kartes un konti

 
Reitings 34
Reģ: 30.10.2013
Sveikas meitenes,

Ir vajadzība atvērt otru kontu (algai-debetkarti), tāpēc gribēju no jums uzzināt:

1)Kādā bankā jums ir konts/kartes tips?
2) Cik ir kartes gada maksa (skatos, ka ar šo gadu daudzām tās gada summas ir daudzkāršojušās)
3) Vai ir intenetbanka/cik labi tā strādā?
4) Vai šai bankai ir iemaksas bankomāti?
5) Jūsuprāt + un -?
22.01.2014 19:40 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Un kā ir ar ārzemju kartēm, ar tām ir tik pat viegli ibankā apieties, kā latvijas?
Ja man ir SWED liela komisijas maksa pārskaitot?
22.01.2014 22:15 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Citadele/ MasterCard
0.65 Ls/ menesī
Inet-banka labi strāda, gandrīz vienmēr brīdina par to, kad notiks kaut kādi darbi un nebūs pieejama

mīnuss - ja es maksāju par kaut ko ar Inet-banku, atņēm 0.25Ls
pluss - ja norēķinos ar kārti, tad ik mēnesi atgriež naudas summiņu (mazo, reti kad pārsniedz 1Ls, bet tomēr)
22.01.2014 22:18 |
 
Reitings 122
Reģ: 07.11.2013
Ir gan Swed gan SEB.
Labāk patīk SEB karte, jo nekad nav problēmas ar pārskaitījumiem, nauda vienmēr ienāk laikā un komisijas maksas praktiski nekad nav. Ibanka man šķiet ļoti pārskatāma un ērta, tas varbūt tāpēc, ka tā man bija pirmā karte. :)

Swed bankas nekad nav patikusi, bet skola lika atvērt, lai tā man būtu studentu apliecības vietā. Gandrīz 5 euro jāmaksā par jaunu karti un gandrīz tikpat vēl plusā par konta un kartes uzturēšanu.
No šīs kartes ibankas maz ko saprotu, tāpēc cenšos visu iet un kārtot uz banku, nevis pati kaut ko čakarēties. Nepatīk, ka skaitot prom naudu, vienmēr novelk komisijas maksu, kas man kā studentei, sit pa kabatu :D
22.01.2014 22:26 |
 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Hehe.. esmu šeit nepopulārās bankas pārstāve DNB.
Godīgi sakot, kartes gada maksu nezinu.
Internetbanka laba, pārskatāma.
Nav komisijas maksas izņemšanai Swed, Uni u.c. bankās
Ir iemaksu automāti.
22.01.2014 22:46 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
1)Swed/open karte šķiet, ka jaunā ir MasterCard
2)3ls laikam bija
3)šī internetbanka strādā tiešām labi, SEB man nepatika
4)Ir
5) Diemžēl nekādu citu kredītu, kā studentu šeit nevar ņemt. Lielākie kredītiem (dzīvoklis, māja, zeme) labākā ir Nordea.
Ja man būtu jāmaina banka, tad es izvēlētos Nordea vai DnB Bank, ļoti laba apkalpošana tur ir un bankas ar stabilas.
Pagaidām palikšu pie Swed, bet redzēs kur dzīves ceļi vedīs, jo pēdējā laikā arī manu kļūdas. Piemēram, pie lodziņa bija pazīstama meitene un viņa ieraugot mani tā samulsa, ka muļķe, man noslēdza nevis kredītkarti, bet parasto karti, kuru man tuliņ, tuliņ bija jāmaina. Labi, ka aizgāju par to apjautāties, būtu mēneša sākumā palikusi bez kartes. Lieki teikt, ka biju spiesta maksāt papildus 1ls par kartes saņemšanu filiālē, jo sūtīšanai pa pastu vairs nebija laika (tur vajag pieteikt 30 dienas iepriekš). Un kredītkartei bija noslēgusi tikai karti, nevis visu kontu, un par šo kontu man katru mēnesi bija jāmaksā 1ls.

Bulciņa ja tu skaiti naudu no vienas bankas uz otru, jebkura banka tev atvilks papildus naudu. Šajā jautājumā Swed toč nav jānopeļ ;)
22.01.2014 22:52 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
nevaru īsti iedomāties baigos mīnusus, ja vienīgi to dienas limitu, ka nevar pārskaitīt vairāk kā 500 Ls vienā reizē


Jaiet uz banku un japalielina limits.

Domā, ka es te sēžu un purpinu? Skaidrs, ka jau esmu bijusi bankā un palielinājusi limitu, bet tāpat nākamajā reizē skaitot atkal neļāva.

-ir tas, ka man pašai ir jāpiesakās, lai man atsūta jaunu karti


Nesapratu. Kad man kartei tuvojas beigu termins, banka atsuta SMS, kura filiale es to varu sanjemt. Un tik eju pakal. Nekur nav jaapiesakaas. Vispar interneta banka var mainit tos uzstadijumus - var ari pa pastu sanjemt (un man liekas, ka sis nav tikai Swedbankai).

Kad saņem sms, tad ir i-bankā jāatzīmē, ka gribi saņemt uz mājām, nevis filiālē. Varētu jau tas būt automātiski.
23.01.2014 17:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits