstīts uz iepakojuma :D
03.07.2014 10:37 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
BekiLu.
Man viens pazīstamais var izsūkt veselu majonēzes paciņu vienā piegājienā - baigi garšīgi esot :D
03.07.2014 18:19 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
tagad mans sēž uz poda ar savu planšeti un skatās kaut ko kam skaņa :D Suns nervozi rej pie vannas istabas durvīm :D Paņēma suni iekšā. Tātad viņš tur tikai sēž un skatās planšeti, nevis kaut ko fizioloģisku dara :D
03.07.2014 18:21 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Zīle- briesmīgi, viņš par laimi tā nedara, laikam ja kaut ko tādu redzētu, slikti paliktu :D
03.07.2014 18:22 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Ā un vēl mans tētis ir apsēsts ar makaroniem. Viņš pats man stāstīja, ka gribējis vienreiz nopirkt to lielo makaronu paku, nu tādu, ar kuru varētu pabarot kādus 15 bērnus, bet tad viņš sakautrējies, jo ja nu veikalā uzskrien kādam pazīstamajam virsū. :D

Vēl viņam ir kaut kāda fašistu ķivere mājās, viņš izdomājis, ka varētu pārtaisīt tur kaut ko un izmantot savā darbā. Tā kā eglīte ar patronām ir tikai ziediņi tam visam. :D
03.07.2014 18:23 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Vēl ar laiku paliek kaitinoši tas, ka, ja viņam uzprasa kaut ko izdarīt, viņš vienmēr atbild "nē", bet izdara... Un pat kaut uz sīkumiem...

Nu bet ziniet, tāds variants ir daudz labāks par ''Jā, jā, izdarīšu!'' un neizdara variantu. :D

Ak, man piemīt tik daudz jūsu aprakstītās vīriešu dīvainības.

++++ :D

Draugam nepiemīt nekādas ļoti īpašas īpatnības, šeit pieminētā dziesmu dziedāšana visvairāk kaitina. :D

Tētis ir liels pedants, visam vienmēr viņa mājās ir jābūt perfekti, neviena gruzīša, neviena puteklīša, ļoti rūpējas un uzmana savas mantas, ja kaut kas kaut nedaudz ir paskrāpēts vai nošmulēts, viss, mierīgu reakciju nesagaidīt. Visvairāk tas attiecas uz viņa mašīnām, kaut niecīgākā skrambiņa ir gandrīz traģēdija, un, loģiski, salons vienmēr ir perfektā kārtībā. Var iztēloties, kāda bija viņa reakcija, kad es pusaudžu gados ar viņa mašīnu pilnā ātrumā braucot ietriecos stabā (skādējums bija pamatīgs)... :D
Vēl viņam ir paradums mēģināt dzejot, ikdienā, piemēram, braucot mašīnā, izdomā kaut kādas random rindiņas ar atskaņām.
03.07.2014 18:25 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Kad es draugam pasaku kaut ko gudru :D Nu kaut ko, ko viņš varētu nezināt, viņš pajautā : "Cosmo forumā izlasīji?" :D Vai arī prasa, ko manas draudzenītes te labu raksta :D
Kādas pāris reizes, kad esmu wc, viņš ir attaisījis vaļā durvis un sācis ar mani runāties. Es šim saku, ka es gribu pabūt vienatnē un, ka vispār tas ir stulbi, viņš saka, ka nav jākautrējas un viņš zinot, ko mēs, meitenes, wc darām... Dažreiz man trūkst vārdu par sava drauga izdarībām :D
03.07.2014 18:29 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
mistalee, o, jā, manējais arī reizēm apjautājas par cosmo. :D
03.07.2014 18:30 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
El Diablo,pa masinu, varu tev pilniba piekrist,manejais tads pats ir:D vins pat pirms kapju ieksa masina,parbauda kadas bikses man kajas:D .Ja ir kadi asi struntini,tad sak veselu morali lasit:D
Pec tam kad no kautkurienes parbraucam majas,vienmer parbauda masinas sedeklus,lai nav kads skrapejums:D
03.07.2014 18:41 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Karolina, jā, tēti un viņu mašīnas... :D Vēl ir tā, ja kāds iekāpj ar kaut nedaudz smilšainām/netīrām kurpēm, tā momentāli pēc brauciena viņš izņem to gumijas paliktnīti kurš ir zem kājām, kārtīgi nošrubē to, tad notīra visu pārējo, ja vēl kaut kur ticis smilšu gabaliņš, murminot ''Nu kāpēc tev ar tādām kājām bija jākāpj iekšā...''. :D
03.07.2014 18:45 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Tiiik forša diskusija :D

Draugam ir ledusskapja izešanas dienas, kad izdomā, ka visu, kas tajā ir vajag apēst, savādāk neko citu nevar pirkt. Tad nu ēd, piemēram, visu dienu konservētu kukurūzu un kečupu. :D

Viņš nezina dažus, manuprāt, elementārus vārdus, piemēram, domā ka gūža ir šalle utt. :D

Kad man draugs vai brāļi kaut ko stāsta, es tēloju, ka neklausos un beigās paprasu - ko?
03.07.2014 19:28 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Draugs ir atkodis, kā tikt no manis vaļā, kad man uznāk mīļošanās un čubināšanās lēkmes, vai, kad lienu viņam virsū ar neatlaidīgiem piedāvājumiem viņu nedaudz uzfrišināt- viņš laiza man seju, rokas, vai jebko, kas pagadās vistuvāk. Vēl viņam cieņā ir iebāzt man ausī slapju pirkstu, vai pirkstus man padusē(man ļoti kut) tāpat, jo tā gribas.
Parasti, kad uzliek ēdienu uz šķīvja pēc manis, atstāj katliņā, vai pannā pavisam nedaudz. Pēc tam tas "viss" (karote rīsu piemēram) ir jāieliek plastmasas kastītē ledusskapī, jo ārā jau nemetīs. Tā tā kastīte tur arī stāv līdz tiek izmesta.
Kad sākām dzīvot kopā, viņš nopirka pabiezu grāmatu. Liels bija mans pārsteigums, kad ieraudzīju, ka tā tiek aizstiepta uz tualeti. Nu tagad, kad viņš dodas uz tualeti, viņš svinīgi paziņo, ka dodas lasīt Mao. Vēl arī ņem datoru uz tualeti līdzi. Nu tā, ka bez maz rauj man portatīvo no rokām, jo redz šim uz tualeti esot jāiet.
Kad vāra ūdeni tējai, pielej pilnu tējkannu, nekas, ka pēc tam nevajadzīgais vairāk kā litrs ir jāizlej, jo ūdeni divreiz vārīt viņš nevar. Divreiz vārīts ūdens- nedzīvs ūdens.
No darba nāk diezgan vēlu un drīz vien mēs gatavojamies iet gulēt. Tieši pirms iemigšanas viņam uznāk kāre runāties par dienas notikumiem(iepriekš to nevar darīt, jo jāizlasa ziņas utt.). Kad sāku stāstīt, kas man dienā noticis un uzdodu viņam kādu jautājumu, atbildi gaidīt ir bezjēdzīgi, jo viņš jau ir iemidzis.
03.07.2014 19:32 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Meitenes,Jums reizem neliekas negodigi tas,ka puisi dara daudzas divainas lietas,kaut tas pasas tuksas piena pakas atstaj ledusskapi, vai pardzivo ka vinu masina kads kreslu saskrapeja,vai ar nosmereja,bet kad mums meitenem ir savi divainie paradumi,tad gan nem un parmet.
Kaut piemeram manejais vienmer kad izmazgaju gridu,vins ielaco ar apaviem ,un es saku ;es tikko gridu izmazgaju,a vins ;oj atvaino, un viss .Bet kad vinam ta kko lidzigu izdara,tad jaklausas veselas dienas lekcija:D
03.07.2014 19:42 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ta kko lidzigu izdara,tad jaklausas veselas dienas lekcija
man neko neizrāda, jo neesmu lielā LV cieteja ( LC) ja ko azirada, momoneta dabuja vel vairak preti. Un cilvek zin ka jaskatas spoguli uz sevi tikai tad ja esi ideāls var menitigi atvert muti aizradot otram. Es ar neko nesaku par vina divainibam jo zinu ka esam tikai cilveki.
03.07.2014 19:45 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.07.2014
man neko neizrāda, jo neesmu lielā LV cieteja ( LC) ja ko azirada, momoneta dabuja vel vairak preti. Un cilvek zin ka jaskatas spoguli uz sevi tikai tad ja esi ideāls var menitigi atvert muti aizradot otram. Es ar neko nesaku par vina divainibam jo zinu ka esam tikai cilveki.
daarling, es absoluutlii tev piekriitu!
03.07.2014 19:48 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
pirms iziešanas no mājās pārbauda, vai viss ir izslēgts. BET, viņam tas aizņem savas 5 min, ja ne vairāk. tiek pārbaudīts katrs slēdzis, plītij katrs riņķis, pieskarās visiem plauktiem un ledusskapim, vai ir ciet..


ha, ha - šī laikam ir mana dīvainība. Pārbaudu, vai ir izslēgtas gaismas visās telpās, vai ir aizgriezts gāzes pievada slēdzis, vai ir aizgriezts ūdens padeves slēdzis (jā, arī šo vienmēr griežu ciet), vai visiem pagarinātājiem izslēgtas sarkanās podziņas :D

Runājot par vīra dīvainībām, dažas no tām:

1) Kad esam sarunājuši, ka viņš gatavos vakariņas (jo ir ātrāk mājās), tad viņš šiverējas pa virtuvi, bet, līdz ko es piezvanu pie durvīm, tā ielaiž mani un aiziet apsēsties pie datora. Ar domu, ka tālāk visu pabeigšu es. Reāli atstāj, piemēram, gaļu cepjoties uz pannas un man pat nav laika pārģērbties, jāskrien pieskatīt gaļu :D

2) Kāpjot pa trepēm, viņš vienmēr grib, lai kāpju viņam pa priekšu un tad viņš man visu laiku pliķē pa dibenu vai kaut ko knakstās, bakstās vai bāž rokas zem svārkiem. Dažkārt stāvam trepju sākumā un strīdamies, kurš ies pa priekšu (dzīvojam 5.stāvā). Tad nu nereti, ja viņam, piemēram, ir kādas smagākas mantas, ko nest, tad es eju pa priekšu - bet uzskrienu tik ātri, lai viņš nespēj tikt man līdzi.

3) Viņš vienmēr atstāst katliņā vienu kartupeli vai salātu bļodā tējkaroti salātu - tāpēc, ka - ja viņš izēd visu, es saku, lai arī pie reizes nomazgā katliņu/bļodu. Tad nu, lai nebūtu jāmazgā, viņš vienmēr kādu kripatiņu atstāj.

4) Viņš uzskata, ka uz drēbju žāvētāja nevar pārāk blīvi karināt izmazgātās drēbes, tāpēc viņš tās izkarina pa visu dzīvokli - atver skapju durvis un karina uz tām, karina uz istabu durvīm, uz gultas galiem, krēslu atzveltnēm utt. Dažkārt tā dara arī tāpēc, ka ir slinkums no žāvētāja novākt jau izžuvušās drēbes.
03.07.2014 19:57 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Viņš vienmēr atstāst katliņā vienu kartupeli vai salātu bļodā tējkaroti salātu - tāpēc, ka - ja viņš izēd visu, es saku, lai arī pie reizes nomazgā katliņu/bļodu. Tad nu, lai nebūtu jāmazgā, viņš vienmēr kādu kripatiņu atstāj.


+++

Trauku nemazgāšana vēl ir saprotama, manējais atstāj arī tukšas burkas ledusskapī, piemēram, izēd gurķīšus un atstāj burku ar visu marinādi. Tā kā es tādus burkās marinētus ēdienus neēdu, tad pat nesekoju līdzi, līdz vienā brīdī pamanu, ka aizdomīgi daudz burkas, kad atveru- visās marināde ar kaut kādām lapām vien.
03.07.2014 20:04 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Es nesaprotu, kāpēc tik daudzas meitenes uzjautrinās par to, ka vīrieši ilgi sēž uz poda un visādas blakus lietas tur dara. Visticamāk viņiem ir aizcietējumi, hemoroīdi utt., tāpēc vajadzētu nevis ķiķināt par to, ka raksta jums, bet gan pie ārsta ieteikt aiziet ;)

Protams, ir jau cits variants - ka jūs viņus kaitināt un tā ir vienīgā vieta, kur var pabūt mierā (bet es neteiktu, ka šis variants ir daudz labāks par veselības problēmām).
03.07.2014 20:42 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
2) Kāpjot pa trepēm, viņš vienmēr grib, lai kāpju viņam pa priekšu un tad viņš man visu laiku pliķē pa dibenu vai kaut ko knakstās, bakstās vai bāž rokas zem svārkiem. Dažkārt stāvam trepju sākumā un strīdamies, kurš ies pa priekšu (dzīvojam 5.stāvā). Tad nu nereti, ja viņam, piemēram, ir kādas smagākas mantas, ko nest, tad es eju pa priekšu - bet uzskrienu tik ātri, lai viņš nespēj tikt man līdzi.

Same here.

Cerise, paldies, ka pastāstīji man par to, ka manam vīrietim, pēc tavām domām, varētu būt kādas veselības problēmas, jo paši esam stulbi un nezinām, ka, ja rodas kāda problēma, ir jāiet pie ārsta. Paldies! :)
03.07.2014 20:52 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
forsha diskusija :)
manam víram it ká nekádu tádu dívainíbu nav, bet drausmígi besíja bijushá dívainíba - jebkuru édienu nemaz nepagarshojot apliet ar kaudzi Heinz ketchupa, samaisít un ést (vienalga, gatavoju es, vinja mamma vai káds cits) - un tad es sapratu, ka vinju var barot pilnígi ar jebko :D jo ketchupa garsha pársit visu páréjo tádá daudzumá... vél viena vinja dívainíba padsmit reizes diená sazvaníties ar mammu :D un múzhígá chammáshanás, kavéshana, utt....
03.07.2014 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
citreiz kaitina, ka vinjsh nedara lietas automaatiski, piemeeram, nonjem no zhaaveetaaja dreebes, bet zhaaveetaaju nenoliek vietaa.
vinjsh ir uzaudzis ar 2 braaljiem. mazi buudami, laikam, kad dabuuja kko garshiigu, tad atri bija jaaapeed. ja nolieku shkjiivi ar kko garshiigu uz galda tas momentaa tiek apeests es pat acis nepaspeeju nomirkshkjinaat. tagad saku , ka puse ir mana, pat citreiz uzlieku uz diviem shkjiivjiem, viens mans viens vinja.
tas pats, ja leduskapii ir, piemeeram, viinogas, saldeejums un veel plauktaa staav chipshi. visu vienaa vakaraa vajag apeest :@ nevar taa, ka vienaa dienaa saldeejumu 2. dienaa chipshus..
esot veikalaa vinjsh kaa mazs beerns, vinjam vajag to, ko ierauga. goda vaards! citreiz saku, ka turpmaak iepirkshos bez vinja.
vinjsh eedot chaapstina, krata maiziiti, kjip drupachas nobirdina, un nazi sit pret dakshu :D
vinjam riebjas, ka atbildot uz sms es rakstu ok, man ir jaaraksta okay.
03.07.2014 21:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits