Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdodu telefonu SAMSUNG GALAXY Duos S6802 LĒTI

 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
Tātad :
Pārdodu šādu LIETOTU tel.modeli:

http://www.salidzini.lv/i/samsung_s6802_galaxy_ace_duos?gclid=CKu2u7e5_r0CFcHNcgodaa4AcA

Cena 50 Eur

SVARĪGS INFO :

Telefons tiek pārdots tik lēti, jo ik pa laikam ir aizķeršanās dažādās ikdienas darbībās. Kā arī sarunas laikā ekrāns izdziest un Tev būs iespējams "nolikt" sarunu pirmajam tikai tad, ja piespiedīsi galveno taustiņu. IESPĒJAMS, te ir kāds, kas mācēs uzstādīt telefonam to, ka ekrāns nepārtraukti ir iededzies, taču es līdz šim neesmu to mācējusi! :D

Telefonam joprojām IR GARANTIJA ( vēl 8 mēneši ). Tā kā es par tel. neiešu cīnīties, pārdodu to par lētu naudu kādam, kurš meklē normālu , nevis SUPER ātru telefonu. Citi, kas ir pastrādājuši ar šo tel.saka, ka neesot nemaz tik lēns un visiem androidiem ir aiztures! Ja vēl esi kaislīgs taisnības meklētājs un liekas, ka tomēr ir par lēnu telefons, paspēsi arī uz garantiju aizčāpot.


Katrā ziņā, defektu esmu minējusi, ja kādam ir interese, droši rakstiet, sarunāsim, kur var telefonu apskatīt!

Pīsiņš! :)
26.04.2014 18:26 |
 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
26.04.2014 18:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits