Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvainība.

 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Kādas ir jūsu vīrieša dīvainības? :) Un citu vīriešu? (tēvu, brāļu, draugu)
Manējais, piemēram, katru reizi,kad nopērkam ausu tīrāmos kociņus, viņus pārskaita vai tiešām ir tik, cik rakstīts uz iepakojuma :D
03.07.2014 10:37 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.07.2014
manējais vienmēr saka- "lietus iet"(dozhdj idjot) un es vienmēr laboju, ka lietus nekur neiet, ka lietus līst. Pēdējā laikā jau pieradu un nelaboju, bet viņš- nu i ko tu nesaki, ka lietus nekur neiet? :D
visvairāk man besī, ka, kad es kļūdos, kko ne tā daru, viņš vienmēr apgalvo, ka tas ir tāpēc, ka es esmu sieviete :D
ielādēju telefonā spēlīti, viņš pamanīja un uzreiz- stulba spēle lalala, vēlāk skatos-viņš to spēlīti manā telefonā spēlē. es saku- ielādē savā un spēlē cik gribi,a viņš- tik stulbu spēli man nevajag telefonā :D
03.07.2014 22:06 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.03.2009
manējais mūžīgi meklē savu somu
03.07.2014 22:22 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
vēl par iepirkšanās tēmu runājot - pārsvarā es eju uz pārtikas veikaliem, bet, ja paņemu viņu līdzi, tad jūtos kā iepērkoties ar mammu, viņš visu laiku komentē produktus, kurus lieku ratos, saka "neņem sieru, mājās vēl ir siers" (kaut gan ir palikusi labi, ja viena šķēle), un dažus produktus vienkārši liek atpakaļ plauktā :D Galvenais, ka par pārtiku taču maksāju es, bet viņš šajā ziņā ir ļoti taupīgs un viņam nepatīk, ka pārtiku sanāk mest ārā (jā, zinu, ka slikti, bet ar mūsu režīmu (nedzīvojam 24/7 vienā vietā) ir grūti vienmēr aprēķināt produktu daudzumu un nekad neko neizmest ārā).

Studiju laikā biju aizbraukusi ERASMUS apmaiņas studijās, pirms tam mēģināju iemācīt vīram dažas elementāras receptes, ko viņš sev varētu pagatavot, ierakstīju receptes un pieliku pie "ziņojumu dēļa" virtuvē. Un ko viņš? - viņš izdomāja kādu ēdienu, ko ēdīs visu nedēļu un nopirka tikai to. Piemēram, vienu nedēļu viņš katru dienu cepa omleti brokastīs un vakariņās, citu nedēļu ēda tikai pārslas ar pienu, vēl citu nedēļu - katru dienu taisīja pasta bolognese.
03.07.2014 23:07 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
viņš vienmēr vāra pilnu tējkannu ar ūdeni, uzlej tējai un to kas paliek lej atsevišķā traukā un tad, kad atkal taisa tēju, to ūdeni pielej klāt karstajam :D
bieži vien pa nakti pamostās un sāk spēlēt planšetē spēles vai iet kaut ko uzēst
vienu tējas maisiņu lieto vairākas reizes
ja ilgāku laiku neesmu mājās un nevaru izmazgāt viņa zeķes, tad viņš pats arī neliek mazgāt, bet vienkārši pērk jaunas un velk :D
bieži vien sēžot krata tāpat vien kājas
03.07.2014 23:43 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
TT, nu es jau teicu, ka iespējams nav veselības problēmas, bet gan otra puse nedaudz besī ārā, tāpēc labāk sēž uz poda, jo tur vismaz (parasti) otrs netraucē. Ja mans vīrietis ņemtu līdzi mantiņas (telefonu, planšeti utt.) un sēdētu ilgi uz poda (ja tas nav saistīts ar veselības problēmām), man būtu nereāls kauns, ka mans vīrietis slēpjas no manis tualetē, bet šeit visas par to sajūsminās, ka vīrietis sēž stundu uz poda. Kas tad man, es tikai pašokējos ;)
03.07.2014 23:54 |
 
Reitings 138
Reģ: 28.01.2014
Man patīk čurāt no augstuma :D
03.07.2014 23:56 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Izklausās, ka dažām te vīrieši ir lopiņu līmenī. Jums pašām šīs dīvainības liekas normālas, velk jau vairāk uz slimīguma pusi. :D
03.07.2014 23:56 |
 
Reitings 138
Reģ: 28.01.2014
Tas jau nav vīrietis ,ja viņš nav čurājis no augstuma ;)
03.07.2014 23:58 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Ja nav kaut dienu bijis mazgāties, tad ir aizliegts viņam pieskarties, jo viņš taču netīrs. K




Kad dzer tēju, tad neizmanto tos kausinus kur tēju var sabērt, bet pa taisno saber krūzē. un tā vietā, lai pēc tam ķeksētu laukā ar karoti tos biezumus, dzer pa taisno, tad pilna mute ar biezumiem un viņus tā kā izsūc un iespļauj atpakal krūzē. 



Nu, ko, es arī tā daru :D
04.07.2014 18:24 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
:D labā diskusija :D
Manējais visur slēpj tukšo alkohola taru. Tukšas alus bundžas, stiprā alkohola pudeles, alus pudeles, pat manas kokteiļu un vīna pudeles. Es tās atrodu aiz gultas, rakstāmgalda, sekcijā aiz durtiņām utt. Es mūžīgi pukstu, ka man tas viss jāmet ārā, vai tad viņš nezina, kur atrodas miskaste?! It sevišķi šī lieta izpaudās, kad tikko sākām dzīvot kopā. Tagad kaut kā mazāk, laikam sapratis, ka es nepukstu par katru izdzerto alkohola malku. :D
05.07.2014 08:55 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
lai atšķirtu kleitu no svārkiem mirklis jāpadomā :D :D
tā nekādu citu dīvainību nav laikam... man šķiet man vairāk :D
05.07.2014 08:59 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Manējais, visu laiku jauc griķus ar rīsiem! Vakar arī pārliecināti paņēmis veikalā griķu paku un saka, es paņēmu rīsus :D es tikai nosmejos..

Tas ir kā likums, ka ejot gulēt apakšbikses un netīrās zeķes jāaizmet kaut kur pa gaisu, kaut gan viņš labi redz, ka es dusmojos..

Man nepatīk tas, ka atnākot mājās viņš ar džinsa (āra) biksēm lien zem segas uz palaga.. Kad prasu kapēc, tad saka, ka viņam kaut kur vēl jāiet, kas beidzās ar to, ka aizmieg biksēs :D

Vienmēr, ja būs kaut kur iegrābies kaut kur ar roku, tad vienmēr to savu roku arī paošņās.

Mūzikas ritmā vienmēr kaut ko stulbi ākstās.
05.07.2014 09:30 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man viennmēr ir licies dīvaini, ka izdomājam padzert kafiju un kaut ko uzkost, draugs visu ēdamo apēd pirmajās sekundēs, tad kādas 20-30 min novilcina un tad visu kafiju pāris sekundēs izdzer :D
Vienmēr, kad aizejam gulēt, viņš palūdz, lai pakasu viņam muguru, ka tieši tajā brīdī niezot :D

Mēdz ļoti sasmieties un ilgi nevar beigt smieties..dažriez pat vienkārši atceroties pagātnes notikumus ;D

Uz momentu nekas vairāk prātā nenāk, bet nu kas vienam dīvains, tas otram pilnīgi normāls un otrādi :)
05.07.2014 16:00 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
Vienmēr, kad aizejam gulēt, viņš palūdz, lai pakasu viņam muguru, ka tieši tajā brīdī niezot
man arī tā ir, tā tiešām IR :D :D
05.07.2014 16:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits