Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 85
Reģ: 09.02.2015
Sveikas.
Vai pastāv whatsapp grupa?
Gribētu atrast draudzeni ar kuru var izrunāties, aizlaist kkur, pastaigāties. :)
18.08.2023 11:09 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.08.2023
Sveikas,
Varbūt kāda vēlas iepazīties potenciālai draudzībai?
Man 33, Rīga :)
Rakstiet :):):)
17.08.2023 22:03 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Hey! Labprāt iepazītu kādu ar ko paklačoties pie kafijas, izietu kaut kur gardi paēst vai uz kādu pasākumu, nogalē iedzert kādu kokteili :) Rīgā, man 26
13.08.2023 21:11 |
 
Reitings 1
Reģ: 12.08.2023
Būtu forši atrast līdzīga tipa cilvēku. Es ārēji esmu meitene, protams, bet iekšēji jūtos kā džeks. Varbūt kaut kāda transgenderīgā. Nemeklēju attiecības ar meiteni, tikai kādu ar ko saprasties un sadraudzēties.
12.08.2023 14:38 |
 
Reitings 2
Reģ: 02.08.2023
viņa ieraudzīja un piereģistrējās

bet Kļūda. Profils nav atrodams. Ja kādai nepieciešama apmācība, kā uzsākt savu iepazīšanās stāstu ar pamatīgu fail, tad droši vērsies pie manis!
Izbaudu šo dzīvi ar brīvu un reizēm nenopietnu skatījumu. Pagaidām nemeklēju neko nopietnu, vēlos abām pusēm interesantas sarunas, lai aizpildītu brīvo laiku darbā. Labprāt parunātos ar sava vecuma, kas būtu +/- 30, un savam raksturam līdzīgām dāmām. Esmu attiecībās, bērnu tēma šobrīd man vēl nebūs aktuāla. Sevi varu raksturot kā introvertu ar daudziem ekstravertiem tarakāniem. Nezinātājam esmu sarežģīta , bet zinātājam atklājas pavisam cita pasaule.
Lai saulaini!
02.08.2023 13:41 |
 
Reitings 208
Reģ: 12.09.2022
Sveikas!
Esmu no Siguldas, man ir 27 gadi.
Būtu forši iepazīt jaunus cilvēkus un izveidot draudzību. Patīk pastaigas, daba, joga, jūra, kā arī daudz kas cits.
Pēdējā laika mīļākā filma "Elvis"
Droši rakstat un nekautrējaties😊
22.07.2023 15:01 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Tapēc, ka cilvēkiem notiek dzīve. Un gari sarakstīties, ja tiešām nav savstarpēja dzirkstele, nav īpaši interesanti.
01.07.2023 21:38 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
MTY @ 01.07.2023 13:19

Jā, man bijis līdzīgi!
Pieminēšu arī ka piesakoties kadā draudzeņu wpp grupā ir pilnīgs klusums, ir meitenes kuras uzdod jautājumus un neviena neatbild, tad kāda jēga no šādam grupām, kur komunikācija nenotiek?

Man arī bija viena ar ko sarakstijamies. Labi , nezināju vai kas sanāktu, bet kaut sarakstīties jau ok. Bet pazuda arī vienā dienā.
01.07.2023 21:33 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Tigeriene @ 30.06.2023 21:29

Gribētos teikt, ka tu vēl vies tomēr cerības, bet diez vai...
Pilnīgs bezceris šeit. Es jau kādiem 5 cilvēkiem esmu uzrakstījusi. Ir gājis visādi - gan, ka neatbild vispār (jau sākot ar pirmo vēstuli), gan ka neatbild tikai vēlāk. Ir meitenes, kurām man ir 4 vēstules aizsūtītas, un uz nevienu neatbild, gan tādas, ar kurām diezgan ok ir bijis, bet pēkšņi vienā dienā pārtrauc...
Pats "labākais", ka tad, kad es skatos, kad viņas ir pēdējo reizi ienākušas, viņas, protams, ir ienākušas arī pēc tā datuma, kad esmu uzrakstījusi vēstuli. Tātad vienkārši apnika un vairs neinteresē...
Vissmiekligākais ir ar tām, kas pat uz pirmo vēstuli neatbild. Tad kāpēc vispār komentē, ka gribi draudzēties, ja tomēr laikam negribi?

Jā, man bijis līdzīgi!
Pieminēšu arī ka piesakoties kadā draudzeņu wpp grupā ir pilnīgs klusums, ir meitenes kuras uzdod jautājumus un neviena neatbild, tad kāda jēga no šādam grupām, kur komunikācija nenotiek?
01.07.2023 13:19 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Tigeriene @ 30.06.2023 21:29

Gribētos teikt, ka tu vēl vies tomēr cerības, bet diez vai...
Pilnīgs bezceris šeit. Es jau kādiem 5 cilvēkiem esmu uzrakstījusi. Ir gājis visādi - gan, ka neatbild vispār (jau sākot ar pirmo vēstuli), gan ka neatbild tikai vēlāk. Ir meitenes, kurām man ir 4 vēstules aizsūtītas, un uz nevienu neatbild, gan tādas, ar kurām diezgan ok ir bijis, bet pēkšņi vienā dienā pārtrauc...
Pats "labākais", ka tad, kad es skatos, kad viņas ir pēdējo reizi ienākušas, viņas, protams, ir ienākušas arī pēc tā datuma, kad esmu uzrakstījusi vēstuli. Tātad vienkārši apnika un vairs neinteresē...
Vissmiekligākais ir ar tām, kas pat uz pirmo vēstuli neatbild. Tad kāpēc vispār komentē, ka gribi draudzēties, ja tomēr laikam negribi?

Man arī ir ļoti līdzīga pieredze ar šo. 😴
01.07.2023 11:27 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Agiguu @ 30.06.2023 18:26
Klau. Padalos ar savu veiksmes stāstu. Iepazinos tieši te ar savu draudzeni. Ieliku te savu mazo sludinājumu, viņa ieraudzīja un piereģistrējās un uzrakstīja man. :D Tā nu draudzējamies jau divus gadus! Iemetu savas piecas kapeikas te, jo skatījos uz šo max skeptiski. Bet nu - bija supermatch!
Veiksmi jums!

Gribētos teikt, ka tu vēl vies tomēr cerības, bet diez vai...
Pilnīgs bezceris šeit. Es jau kādiem 5 cilvēkiem esmu uzrakstījusi. Ir gājis visādi - gan, ka neatbild vispār (jau sākot ar pirmo vēstuli), gan ka neatbild tikai vēlāk. Ir meitenes, kurām man ir 4 vēstules aizsūtītas, un uz nevienu neatbild, gan tādas, ar kurām diezgan ok ir bijis, bet pēkšņi vienā dienā pārtrauc...
Pats "labākais", ka tad, kad es skatos, kad viņas ir pēdējo reizi ienākušas, viņas, protams, ir ienākušas arī pēc tā datuma, kad esmu uzrakstījusi vēstuli. Tātad vienkārši apnika un vairs neinteresē...
Vissmiekligākais ir ar tām, kas pat uz pirmo vēstuli neatbild. Tad kāpēc vispār komentē, ka gribi draudzēties, ja tomēr laikam negribi?
30.06.2023 21:29 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.05.2016
Klau. Padalos ar savu veiksmes stāstu. Iepazinos tieši te ar savu draudzeni. Ieliku te savu mazo sludinājumu, viņa ieraudzīja un piereģistrējās un uzrakstīja man. :D Tā nu draudzējamies jau divus gadus! Iemetu savas piecas kapeikas te, jo skatījos uz šo max skeptiski. Bet nu - bija supermatch!
Veiksmi jums!
30.06.2023 18:26 |
 
Reitings 890
Reģ: 25.11.2022
Varbūt ir kāda no Tūjas-Saulkrastu puses, kura labprāt kopā pavadītu laiku dažādi. Man gandrīz 20 gadu. Esmu kautrīga, bet kad atveros, tad jau viss notiek pats no sevis.😄
20.06.2023 17:54 |
 
Reitings 520
Reģ: 05.02.2022
Varbūt ir kāda meiča no Garkalnes pag., labprāt iepazītos, lai dotos kopīgās pastaigās, kafijošanā u.c. Man 30 gadi, bērnu pagaidām nav. Gaidīšu ziņu!
19.06.2023 09:26 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.06.2023
Labprāt iepazītu kādu draudzeni, aizietu uz kādu pasākumu, atpūstos, parunātu par puišiem. 😀 Vīrieši variet nerakstiet un neslēpties zem viltus profiliem.
Sazināties var Telegrammā meklējot @suniite
18.06.2023 12:25 |
 
Reitings 69
Reģ: 06.12.2022
Sveikas. Esmu no Rīgas. Strādāju no mājām, tāpēc nesanāk iepazīties ar citiem cilvēkiem. Man ir 26, patīk gan gatavot, koncerti, kafejnīcas, daba, jeb esmu ļoti daudzpusīga. Manuprāt, labi spēju atrast kontaktu ar lielāko daļu cilvēku. Varbūt ir kāda no Rīgas, kas arī labprāt pavadītu jauko vasaru kopā.
Šeit ir sanākušas 2 super jaukas draudzības, tāpēc ceru turpināt iepazīties. Diemžēl pēdējie centieni nav bijuši veiksmīgi, jo meitenes nevēlas pašas uzrakstīt, ja nerakstu pirmā, neatbild dienām ilgi. Šādā garā diemžēl šeit neko nevarēs atrast 🙂
18.06.2023 11:42 |
 
Reitings 2
Reģ: 28.11.2022
Sveikas,
labprāt atrastu kādu ar ko sastādīt kompāniju no vnk pastaigas vai šopinga līdz pasākumam un vēl.
Trūkst kāda Ogres apkaimē, bet der arī cita pilsēta tās centra robežās kā Rīga, Salaspils... tā kā neesmu ar auto, bet pārvietotos, teiksim, ar vilcienu. Tāpēc tālie Kurzemes, Zemgales, Latgales nostūri nebūs ērti.
Vecums - 30, bet esmu uz bērnišķīgo pusi, gandrīz kā tīne. Ja cilvēciņš ļoti nopietns, kā sabiedrības mietpilsonis, diez vai atradīsimies uz viena viļņa.
Arī esmu ļoti intraverta, kamēr varētu atvērties, bet pat tad pieskaitītu sevi šai grupai.
Pa lielam esmu sava veida vienpate-nepieradināma.
Man saista dzīves vieglums, miers, prieks, draudzēšanās.
:)
16.06.2023 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 75
Reģ: 31.01.2013
Ja ir vēlme,varu izveidot arī whatsapp grupu. ☺
Numurus PM.
10.06.2023 22:19 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es arī labprāt pievienotos 30 gadnieču whatsapp grupinai
10.06.2023 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 75
Reģ: 31.01.2013
Agiiiii @ 07.06.2023 20:59
Sveikas!
Vai šeit ir kādas +/- 30 gadnieces no Rīgas, kuras vēlētos pievienoties whatsapp grupai?

Es labprāt pievienotos :)
09.06.2023 13:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)