KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
meitenes, man vel tikai nedaudz vairak par 20 dienam! :) Es esmu tik satraukta jau 5 murgi ir bijusi! nezinaju, ka tie 4 menesi no bildinajuma lidz kazam tik atri paskries :D

Gribeju jautat, vai kada neatceras kaa sauca to majaslapu, kur var saskait cik uz katru cilveku vajadzes visu - edienu, dzerienu? zinu, ka kuka ir 5kg uz 40 cilvekiem, bet ka ar parejo?
18.06.2015 21:50 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.05.2013
Līdz kāzām vel 2 mēneši, tik daudz kas jādara.
Vakar no allieexpress atnāca lente, gaidu vel savus 50 balonus :D Tas kopā izmaksāja zem 4 eur
Šodien atnāca kleita, apavi, kopā 14 eur Visu samēriju kopā ar diadēmu, esmu pārsteigta,ka viss kopā izskatās vienkārši fantastiski!
Burciņu vajadzīgais daudzums iekrāts, etiķetes nost dabūtas, no omes aizkars arī ir iegūts, tuvāko dienu laikā domāju visu sameisterot. :)
Lentītes baloniem arī sapirku,tās vispār neko neizmaksāja.

Te idejas uz ko tiecos.(l)


tikai apkārt violeta lente


doma par šādu kūku, jo paredzēti 10 viesi



baloni būs svinību vietā un iespējams tur, kur viens otram rakstīsim vēstuli(l)




būs viens, garš galds uz kura būs izkaisītas violetas ziedlapiņas un attiecīgās burciņas ar ziediem un svecītēm



mana kleita un laiviņas





vēl jāpiemeklē kleitai violeta plata lente :)
19.06.2015 00:54 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Eek! Visaam tik maz laika palicis (l)

Mums 50 dienas :-D

Shodien izsutiju viesiem edienu piedaavajumus :-)

Un pasutiju "cake topper" . Sanaca padaargi, bet meitene kas taisa loti talanteeta. Nevaru sagaidit kad redzeshu kaads vinjai muusejais sanaaks.
19.06.2015 01:22 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Ja es pareizi rēķinu, tad šī ir The..one nedēļas nogale. Lai Tev viss forši sanāk!(l)

Es tikai turpinu čubināt visādas dekorācijas, šobrīd tikai mēģinu nedomāt par kāzām, bet pievērsties Jāņiem, jo tie arī jāorganizē. :-D Ā, vakar saņēmām gredzenus, man abi gredzeni labāk izskatās atsevišķi, bet būs tik grūti pierast pie saderināšanās gredzena uz otras rokas, man tas ir ļoti iepaticies tieši uz šīs.:-D
19.06.2015 12:52 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mums arī palicis pavisam maz, bet nu es cenšos atpūsties, jo pēc Jāņiem vēl ir visur apkārt jāsazvanās, jāsatiekas..pēdējie vilcieni tur, šur ..un tad nedēļu pirms kāzām būs šausmiņas.:D bet esmu vismaz pieteikusies uz visiem iespējamiem skaistumkopšanas darbiem.:D pirmo reizi likšu skropstas....:-) lai varu paraudāt nesatraucoties par tušu :D
19.06.2015 13:02 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
čupakabra, galvenais,lai skropstas neatlīp un ir laba meistare!;-)
19.06.2015 13:13 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nu es ceru,ka būs ok...kaut vismaz 3 dienas noturēsies..vairāk man i nevajag...
19.06.2015 13:22 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Man ar bija doma likt skropstas, bet lidz shim nav bijusi laba pieredze. Muzdien pec 1mas dushas taadas nekadas izskataas.

Parunaju ar make up meistari un vinja uzlimehot induviduaalaas uz vietas kad mani kraasos
19.06.2015 13:26 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es sameklēju meiteni, kam bija labas atsauksmes un dzīvi piemēri blakām,kam viss turas. tāpat jau kā būs man, es zināšu tikai tad, kad pielīmēs man.
19.06.2015 13:32 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Čupakabra, silti iesaku labāk nopirkt NYX līmejamād skropstas abām acīm vienā gabalā, nu šitās, piemēram:

Baigi riskanti, ka kāda līmētā pirms kāzām naktī nokrīt, aizķerās, acis pēkšņi iekaist vai acs paliek sarkana no kādas vienas feikās skropstas, kas panākusi vaļā un skrāpe acs ābolu. 100% droši ir labāk tās. Tomēr ļoti nozīmīgs notikums, ja nu bimbiens uznāk, tad arī var būt grūti savākt skropstas, NYX ir kudiš vieglākas smaguma ziņā uz acīm :) Bet dari kā zini, negribeju baigi iebiedēt :)

man pašai arī bija uz kāzām tās skropstas, 1x tādas liku, un nostaigāju 3 dienas, domātas takā 1 dienai, pēctam viegla noņemšana :10sek katrai acij, kad noņēmu, sāku domāt, kur es biju agrāk?:D Tik viegli un skaisti, un pēctam paliec ar savām skropstām .
19.06.2015 14:17 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es laikam neesmu tik ļoti negatīvi noskaņota, lai aizdomātu par acābolu iekaišanām un kaut kādām nelaimēm. :D Kā būs, tā būs...ja viņš gribēs iekaist, viņš man var iekaist tāpat, jo man tikko iekaisa acs no skropstu tušas, ko lietoju ikdienā un nekad problēmu nebija bijis :D
Ar meistari izrunājām visas iespējas gan par acu sagraušanu, gan par citiem iespējamu utt un nolēmām,ka taisīsim laicīgi, bet ne pārāk laicīgi. un es esmu optimistiski noskaņota :-D izbirs, izbirs..apsārtīs, apsārtīs...Būs labi.:)
p.s. - tikko draugam bija sajūta,ka taisās miežagrauds un ja nu kas - abi būsim neskatā :-D
19.06.2015 14:29 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.05.2013
Klau, man svarīgs jautājums, kādas puķes LV zied augustā? (l)
19.06.2015 14:36 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
čupakabra, nu tad lai tev vissuperīgākās skropstas tiek, un lai viss forši (l)

the one jau arī nekas nav palicies, rīt jau svarīgā diena klāt (l) p.s. the one, ja rīt es nebūtu Madonā, es ietu čigānos :-P
19.06.2015 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Bella,
Mīļi sveicieni!:-) lai vēl ilgi lidinaties virs zemes(l)

The..one
Lai jums brīnišķīgi Mīlestības svētki!(l)


Un cheeky,
Apsveicama ideja viesu dāvaniņām! Malači:-)
19.06.2015 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
cheeky, laba ideja viesu dāvaniņām. :)

Šodien kleitas mērīšana. Matu rotu mamma uztaisīs pēc tam, kad redzēs gatavu kleitu. Tagad meklēju skaistus un efektīvus auskarus, jo tie būs vienīgā rotaslieta, ko likšu. Biju noskatījusi netā, bet tomēr nepasūtīšu, jo negribu maksāt to LV uzbāzto papildus nodokli, kas kā pārsteigums pēdējā laika sagaida pārāk bieži, kopā ar lapiņu no pasta. Tā jau padārgi auskari, un ja vēl papildus maksa...nē, tik ļoti man tos negribas :D Meklēšu šeit kaut ko uz vietas. Vēl jau laiks ir. :) Svarīgi, ka kurpes ir un šis jautājums vairs nesagādā galvassāpes.
Ar makeup meistari runāšu kaut kad jūlijā, kad būšu nokrāsojusi matus. Pieliktajām skropstām gan teikšu kategorisku nē. Nevēlos.

Šobrīd nepatīkami palika, kad iedomājos par to, ka pa ceļam var nelūgti gadīties kaut kādi dienas bojātāji, bet draugs mani mierina un saka - ja kāds izlīdīs ceļa vidū, nekas, apbrauksim :D
19.06.2015 15:54 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
heartkiller, tu runā par tiem, kas jauno pāri stādina un kaut kādus tiltus taisa? (t)
Es riktīgi šito negribēju, pateicu, ka nemaz nekādas "pudeles un ko tur" pa ceļam mašīnā neņemšu līdzi. Nu kādā sakarā man šņabja pudele jādod random cilvēkiem par to, ka viņi pāri ceļam mani nelaiž?? Mamma takš bija šokā, ko es te izdomājot, jo tā vienmēr esot bijis, ka cilvēki taisa "vārtus", un kā tad mēs tik nepieklājīgi :D

Beigās kā sanāca kā ne, nevienu vārtu pa ceļam arī nebija, un labi, ka tā :)
19.06.2015 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
khkh, jā, tos pašus.
Mums visi viesi, vedēji zin, ka mēs negribam neko tādu, tāpēc nu no mūsējiem nekas organizēts tāds nebūs. Bet par svešiem neko nevar zināt. Draugs arī uzreiz pateica, ka mēs ignorēsim, nekādas pudeles mašīnā nebūs.
Man jau arī ir purpinātāji ģimenē. No tās pašas sērijas - kā tā var, kā var nedot, tā taču tradīcija, visi vienmēr tā dara, kāpēc jūs nē utt. Mums par tādām tradīcijām nerūp :D

Es ļoti ceru, ka mums nekas pa ceļam nepagadīsies.
19.06.2015 16:41 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Es no savas pieredzes varu ieteikt jums neaizdomāties tik ļoti par tādiem sīkumiem, jo tāpat to nevarēsiet ietekmēt. Es visu laiku cerēju, ka man kāzās viss būs perfekti, par visiem sīkumiem biju padomājusi, bet notika tā, ka es nedēļu pirms kāzām negaidīti saslimu, par laimi, kāzu dienā biju jau daudz maz vesela un līgavainim 2dienas pirms kāzām uzmetās aukstumpuma. Tās ir tādas lietas, ko tu nevari ietekmēt, protams, par mākslīgajām skropstām runājot ir sava veida risks, ka acs neiekaist, bet lai es tik tālu aizdomātos..? Man pašai arī bija pieaudzētas skropstas un es tās pieaudzēju jau 3 gadus no vietas, tā kā neredzu tur nekādas problēmas.
19.06.2015 17:14 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ja jums arī būtu kādi vārti uz ceļa- butībā uz jauno pāri jau tas neattiecas tik ļoti kā uz vedējiem. Tur jau vedējiem jātiek galā un jātiek no tiem vaļā, ja mašīna tomēr tiks apturēta. Tā,ka es uz to pavisam neiespringstu, bet es domāju,ka..ja ne vārti, tad čigāni gan varētu būt vakara gaitā...Nu neko..bēgt nebēgsim, viennozīmīgi.
Mēs tikko sapirkām alkoholu. Māja kā barčiks tagad, visās malās alkohols :-D
19.06.2015 19:51 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Par tām skropstām - es laikam labāk palikšu pie domas par pielīmējamiem pušķīšiem, lai nepalieku pēc tam bez skropstām.

Ielūgumi gatavi, tuvāko dienu laikā jāsaraksta un jāsāk sūtīt un dalīt. (l)
Gredzeni arī gatavi, tik vēl neesampaspējuši izņemt.
Puse istabas piekrauta ar kolām un dekorācijām. Jēziņ, līdz augustam būs viss līdz griestiem pilns. :D

Oj, kā es gribu vārtus! Mēs pat ielūgumu pavadvēstulē ierakstījām -ja pa ceļam būs vārti, mēs ļoti priecāsimies, lai iedrošinātu arī viesus kaut ko sadomāt. :) Es arī draudzenēm kāzās esmu taisījusi un viss ir bijis forši! :)
19.06.2015 21:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits