Kāzas mūsdienās -Vai melnās maģijas rituāls?
Pēc http://www.astral-temple.com/lv/blog-edit/1065-kazas-musdienas-vai-melnas-magijas-rituals/
Kāzas -galvenais notikums katra cilvēka dzīvē...gredzeni,mūzika,dejas,bagātīgi klāts galds,līgava un līgavainis.Rodās jauna ģimene.Visiem gribās ,lai šī diena paliktu atmiņā ilgi.
Bet ,ja paskatās uz šodienas kāzām,tās ieliek pamatu uz iziršanu,nelaimīgu dzīvi.Tas notiek ar programmēšanu un melnās maģijas palīdzību.
No melnās maģijas daudzi baidās,netic,bet ir tie ,kuri zina ka tā eksistē.Melnā maģija nav tikai sarežģīti rituāli,bet ir arī darbs ar cilvēka enerģētiku,kura nav redzama parastiem cilvēkiem.Upura apziņā ievieto informacionālu programmu,lai to varētu izdarīt ir nepieciešams novājināt cilvēka aizsarglauku-kāzās to dara alkohols,stipras emocijas,troksnis,skaļums,krāsu kontrasti.
Ko mēs neredzam kāzās?
Tā ir slēpta informācija,kas patiešām notiek kāzās.
Vecpuišu ,vecmeitu ballītes -tā ir veca tradīcija,kura nozīmē vecās dzīves beigas -jaunās sākumu.Pēdējo dienu iztrakoties,kā pirms nāves -pēdējo reizi...tā tiek ielikta tieksme iet pa kreisi laulībā pēc kāzām.Ir pretstats-draugi ,brīvība pret ģimeni,sadzīviskuma.Tas paņem ļoti lielu enerģiju,kad nākošā kāzu dienā gribās atpūsties, salāpīties.
Šodien vecmeitu ballīte ir iedzeršana,striptīza pasūtīšana un stulbas runas.
Līgavas izpirkšana.Tas domāts ,lai līgavainis parādītu savu spēju atrisināt problēmu,parādītu savu intelektu,spēku līgavas priekšā. Bet kas ir patiesībā?
Sievieti ,kuras uzdevums ir veidot savienību ar vīrieti,audzēt bērnus-vienkārši nopērk ,kā preci.Vīrietis nepierāda savu mīlestību,gatavību attiecībām,sieviete neskatās uz uz viņa īpašībām...prece-nauda -prece.
Baltā kāzu kleita-šī tradīcija radās 200 gadus atpakaļ ,pie slāviem kāzu kleitai bija jābūt sarkanai,kas simbolizē seksuālo enerģiju.Ģimenes dzīvei ir nepieciešama liela enerģija.Baltu apģērbu nēsāja tikai atraitnes,balts nozīmē nošķirtību no pasaules,skumjas,garīgumu,vilšanos.Patiesībā ,kad sieviete uzvelk baltu kleitu uz kāzām-viņa jau iepriekš programmē sevi uz vilšanos ģimenes dzīvē.Pie tam balts ir aizsardzība no vīrišķās enerģijas.Tas ir pretrunā ar kāzu ideju-iziet pie vīra.
Indijā,Japanā,Ķīnā,Izraēlā,Turcijā apglabā baltā tērpā,kristieši pārklāj ķermeni ar baltu palagu.
Bet līgavainis kāzās -melnā uzvalkā,vīrietis ,kuram jāizstaro Jaņ enerģija, ir jabūt spožā,krāsainā apģērbā...melna krāsa-nāves krāsa,melns iesūc Iņ enerģiju.
Kāzu drēbju iznomāšana-nav noslēpums ,ka daudziem nepietiek naudas ,lai nopirktu jaunu kāzu tērpu,tapēc cenšās atrast jau lietotus apģērbus -humpalas.Līgava uzvilka apģērbu ,ko bija valkājusi draudzene,kura pēc kāzām izšķīrās-tā pārakstīja viņas šķiršanās programmu Jums.Un tagad šķiršanās būs Jums.Tā var saņemt ne vienu vien cita cilvēka nelaimi.
Senāk nevienam nebija prātā pārdot ,atdot savu kāzu apģērbu,kāzu drēbes kalpoja kā talismans,kurš sargāja-to mātes nodeva savām meitām,kāmēr tika nonēsātas
Milzīgu negatīvu uz kāzu rituālu var dabūt,ja nobērējam mirušas meitenes kāzu tērpos -''Laulības ar nāvi''.
Daudzas kāzas notiek sestdienas dienā,ka saka astrologi,tad sestdiena ir smaga diena,tā atnes zaudējumus,ir ticējumi ,ka sestdienas dienā nav jāuzsāk svarīgi darbi, izņemot zemes gabala un nekustamā īpašuma pirkšanu.
Sestdiena ir izcili nelabvēlīga diena laulības slēgšanai un kāzām.Sestdienā savelk galus ,rezultātus,jāmeditē,jāatjauno spēki,ar lauksaimniecību var nodarboties.Sestdienai ir jāpaiet mierīgi.
Ticīgajiem sestdiena ir baznīcā iešana.
Laulības noslēgšana baznīcā-šodien populāra lieta ,jo liecinieks ir vērā ņemams-pats Dievs.Šis rituāls baznīcā ieved daudzus transā ,kas pēc tam neko neatcerās.
Maģiskais laulību rituāls Dzimtsarakstu birojā-krieviski ''брак''-brāķis. Labu notikumu par brāķi nenosauksi.Tā ir programma zemapziņai.
Zīmogs pasē vai laulības apliecība nepieciešama ,lai piesaistītos naudas sistēmai.Tā jau iepriekš tiek ielikta programma uz ģimenes iziršanu-kas ,kam pienāksies pēc sķiršanās.Eniologi ir pierādījuši ,ka visvairāk karmisko slimību pārnesās laulības un kristīšanas rituāla laikā.Šie abi rituāli ir pieskaitāmi pie melnās maģijas rituāliem.
Kāzu maršs-paņemts no Mendelsona simfoniskās poēmas ''Sapnis vasaras naktī'',tas bija radīts ,kā joks,parodija...zem šīs mūzikas izrādē apburtā karaliene Titānija un ērzelis noslēdza laulību...tā arī nosaucot to par ''Ērzeļa laulībām''.komentāri ir lieki.
Gredzenu mīšanas rituāls-aplis ir mūžīguma simbols..bezgalīga laime,mīlestība starp vīru un sievu.Bet tomēr vecvecāki gredzenus nenēsāja.Pirmie laulību gredzeni bija komerciāls pasākums.Pagājušā gadsimta 60 gados ,kad samazinājās dimantu pārdošanas,sāka piedāvāt parastus gredzenus
Ne visiem zelta izstrādājumi der.Kā nēsā gredzenus? Uz labās rokas 4 pirksta -vīrs un sieva.Labā roka ir dodošā, vīrietis sievai dod aizsardzību un pārticību,bet sievai ir tas jāpaņem --bet uz labās rokas gredzens nevar pieņemt...rodās cīņa par līderismu ģimenē.
Jaunlaulāto apbēršana ar rožu lapiņām.Agrāk pēc laulību ceremonijas jaunlaulātos apbēra ar rīsu vai kviešu graudiem.Uzskatīja ,ka tas palīdz vairošanās procesā.Citās valstīs ber konfektes,rozīnes ,riekstus.
Lapiņas-mirstoša auga daļiņas nes nāves enerģētiku.Kad met uz galvas -aizverās augšējā čakra,bet kad celiņš ir nomētāts ar rožu lapiņām-tas atgādina bēru ceremoniju.To dara lai panāktu lielas emocijas,tad atslēdzās saprāts.Izdalās enerģija,kura piedalās astrāla,mentālā plāna programmēšanā.
2 Baložu palaišana brīvībā.Balodis -dvēseles simbols,katrs simbolizē līgavaini un līgavu.Palaižot baložus abi pievieno domuformu ,kuru palaižot vaļā, tā iet uz realizāciju.
Piekaramās atslēgas aizslēgšana un atslēgu mešana upē ir jauna tradīcija.Tas arī ir maģijas rituāls.
Iemetot atslēgu upē ,ūdens noskalo enerģētiku,līdz ar to aizskalojās ģimenes stiprums .Ar ūdeni nodzēšam enerģiju priekšmetam.
Pēc laulības reģistrācijas jauno pāri sagaida ar maizi un sāli.Kuram lielāks gabals -tas būs galvenais ģimenē...bet ģimenes galva vienmēr ir bijis vīrietis...šeit tiek ielikta sacensība pāra starpā,te netiek atzīts ,ka vīrs ir galvenais ģimenē.
Jaunlaulāto skūpsts-simbolizē divu siržu apvienošanos.Skūpsta laikā cilvēka smalkais ķermenis atveras un kļūst neaizsargāts...apkārt cilvēki runā ,sūta domu formas un beidzot kliedz''rūgts''-tā ieliek jaunam pārim sliktu programmu -rūgtu dzīvi,ciešanas ,problēmas.Par cik smalkie ķermeņi ir neaizsargāti,programma ''rūgts '' rakstās iekšā.
Vai ir jārāda radu pūlim savas jūtas?
Kāzu bullis-divas šampanieša pudeles sasietas kopā atgādina divus buļļus.To dara kāzu mielasta sākumā vai beigās.Pirmo pudeli pāris izdzer kāzu pimajā gadadienā,otro-kad piedzimis pirmais bērns.
Alkohols nes sliktu enerģiju,kuru bija uzsūcis kāzu mielasta laikā,atverot šampanieti pāris turpina uzsūkt negatīvo enerģiju. Nu ko,maģija turpinās.
Līgavas zagšana-līgavu zog viņa draugi,tas simbolizē ,ka citi vīrieši mēģinās sievu aizvilināt.Arī sievai nav nekas pretim ,ka viņu nozog-tā dodot savu piekrišanu ,ka jebkurā momentā viņa var aiziet no vīra pie cita.
Līgavainis dzer no līgavas kurpes-melnais pieburšanas rituāls.Lai vīrs būtu zem sievas tupeles,sievas vergs.Tas nāk no Āfrikas,kur tādā veidā pieradināja dzīvniekus,Ja dzer ''liecinieks'' un ''draugs''-veidojas mīlas trijstūris.
Naudas mešana zem kājām-okults ,maģisks rituāls,lai nebūtu nauda,nevar naudu mīdīt ar kājām.Naudu kaisīt pa zemi nedrīkst.
Naudu zem kājām met prostitūtām un dejotājām.
Paplāte ar bulciņām un dzeramo-pie tam ir jāsaka ''dārgie kāzu viesi paņemiet jaunā pāra rūpes,problēmas''-tā notiek karmiska jaunā pāra problēmu pārmešana un kāzu viesiem.
Trauku plēšana kāzās-plēšot ,ar kājām ,skaitās ,ka tā ir laime.Trauki simbolizē veselumu,pasaules nedalāmību.Ticējumos ir ,ka plaisas traukos rada plaisas ģimenē.Katru dienu skatoties uz plaisām ,apgrauztām trauku malām,mēs neapzināti noskaņojam sevi uz neveiksmēm.
Agrāk plēsa traukus ,lai no mājas dabūtu ārā nelaimi.Ar saplēstiem traukiem no mājas iet prom strīdi,naids.
Bet ,kas notiek kāzās -saplēš veselus traukus,tā saplēšot jaunā pāra dzīvi.
Tāpēc saplēsti trauki ir jāizmet.
Līgavas pušķa mešana-līgava met pušķi pūlī,tā kura noķers ,izies pie vīra.Jauna tradīcija.
Puķu pušķis ir nāves enerģijas nesējs.Cilveki daudzās vietās to saprata,ka noplūkts zieds bez saknes mēģina izdzīvot,bet... nav un tad uzsūc apkārtējo enerģiju.
Ja vīrietis dāvina sievietei griestus ziedus,viņš maldina sievieti un paņem no viņas dzīvības enerģiju.
Ko līgava izdara metot puķu pušķi?Šādi agrāk novadīja vientulību,lāstus no līgavas ,lai turpmākā dzīve būtu labāka.
Ja līgava stipri tic ,ka nākošā ,kura noķers puķu pušķi-izies pie vīra -šādi atdod savu enerģiju ,laimi citai.Līdzīgi ,kā virves vilkšanas sacensībās.Tad puķu pušķis ir jāsakaltē-kaltēts puķu pušķis ir -nāves enerģija.Tur nav dzīvība.
Daudzi ieber vannā uz mazgājās...pat ja Jūs izmetat miskastē puķu pušķi ,tad ,kad tas sāk pūt ,sāk pūt arī sievietes aura.
Deja ar līgavas plīvuru-dejā ar aizvērtām acīm ir jāuzliek plīvurs uz galvas citai.Līgavas plīvurs ir galvenais kāzu atribūts.
Plīvurs sargāja no noskatījuma un negatīvām citu domu formām.Plīvuru nedeva nēsāt nevienam ,ne radiniekiem ,ne draudzenēm.Plīvuru noņem jaunā ģimenē.Kāpēc tas notiek pusnaktī? Pusnaktī ir maksimāli aktivizējušies melnie spēki.Pusnakts ir labi piemērota melnai maģijai.
Kāzās ir daudz muļķīgu konkursu ,kuros apdzērušies viesi iztrakojas.
Dzeršana-alkohols sagrauj cilvēka biolauku.Parasti kāzu beigās ir jābūt kārtīgam kautiņam.
Agrāk kāzās nedzēra alkoholu.
Kāzās ir labie un nelabvēļi,saucot tostus dzērienā ieliekas domu forma,var teikt labus vārdus ,bet domāt slikti-tas viss rakstās alkoholā.Ne velti ir teiciens ''пей до дна''.
Dāvanas+ vēlējums -kāzu mērķis ir savākt sadzīvei visu nepieciešamo.
Pirmā kāzu nakts- maksimāla negatīvā enerģija ir savākta-var taisīt ar tādu enerģiju bērnus.
Otrā kāzu diena-nomazgāties pirtī,noskalot visus grēkus.
Secinājumi,ka ģimene veidojās tad ,kad vīrietis un sieviete izlemj divatā to .nevis Zagsā,vai pie mācītāja.
Ģimene MŪSDIENĀS ir zaudējusi savu būtību, pamatā tikai sekss,izprieca,ja nav bēgam prom pie cita.
Kāzas -galvenais notikums katra cilvēka dzīvē...gredzeni,mūzika,dejas,bagātīgi klāts galds,līgava un līgavainis.Rodās jauna ģimene.Visiem gribās ,lai šī diena paliktu atmiņā ilgi.
Bet ,ja paskatās uz šodienas kāzām,tās ieliek pamatu uz iziršanu,nelaimīgu dzīvi.Tas notiek ar programmēšanu un melnās maģijas palīdzību.
No melnās maģijas daudzi baidās,netic,bet ir tie ,kuri zina ka tā eksistē.Melnā maģija nav tikai sarežģīti rituāli,bet ir arī darbs ar cilvēka enerģētiku,kura nav redzama parastiem cilvēkiem.Upura apziņā ievieto informacionālu programmu,lai to varētu izdarīt ir nepieciešams novājināt cilvēka aizsarglauku-kāzās to dara alkohols,stipras emocijas,troksnis,skaļums,krāsu kontrasti.
Ko mēs neredzam kāzās?
Tā ir slēpta informācija,kas patiešām notiek kāzās.
Vecpuišu ,vecmeitu ballītes -tā ir veca tradīcija,kura nozīmē vecās dzīves beigas -jaunās sākumu.Pēdējo dienu iztrakoties,kā pirms nāves -pēdējo reizi...tā tiek ielikta tieksme iet pa kreisi laulībā pēc kāzām.Ir pretstats-draugi ,brīvība pret ģimeni,sadzīviskuma.Tas paņem ļoti lielu enerģiju,kad nākošā kāzu dienā gribās atpūsties, salāpīties.
Šodien vecmeitu ballīte ir iedzeršana,striptīza pasūtīšana un stulbas runas.
Līgavas izpirkšana.Tas domāts ,lai līgavainis parādītu savu spēju atrisināt problēmu,parādītu savu intelektu,spēku līgavas priekšā. Bet kas ir patiesībā?
Sievieti ,kuras uzdevums ir veidot savienību ar vīrieti,audzēt bērnus-vienkārši nopērk ,kā preci.Vīrietis nepierāda savu mīlestību,gatavību attiecībām,sieviete neskatās uz uz viņa īpašībām...prece-nauda -prece.
Baltā kāzu kleita-šī tradīcija radās 200 gadus atpakaļ ,pie slāviem kāzu kleitai bija jābūt sarkanai,kas simbolizē seksuālo enerģiju.Ģimenes dzīvei ir nepieciešama liela enerģija.Baltu apģērbu nēsāja tikai atraitnes,balts nozīmē nošķirtību no pasaules,skumjas,garīgumu,vilšanos.Patiesībā ,kad sieviete uzvelk baltu kleitu uz kāzām-viņa jau iepriekš programmē sevi uz vilšanos ģimenes dzīvē.Pie tam balts ir aizsardzība no vīrišķās enerģijas.Tas ir pretrunā ar kāzu ideju-iziet pie vīra.
Indijā,Japanā,Ķīnā,Izraēlā,Turcijā apglabā baltā tērpā,kristieši pārklāj ķermeni ar baltu palagu.
Bet līgavainis kāzās -melnā uzvalkā,vīrietis ,kuram jāizstaro Jaņ enerģija, ir jabūt spožā,krāsainā apģērbā...melna krāsa-nāves krāsa,melns iesūc Iņ enerģiju.
Kāzu drēbju iznomāšana-nav noslēpums ,ka daudziem nepietiek naudas ,lai nopirktu jaunu kāzu tērpu,tapēc cenšās atrast jau lietotus apģērbus -humpalas.Līgava uzvilka apģērbu ,ko bija valkājusi draudzene,kura pēc kāzām izšķīrās-tā pārakstīja viņas šķiršanās programmu Jums.Un tagad šķiršanās būs Jums.Tā var saņemt ne vienu vien cita cilvēka nelaimi.
Senāk nevienam nebija prātā pārdot ,atdot savu kāzu apģērbu,kāzu drēbes kalpoja kā talismans,kurš sargāja-to mātes nodeva savām meitām,kāmēr tika nonēsātas
Milzīgu negatīvu uz kāzu rituālu var dabūt,ja nobērējam mirušas meitenes kāzu tērpos -''Laulības ar nāvi''.
Daudzas kāzas notiek sestdienas dienā,ka saka astrologi,tad sestdiena ir smaga diena,tā atnes zaudējumus,ir ticējumi ,ka sestdienas dienā nav jāuzsāk svarīgi darbi, izņemot zemes gabala un nekustamā īpašuma pirkšanu.
Sestdiena ir izcili nelabvēlīga diena laulības slēgšanai un kāzām.Sestdienā savelk galus ,rezultātus,jāmeditē,jāatjauno spēki,ar lauksaimniecību var nodarboties.Sestdienai ir jāpaiet mierīgi.
Ticīgajiem sestdiena ir baznīcā iešana.
Laulības noslēgšana baznīcā-šodien populāra lieta ,jo liecinieks ir vērā ņemams-pats Dievs.Šis rituāls baznīcā ieved daudzus transā ,kas pēc tam neko neatcerās.
Maģiskais laulību rituāls Dzimtsarakstu birojā-krieviski ''брак''-brāķis. Labu notikumu par brāķi nenosauksi.Tā ir programma zemapziņai.
Zīmogs pasē vai laulības apliecība nepieciešama ,lai piesaistītos naudas sistēmai.Tā jau iepriekš tiek ielikta programma uz ģimenes iziršanu-kas ,kam pienāksies pēc sķiršanās.Eniologi ir pierādījuši ,ka visvairāk karmisko slimību pārnesās laulības un kristīšanas rituāla laikā.Šie abi rituāli ir pieskaitāmi pie melnās maģijas rituāliem.
Kāzu maršs-paņemts no Mendelsona simfoniskās poēmas ''Sapnis vasaras naktī'',tas bija radīts ,kā joks,parodija...zem šīs mūzikas izrādē apburtā karaliene Titānija un ērzelis noslēdza laulību...tā arī nosaucot to par ''Ērzeļa laulībām''.komentāri ir lieki.
Gredzenu mīšanas rituāls-aplis ir mūžīguma simbols..bezgalīga laime,mīlestība starp vīru un sievu.Bet tomēr vecvecāki gredzenus nenēsāja.Pirmie laulību gredzeni bija komerciāls pasākums.Pagājušā gadsimta 60 gados ,kad samazinājās dimantu pārdošanas,sāka piedāvāt parastus gredzenus
Ne visiem zelta izstrādājumi der.Kā nēsā gredzenus? Uz labās rokas 4 pirksta -vīrs un sieva.Labā roka ir dodošā, vīrietis sievai dod aizsardzību un pārticību,bet sievai ir tas jāpaņem --bet uz labās rokas gredzens nevar pieņemt...rodās cīņa par līderismu ģimenē.
Jaunlaulāto apbēršana ar rožu lapiņām.Agrāk pēc laulību ceremonijas jaunlaulātos apbēra ar rīsu vai kviešu graudiem.Uzskatīja ,ka tas palīdz vairošanās procesā.Citās valstīs ber konfektes,rozīnes ,riekstus.
Lapiņas-mirstoša auga daļiņas nes nāves enerģētiku.Kad met uz galvas -aizverās augšējā čakra,bet kad celiņš ir nomētāts ar rožu lapiņām-tas atgādina bēru ceremoniju.To dara lai panāktu lielas emocijas,tad atslēdzās saprāts.Izdalās enerģija,kura piedalās astrāla,mentālā plāna programmēšanā.
2 Baložu palaišana brīvībā.Balodis -dvēseles simbols,katrs simbolizē līgavaini un līgavu.Palaižot baložus abi pievieno domuformu ,kuru palaižot vaļā, tā iet uz realizāciju.
Piekaramās atslēgas aizslēgšana un atslēgu mešana upē ir jauna tradīcija.Tas arī ir maģijas rituāls.
Iemetot atslēgu upē ,ūdens noskalo enerģētiku,līdz ar to aizskalojās ģimenes stiprums .Ar ūdeni nodzēšam enerģiju priekšmetam.
Pēc laulības reģistrācijas jauno pāri sagaida ar maizi un sāli.Kuram lielāks gabals -tas būs galvenais ģimenē...bet ģimenes galva vienmēr ir bijis vīrietis...šeit tiek ielikta sacensība pāra starpā,te netiek atzīts ,ka vīrs ir galvenais ģimenē.
Jaunlaulāto skūpsts-simbolizē divu siržu apvienošanos.Skūpsta laikā cilvēka smalkais ķermenis atveras un kļūst neaizsargāts...apkārt cilvēki runā ,sūta domu formas un beidzot kliedz''rūgts''-tā ieliek jaunam pārim sliktu programmu -rūgtu dzīvi,ciešanas ,problēmas.Par cik smalkie ķermeņi ir neaizsargāti,programma ''rūgts '' rakstās iekšā.
Vai ir jārāda radu pūlim savas jūtas?
Kāzu bullis-divas šampanieša pudeles sasietas kopā atgādina divus buļļus.To dara kāzu mielasta sākumā vai beigās.Pirmo pudeli pāris izdzer kāzu pimajā gadadienā,otro-kad piedzimis pirmais bērns.
Alkohols nes sliktu enerģiju,kuru bija uzsūcis kāzu mielasta laikā,atverot šampanieti pāris turpina uzsūkt negatīvo enerģiju. Nu ko,maģija turpinās.
Līgavas zagšana-līgavu zog viņa draugi,tas simbolizē ,ka citi vīrieši mēģinās sievu aizvilināt.Arī sievai nav nekas pretim ,ka viņu nozog-tā dodot savu piekrišanu ,ka jebkurā momentā viņa var aiziet no vīra pie cita.
Līgavainis dzer no līgavas kurpes-melnais pieburšanas rituāls.Lai vīrs būtu zem sievas tupeles,sievas vergs.Tas nāk no Āfrikas,kur tādā veidā pieradināja dzīvniekus,Ja dzer ''liecinieks'' un ''draugs''-veidojas mīlas trijstūris.
Naudas mešana zem kājām-okults ,maģisks rituāls,lai nebūtu nauda,nevar naudu mīdīt ar kājām.Naudu kaisīt pa zemi nedrīkst.
Naudu zem kājām met prostitūtām un dejotājām.
Paplāte ar bulciņām un dzeramo-pie tam ir jāsaka ''dārgie kāzu viesi paņemiet jaunā pāra rūpes,problēmas''-tā notiek karmiska jaunā pāra problēmu pārmešana un kāzu viesiem.
Trauku plēšana kāzās-plēšot ,ar kājām ,skaitās ,ka tā ir laime.Trauki simbolizē veselumu,pasaules nedalāmību.Ticējumos ir ,ka plaisas traukos rada plaisas ģimenē.Katru dienu skatoties uz plaisām ,apgrauztām trauku malām,mēs neapzināti noskaņojam sevi uz neveiksmēm.
Agrāk plēsa traukus ,lai no mājas dabūtu ārā nelaimi.Ar saplēstiem traukiem no mājas iet prom strīdi,naids.
Bet ,kas notiek kāzās -saplēš veselus traukus,tā saplēšot jaunā pāra dzīvi.
Tāpēc saplēsti trauki ir jāizmet.
Līgavas pušķa mešana-līgava met pušķi pūlī,tā kura noķers ,izies pie vīra.Jauna tradīcija.
Puķu pušķis ir nāves enerģijas nesējs.Cilveki daudzās vietās to saprata,ka noplūkts zieds bez saknes mēģina izdzīvot,bet... nav un tad uzsūc apkārtējo enerģiju.
Ja vīrietis dāvina sievietei griestus ziedus,viņš maldina sievieti un paņem no viņas dzīvības enerģiju.
Ko līgava izdara metot puķu pušķi?Šādi agrāk novadīja vientulību,lāstus no līgavas ,lai turpmākā dzīve būtu labāka.
Ja līgava stipri tic ,ka nākošā ,kura noķers puķu pušķi-izies pie vīra -šādi atdod savu enerģiju ,laimi citai.Līdzīgi ,kā virves vilkšanas sacensībās.Tad puķu pušķis ir jāsakaltē-kaltēts puķu pušķis ir -nāves enerģija.Tur nav dzīvība.
Daudzi ieber vannā uz mazgājās...pat ja Jūs izmetat miskastē puķu pušķi ,tad ,kad tas sāk pūt ,sāk pūt arī sievietes aura.
Deja ar līgavas plīvuru-dejā ar aizvērtām acīm ir jāuzliek plīvurs uz galvas citai.Līgavas plīvurs ir galvenais kāzu atribūts.
Plīvurs sargāja no noskatījuma un negatīvām citu domu formām.Plīvuru nedeva nēsāt nevienam ,ne radiniekiem ,ne draudzenēm.Plīvuru noņem jaunā ģimenē.Kāpēc tas notiek pusnaktī? Pusnaktī ir maksimāli aktivizējušies melnie spēki.Pusnakts ir labi piemērota melnai maģijai.
Kāzās ir daudz muļķīgu konkursu ,kuros apdzērušies viesi iztrakojas.
Dzeršana-alkohols sagrauj cilvēka biolauku.Parasti kāzu beigās ir jābūt kārtīgam kautiņam.
Agrāk kāzās nedzēra alkoholu.
Kāzās ir labie un nelabvēļi,saucot tostus dzērienā ieliekas domu forma,var teikt labus vārdus ,bet domāt slikti-tas viss rakstās alkoholā.Ne velti ir teiciens ''пей до дна''.
Dāvanas+ vēlējums -kāzu mērķis ir savākt sadzīvei visu nepieciešamo.
Pirmā kāzu nakts- maksimāla negatīvā enerģija ir savākta-var taisīt ar tādu enerģiju bērnus.
Otrā kāzu diena-nomazgāties pirtī,noskalot visus grēkus.
Secinājumi,ka ģimene veidojās tad ,kad vīrietis un sieviete izlemj divatā to .nevis Zagsā,vai pie mācītāja.
Ģimene MŪSDIENĀS ir zaudējusi savu būtību, pamatā tikai sekss,izprieca,ja nav bēgam prom pie cita.:-)