Dīvainība.

 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Kādas ir jūsu vīrieša dīvainības? :) Un citu vīriešu? (tēvu, brāļu, draugu)
Manējais, piemēram, katru reizi,kad nopērkam ausu tīrāmos kociņus, viņus pārskaita vai tiešām ir tik, cik rakstīts uz iepakojuma :D
03.07.2014 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Kad dzer tēju, tad neizmanto tos kausinus kur tēju var sabērt, bet pa taisno saber krūzē. un tā vietā, lai pēc tam ķeksētu laukā ar karoti tos biezumus, dzer pa taisno, tad pilna mute ar biezumiem un viņus tā kā izsūc un iespļauj atpakal krūzē. es vsp esmu šokā par kaut ko tādu. es nezinu, vnk liekās ka viņam nav pilns rublis....


ha, ha, ha, ha, ha :D :D :D :D :D :D :D :D
03.07.2014 13:55 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Manējam vienmēr kaut kas pazūd, pats noliek un neatceras... Bet vainīga esmu es, jo redz speciāli noslēpju... kad prasu - kur gan es varu visu noslēpt?


Man arī ir identiski :D Es vienmēr esmu vainīga, ja pazūd viņa telefons un visādi krāmi :D Citrreiz meklē zeķes un vaino, ka es esmu visas pievākusi, lai gan pēc loģikas man viņa zeķes galīgi nepiestāvētu pie ofisa stila svārkiem :D
03.07.2014 13:55 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.04.2014
Ja raksta man sms tad vienmēr uzraksta izstaba, nevis tāpēc ,ka nezinātu kā ir pareizi, bet tāpēc, lai pakaitinātu mani.
03.07.2014 13:56 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Manējais vienmēr iznēsā pa māju dvieļus ( noslaukās, ietinās un tad kaut kur noliek ( reizēm pat divus )) un tad sūdzās kapēc vannasistabā nav dvieļu :)
03.07.2014 14:00 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Kubiete
Pagaidām vēl nē :D vsp jau lielisks cilvēks, bet nu tā tējas dzeršana......bet varbut pec gadiem man liksies,ka tas ir pac jaukākais, ko viņš dara....
03.07.2014 14:00 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kad pirmo reizi veicu kārtošanu viņa istabā, pēc tā laika, kad kaut ko nevar atrast, kaut pats ir nolicis kaut ko kaut kur, uzreiz jautā man. Pirms nebiju viņa istabu kārtojusi, nekad nejautāja. Bet tāpat apmēram zināju, kur, kas atrodas, kur ir kaut ko nolicis. Reti gadās, ka nezinu. Man laikam acis visur ir. :D

Kad uzdodu kādu jautājumu, bieži vien atbild ar pretjautājumu. Viņš saka, ka tie ir muļķīgi jautājumi. Bet, ja es neorientējos tajās lietās, tad loģiski, ka uzdošu jautājumus. Citreiz vēl jautā, vai tad man tas un tas nemaz neinteresē.

Dažreiz runāju par daudz, ka kaitinot. Kad runāju mazāk, tad es esot uzpūtusies par kaut ko.

Vispār man diez gan bieži nākas dzirdēt, ka esmu jocīga, dīvaina. Pēdējā laikā jau vairāk ne. :D
03.07.2014 14:00 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
pasmaržo un saka ka ir krokodils


:D:D:D
03.07.2014 14:01 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
jā, jā par to, ja nevar kaut ko atrast, tad es esmu paņēmusi un noslēpusi, šodienas hits ir es esot paslēpusi mašīnas imobilaizeru :D nu prieks kam man to :D
03.07.2014 14:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Zini ko mans atbild , kad jautaju kāpēc es vienmēr vainiga ka kas viņam pazūd? :d A kurš tad, vairs nav ko citu vainot, un smejas...:D :D :D
03.07.2014 14:11 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tāda ekstra dīvainība nenāk prātā, taču ir noteiktas situācijas, kas liekas dīvainas. Piemēram,
jānomaina spuldzīte lustrai.
Es - paņemu spuldzīti, piebīdu krēslu, uzrāpelējos uz tā, izskūŗvēju spuldzīti, uzmanīgi ielieku to kabatā, no otras izņemu jauno spuldzīti un ieskrūvēju atpakaļ. Norāpelējos lejā no krēsla. Ieslēdzu kloķi, lai pārbaudītu, voilā viss strādā.
Vīrs. No sākuma es skrubelēju ka spuldzīte jau izdegusi vismaz nedēļu. Pienāk diena vīŗs ir gatavs nomainīt to spuldzīti. Paņem spuldzīti, pieiet pie lustras, nopēta situāciju. Aiziet atslēgt elektrību. Atnāk atpakaļ, paziņo, lai piestumju krēslu. Piestumju krēslu. Dodos atlaisties uz dīvānu, lai baudītu tālāk šo burvīgo momentu. Vīrs paziņo, ka man jānāk palīgā, jātur jaunā spuldzīte rokās. Izskrūvē veco spuldzīti, dod mani. Paņem jauno. Darbs pievarēts. Paliek vēl uz krēsla un aizsūta mani ieslēgt elektrību, lai pārbaudītu vai viss kārtībā. Kad viss ir kārtībā, misija beigta.

Vēl ir situācija ar mašīnu. Es - noparkojos, izņemu atslēgu, paņemu somu un esmu ārā, tieši 10 sekundes. Vīrs, noparkojas un tad sāk meklēt visas iespējamās lietas ... kas aizņem 10 minūtes līdz beidzot ir gatavs pamest savu mīļo auto.

Pa lielam dīvainības tomēr man ir vairāk kā viņam.
03.07.2014 14:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vot paldies dievam nav manam tadu izgajienu, nekad spuldzites nemainu. Es pat nepamanu kad vinas pārdeg, jo viss vienmer nomainits. Ja ko jalabo, ari pats pamana un momenta izdara. :D Manam ir divainiba ka ka tadu mazu bernu mani uzpase, jaed brokastis, jaiet gulet laicigi( tas gan gadien neizdodas) nelasi pustumsā un etc. :D
03.07.2014 14:14 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Manējais lasa reddit visos iespējamos brīvajos brīžos. Tad, kad atnāk un paņem tabletu, tad uzreiz skaidrs, ka pazudīs tualetē uz minimums 20min :D
Pa miegam čāpstina. Sākumā nesapratu, modos nakts vidū, jo domāju, ka ar mani runā, bet tagad jau pieradu.
Ja ēdam ar nazi un dakšiņu, tad viņš vispirms visu ēdienu uz šķīvja sagriezīs un tad tikai ēdīs.
Drēbes arī izmētā pa māju. Ja es teikšu, lai iek uz dīvāna, viņš nometīs pie dīvāna.
Pēc dušas nenoslaukās kārtīgi, bet tikai priekšu un tad tāds slapjš nēsājas pa māju un vēl atnāk samīļoties. peee :D Virtuvē arī- ja noskalos rokas, tad nevis meklēs dvieli, kur noslaucīt, bet man pliķēs pa dibenu, lai nosusinātu :D
03.07.2014 14:19 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Virtuvē arī- ja noskalos rokas, tad nevis meklēs dvieli, kur noslaucīt, bet man pliķēs pa dibenu, lai nosusinātu
Sitā daru es :D :D :D
03.07.2014 14:21 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Mans puisi reizēm, kad no rīta pieceļās un ir laba garstāvoklī, dzied. Dziesmas pats uz vietas sacer un izklausas vienkarši smieklīgi. :D
Turklāt iemesls tam, ka sacer dziesmas ir tas ka zina vārdus tikai 2 dziesmām - himnai un vienai vecai Device dziesmai :D labi ja dažām latviesu dziesmam zin vel piedziedajumu...

Spēcīgs un muskuļains puisis, bet kad es gribu viņam no muguras izspiest mazu pumpiņu uzreiz pīkst kā pele. :D
03.07.2014 14:25 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.02.2014
Dīvainība, ko meitenes jau te minēja - braucot ar auto, OBLIGĀTI, ir jāizķēmo dziesmas.. it īpaši, ja dzied augstās notīs, manējais spiegs līdzi :D

Vēl.. nekad neizdzers atspirdzinošos dzērienus līdz beigām.. jo beigās esot "čura".
Manējais nevar pieskarties jēlai gaļai..nu pilnīgi nekādai. Saka, ka raujot uz augšu.. brīžiem jau liekas, ka tas ir vairāk kā attaisnojums, lai nav jāgatavo. :D
Vienalga, cik karsts būtu istabā, mūžīgi ieritināsies segā.. un tad pa nakti ir pārsvīdis, taču neļauj to segu noraut. Tādēļ no rīta pirmais no viņa ir : "Fuj, sasvīdis kā cūka" un skrien uz dušu, pat normāli nepiecēlies. :D
Eh.. vispār daudz dīvainību, bet ja visas te sākšu rakstīt, nez ko padomās.. :D
03.07.2014 14:27 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vēl man patīk sarulēt dvieli un tā mīļi padzenāt pa māju itsevišķi, kad nāk knakstīties tieši pirms ēdienreizēm :D
03.07.2014 14:27 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Saimniecisks vīrietis ir ļoti labi.
Mājās pārsvarā esmu viena ar suni, daudzas lietas daru pati (ja vien protu to darīt un tas man nesāgādā neērtības) Ko vēlējos pārādīt, cik atšķirīgi mēs rīkojamies vienā un tajā pašā situācijā.
03.07.2014 14:28 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Vēl man liekas dīvaini, ka viņam ārkārtīgi patīk iet vannasistabā, ieslēdzot tikai flīzēs iestrādātās lampiņas. Jo redz griestu lampas neesot tik romantiskas. WTF? :D Un tad viņš pa pustumsu tur ņemas. Es atkal kad pazūdu vannā, man vajag visas gaismas, lai spogulī izspoguļotu visu ko vien var! :D
03.07.2014 14:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Saimniecisks vīrietis ir ļoti labi.
Mājās pārsvarā esmu viena ar suni, daudzas lietas daru pati (ja vien protu to darīt un tas man nesāgādā neērtības) Ko vēlējos pārādīt, cik atšķirīgi mēs rīkojamies vienā un tajā pašā situācijā.
Bet tas nav viegli, ka faktiski viss uz taviem trauslajiem pleciem. Jo piem vannasistaba es pat nezsinatu ka mainit, ka atskruvet ats smukās lampas. Nav iebuvetas ka visiem, ir smukākas.. Bet ja tiec ar visu galā, malacis.
03.07.2014 14:33 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ja būšu kaut kur pieliekusies, šis momentā būs klāt un sāks veikt visādas kustības :D
Vēl viņš izdomā savas dziesmas. Iepin dziesmā dienas notikumus vai to kā skatās TV.
Draugs nevar iedzer tēju/kafiju, ja krūzē ir karote :D
03.07.2014 14:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits