Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 18
Reģ: 21.01.2022
Ļoti labprāt atrastu radniecīgu dvēseli foršām sarunām, pastaigām un piedzīvojumiem. Pašlaik esmu stāvoklī, tā ka bēbīštēmas būs arī aktuālas, bet ne tikai!😀❤️
21.01.2022 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 2581
Reģ: 04.01.2013
Es arī labprāt iepazītos ar jauniem, iedvesmojošiem cilvēkiem :)
Dzīvoju Rīgā, Pārdaugavā, 24 gadi. Esmu brīva, bez bērniem.
Ikdienā sportoju, varbūt kāda arī iet uz MyFitness, jo sportot kopā ir foršāk un motivējošāk? :D
Man ir samojeds, tāpēc tas prasa garas pastaigas. Patiktu arī pasēdēt kādā kafejnīcā un pafilozofēt par dzīves niekiem un priekiem.
Agrāk gan biju ballīšu 'zvērs', bet Covid situācija pirms 2 gadiem visu mainīja un padarīja dzīvi nosvērtāku un mierīgāku, bet dažreiz tāpat pietrūkst Vecrīgas 'vaibs' jeb iziešana cilvēkos. :)
21.01.2022 23:44 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Veiksmi meitenes jums atrast sev labu draudzeni. Tas ir iespējams. Man izdevās! Un šogad būs jau ceturtais gads, kad esam tuvas draudzenes dzīvē. Pateicoties forumam un šai diskusijai.
22.01.2022 00:03 |
 
Reitings 964
Reģ: 25.03.2014
Sveikas!
Labprāt iepazītos ar jauniem cilvēkiem kamēr atrodos bērnu kopšanas atvaļinājumā. 😊 Dzīvoju Rīgā, Pārdaugavā. Varam klačoties par visādām tēmām, protams aktuālākā ir par bēbīšiem 😇
22.01.2022 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 12.07.2011
Sveikas.
Kaut arī man ir dažas labas draudzenes vēlētos iegūt vēl kādu foršu draudzeni. Man 29 gadi, esmu precējusies, ir bērns -3 gadus vecs esmu no Rīgas-Juglas. Ideālā gadījumā ja šeit ari ir kāda līdzīga vecuma un ar bērniņu,bet tas nav obligāti.Esmu komunikabla un atvērta, patīk runāt🤪 un klausīties. ⭐
22.01.2022 00:32 |
 
Reitings 1
Reģ: 12.01.2022
Sveikas, arī es priecātos sadraudzēties🙃
Man ir 24 gadi un esmu no Vidzemes, bet patālu no Rīgas😀
Esmu atvērta sarunām, jo katrai vajag to īsto draudzeni kura uzklausīs un kura spēs uzmundrināt pat viss grūtākajā brīdī🤗
Lai mums visām izdodas atrast draudzeni🥰
27.01.2022 14:35 |
 
Reitings 4
Reģ: 27.01.2022
Sveikas,
Iepazīstamies,papļapājas :) Labrāt iepazītos ar kādu komunikācijai :)
27.01.2022 21:30 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Satori @ 22.01.2022 00:03
Veiksmi meitenes jums atrast sev labu draudzeni. Tas ir iespējams. Man izdevās! Un šogad būs jau ceturtais gads, kad esam tuvas draudzenes dzīvē. Pateicoties forumam un šai diskusijai.

tiešām? Pieaugušā vecumā liekas grūti atrast tuvas draudzenes.. Esmu mēģinājusi, bet nekas vairāk par paziņu līmeni nav sanācis.
27.01.2022 21:53 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Hey.
Arī es labprāt iepazītos ar kādu- ar kuru varētu papļāpāt (par viss kaut ko, interešu loks plašs, savs viedoklis ir par visu :D ). Varbūt aiziet uz kafiju, iepirkties (ar mani iepirkties apģērbu bodēs būs ilgi un iespējams nogurdinoši, bet kādu 'tripu' uz ikea varētu :D) aiziet uz teātri, doties pastaigā....
Man 22, dzīvoju Rīgā. Esmu attiecībās, bērniņu nav. Bet bērniņi patīk. Mājdzīvnieku pagaidām arī nav, bet arī patīk.
Tā, kā esmu dabas un pastaigu cienītāja, labprāt, varētu arī sastādīt Jums kompāniju pastaigās ar bebuci vai mīluli. :)
27.01.2022 22:09 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.05.2018
Hey!
Arī labprāt sadraudzētos ar kādu foršu meiteni, ar kuru kopā aiziet uz teatri, pastaigāties/paskriet krosiņu vai paceļot.
Man ir 26 un esmu no Rīgas. Bērnu nav un pašlaik neesmu arī attiecībās. Interesē veselīgs un aktīvs dzīvesveids. Ļooooti patīk ceļot un gatavot. Peldos visu cauru gadu 😀👍🏻.
28.01.2022 14:09 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Es arī meklēju kompāniju - ideālā variantā kādu ar kuru uzspēlēt pa vakariem geimu un parunāt.
Šobrīd ir tāds dzīves posms, kad trūkst kompānijas un sarunu. Ja nu kāda (maybe kāds? :D) ir ieinteresēts manam piedāvājumam, tad gaidīšu ziņu! :)
28.01.2022 14:40 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.03.2021
Hey
Es arī labprāt atrastu kādu jaunu paziņu ar ko paķemēt veikalus vai vienkārši pastaigātos un papļāpātu! Vai apmeklētu pasākumus (jā, jā pandēmija, bet cerība mirt pēdējā)
Patīk daudz filozofēt, bet arī patīk uzklausīt
Gadi man ir ap 30 (un cerams vienmēr tā paliks)
Dzīvoju Rīgā-Pļavniekos
Ir viens bet esmu stāvoklī, bet ja tas Tevi netraucē vai arī esi līdzīgā situācijā. Atraksti!
28.01.2022 18:06 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
Hey!Esmu no Latgales!Man,diemzel,vairs nav nevienas draudzenes.Meitenes 20+ rakstiet man!
28.01.2022 19:36 |
 
Reitings 1
Reģ: 28.01.2022
Hey! Pamanīju, ka janvārī te parādījās vairāki draudzības sludinājumi... nolēmu arī uzrakstīt, jo tā ir sanācis, ka līdzšinējās draudzenes ir iestūrējušas ģimenes ostā vai atsākušas studēt, līdz ar to nav vairs tik daudz laika draudzībai. Pati esmu introverta tipa, līdz ar to iepazīties nav tik viegli kā ekstravertajiem, it sevišķi šajā Cov laikā...
Varbūt šo sludinājumu lasa kāda, kurai arī patīk rakstīt vēstules... doties garās un īsās pastaigās... lasīt psiholoģiskas un biogrāfiskas grāmatas... spēlēt galda spēles... braukt ar riteni vasarā... slēpot ziemā... doties pārgājienos dabā... skatīties filmas uz patiesiem notikumiem... interesē kristietība... patīk ceļot.... garšo suši:)
Gaidīšu ziņu! :)
29.01.2022 22:09 |
 
Reitings 1
Reģ: 31.01.2022
Tad nu es ar uzrakstīšu. Kādu laiku jau nevaru atrast savu dvēseles cilvēku ar ko varētu papļāpāt vai iedzert kādu kafiju. 😰 Man ir 24 gadi, es no Rīgas, man ir mazs puika 2,5 gadi un kaķis. Man ļoti patīk runāt par dažādām tēmām, vēl vairāk patīk klausīties 🙂 Ja vēl ir kāda, kurai patīk čatot, sūtīt smieklīgus tik tokus un ir atvērta jauniem cilvēkiem, tad droši var arī man kādu vēstulīti uzrakstīt 🤩
P.S. Ja esi gatava katru gadu skatīties Harriju Potteru ziemas periodā, tad mums noteikti būs kopīgas tēmas sarunām 😂😂
31.01.2022 21:33 |
 
Reitings 104
Reģ: 13.05.2016
Sveiki, man 29, šogad paliek 30, esmu no Ogres.
Īpaši gribētu uzsvērt, ka priecātos par labu draudzeni/draugu (varbūt šeit klejo arī kādi pretējā dzimuma pārstāvji, esmu atvērta ✌), ar ko esam vienaudži un dzīvojam 1 pilsētā vai kaut kur tuvāk + ja arī otram cilvēciņam ir ticības pamati kristietībā... Tomēr vairāk kopīgu uzskatu un saprašanās. ✨
Bet man var rakstīt jebkurā gadījumā - sadraudzēsimies! 🙃
Esmu no introvertajiem, diezgan jūtīga, bet līdz ar to augstu vērtēju cilvēku savstarpējās attiecības, esmu saprotoša un visā visumā, domāju, ka pozitīvs cilvēks! ☀
09.02.2022 12:44 |
 
Reitings 260
Reģ: 30.07.2012
Sveikas! Esmu no Liepājas, man ir 27 gadi, divas meitiņas! Ļoti labprāt atrast sev labu draudzeni, ar kuru gan aiziet iedzert kafiju, izrunāties tā no sirds, gan kopīgi nodoties fiziskām aktivitātēm.
09.02.2022 13:08 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Mioo Tu izklausies forša, bet laikam esmu par vecu Tev, jo man 32 :D
09.02.2022 14:51 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
Dublis numur divi.
Joprojām meklēju cilvēku, kuru saukt par draugu.
Man ir 28 gadi, dzīvoju Purvciemā, esmu attiecībās. Ikdienā ir darbs un mājas un labprāt paraibinātu dzīvi ar draudzīgām sarunām.
Ļoti patīk visu veidu humors (vari saņemt smieklīgas memes vai tizlus tiktokus).
Esmu filmu un seriālu maniaks. Ļoti patīk gatavot ēst. Ļoti garšo alus. 🍻
Esmu cilvēks bez aizspriedumiem, runāt un apspriest var visa spektra tēmas.
Varbūt saskati kaut ko kopīgu un varam mēģināt sadraudzēties. 📬
09.02.2022 19:42 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.02.2022
Hey, esmu draudzenes meklējumos, pati esmu no Jēkabpils. Pašai ir labs humors, un patīk pastaigas un dzīvnieki, un paceļot apkārt Latvijai. :)
13.02.2022 17:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits