KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
5. septembrī (l)

Manējais atkal pirms pāris dienām braucot ar riteni saka man: "Iedomājies, Tu būsi mana sieva!!! ":-D
25.06.2015 11:04 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vaij, cik tev vēl tālu...Bet nu vismaz ilgāk miers un vari vēl paspēt visu ko pārdomāt, ja vajadzība būtu...:-)
25.06.2015 11:05 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Man jau vairs nešķiet tālu, jo divi mēneši un 10dienas. Ņemot vērā kā laiks skrien, tas aizskries ļoti ātri arī šoreiz. :-D
25.06.2015 11:08 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tiešām laiks skrien šausmīgi ātri. Mēs visu laiku ciklējamies uz to,ka- to pēc Jāņiem, šito pēc Jāņiem, bet nu..Jāņi ir galā un vairs jau nekas nav palicis, ja pa nopietnam :D Un tad būs kāzas, atkāzas un jūlijs cauri! tā visa vasara paies! Vienā mirgā.
25.06.2015 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Selīna, apsveicu :)

Mēs vēl domājam kā labāk ar tām mašīnām, jo man gribas smukas bildes. Draugs par bildēm baigi nedomā(sak', būs, būs, nebūs nebūs :D), bet man gribas smukas. Tāpēc es negribētos pazaudēt fotogrāfes kaut kur aizmugurē un palaist garām bildēšanās vietas. Nezinu kā sabīdīties... vēl domāsim :)
Vedēji diez vai būs ieplānojuši kaut kādu īpašu fotosesijas vietu, tāpēc jāpaļaujas uz fotogrāfēm un viņu profesionālo skatienu, kas varētu pamanīt labas vietas.
Bāc, ''es nezinu'' man vispār joprojām populāra atbilde uz daudziem jautājumiem kāzu sakarā. :D Vēl dažas dienas un varēs teikt, ka tikai mēnesis būs palicis...
25.06.2015 11:17 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Endy,padalishos,tik tagad neesam maajaas. Varbut sodien aizbrauksim uz vienu dienu pec paris mantam. Viss kopa te-kaazas,jaanji,sestdien vedeju beerna kristibas.vel rutiinaa nepaspejam iesliigt.
25.06.2015 11:22 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
čupakabra, es tā skatos, ka mums ar tevi viens īpašās dienas datums (l)
Kādi darbiņi tev vēl palikuši? :)

Man sākusies mazā panika, jo es nesaprotu vai visu esmu izdarījusi laikā + vēl tik daudz kas jāizdara, bet es pat nesaprotu ar ko sākt un laiks ir nepielūdzams. Divas nedēļas ir baigi maz, ja godīgi :D
25.06.2015 11:29 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Es zinu, ka noteikti jukšu prātā lasot Jūsu aprakstus par kāzām, jo man šķiet, ka es esmu viena no pēdējām šajā sezonā.


Tas tik un tā tik ātri pienāks, ka nepaspēsi sajukt.:-D

Man tgd ir tāda sajūta, ka laiks ir tieši tik, cik vajag, atlicis. Ne par daudz, ne par maz. :D Jo lielākā daļa lietu jau ir, palikuši pa lielam tikai sīkumi, ar kuriem atlikušajā laikā mierīgi var tikt galā, kā arī lietas, kuras iespējams izdarīt tikai tajā nedēļā pirms. :-)
25.06.2015 11:31 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
ņam ņam, man arī ta likās mēnesi atpakaļ, bet tagad saprotu, ka vēl jāizvēlas puķes baznīcas dekorēšanai, jāsastāda guļvietu saraksts, sēdvietu izkārtojums, jāuztaisa mūsu šampānieša glāzes, jāpasūta uzkodas pie baznīcas, jāuztaisa dāvanu kaste, jāsaloka vēl 300 pomponi, jāizņem vecāku un jāuztaisa vedēju dāvana beidzot, jānopērk mana kājas lente + vēl kādi 20 sīkumi, jāuztaisa līdz galam viesu dāvanas, pēdējie zvani trešajām personām, jāīsina kleita, izmēģinājuma frizūra un vēl un vēl....
Stress nodrošināts uz divām nedēļām :D
25.06.2015 11:35 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
čupakabra, es tā skatos, ka mums ar tevi viens īpašās dienas datums
Kādi darbiņi tev vēl palikuši?

Hmmm...pīrādziņi, bet tie nav manā ziņā. Nu dzimtsarakstos jāaiziet sarunāt viss. Ar fotogrāfi jāsarunā, vēl telpu dekorēšana jāsarunā, bet tas nav manā ziņā. hmm....lielākais jautājums laikam vēl kārtojams ir par mašīnas dekorēšanu, un tām ziedu lietām, bet šonedēļ jāsarunā ar sievieti, tad arī tur būs ok.
Vēl man nav sākta šūt kleita ne baltā, ne otrajai dienai, bet par to es nesatraucos. Jādabuj un jāizmēģina zeķes..:-D
hmmm....pat nezinu kas vēl ir aizmirsts. :D
Kas tev palicis?
25.06.2015 11:37 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
čupakabra, uzskaitītie sīkumi, bet vispār man palikusi ir viena diena šopingā - sveces, kājas lente, kūkas figūriņa, veļa, dekorēšanas lietas. Tad vēl viena diena brauciens uz viesu namu, lai sakārtotu to istabiņu lietu, jo neatceros vairs cik kur istabā varēja gulēt.
Un tad nu jā, visādi meistarošanas sīkumi, kas izdarāmi pa vakariem.

Man patiesība ir baigais atslābums, lai gan smadzenes pulsē no apziņas, ka divas nedēļas :D
Man vienkārši pa vidu vel pilns ar svētkiem, tad nu brīvdienas man jau maija sākuma ir norakstītas.
Bet esmu apņēmusies visu sakārtot un izdarīt līdz pēdējās nedēļas sākumam, lai tad paliek nedēļa rezervē. Redzēs kā būs :D
25.06.2015 11:43 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Gabija- o, jē...veļa, pareizi. un vīrieša otrās dienas tērps, lai arī kas tur nebūtu :D
aha, šādas sarunas ir svētīgas.:-D..man arī vēl jāaizbrauc uz viesu namu vai vismaz jāuzzvana īpašniekam, jāvienojas par šo to..Muzikants jāapzvana..
Njā...man atvaļinājums, tad nu brīvāk būs...visi mati, nagi, ragi, acis utt....vīriešiem tā štelle ir vienkāršāka.:-D
25.06.2015 11:51 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Mums kāzās būs 7 vietīgs autiņš..vienu draugu ņemsim par šoferi, blakus fotogrāfe un aizmugurē mēs :) tā ka atkrīt problēmas mums ar to kā ar fotogrāfi darīt! Zinu ka mums būs fotosesija lavandu laukos, laiks jau esot aizrunāts tur :) vedēji malači, visu jau laicīgi dara un ņem vērā arī mūsu ieteikumus :)
25.06.2015 11:58 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Silina - apsveicu (l)
25.06.2015 11:59 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
čupakabra, iespaidojos no tevis un atcerējos pazvanīt floristei :D

Es paskatos uz savu darāmo darbu sarakstu un man kājas sāk trīcēt :D

Tik daudz jautājumi:
1) kādi ziedi jums būs baznīcas dekorācijās?
2) kur nopirkt kājas lentu?
3) Kur Rīgā nopirkt smuku kūkas figūriņu? Manējā ir nolūkota Cēsīs, bet mazums Rīgā ir lielāka izvēle.
4) Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti?
5) Cik daudz alkohola jums būs? un sulas? un citi dzērieni? Šitas mums ir sāpīgs jautājums, jo it kā esam aprēķinājusi, bet nu nezinu. Mana mamma saka, ka būs pa maz, jo kazas ir uz divām dienām, tad vel pēc nedēļas atkāzas un tā. Tad nu mēs mulstam skaitot vīna kastes :D
6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes? Kādas jums būs, es nevaru izdomāt vienu dizainu, man patīk daudzi un dažādi :D

Ehh, gaidu palīdzību no jums, līgaviņas! :)
25.06.2015 12:10 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
2) kur nopirkt kājas lentu?

Es savu kājas lentu nopirku Alfā vienā apakšveļas veikaliņā pretim Rosmei.

4) Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti?

Man ir pieraksts uz ceturtdienu, kāzas sestdienā. Piektdien man vienkārši nebūs fiziski laika, ceru, ka nenolauzīšu.

5) Cik daudz alkohola jums būs? un sulas? un citi dzērieni?

Es darīju tā, ka sarakstīju ko kurš viesis dzer - viskijs, šņabis, rums, brendijs, vīns, šampanietis. Stipro alkoholu rēķinu katram cilvēkam 0,5l, zinot ka sievietes tāpat tik daudz neizdzers. Katrā ziņā alkohols domāju, ka pietiks, jo mēs esam jau tagad 2l par daudz viskiju nopirkuši.
Par bezalkoholiskajiem dzērieniem man ir nesaprašana. Cik daudz vajag? Kā arī, kā lai saprot, ko pirkt. Man ir pierakstīts kola, ābolu sula, apelsīna sula, toniks un, protams, minerālūdens.

6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes?

Spontāni esmu nopirkusi aliexpressā speciālus lentītes ar līgavas un līgavainā apģērba izskatu. Pat nezinu vai izmantošu, neesmu domājusi īsti par to.
25.06.2015 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
4) Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti?


Man ir pieraksts dienu pirms. Kāzas 5dienā, manikīrs - 4dien no rīta puses. Ceru, ka nenotizlošos un neko nesabojāšu vakarā, kad dekorēšana :D

6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes?


Speciāli glāzes nepirksim. Būs parastās, bet mana mamma uztaisīs dekorus apkārt glāzei(visticamāk, zaļā krāsā) un es ar melnu kontūrlīniju uz stikla elfu burtiem uzrakstīšu ''līgava'' un ''līgavainis''. Viss. Sākuma domājām par speciālu glāžu pirkšanu, bet pēc tam izdomājām, ka nav jēgas vienai reizei. Labāk paņemsim esošas glāzes un izrotāsim.
Es netā vienas superīgas un mūsu abu gaumei atbilstošas glāzes redzēju. Bet...kad noskaidroju, kur pasūtīt un cik maksā...ai, nēēē....tāda summa par glāzēm vien mums nav ierēķināta budžetā :D
25.06.2015 12:25 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Tik daudz jautājumi:
1) kādi ziedi jums būs baznīcas dekorācijās? - macitajs prasija baltas lillijas

2) kur nopirkt kājas lentu? - vel nesmu nopirkusi, bet domaju ka interneta veikalos sanaks vissletak

3) Kur Rīgā nopirkt smuku kūkas figūriņu? Manējā ir nolūkota Cēsīs, bet mazums Rīgā ir lielāka izvēle.- dienzel nezinashu, bet es pasutiju internetaa un man meistarite pec musu bildeem taisa :-)


4) Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti? Man pieteikts 04/08 kaazas 08/08. Cerams, ka bus ok. Tik atri jo taisishu uk pirms lidojuma. Ja nu kas mekleshu kas man lv izlabos

5) Cik daudz alkohola jums būs? un sulas? un citi dzērieni? Šitas mums ir sāpīgs jautājums, jo it kā esam aprēķinājusi, bet nu nezinu. Mana mamma saka, ka būs pa maz, jo kazas ir uz divām dienām, tad vel pēc nedēļas atkāzas un tā. Tad nu mēs mulstam skaitot vīna kastes

Vel isti nezinu. Budzets dzerieniem ir diezgan liels

6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes? Kādas jums būs, es nevaru izdomāt vienu dizainu, man patīk daudzi un dažādi - domaju ka nebus , ja nu vienigi vedeji bus sagatavojushi
25.06.2015 12:31 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
2) kur nopirkt kājas lentu?

Ir tajos pašos veikalos, kur kleitas. Bet es savējo pirku Abakhan, jo vajadzēja citus audumus un lentītes kāzām, to kājas lentu nejauši atradu.

6) Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes? Kādas jums būs, es nevaru izdomāt vienu dizainu, man patīk daudzi un dažādi

Jā, būs, tikai domāju, ka tās būs skatam un Mežezeram, jo neplānojam kāzās dzert šampi. Savukārt, rumkola izskatītos pārāk interesanti tādā glāzē.:-D Glāzi gatavos vedējmāte, gan tādēļ, ka viņai ļoti labi sanāk, gan tādēļ, ka viņai gribas kaut ko darīt, bet es pārāk daudz pati visu taisu. :-D :-D Dizains jau atkarīgs no tā, kāds Tev vispār ir kāzās. Mums, piem, būs k kas uz šito pusi, jo mums ir tāds rustic, vintage. Iespējams arī k kas no pasteļtoņiem tur būs:

Bet tikko vienām citām kāzām viņa uztaisīja šāda tipa
25.06.2015 12:35 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Cik dienas iepriekš taisīt kazu manikīru, lai viss būtu perfekti?

Man ir pieraksts iepriekšējā dienā no rīta, bet nu man būs gēls. Gribēju pēc iespējas vēlāk, jo man kaut kā īsti neturās vairs gēls uz nagiem
Cik daudz alkohola jums būs? un sulas? un citi dzērieni?

Paldies dievam, mēs šo atrisinājām un atliek vien piepirkt kādus liķierus vai ko. Mums vispār ir maz alkohola, jo maz cilvēki dzer - Dīvas un tādu mums ir vairāk.
Rēķinājām šņabi apmēram 1l uz cilvēku.
Jums būs īpašās jaunā pāra šampānieša glāzes?

Cik sapratu, tad mums būs kaut kādas īpašākas glāzes, bet tas atkal nav manā ziņā :-Dtpc grūti pateikt.
25.06.2015 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits