Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

27.12.2013.

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Labrīt!
Šodien nejūtos īpaši priecīga par faktu ka jānāk uz darbu. Tiešām, apskaužu, tos kuriem ir atvaļinājums, man tāds nav, jo nevarēju ņemt tik īsu.
Ziemassvētki pagājuši pilnīgi ne tādi kā iepriekšējos gadus, man gāja secen pārēšanās, dāvanas arī nesaņēmu, tik cik pati sev uzdāvināju vienu lietu. Pilnīgi neizdevušies Ziemassvētki izklausās :D
Kā jums pagājušas šīs garās brīvdienas, kuram tās turpinās? :)

Jāsavācās un jāsāk strādāt... :D
27.12.2013 08:55 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Brīt!

Sēžu darbā un domāju vai maz jēga bija braukt.. nevienam zvanīt negribu, jo nevaru taču izzīlēt - ir darbā vai sēž mājās. Administratīvie darbi ir apdarīti.
Un vēl pie tādas totālas garlaicības neesmu visu nakti gulējusi - vaktēju kaķīti, kurš no sāpēm nevarēja pagulēt. Eh.. gribu ātrāk mājiņās.

Par jaunā gada svinēšanu arī vakar nonācu strupceļā ar draugu. Varbūt manas neomas dēļ sāku pat domāt, lai brauc viņš viens pats ar draugiem svinēt, bet es palikšu mājās...
27.12.2013 09:00 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
labrīt, esmu darbā. šodien rīt strādāju un tad man atvaļinājums, kā no rīta smējos došos ziemas miegā, jo atvaļinājumam nekas nav padomā, vnk vajag izņemt. :D

Svētkus pavadīju manuprāt ideāli-divatā ar draugu, skatoties filmas un našķojoties. šitajās dienās tā pieēdāmies uhhh. Mēs viens otru šogad neapdāvinājām, bet radiņi man ir sarūpējuši dāvanas, šodien redzēšu ko tad vecītis man ir atnesis. Vakar drauga mamma uzdāvināja grāmatu-kkādu romānu, teica, ka neko nav ierakstījusi, jo varbūt es tālāk dāvināšu :D
27.12.2013 09:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man par Jauno gadu ar sākās šaubas, jo nezinu kāpēc, man ir interesanti tas, ka bieži vien man uzrodas dīvainas sajūtas, un tad jāsāk domāt, vai viņām klausīt vai nē :)
Un esmu par vienu lietu baigi iedegusies, vakar vienkārši izdomāju un viss, tas ir mans sapnis...
27.12.2013 09:08 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Labrīt!

Esmu no tām, kas cītīgi atrodas darba vietā, bet jūtu, ka nekas aktuāls šodien nebūs jādara, varēšu savus atliktos darbiņus izdarīt. Vismaz no rīta ir tik optimistiska cerība :D

Tāda sajūta, ka gulējusi šonakt neesmu vispār, tad sega par siltu, tad spilvens par mīkstu. :D Tā ir, ka visas iepriekšējās naktis gulēju pa 12 h.

Svētki bija forši, pozitīvi, mīļi. Ziemassvētku sajūta nebija, bet patīkama atpūta gan. :) Un, protams, visādas ņammas no rīta līdz vakaram.

Par Jauno gadu domas dalās, kā parasti, bet izsaktās, ka nekur tālāk par Rīgu netikšu. Bet būs forši (l)
27.12.2013 09:16 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Labrīt.
Šodien darbā. īsti pat nezinu pie kā ķerties. Gribas mājās, pie drauga ielīst zem segas un gulēt. Kaut šodiena ātrāk pārietu un atkal sāktos brīvdienas.
E kaut kā nevaru sagaidīt Jauno gadu. Man gribas svinēt, atzīmēt un izballēties.:)
27.12.2013 09:18 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Arī es pievienojos tam bariņam, kas šodien atrodas darba vietā. Arī rīt strādāšu, bet rīt tikai tāpēc, ka pati tā gribēju. Viena mājās sēdēt negribu.
Darba plānos ir sadarīt atliktos darbiņus, sakārtot savu kabinetu izmest visu veco un nevajadzīgo no makulatūras.
Sataisīt statistiku par šo gadu. Un, protams, pasērfot internetā.
27.12.2013 09:25 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts!

Aiii... tik grūti šorīt bija pamosties... es vēl migužojos :)
Šie Ziemassvētki... man trūkst vārdu, bija kaut kas amazing :) Kā amerikāņu Ziemassvētku filmās. Sīkumos gan izplūst negribas.

Vispār esmu pamanījusi, ka man arvien mazāk gribas šeit ko stāstīt. Vai jums ar tā gadās, ka uznāk apatīja pret cosmo? :) Vai tas tik tā, pārejoši...
27.12.2013 09:54 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Labrīt!

Ziemassvētki bija skaisti, mierīgi un sirsnīgi. Šorīt ir īpaši grūti darbā, jo vakar biju "Rīga Jazz" Ziemassvētku koncertā- iemīlējos Daumanta Kalniņa balsī (l)
Mani sāk pārņemt stress, jo Jaunais gads tuvojas un pēdējā laikā maz esmu gatavojusies kāzām. Nav ne jausmas, kad jāpierakstās zagsā, cik tas maksā.. Baznīcā tomēr neprecēsimies un man ir atvieglojums patiesībā.

Visām foršu dienu:)
27.12.2013 09:55 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
chanely, man tā ir bijis. Pārejoši. Vasaras beigās, rudens sākumā vispār ļoti ļoti minimāli ko rakstīju. Bet es esmu novērojusi, ka man negribas rakstīt tad, kad nav nekas īsti labs, ko pateikt, ar savām problēmām nevienam nevēlos uzbāzties, tāpēc izvēlos vienkarši nerakstīt. Priekā gan patīk dalīties. :)
27.12.2013 09:59 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Back, man atkal otrādi. Jo vairāk labā notiek, jo mazāk gribas stāstīt, bet vairāk paturēt pie sevis :) Par broblēmām gan dažreiz patīk pačīkstēt :p
27.12.2013 10:04 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Brīt!
Esmu, laikam, no priecīgajām, kam ir atvaļinājums :D
Jūtu, ja dienā, kad būs jāatgriežas darbā, būšu tā attrofējusies, ka nesparatīšu, ko darīt :D
Sēžu un gaidu savas virutuves licējus, šodien viss jāpabeidz un būs gatava mana ilgi gaidītā virtuve. Šodien vēl ved guļamistabas iekārtu un beidzot varēšu kāpt ārā no normālas gultas, nevis svemties augšā no matrača :D
27.12.2013 10:04 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
aloe kas minkam?
Labrit esmu ari darba. Ar to ka svetkus nepavadiju majas tad majas nav pat ko est. Vel divas dienas un man atvilinajums.
Susmas ir ka nedabuju un nedabusu savu ziemas pufaiku.
27.12.2013 10:10 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
sveikas dāmas,
esmu darbā. gulējusi esmu gandrīz nemaz, jo pa dienu vakar ilgi gulēju, tad vakarā nevarēju iemigt. Šorīt uz darbu braucu ar sabiedrisko. - tātad agrāk jāceļās. Vīrs piedāvāja aizvest, bet lai cik slinka būtu, vīra čučēšanu nebiju gatava pārtraukt slinkuma dēļ- lai aizved uz darbu.
Lūk :)
27.12.2013 10:19 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Labrīt! :)

Ziemassvētku vakars bija superjauks kā jau parasti! Viens no Salavečiem mani pārsteidza ar ļoti skaistu gredzentiņu - visu laiku tagad pētu pirkstu un priecājos, beidzot pat nagus nolakoju ķiršu sarkanus, ko nebiju darījusi kopš septembra :) Pārēdusies neesmu, bet drusku piekususi no ciemiņiem gan, bet, tā kā mums mājās ir mazais superstārs, ko visi radi vēl nav redzējuši, tad šķiet, ka līdz janvāra otrajai nedēļai ciemošanās tā arī nebeigsies :D Nu lai jau radiem tiek tā ciemošanās pie manis! Parasti jau visi pie mammas vai omes tiekas, tad nu šogad mana kārta... Pēc tam atkal būs miers kādu laiku :D
27.12.2013 10:23 |
 
Reitings 333
Reģ: 27.05.2010
Nekaadi nevaru sanemties un sakt stradat. Ziemassvetki pagaja loti slinki, bumbulejot ar draugu pie tv un eedot.
Sodien skiet visai bezjedziigi pavadiitas briivdienas...
Jaunais gads solas buut interesantaks draugu kompanijaa:)
27.12.2013 10:23 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ā, un vēl man ir jauna frizūra un plāni Jaungadam arī gatavi! Viss notiek :)
27.12.2013 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Dien.

Man šīs dienas brīvas un labi, ka tā :) Varu slinkot pēc pilnas programmas, jo pirms svētkiem darba bija vairāk kā vajag. Šodien uz kino varētu aiziet.
Šogad man bija superliela svētku noskaņa un paši svētki līdz ar to arī pagāja vnk superīgi.
Atgriežoties Rīgas dzīvoklī gan mani sagaidīja kaķa sagatavots pārsteigums - viņai veļas diena bijusi :D

Aloe, kas kaķītim?
27.12.2013 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
jaunaga plāni man arī ir, pat vairāki, mēģināsim paspēt uz diviem pasākumiem, redzēs kas no tā sanāks :D vēl tikai jāizdomā ko vilkt mugurā uz vienu jaungada ballīti-tēma- slavenības, personāži. itkā ir baigi laba doma, bet nez vai paspēšu realisēt, tā ir kad visu atliek uz pēdējo brīdi.
27.12.2013 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Man brīvdienas turpinās, darbā tikai 2.janvārī jābūt :)
Visu laiku dzīvojos pa ciemiem, šodien arī braukšu uz vienu vietu, kur nekad nav būts.
27.12.2013 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Sveikas, čaklās darba bitītes!

Es arī darbā un īstā pēcsvētku&pirmssvētku noskaņojumā. Vispār briesmas - vakar nogulēju visu dienu un visu nakti, jo mūsu mājās kāds sliktais rūķis bija atnesis vīrusu vai kaut ko tamlīdzīgu - vispirms nolikās tētis, tad es un brālis. Nabaga mamma kā lazaretē ar tējas krūzēm apstaigāja visus rindas kārtībā. Bet diēta nu vienkārši lieliska! :D Es gan tiešām ļoti ceru, ka tas bija vīruss, ne mana kulinārā fantāzijas lidojuma blaknes. :D

Tagad atkal esmu zirgā - pa šim dienām koncerts, vēl Jaunā gada sagaidīšanas plāniņi jānoslīpē un, ņemot piemēru no Ebes, jāsāk lielie nākamā gada plāni kaldināt. Intuīcija saka, ka 2014. būs atbildīgais un nosvērtais pa plauktiem kārtojamais gads. :)

Mazgājiet rokas! Un uzsmaidiet sev spogulī! ;)
27.12.2013 10:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits