KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Man pasi diezgan ilgi nesanaks uztaisiit , Jo pec laulibaam braucam 2 nedelu atvalinajumaa. Pec tam jamegina pieteikt viziti londonaa vestnieciba lai nomainitu. Cerams bus ok
30.06.2015 01:20 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
Selīna , mums kāzas bija Bebru Namā (to vietu jau zinu sen jau no citiem pasākumiem tādēļ ne mirkli nešaubījos, ka mūsu kāzas būs tur) , ļoti laicīgi jārezervē datums, ja vēlies nākamajā vasarā! Mēs pusotru gadu iepriekš rezervējām, un tieši sanāca jūlija vidus, pat izvēlēties citus datumus nesanāca, jo viss jūnijs jau bija rezervēts :)
Par ēdinātājiem - viņi (Bebru Nams) sadarbojas ar konkrētām firmām un katrai ir savs piedāvājums sākot no lētāka uz augšu, bet tas ir jārunā ar konkrēto ēdinātāju, nav tur viena konstanta summa - 50 eur no cilvēka (kā The..one minēja) , tas ir atkarībā, kuru firmu un piedāvājumu izvēlas, bija arī lētāki ;)
piemērs, pašā dārgākajā piedāvājumā ir iekļautas dažādas jūras veltes utt. Mēs paņēmām vidējo piedāvājumu, jo pašu dārgāko ar jūras veltēm varētu nesaprast mūsu viesi, piem. omītes, opīši :) . Bet tākā vēlējāmies kko nedaudz iekļaut no jūras veltēm to atseviški sarunājām ar konkrēto firmu (nu vismaz ar to, kuru mēs izvēlējāmies).
Ja ir ineterese iesaku sazvanīties ar īpašnieci un norunāt, ka jūs vēlaties aizbraukt apskatīties un uzzināt visu konkrētāk, tad jau Tu pati sapratīsi un jutīsi.
Kā ļoti liels + ir tas, ka nākamā dienā izrakstīties no viesu nama var 17os (citur parasti 12os), 70 guļvietas, kur viesus izmitināt, speciāli numuriņi jaunam pārim, vedējiem un vecākiem. Nākamā dienā ir iespēja izmantot turku pirti, saunu un āra džakuzī (iekļauts tajā summā). Priekš tās summas piedāvājums ir ļoti labs ;)!
Mums viss ļoooti patika, vieta tiešām ir skaista :) (l)
30.06.2015 02:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Carmela - liels paldies! :-)
30.06.2015 08:33 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Soho- aha, skaidrs...tātad galvenais pase, tiesības un bankas. aj, vispār kamēr ieiesies tas uzvārds, tikmēr būs čakars. Nez cik ilgu laiku vajag, lai pati pierastu pie uzvārda. :-D
30.06.2015 08:42 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Meitenes, kurām vēl nav video operatora!

Pēc carrrie komentāra, ka viņai bija cilvēks praktikants, kas safilmēja kāzas, nolēmu riskēt un ielikt sociālajos tīklos, ka meklēju video operatoru, kas vēl mācās. Atsauksme bija diezgan liela, esmu laikam jau no visiem vienu izvēlējusies un nemaz tik zaļi šajā praksē nav. Apmaksāšu degvielas izdevumus, pabarošu, padzirdīšu un, iespējams, tikšu pie ļoti laba kāzu video.
Mēs bijām nolēmuši, ka netērēsim šim pasākumam līdzekļus, tāpēc ja arī kas nesanāks, tad lai jau, nepārdzīvosim. Vismaz būsim devuši iespēju kādam mācīties. Varbūt, kas tiešām labs izdosies. Tā kā meitenes uz priekšu, varbūt Jūs arī varat ko tādu noorganizēt.
30.06.2015 08:55 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Mēs video īpaši neplānojam. Pagaidām ir doma vnk kādam radam palūgt paķert līdzi kameru un pafilmēt ceremoniju tīri tādam mājas video par piemiņu.

Meitenes, kā jūs taisāt pudeļu etiķetes? Wordā? Ir iespēja pēc tam smuki izdrukāt tipogrāfijā, bet es tagad domāju, varbūt ir kāds ērtāks un labāks, bet ne sarežģīts variants, kur viņas sagatavot?
30.06.2015 11:18 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Endy*
Tu facebook liki vai kur citur?
Es vēl aizvien meklēju fotogrāfu, lai gan kāzas jau pēc trim dienām (s) bet negribās tērēt tās milzu summas par pāris stundām.
30.06.2015 11:37 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Zekji, pameklē google, es pirms pāris dienām atradu uz durvīm karināmo do not disturb sērijas uzrakstu template. Tur gan saformatēts viss, gan fonts smuks, atlika tikai savu tekstu ierakstīt. 100punkt, ka pudeļu etiķetēm ir vēl vairāk pieejamas formas (eng, protams).

Endy, forši! Moš man arī jāapsver tāda lieta...:-)

Es sadusmojos uz arku nomu, viņi par piegādi un uzstādīšanu prasa vairāk nekā pati arka, vienk ko? Sadusmojos tā, ka izdomāju arkas izgatavošanu uzticēt radiniekam, pati izdomāšu kā dekorēt, un sanāks vēl smukāk un daudz lētāk. (e):-D
30.06.2015 11:54 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Zaķi - es nesen vecmeitu ballītei taisīju. Atradu template interneta un tad ms publisher liku virsū bildes un tekstus. Publisher nav sarežģīts ja sākumā var likties. Tāds pats words pa lielam ir :) sanāca ļoti skaistas etiķetes.
30.06.2015 11:59 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Pasi nomainīju 1dien pēc kazam, tiesības tikai tagad pēc 7 mēnešiem..
30.06.2015 12:03 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Es ieliku draugiem.lv fotogrāfu domubiedru grupā, FB vnk savā profilā un tad man ieteica ielikt grupā Bezmaksas fotosesijas ģimenēm.
Varu arī privāti padalīties ar cilvēkiem,kas man uzrakstīja.
30.06.2015 12:49 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Vakar runaaju ar DJ , shodien skyposhu ar kuukas tanti :-)

Nespeju noticet cik Tuvu jau ir musu diena (l)
30.06.2015 13:38 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
Endy*, lūdzu, atsūti man. Patreiz nav video. Pašai īpaši negribās, bet līgavainis "uzstāj" :D
30.06.2015 13:48 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
mjā, 31 diena palika līdz mūsu dienai. Tagad stresiņš jau sāk kāpt augumā, nevaru iedomāties kā būs nedēļu pirms kāzām:-/
Pa lielam viss sarunāts. Atlicis vienoties par ēdienkarti, nu un vēl dažādi sīkumiņi. Nezinu kā jums, bet man ir ļoti bail kaut ko aizmirst vai nepaspēt kāzu dienā.
Šodien brauksim pakaļ uzvalkam un kleitai, uzvalku nācās pāršūt, nu un kleitai āķīti piešūt, lai varētu šlepi piespraust (l)
Jā, un vēl tā viesu būšana, besī ka visi vēl 100% nav pateikuši būs vai nē.(e)
30.06.2015 14:02 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kā jums ir - vai līgavaiņi zina,kādas kleitas jums būs? ir redzējuši varbūt, vai nerādat?
30.06.2015 14:08 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Vīrs līdz kāzām zināja tikai to, ka mana kleita nebūs sniegbalta, bet ziloņkaula krāsā. Jo abi kopā viņam meklējām pieskaņotu kreklu.
Visu pārējo viņš ieraudzīja tajā brīdī, kad gāju pie altāra.
30.06.2015 14:11 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
čupakabra mani kāzu kleitā vīrs ieraudzīja pirmo reizi, kad abiem saviem mazajiem puišiem pie rokām gāju pie viņa :) nenojauta ne to kāda man kleita būs, ne arī to, ka dēli mani vedīs pie viņa :)
30.06.2015 14:12 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
1) Cik Jums būs cilvēku, cik maksāsiet par ēdināšanu? Vai ņemsiet viesu nama piedāvāto firmu, vai kādu citu? Interesē cik no cilvēka prasa par ēdināšanu.


Mums būs ap 60 un sanāk uz cilvēku aptuveni 55Eur. Bet tas ar istabiņām, zāli, vakariņām, brokastīm, pirti, krēslu pārvalkiem, viesmīļiem. Kaut kā tā.

2) Kādu fotogrāfu esat izvēlējušās, un cik Jums viņam būs/bija jāmaksā?


Mums būs video operators un fotogrāfe vīrs ar sievu, par abiem sanāk 600Eur.

3) Kur smēlāties idejas maršrutam kopā ar viesiem? Cik garš Jums viņš būs/bija un kādi bija apskates objekti?


Šajā ziņā vispār problēmu nebija, jo uzreiz zinājām kāds būs maršruts. Sākumā visi dotas uz baznīcu, tad uz tiltu, pēc tilta uz parku kas ir Daugavas krastā-tur ir ļoti smuki, ir lapene kur varēs uzsaukt tostu, bērnu laukums, nu un vispār brīnišķīga vieta atpūtai, visi viesi varēs čilot, kamēr mēs fotografēsimies. Nu un tad uz viesu namu, kur arī ir smuka apkārtne kur varēs pafotografēties.
30.06.2015 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Kā jums ir - vai līgavaiņi zina,kādas kleitas jums būs? ir redzējuši varbūt, vai nerādat?


Zin, ka būs zaļa ar melnu. Viss. Viņš jau no pašiem sākumiem zināja, ka man nebūs baltā kleita, bet vienalga baigi par to priecājas. Pat nezinu kāpēc īsti :D.
Neko konkrētāk nezin un arī rādīt neplānoju. Citādi, ja viņš visu redzētu, nebūtu nekādas jēgas no tā mūsu dalītā rīta un tikšanās tikai ceremonijai sākoties(nekāda pārsteiguma, viss jau būtu redzēts :D ).

Taitera, kāds tev datums? Ja 31 diena, tad...31. jūlijs? Ja tā, tad - sanāk mums viens datums :)

Nezinu kā jums, bet man ir ļoti bail kaut ko aizmirst vai nepaspēt kāzu dienā.


Man bail no tā, ka kāzu dienā viss sāks brukt un jukt. Ka būs visādi feileri, viss būs tizli utt(man besī tie teicieni, ka tas ir normāli, ka kāzās viss izgāžas utt. Es negribu, lai mums kkas izgāžas).
30.06.2015 14:17 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
čupakabra manējais nav redzējis kleitu, bet domāju ka aptuveni nojauš kāda tā būs. Jo zin ka ir gara šlepe un apakšsvārkus ir redzējis
30.06.2015 14:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits