KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
ā, jā..mums arī 2 dienu kāzas, bet otrajā dienā drīzāk,ka būs alus.
25.06.2015 13:18 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
1) kādi ziedi jums būs baznīcas dekorācijās?
Par šito vēl neko nezinu. Tuvākajā laikā paredzēts aizbraukt līdz baznīcai, jāuzzina vai vēl kādas tajā dienā būs ceremonija un kā vispār notiek viņiem dekorēšana. Gribas savus viršus + kaut ko baltu mazos pušķīšos pie solu rindu galiem.

2) kur nopirkt kājas lentu?
Man kaut kāda mājās mētājas, speciāli nepirkšu. Bet zinu, ka ir Abakhanā.

3) Kur Rīgā nopirkt smuku kūkas figūriņu? Manējā ir nolūkota Cēsīs, bet mazums Rīgā ir lielāka izvēle.
Nezinu. Mums tādas nebūs.

4) Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti?
Skatīšos, kā būs ar laiku iepriekšējā dienā. Domāju, ka labākais ir taisīt 1-2 dienas pirms kāzām un pēc tam nekur nebāzt nagus. :D

5) Cik daudz alkohola jums būs? un sulas? un citi dzērieni?
Paļaušos uz draugu ieteikumu - rēķināt pudeli uz degunu. :D Mums draugi dzer normāli, tā ka labāk, lai paliek pāri nevis pietrūkst. Šampis būs tikai tostiem un kūkai. Otrai dienai - alus un sidri.
6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes?
Būs. Neplānoti nopirku pati smukas metāla glāzes. Atliek tikai iegravēt mūsu vārdus un apsiet kādu lillā lentīti. Glāzes tik lakoniski smukas, ka vairāk dekorācijas nemaz neprasās.
25.06.2015 13:26 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
1) kādi ziedi jums būs baznīcas dekorācijās?
Mums bija baltas peonijas.
2) kur nopirkt kājas lentu?
Man tādas nebija, bet redzējusi esmu kāzu salonos.
3) Kur Rīgā nopirkt smuku kūkas figūriņu?
Nezinu, mums tādu nebija.
4) Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti?
Kāzas bija sestdienā, maikīru taisīju trešdienā - viss bija perfekti.
5) Cik daudz alkohola jums būs? un sulas? un citi dzērieni?
Mums uz katra galda bija karafe ar Dzimtenīti, viena pudele sarkanvīna, viena pudele baltvīna un viena pudele konjaka. Rēķinājām tā, lai vīni ir katram galdam trīs piegājieniem. Šņabis, viskijs un visādas sulas/limpenes bija uz bāra galda, kur bija dzērieni kokteiļiem. Visa pietika un vēl pāri palika.
6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes?
Mums bija divu veidu glāzes. Vienas bija draudzenes taisītas 4 glāzes (mums un vedējiem, mūsējām tik vēl lenta un puķīte klāt) šampja dzeršanai posmā līdz svinību vietai. Svinību vietā mums un vedējiem bija ļoti skaistas kristāla glāzes, kas beigās bija vedēju dāvana mums. Visādas apcakotās glāzes ar gulbjiem un sirdīm nav īsti mans stils, tāpēc tādu man nebija.
25.06.2015 13:55 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Pasutiju kleitu kur pakaart shodien, lai bildees smuki (l)

Man bus ar rozaa lenti
25.06.2015 15:39 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Bilde neielikaas :s

http://www.notonthehighstreet.com/system/product_images/images/001/033/705/original_personalised-wedding-dress-hanger.jpg

Ah un vienaa pusee bus tas "i do" otraa "Russ" (l) patik personelizeti niecinji
25.06.2015 15:43 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Loti atvainojos , ka te piedrazaaju ar 3 komentariem pec kartas :s

25.06.2015 15:44 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.06.2015
Ar to rezervēšanu vispār traki ! Un vispār jāreiķinās ar pāris mēnešiem . (t)
25.06.2015 16:55 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
2) kur nopirkt kājas lentu?

Pasūtīju aliexpress
4) Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti?

Taisīšu iepriekšējā dienā, visticamāk, ka vakarā, jo pa dienu jābrauc viesu nams dekorēt.
5) Cik daudz alkohola jums būs? un sulas? un citi dzērieni?

Uztaisīju sarakstu ar cilvēkiem, kuri varētu dzert balto(šnabi), brūno(visīti) un vīnu. Brūno rēķināju 0,75 uz cilvēku, vīnu rēķināju pa 2ām pudelēm uz cilvēku, balto 0,7 uz cilvēku. Katram alko nedaudz uzmetu pa virsu, jo bail,ka visiem neatverās alko čakras un nav tā,ka ir pa īsu :D Labāk, lai paliek pāri. Šampis būs tīri uz pirmo tostu, tur pāris pudeles tik. Ar negrādīgajiem gan ir problēma, nav ne mazākās nojausmas, cik un ko daudz ņemt :(
6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes?

Būs, bet tās taisa vedēji, nezinu kādas.
25.06.2015 19:33 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Ar negrādīgajiem gan ir problēma, nav ne mazākās nojausmas, cik un ko daudz ņemt


Man tieši tā pati problēma, to jau minēju vienu lapu atpakaļ, tāpēc lūdzu meitenes, kurām jau ir bijušas kāzas vai jau ir iepirkts padalieties ko pirkāt un cik daudz.
25.06.2015 19:41 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Par bezalkoholiskajiem dzērieniem - mums bārmenis teica, ka jārēķina apmēram 2 litri uz cilvēku ;-)

Paldies meitenes par atbildēm! (l)

Un vēl viens jautājums - kā jūs kolas liksiet uz galda? Man liekas, ka baigi nesmuki izskatās tās pudeles uz galda + mums alkohols būs karafēs un sulas un ūdens arī stikla traukos. Bet ko darīt ar kolu? :D
25.06.2015 21:56 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Bezalkoholiskais mums būs divas trešdaļas kolas, jo būs divu veidu brūnie. Un viena trešdaļa trīs veidu sulas. Tad vēl plus ūdens ar citronu no viesu nama puses. Man šķiet, ka būs ok. Un mēs arī rēķinam, kā 2 litri uz cilvēku, respektīvi - ja ir 60 viesi, tad 120 litri.
25.06.2015 21:58 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
1) kādi ziedi jums būs baznīcas dekorācijās?
Balto hortenziju,lillīgo rožu pušķīši pie solu galiem caur vienu. Un lentiishu bantes caur vienu. (uz katra sola butu parak dargi)

2) kur nopirkt kājas lentu?
Taisīja meitene, kas taisīja ielūgumus un galda kartes.

3) Kur Rīgā nopirkt smuku kūkas figūriņu? Manējā ir nolūkota Cēsīs, bet mazums Rīgā ir lielāka izvēle.
Nebija tādu.

4) Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti?
Kāzas bija sestdien, manikīru taisīja trešdien. Nekas nebija nobrāzies.

5) Cik daudz alkohola jums būs? un sulas? un citi dzērieni? Šitas mums ir sāpīgs jautājums, jo it kā esam aprēķinājusi, bet nu nezinu. Mana mamma saka, ka būs pa maz, jo kazas ir uz divām dienām, tad vel pēc nedēļas atkāzas un tā. Tad nu mēs mulstam skaitot vīna kastes

Skaitījām stipros dzērienus 0.5 uz seju,rēķinot,ka ir tādi,kas reibst no dvašas vien un ir tādi,kuros var liet iekšā kā bezdibenī. Beigās neko nerēķinājām.Bet līdzi uz viesu namu bija 8 viskija pudeles un 24 litri šņabja,3 kastes ar shampi, 4 vīna pudeles ķeksītim, 10 litri ābolu sulas, 3 iepakojumi ar 2l kolu. Un no ēdinātājiem bija morss. Nesaprotu,kā ciemiņi dzēra, jo kola labi ja iepakojums aizgāja, sula labi ja 3 pakas. Sanāk,ka visi to morsu dzēra.. Vēl bija minerālais 3 iepakojumi. Tie visi aizgāja.Šnabis palika daudz,šampja kaste.Pārpalikušo alkoholu paņēma senči,jo alko gādāja viņi. Viss tādā kišmišā,ka es precīzi pat nemācēšu pateikt.Cik nu pārrunājām ar vīru to alko lietu,tad pareizi arī būtu tā,kā rēķinājām. aa, nu vēl alus kaste pirtī gājējiem otrajā dienā.

6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes? Kādas jums būs, es nevaru izdomāt vienu dizainu, man patīk daudzi un dažādi
Man nepatīk aptaisītās glāzes, tāpēc mums bija vnk smukas kristāla glāzes.
25.06.2015 22:00 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
cheeky*, tik foršs pakaramais :)
Es vēl nezinu, ko iesākt ar pakaramo. Būs jāizdomā kaut kas smuks. :)
Šodien draugs sapirka alko un nogādājām uz glabāšanu :)
25.06.2015 22:04 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Jautjums par parakstishanos jaunajaa uzvardaa. Esat jau izdomajushas jauno parakstu vai parakstisieties vnk ar iniciali un uzvardu?:-D varbut stulbs jautajums
26.06.2015 01:28 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
cheeky*
Vairs nav japarakstas jaunaja uzvarda. Es pirms 2 nedelam precejos bija tikai 1x japarakstas vecaja uzvarda un viss.
26.06.2015 08:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Man aprīlī precējās radi un teica,ka jāparakstās 3 vietās - 1x ar jauno uzvārdu, pārējās 2x ar veco. Bet nu tas bija dzimtsarakstu nodaļā. Tad jau redzēs, kā ir īstenībā, bet jā, paraksts man jau ir padomā.
26.06.2015 09:14 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Baznīcā bija jāparakstās ar veco parakstu, jaunajos dokumentos jau ir jaunais paraksts.
26.06.2015 09:24 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Un vēl viens jautājums - kā jūs kolas liksiet uz galda? Man liekas, ka baigi nesmuki izskatās tās pudeles uz galda + mums alkohols būs karafēs un sulas un ūdens arī stikla traukos. Bet ko darīt ar kolu?


Es vēl par to neesmu iespringusi, bet iedomājos, ka vari nopirkt/nomāt skrūvējamas stikla pudeles, ieliet tajās, gan jau neatšālēsies. Un izskatīsies labāk nekā kolas plastmasene. :-)

cheeky*, par to uzvārdu - jā, es jau pirms kāda laika izmēģināju, lai saprastu, vai vispār mainīt parakstu. Tikko vēl noslīpēju, man patīk. Tikai tāpat būs jāpierod, jo patīk arī tagadējais, un cilvēki pat atpazīst mani pēc paraksta, un vēl jāietrenē roka, lai var uz ātro uzvilkt tādu.:-D
26.06.2015 09:33 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
eu, meitenes..kā jums ir - tām,kam e-pasti oficiāli. Es jau domāju,kā tā labāk nomainīt e-pasta adresi, jo ar veco uzvārdu jau visu mūžu nedzīvošu e-pastā, bet neko izmainīt nevar. Kāda nezina kādu knifu,kā var dabūt veco e-pastu uz jauno vai ko tādu?
26.06.2015 09:35 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Ahh.. pareizi jāiemācās jaunais paraksts. Man tas mainīsies pilnībā.
Un par ēpastu man ir škrobe liela, jo man ir vārds.uzvā[email protected]. Biju jau iedomājusies varbūt var pārdresēt no vecā uz jauno un visiem atbildi tā, ka rādas jaunais.
26.06.2015 09:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits