Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.07.2022
Labvakar, dāmas!
Vai šeit ir kāda vecumā no apmēram 45 gadiem un drusku vecāka? Man pašai 53, dzīvoju Cēsīs. Diemžēl pēdējā pusotra gada laikā dzīvē nācies daudz ko mainīt, tāpēc šobrīd esmu viena un jūtos diezgan vientuļa. Man gan ir divi kaķīši, ko ļoti mīlu.
Ja vēl kāda dāmai, kura dzīvo Cēsīs vai tuvumā jūtas līdzīgi, varbūt varam sadraudzēties? Pēc dabas esmu aktīva, enerģiska, ļoti patīk komunicēt ar cilvēkiem. Patīk apmeklēt dažādus pasākumus un dzīvot, cik vien iespējams, vitāli, pieredzot pasauli un visu, ko tā var sniegt!
Labprāt došos pastaigās, varam iet iedzert kafiju un apēst kūku, varam braukt visur, kur ir labi! Galvenais – baudīsim dzīvi!
Ļoti gaidīšu ziņas no jums!
19.07.2022 21:07 |
 
Reitings 3
Reģ: 30.07.2022
Sveikas Dievietes! Mekleju kadu meiteni ar kopā paklacoties,iedzert vinu,aiziet uz kino vai uz kādu pasākumu,vai vnk izraudāties uz pleca 🙈 Man ir 34 gadi.
30.07.2022 03:02 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.11.2018
Arī es vēl meklēju cilvēku draudzeni no Rīgas vēlams, lai kādreiz varētu kaut iziet ārā ar kādu. Patreiz ir tāds brīdis ka nav kam izstāstīt savu bēdu. Gribētos kaut parunāties ar kādu.
Bet tiešām vēlos atrast kādu meiteni ar ko varētu kopā kaut apmeklēt kādu koncertu, Vai vnk parunāt pa telefonu.
Man 34 gadi.
10.10.2022 18:43 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.10.2022
Pacelšu tēmu.
Es arī labprāt ar kādu sadraudzētos.Esmu no Rīgas.33 gadi.Man ir draudzene,bet viņai diemžēl visa dzīve tik ap bērniem grozās un līdz ar to komunikācija saruka.
Man patīk ceļot,lasīt grāmatas, iet uz kino, pastaigāties.
Reizēm pietrūkt ar kādu izrunāties tā no sirds.
Ar mani ir viegli saprasties, ja cilvēks nav iedomīgs, pārāk slinks vai sakāpis galvā-nepamatoti:)
12.10.2022 15:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenes, jūs viena otrai arī kādreiz aizrakstāt, vai tikai taisat jaunus sludinājumus? :D
12.10.2022 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ja jau te izskan interese ceļot, ielikšu te arī.
Meklēju "draudzeni" līdzbraucēju ceļojumiem. Ja konkrētāk, tiešām gribētu tuvākā laikā uz kādu silto galu, varu diezgan spontāni un "last minute" variantā. Budžets runājams, bet dodu priekšroku kvalitatīvai atpūtai labās vietās (nav jāsaprot kā luxury segments). Man 35, draugu loks 27-37, līdz ar to, pieļauju, ka ap šo vecumu arī būtu saistoši. Kā pašai šķiet - nekrītu galējībās, līdz ar to, varu gan kopā pavadīt laiku pļāpājot utml, gan likt mieru un lasīt grāmatu/klausīties podkāstu; ja tas ir ALLincl, nav mērķis izdzert maksimāli :D
Aktualitāte atrast ceļabiedreni, neizslēdz iepazīšanos laika pavadīšanai tepat Rīgā. Labprāt tiktos uz dzērienu papļāpāt, apmeklētu teātri vai kino, izbraucienā pa LV, vai tepat kaut kur padejot. Man ir bērns, attiecīgi ar citu sākumskolnieku viņam būtu arī variants kopā kaut ko padarīt, BET galīgi nemeklēju izklaides partneri viņam, bet gan sev :)
13.10.2022 00:08 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Lai veicas atrast..😇🥰 bet ari es izmantošu situāciju, un mekleju * draudzeni* no valmieras rajona....... jautra, divaina un vienmēr labi klausos😅😁😆
13.10.2022 07:03 |
 
Reitings 14
Reģ: 12.09.2020
Sveikas, dāmas!
Labprāt atrastu kādu jaunu draudzeni.
Man ir gandrīz 28, dzīvoju Rīgā, esmu precējusies, bērnu vēl nav.
Strādāju ofisa darbu, bet neatsakos no spontāniem piedzīvojumiem - brīvajā laikā esmu diezgan liela piedzīvojumu meklētāja. Raksturā esmu vairāk introverta, bet, kad atveros, tad varu būt runātīga un jautra.
Brīvajā laikā patīk apmeklēt sporta nodarbības, lasīt grāmatas, doties pastaigās un pārgājienos, apmeklēt pasākumus (kino, teātri, koncertus, festivālus utt.), ceļot, spēlēt galda spēles, šad tad patīk arī aiziet padejot.
Būšu priecīga saņemt kādu ziņu! :)
P.S. Būtu forši, ja Tev būtu draugs/vīrs, jo tad, iespējams, kādreiz varētu kaut ko kopā padarīt četratā. :)
13.11.2022 17:31 |
 
Reitings 2
Reģ: 25.02.2019
Sveikas, meklēju draudzeni - kādu reizi vinčiku iedzert, aiziet patusēt, dažreiz kafiju ar kūciņu ieēst vai arī uz sporta zāli! Dažreiz arī uz koncertu, teātri aiziet. Par mani - strādāju, studēju un audzinu divus mazos, ir vīrietis un ar bērniem labprāt dažreiz pasēž mājās, kad man ir savi plāni. Ja Tev ir mazi/s bērni - ideāli, mazajiem arī vajag draugus un ja vēl vīrs, vēl labāk, vīram arī vajag kādu foršu draugu 😀 Dzīvoju - Rīgā, Teika/Purvciems :)
14.11.2022 22:50 |
 
Reitings 1
Reģ: 15.11.2022
Hei, man 45, esmu no Jelgavas. Arī labprāt satiktu kādu radniecīgu dvēseli, kurai patīk pastaigas, silta kafija aukstā laikā.
15.11.2022 09:43 |
 
Reitings 208
Reģ: 12.09.2022
Arī meklēju jaunus kontaktus un draudzību. Man ir 26 gadi. Studēju. Brīvajā laikā patīk apmeklēt kino, pastaigāties, ceļot. Esmu patiesa, nepatīk iedomīgi cilvēki. No filmu žanriem patīk šausmenes vai kāda laba drāma.
No seriāliem patīk Money Heist, Locke&Key.
Interesē psiholiģija.
16.11.2022 01:11 |
 
10 gadi
Reitings 2
Reģ: 03.03.2012
Hei, vai te ir varbūt kāda no Siguldas?
16.11.2022 08:52 |
 
Reitings 46
Reģ: 30.08.2022
Es arī labprāt iepazīšos. Esmu no Rīgas, man ir 26 gadi. Mācos un strādāju. Patīk fantāzija, psiholoģija un sevis pilnveidošana, mūzika (indie rock, alternative u.c.). Gribu vairāk lasīt un iet uz pasākumiem. Patīk koncerti, teātri, kafejnīcas un vienkārši sarunas. Nesaista klubi un pārdzeršanās, bet vairāk sarunas un iedzeršana un veselīgs dzīvesveids. :D
16.11.2022 20:24 |
 
Reitings 208
Reģ: 12.09.2022
Kāda ir no Cēsīm vai tuvumā?
17.11.2022 11:19 |
 
Reitings 66
Reģ: 03.12.2017
Sveikas! Arī meklēju draudzeni😁 Esmu 24 gadus jauna, dzīvoju divatā ar kaķi, pārdaugavā, Imantas rajonā. Meklēju kādu, ar kuru darīt dažādas draudzeņu lietas😀 izkratīt sirdi pie vīna glāzes, aiziet padejot vai uz kādiem pasākumiem, pastaigāt pa veikaliem, pa dabu utt🙃
17.11.2022 17:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 09.02.2022
Labs vakariņš! Mēģināts nav zaudēts - labprāt paplašinātu savu draudzeņu loku :) Šobrīd esmu 29 gadus jauna, dzīvoju Rīgā. Interešu loks ietver gan aktīvo atpūtu, pārgājienus/pastaigas pie dabas, gan pilsētas piedāvāto atpūtu - kino, koncerti, tikšanās uz kafijas krūzi (esmu savā ziņā kafomāns) pa retam aiziet padejot. Patīk sevis izzināšana, psiholoģija.
Varbūt te ir kāda dāma, kura ziemā slēpo vai snovo?
17.11.2022 22:37 |
 
Reitings 104
Reģ: 13.05.2016
Meklēju meiteni no Ogres, var arī no tuvākām pilsētām kā Ikšķile, Ķegums, Lielvārde... kopīgai laika pavadīšanai: pastaigām~pārgājieniem, siltā laikā var pasportot~paskriet ārā; šopingam; pasākumiem; jebkam kopīgam~interesējošam.
Kas sastādītu kompāniju un mazums, izveidojas arī laba draudzība, bet uz to baigo uzsvaru nelieku. Vienkārši trūkst kompānijas savā apkaimē.
Piemetināšu, alkoholu u.c. apreibinošas vielas nelietoju nemaz, esmu totāla atturībniece, un naktsklubus/bārus arī neapmeklēju.
Kā arī esmu no intravertajiem cilvēkiem, kaut kādā, labā ziņā domāju, arī bērnišķīga.
26.11.2022 12:02 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.11.2022
Sveikas!
Es mekleju meiteni no UK, pati atrodos Londona.
Esmu 27 gadus veca un man ir loti daudz Intereses - aktivs dzives veids, pastaigas, sports, dokumentalas filmas, iepirksanas, make up, celosana un lielakais hobijs ir gatavosana.
Esmu sasniedzama ar e-pastu
[email protected]
30.11.2022 20:49 |
 
Reitings 2
Reģ: 28.11.2022
Pievienojos! 30 g., Ogre
06.12.2022 15:06 |
 
Reitings 69
Reģ: 06.12.2022
Vēlējos nosūtīt ziņu "Saulīte" no Ogres. Ja redzi ziņu droši vari uzrakstīt. Arī esmu no Ogres.
06.12.2022 18:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits