Dīvainība.

 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Kādas ir jūsu vīrieša dīvainības? :) Un citu vīriešu? (tēvu, brāļu, draugu)
Manējais, piemēram, katru reizi,kad nopērkam ausu tīrāmos kociņus, viņus pārskaita vai tiešām ir tik, cik rakstīts uz iepakojuma :D
03.07.2014 10:37 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Runājot par dziedāšanu, manējais dzied arī, precīzāk- ķēmojas dziedot, bet zināmas dziesmas. Dažreiz maina vārdus pa savam.
Kad brauc ar mašīnu, arī tas pats. Kaut kad pajautāju, vai tad, kad viņš ir viens pats, arī ķēmojas. Viņš atbildēja, ka dažreiz, jā.
03.07.2014 15:24 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
Ir bijušas reizes, kad pats sēž pie datora, kaut ko tur dara, un paralēli iet vel tv, kur it kā viņš skatās filmu, kad saku, ka es pārslēgšu, tad viņš atcērts - es taču skatos! un turpina kaut ko darīt datorā :D bet es tik un tā pārslēdzu un beigās, kad paiet kādas 15min viņš pamana, ka viņa filma ir aizslēgta prom.
Nerunājot jau par drēbēm, kuras netiek noliktas ne uz gultas, ne arī skapī :D
03.07.2014 15:30 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Manējais neļauj tējkannas ūdenim uzvārīties līdz galam, pats nospiež pogu, pirms ūdens ir uzvārījies, jo ja tā neizdara ūdens nomirstot! :D
Parasti, kad tējkanna kārtīgi burbuļo viņš skrien pie kannas, lai noņemtu to no vārīšanās, saucot: ūdens mirst! ūdens mirst! :D
03.07.2014 15:39 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
meitenes, esmu pārzviegusies :D jums kolosāli vīrieši :D

Manam tās dīvainības nav dīvainas, vnk... nezinu citus, kas tā darītu :)

1. Kad mazliet iedzēris alko un ja tiek ēsta kāda šokolāde vai saldums, viņš līdzi labpatikā ņurd - mhmm, mhhmmm - uz katru kumosu :D

2. Pirmo reizi redzēju, ka cilvēks guļ acīm vaļā!!! tobrīd nobijos, bet labi, ka bija pabrīdinājis, ka tā mēdz sanākt. Vispār, pa miegam viņam visādi interesanti gājieni. Nesen bija, ka naktī uztrūkās ar skaļu kaujas saucienu no miega, un mani modināja, jo rokas esot notirpušas. Man tās bija jāpavelk, lai "pastaipītu". Ok, apguļamies gulēt tālāk, pēc sekundes šis man: - tu paej tur mazliet tālāk, tur būs puļiņas. Es: priekš kam man puļiņas? (viņš iepriekš bija spēlējis spēli, kur lodes ierocim diezgan grūti dabūt :D ) Viņš: Nu tu mani tikko izvilki aiz rokām, aizej sev pēc puļiņām :D :D
Nu lieliski, cik gādīgs un dāsns vīrs pat miegā :D :D

3. Ja telefons nestāv noteiktajā vietā uz plauktiņa, tad, protams, pirmais jautājums ir: zaķīt, kur mans telefons?? Nu kā, kā es to varu zināt?? :D :D Lai gan visbiežāk tas vnk atrodas aizmirsts mašīnā...

Bet visu šito rakstot, sapratu, ka man pašai ir vēl lielāka dīvainība :D Kad dzeru kafiju no tām vienreizējām krūzītēm ar plastmasas vāciņu, pirms pielikt pie lūpām un iedzert malciņu, es ar mēles galiņu vispirms notrāpu tajā caurumiņā, pa kuru dzeršu - cipa, nocentrēju krūzīti, lai sanāktu tieši pa vidu lūpām :D
03.07.2014 15:39 |
 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
Cik interesanta diskusija :)
03.07.2014 15:42 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Mana dīvainība-es vnm apgrauzīšu uz riņķi visām plastmasas vai papīra glāzēm maliņas. Nezinu kas tas pa kukū, bet vienmēr :D
03.07.2014 15:44 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Vins no rita, braucot masina vingrina sejas muskulus, vaikstoties :D Noteikti pretimbraucejiem interesanti izskatas.
Sviestu, turot ledusskapi, vienmer ietis aluminija follija. Vinam sava teorija.
Kad es taisu majas durvis vala, vinam esot klat, vienmer atgadinas, lai nesaskrapeju roku. Dazreiz medzu vinam piebalsot, akstoties.
Ja, briva daba jabut lidzi mitrajam salvetem, vai salvetem un udenim. Roku tiribai. Savadak vins man rocinu nedos!
Esanai jabut noteiktos laikos. Brivdienas dazreiz besi, jo lietas japakarto esanai :D
03.07.2014 15:49 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Klasika- atstāti tukšie iepakojumi un angļu dziesmu dziedāšana latviskā versijā.
Bet kas mani patiešām tracina- viņš mēdz sēdēt tumšā istabā un skatīties tv. Tas man atsit kaut kādu penšu taupības režīmu. Bet viņu tracina, ka man visur jābūt gaišam, reizēm pat tajās istabās, kur neuzturos. Nu jā- kopš ir planšete, tad parādās arī dīvainības ar planšeti un wc :D
03.07.2014 15:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Klasika- atstāti tukšie iepakojumi un angļu dziesmu dziedāšana latviskā versijā.
Bet kas mani patiešām tracina- viņš mēdz sēdēt tumšā istabā un skatīties tv. Tas man atsit kaut kādu penšu taupības režīmu. Bet viņu tracina, ka man visur jābūt gaišam, reizēm pat tajās istabās, kur neuzturos.
man ari ļoti nepatik gaisma kad skatos tv, vispar lieka gaisma maja kaitina. :)


Ir bijušas reizes, kad pats sēž pie datora, kaut ko tur dara, un paralēli iet vel tv, kur it kā viņš skatās filmu, kad saku, ka es pārslēgšu, tad viņš atcērts - es taču skatos! un turpina kaut ko darīt datorā
Es ar ta daru, man tv fonam jābūt:D
03.07.2014 15:55 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
man arī ir tā,ka es skatos TV,kaut ko pa datoru ņemos,citreiz vēl pa telefonu runāju,tad gan tētis dusmojās ;D bet vajag kaut ko lai fonā skan :D
03.07.2014 16:00 |
 
Reitings 132
Reģ: 26.04.2014
vispar lieka gaisma maja kaitina.
Jā, manējais arī pukst, ja deg gaisma. Es iesmeju, kas ir, nevar pie tv gulēt, gaisma spīd acēs?
A es bez gaismas grāmatu lasīt gan nevaru.
03.07.2014 16:03 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Kā es varu zināt, ka manam vīrietim ļoti garšo kāds ēdiens? ļoti vienkārši.. Tajā reizēs, kad viņam kaut kas nu dikti garšo, viņš ēdot mazliet rūc :D Pats nepamana, toties es gan to uzreiz piefiksēju un laika gaitā atkodu, kāpēc dažreiz rūc, bet citreiz klusē :D
03.07.2014 16:04 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Kā es varu zināt, ka manam vīrietim ļoti garšo kāds ēdiens? ļoti vienkārši.. Tajā reizēs, kad viņam kaut kas nu dikti garšo, viņš ēdot mazliet rūc Pats nepamana, toties es gan to uzreiz piefiksēju un laika gaitā atkodu, kāpēc dažreiz rūc, bet citreiz klusē


rūc? tas ir kā?


lasot dažas meitenes šķiet, ka citas ne ar vīrieti dzīvo kopā, bet kādu lopiņu :D viens aizbāž muti ar desām pilnu cits atkal rūc
03.07.2014 16:06 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Man vīrieša nav,bet varu par savu bosu pastāstīt. 1dien atnākot uz darbu skatos,ka kasē tas naudas nodalījums ir sakusis. Es viņam rādu šokā,bet viņš mierīgi saka,ka pa brīvdienām liek kases naudu krāsnī!! Es padomāju,ka galīgs idi*ts. Pats labākais,ka visiem apmeklētājiem viņš rāda to sakusušo kasti un stāsta par savu problēmu. Cilvēki,protams,smejas. Viens pat jokojot teica Iai ieliek nākamreiz ledusskapī. Bet boss pilnā nopietnībā atbildēja,ka tā jau arī dara. Es stāvēju ar wtf izteiksmi,un kaunējos viņa vietā.
03.07.2014 16:11 |
 
Reitings 132
Reģ: 26.04.2014
Kad mans brālis sāka dzīvot kopā ar meiteni, šī man zvana: "klau, kapēc katrā ēdienreizē mājās Janka velk nost visas drēbes un pie galda sēž vienās apakšbiksēs?! "
Izskaidrojums pavisam vienkāršs, kad brālis bija mazs (tālajos deviņdesmitos), viņš vienmēr ēdot mēdza nopļeckāties ar ēdienu līdz acīm un tās drēbes jau bija tik cik bija un mazgāt grūti bija, un mēs liela famīlija. Turklāt brālis kreilis un viss notika neveikli. Tad nu lai nenosmērētu drēbes, brālis ģērbās līdzapakšbiksēm. Vieglāk miesu bērnam nomazgāt :)
Nu šis ieradums aizvilkās līdzi viņa ģimenē :)
Tā jau visādas vīriešu dīvainības rodas, par ko šeit forumā brīnamies :)
03.07.2014 16:16 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Mans ari izedis salatblodu un ieliks tukso skivi ledusskapi. Mils vina man dziedat latviesu dziesmas, galontnes dazreiz nepareizi, bet man patik.
Ja kkas pazud,es paslepu,kurs gan cits, pat, ja pats bus nogrudis sava mape, ta noteikti busu es, kura paslepa.
Visas vina divainibas man loti patik,pat ta tukso skivju liksana ledusskapi.
A,vel vins nesen pilna nopietniba teica, ka nu vins sverot mazak, jo ir apgriezis nagus. :D


Manejam loti nepatik tas, ka es nekam neskruveju ciet korkisus, vacinus. Tas man sanak netisam,bet es censos.
03.07.2014 16:23 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Mana patēva dīvainības.
Parasti šādi no rītiem komentē savas darbības-
1.Aij, jāaiziet no sākuma uz tualeti!
2.Nu, kaķi arī grib kaut ko uzēst brokastiņās?
3.Kas neviena tīra zeķe ar vairs nav? Jāpaskatās atvilknē! Oo, ir gan zeķes.
4.Cukurs mājā laikam beidzies, jāpaskatās plauktiņā -ā, ir, ir vēl viena paka palikusi.
5.Kāds nezin, kur mašīnas atslēgas? Ā, ir, ir tepat groziņā stāv.

Interesantākais ir tas, ka kamēr viņš ved šīs ikrīta sarunas visi vēl guļ un ja arī dzird kādu no šiem uzdotajiem jautājumiem, tad zin, ka viņš drīz pats arī atbildēs un visu pats atradīs.
03.07.2014 16:23 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Smieklīgi tie vīrieši ;D

Arī vienmēr paošņā zeķes ,kad tās novilcis. Un tā ritīgi sev pie deguna piebāž - fuj.
No deguna urbināšanas laikam nekad neatradināsies. Sākumā vienkārši aizrādīju ,, vēlāk sāku pēkšņi tā uzsist pa roku ,kuras pirkstu iebāzis degunā. Tagad vienkārši jau spēj noreaģēt, kad uzsitīšu un lepojas ar to :D
Roku tur uz dibena vaiga (sava) , piemēram, gatavojot ēst, aizbāzis vienu roku aiz biksēm un tur uz vaiga, un tā daudzās dzīves situācijās,, labi ,ka ārpus mājās tā nedara :D
Strēbj no rīta kafiju ,, kad prasu viņam kāpēc viņš strēbj, tad saka, ka vai tad viņš strēbtu , ja varētu savādāk padzert to :D
Negriež nagus un ,kad aizrādu, ka tie jau garāki kā manējie, tad saka , ka nograuzīšot,, tad piedāvājos nogriezt, bet viņam vienmēr ir jāčīkst , ka sāpot, un es griežot līdz gaļai , bet tā nemaz nav ,, tik tā čīkstēšana..
Ielīduši gultā kaut ko vēl runājam , a šis pēkšņi kko tik bezsakarīgu pasaka un ne pa tēmu , ka es nesaprašanā paprasu kāds sakars , tad izrādās ,ka viņš jau sācis sapņot un runā to ,ko redz sapnī. Tracina, ka aizmieg tad ,kad vēl ir it kā nomodā:O :D
Skatās TV un sāk jau migt ciet, tad saku, ja vairs neko neskatās, lai slēdz ārā , bet viņš strīdas, ka skatās un neguļ, un noskatīšoties visu filmu un TV izslēgšot. - Kā tad .. nakts vidū jāceļas man un jāsledz ārā TV.
Gan jau vēl ir kaut kas ,kas man liekas dīvaini , bet šitas ir tiešām ,kas ir tik bieži , ka jau sāku aprast. :)
03.07.2014 16:30 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Draugam ir darba auto, tāpēc es ikdienā pārvietojos ar mūsu ģimenes auto. Ja viņam kaut kur brīvdienās vajadzēs braukt ar mūsu auto, tad vienmēr būs ielikts latviešu disks un radio uzgriezts Radio2. Jo riebjoties, ka es tikai pāļa dzenamos - bum-bum vai krievus klausos.
03.07.2014 16:31 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Vienīgais, ko uzreiz varu iedomāties, kas mani tiešām kaitina manā draugā - viņš nekad nevar izmest vecos produktus (piem., saskābis piens ledusskapī var nostāvēt kaut divas nedēļas).

Ar tēti, savukārt, ir tā, ka viņam patīk gulēt pie ieslēgta TV, tiklīdz kāds pieskaras pultij, tā tētis ir augšā un dusmīgs purpina lai slēdz atpakaļ, viņš taču skatās!
Kā arī tukšu iepakojumu likšanas ledusskapī.

Mans brālēns nevar pieskarties un pat paskatīties uz ādiņām (tām, ko ziemā zīlītēm izkar), viņš pilnīgi vemdams cīnās, tāpēc viņam mājās tās vienmēr ir kaut kur, kur viņam nebūs jāredz.
03.07.2014 16:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits