Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kapec vini ta dara?

 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Sveikas meitenes!:-)Mana stasts ir sads-tatad ar puisi esmu kopa gandriz gadu!Viss mums ir labi,gan ikdienas dzive,gan ari seksualaja zina viss ir lieliski!Tacu mani nomac viena lieta!Pirms divam dienam,dzirdeju sava puisa saruna ar labako draugu!So sarunu dzirdeju nejausi,jo to vnk bija neiespejami nedzirdet!Likas,ka pat kaimini so to dzirdeja!:-Dbet ne jau par to ir runa!Tatad vini runaja par vecajiem labajiem laikiem,tai skaita par bijusajam seksa partnerem!Mans puisis stastija, par kadu savu vienas nakts sakaru!Stastija visas detalas!Protams,man bija nepatikami to dzirdet,jo ne jau pirmo reizi dzirdeju sis meitenes vardu!Mans puisis visu to stastija ar tadu prieku un lepnumu,ka saku aizdomaties!Saku domat,kapec vins par so visu runa ja tas bija sen!Prasiju,kapec vins to vispar stastija,tacu vins tikai atrunajas,ka tada nakts ka ta vinam nekad ieprieks nav bijis,tapec vinam si nakts tik loti palikusi atmina!Ka vins saka,mums sekss ir lielisks,un tik idealas meitenes gulta ka es nav.Tacu ja ta,tad kada velna pec vins vel joprojam tik loti atceras to vienas nakts sakaru un runa par to,ta itka tas viss butu noticis vakar!Paldies,padalieties ar savam domam!:-):-):-)
30.12.2013 17:14 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nu, runāja par vecajiem labajiem laikiem... Un ar to viss arī pateikts. Tāpat vien jau viņš visu laiku nerunā par viņu, ne? :)

Man arī vrbt būtu nepatīkami to dzirdēt, bet nu... Tā ir pagātne. :)

Priecājies, ka par Tevi nestāstīja :D
30.12.2013 17:20 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Nu visu laiku jau neruna,bet medz iekomentet vinas seksigas bildes draugiem.lv,protams,neko tadu ipasu vai man nepatikamu!bet tapat tas fakts ka wins wel joptojam par to runa turklat labi,zina,ka esmu loti greizsirdiga!nozeloju,man tas wiss bija jadzird!nju par to priecajos,bet nezinu,wai winjs par mani neruna tad kad neesmu tuvuma!wrb ir kko teicis un stastijis,lai gan man skaidri un gaisi pateica-neuztraucies par tewi es nerunaju,jo cienu un milu tewi!bet nju neesmu mulke un neticu wisam ko winjs man stasta!
30.12.2013 17:27 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Ja saka, ka ciena un mīl, nestāstīs par Tevi neko, tad tā arī būs. Vīrieši ir dažādi, cits melos, cits nē... Reizēm vajag vnk noticēt :)

Viņa laikam viņam ļoti atmiņā palikusi. Cik viņam gadi? Vrbt bija tā, ka jauns vīrietis, pieredzes vēl ne īpaši daudz un tāpēc arī likās, ka tā nakts vnk wooow, lai gan patiesībā vrbt nekas tāds arī nebija. Tās emocijas, ko viņam deva, liek atcerēties to vēl un vēl...
30.12.2013 17:32 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nu tas, ka viņs ir ar tevi nenozīmē, ka viņs paliek akls uz citām meitenēm un viņu seksīgajām bildēm.

Un vsp tev nebija tā saruna jādzird - un kas nav domāts tavām ausīm - nevari pārmest.

Vienas nakts sekss ir citādāks nekā pastāvīgās attiecībās - cits emociju un sajūtu spektrs - tapēc atceras. Varbūt ka tā meitene tiešam bija WOW gultā - mežonīga tīģeriene un tm,l un tas bija tāds piedzīvojums ko atceras, bet nenozīmē, ka grib atkārtot.


Tāpāt tu vari apprecēties un visu mūžu atcerēties kā reiz kāds pielūdzejs tev uzdāvinājā 1000 sarkanas rozes - grandiozu pušķi! Tā ka to neaizmirsīsi - nu un tā tu dazreiz piemini - wot tas bija pušķis, bet nenozīmē, ka nemīli savu vīru un gribi to seno pielūdzēju! :D Nu tā man šķiet.
30.12.2013 17:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti nepatiktu,ja dzirdeetu viiru staastam kaadam par saviem miilas sakariem detalaas.
30.12.2013 17:42 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Nu vinam ir 19gadi,man 20.bet ja vins negribeja lai es to dzirdetu,tad newajadzeja tik skali runat.jo es biju pavisam cita istaba,un pati negribedama to wisu dzirdeju!!nju to es saprotu,ka winjs iewero citas!bet kad es winam prasu-tew si meitene skiet piewilciga? winjs wnm man atbild,ka ne,winjs wnm noliedz acimredzamo,bet ja skiet piewilcigs tad newajag noliegt,jo es tacu to nenoliedzu!nju ja winjs man teica,ka taja laika pieredzes nebija gandriz nekadas,tpc ta!bet ir gadijies,ka seksa laikawinjs man parmet,ta meitene darija ta bet tu ta nedari!wienigais ko aizmirsu pateikt,ka ta meitene ir pargulejusi ar daudziem mana puisa draugiem,un winji to parruna!lieki gan piebilst ka winja ir wieglas uzwedibas!
30.12.2013 17:56 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
A ko Tu gribēji, lai viņš Tev saka visu? Nu, par meitenēm, kuras pievilcīgas... :D

Vsp, nebrīnītos, ka tā meitene Tavējam bija pirmā... :D Puiši jau mēdz pārspīlēt ar saviem varoņdarbiem.
30.12.2013 18:01 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nākamreiz, kad viņš seksa laikā Tev pārmetīs un salīdzinās ar to citu meiteni, pasaki, ka Tu neesi viņa.

Vai arī sāc viņu salīdzināt ar savu bijušo :D Saki, ka exis darīja tā un šitā, Tev labāk patika, u.t.t. :D
30.12.2013 18:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jau liekas ,ja "plaataas" ar saviem miilas sakariem tagad,tad plaatiisies arii 30++ gados!
Zeel ir tikai tas,ka kaadreiz tu varbuut buusi vina bijusii ,un tad skaidri zini-runaas arii par tevi visos siikumos!Padomaa par to arii,ka miileejies ar so cilveeku.Zeel!
30.12.2013 18:10 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Vacajos labajos laikos ari saldejums bija garsigaks, bet tas tachu nenozime, ka mes vinju needam tagad!
30.12.2013 18:19 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.12.2013
Nu tātad viņš nav spējis viņu aizmirst. Un iespējams, ka viņa ir mīļākā viņam. :) Jo, ja viņš noliedz visu, kad prasi. Vai tā?
30.12.2013 18:26 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
skaidri zinu ka ta meitene nebija winjam pirma!winjs neatzistas ja winjam kada siewiete skiet piewilciga,pat ja es to redzu!nezinu kpc winjs man to newar pateikt!wrb doma ka es apwainosos?wel wiena lieta ko es nesaprotu,biezi wien winjs mani izprasna par bijusajiem,kadi bija gulta,kadi izmeri bija winjiem un wai man tas patika!es atbildu godigi,bet winjs apwainojas un wel parmet ka es winju nemilu,un speciali winjam stastu par bijusajiem,lai sapinatu!brt ta naw,jo winjs tacu pats man to wisu prasa!wrb wnk sakt winjam melot,lai nesapinatu winju?wel wiena lieta,par to ko dzirdeju,biju domajusi winjam atspeleties,lai winjam sapetu tapat ka man tai reiz,bet man winja zel...ko iesakat,atspeleties wai wnk nenemt galwa?wislabak butu to aizmirst,bet zinu,ka es to newaresu!
30.12.2013 18:41 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Es savām exim arī biju 3., līdz viņš piedzērās un pastāstīja, ka esmu pirmā :D

Viņam ir tikai 19 gadi, viņš vrbt nemaz pats vēl nesaprot, ko grib, kā grib, kas viņu sāpina, kas nesāpina... Saprotu, ka Tev tas apgrūtina dzīvi, bet vrbt vnk palaid to visu vaļā un aizmirsti? Nē, nu vari jau arī atspēlēties, bet vnk tad Tu būsi tāda kā viņš... Vai vsp jābūt kopā, ja ir tik daudz pretenzijas un vēlme atriebties? :)
30.12.2013 18:48 |
 
Reitings 10
Reģ: 25.09.2013
Jā, interesanti, kāpēc viņi tā dara...
Šoreiz es esmu tā, kurai tiek rakstītas gan vēstules, gan komentāri, gan ikgadējie apsveikumi. Un neskaitāmas reizes esmu likusi viņam izrādīt cieņu pret viņa tagadējo draudzeni (jau trešais gads viņiem kopā), likties mierā un apstāties attiecībā uz mani..
Bet tādi jau dažreiz viņi ir "kucēni uz siena kaudzes"
Tas tā-skatoties no mana skatu punkta.
30.12.2013 18:55 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
par to esmu biezi domajusi!bet,manuprat,winjs mani wsp nenowerte,doma,ka esmu tada,kuru wares sapinat wisu laiku!winjs ir wiens no tiem,kam patik but warona loma,un paswertejums winjam ir loti augsts!tpc negribu lai winjs butu tas kas attiecibas kontroles un daris wisu ko wien welas!winjs briziem ir ka berns-neko newar,pat pusdienas newar uztaisit!un tad parmet,ka es wsp neko nedaru,tas jau nekaska es macos un pa dienu esmu skola!:-Dbet nju pec winja domam man winjs or jaaprupe,jo es tacu winju milu un tas ir mans pienakums!bet tad kad es winjam kko atgadinu,ka piemeram,iznest atkritumus wai saklat gultu,tad winjs wnm igni atbild-beidz atkartot,neesmu tacu berns!:-Dkkads apburtais loks!nju nezinu,ko darit?wai tiesam wiriesi ir tadi,ka spej runat par sawiem warondarbiem,bet nespej pat parupeties par sewi?:-/
30.12.2013 19:16 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pareiz, nejau viņš tev teiks, ka ar kādu citu bija labāk. Man liekas, ka neviens vīrietis to neatzītu savai draudzenei, visas vienmēr ir labākās un ideālākās gultā.
30.12.2013 19:35 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
nja,ta ir!bet gribas tacu kadreiz no wiriesa kko patiesu un istu dzirdet!tad wrb sanak,ka mums wisam ir nolemts but tam,kuram drikst piedziedat ausis par to cik labas,lieliskas esam,ja patiesiba ta nemaz naw?manuprat,mes newiena to neesam pelnijusas?dazreiz der paklausities kritiku,jo no kludam tacu macas wislabak!tacu ja wirietis nesaka patiesibu tad nekadas izaugsmes iespejas...
30.12.2013 19:54 |
 
Reitings 142
Reģ: 05.06.2013
Labi, kad manam puisim esmu pirmā, un man neko šādu nebūs jādzird.
Bet nu domāju kad viņš teica taisnību, jo ja jau viņam tikai vienu reizi tā ir bijis, ir kopā ar tevi. Zinju ka sāpīgi bet nu, viņš ir ar tevi un saka ka ar tevi ir labaaak
30.12.2013 21:30 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
tev ir kkāda bērnības trauma lietot nepareizos burtus?
latviešu alfabētā nav burta w.
30.12.2013 21:36 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
ne,tas ir mans stils!:D
30.12.2013 21:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!