Referendums par N. Ušakova atstādināšanu no mēra amata

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Jūs būtu PAR vai PRET!
28.11.2013 22:31 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Par to uzkjeras uz letaam biljeteem - zini man leetas biljetes dod vairaak labuma nekaa tukshi soliijumi un leets nacionaalais popuulisms. Ja man nav aktuaali radikaali nacionaalistisku straavojumi tad puse no latviesuu partijaam mani neinteresee. Man kaa Riigas iedzivotajai ir buutisks komforts un priekshrociibas eertaakai dziivei. Un es tos jutu. Bet tukshi apvainojumi par it kaa izsaimniekotu budzhetu u.t.t. Ja iedziljinaas tad saprot iemeslus un sekas jebkam. Arii budzhetam Roigaa. Ja tieshaam tas interesee iesaku samekleet info. Un vsp redzot ka Riigaa diezgan daudz kas tiek gan buuveets gan atjaunots un modernizeets (kaut vai tas pats sabiedriskais) ir skaidrs ka tur aiziet nauda.

A par valsti kopumaa... nav baigi jaaskaidro - parex, krajbanka, air baltic, liepajas metalurgs!?!?!... taa kaa nevajag populismu.
29.11.2013 00:07 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Sallija, manupraat cienit savu valodu nozime to pareizi pielietot, gan gramatiski, gan literaari. Maaciit to saviem beerniem, lasiit un rakstiit latviski. Cieniit savu valsti noziimee svineet valsts sveetkus, cieniit un kopt karogu un citu valstisko simboliku. Bet tajaa ka ierobezhot citus lietot savu valodu vai uzspiest savu - taa jau ir kaut kaasa diktatuura, kaut kas PSRS stilaa. Bet esmu jaunaa laikmeta cilveeks - man ir sveshs viss tas uzpuustais naids. Es respekteeju visas valodas un katra cilveeka tiesiibas runaat savaa valodaa kad un kur grib. Un referendumaa katram ir tiesiibas balsot par to kas tuvaaks. Un neviens nebalsoja PRET latvieshu valodu (kaa to velejaas pasniegt masu mediji) bet par krievu valodu tiem cilveekiem. Tas ka kaads runaas krieviski man neliegs cieniit savu valodu un valsti. Un tas netrauces maniem beerniem buut patriotiem ja es tos patriotiski audzinaashu. Taads ir mans uzskats par visu sho nacionaalo teemu. Es esmu tik patriotiska cik pati izveelos buut un svesha valoda to nemainiis.
29.11.2013 00:17 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
PAR! Ušakovs ir pierādījis savu nelojalitāti šai valstij neskaitāmas reizes!
29.11.2013 00:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un vsp redzot ka Riigaa diezgan daudz kas tiek gan buuveets gan atjaunots un modernizeets (kaut vai tas pats sabiedriskais) ir skaidrs ka tur aiziet nauda.

Populismu? Ella, dieva dēļ! Jā, es pie tiem dažiem krāsotajiem bērnudārziem aizmirsu pieminēt tos zelta tramvajus (Nu jau pēc RS sniegtās informācijas būs par 342 tūkstoši sākumā plānoto 165 tūkstošu vietā par vienu troleibusu). Goda vārds, Tu kaut ko tālāk par savu degungalu redzi arī? Tajos budžetos protams, ir atrunāti iepirkumi, bet tad paskaties iepirkumu konkursus - kāpēc Nils pērk visu pašu dārgāko? Tur jau tā nauda izsaimniekojas. Tas, ko Nils skaitās izdarījis, ir tikai fasāde. Kā kosmētika, lai aizķellētu tās pumpas, kas reāli ir Rīgas Domei, kopš Nila vadīšanas sākuma.
29.11.2013 00:20 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Alexxa, bet Nils paskaidroja, ka dārgākam transportam līdzi nāk arī lielākas garantijas, tur ir iekļauts arī iespējams remonts. Kad būšu mājās - pameklēšh.
Un par budžēte terēšanu - 124 miljoni lath bibliotēkas būvēšanai nav budžēta terēšana? Vai tiešam bibliotēka ir mhms nepieciešama?
Par labiem darbiem - pirmoreiz pa 20 gadiem tika atremontēti ceļi pie mana drauga mājas, manas draudzenes mājas. Beidzot bērnu dārzs kļuva par bērnu dārzu, nevis friezieru pakolpojuma centru, bērzu birzē tagad ir lhkturi un jauns asfalts, ziemā sniegu specmašinas tīra arī pagalmos. Pirmoreiz pa ~100 gadiem remontes Mākslas muzeju. Nauda strāda cilvēku labā.
29.11.2013 00:30 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Alexxa - visas Rigas pashvaldiibas veesturee visi saimnieki ir izsaimniekojushi naudu. Cits mazaak cits vairaak. Un nekas cits netiek gaidiits. Bet Ushakova laikaa vismaz kaut kas tiek reali dariits. Un arii tie tavi noniecinatie bernudaarzi kaadam ir svariigi - tiem mazajiem beerniem, kuri tur pavada katru dienu un audzinataajaam - jaa tam ir jeega. Tas ka tev nav aktuaali ir cits jautaajums. Arii gjimenees kuraas nav mashiinas ir svariiga nauda kuru ietaupa biljtees, kas nav maza summa. Un muusu piemaajas tiltinjsh no Salu tilta uz Ulmanja gatvi kuru tgd remonteeja - mes vislaik braucam un mums tas ir svariigi. Bet protams kaadam kas tik pa centru un to Daugavas pusi dziivojas tas neko nemaina. Redzi katram ir kaut kas savs aktuaals. Un kameer mums nebuus jaaiet dekretaa arii maaminjalgas neuztrauc un tiem kuriem tuvinieki nav skolotaji, policisto, skolotaaji - tiem ir vienalga par vinju algaam. Un liidzigii kaa Ventspilii ar Lembergu kursh njem un arii dod - arii Riigaa ja njem tad lai kaut ko dod.Un saliidzinot ar ieprieksheejiem riigas saimniekiem Nils reaali kaut ko izdara kas ir redzams un juutams tiem kuri nav bagaati vai ljoti turiigi (jo tad tieshaam ir pofig pat transportu u.t.t.).
29.11.2013 00:30 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Julenok ++++






Viena meitene mineeja maajoklju siltinashanu. Pirms Nila veel bija projekts no ES kuraa vareeja dabuut maajoklja siltinaashanu par BRIIVU! Piteicaas nereaali maz cilveeku. Nebija atsauciibas. Kuri nosiltinaaji tie bija talredziigi.
29.11.2013 00:33 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Lieku galvu ķīlā, ka, ja Nilu Ušakovu sauktu par Jāni Kļaviņu, tad te visas viņam vienbalsīgi slavas dziesmas dziedātu.
29.11.2013 00:34 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Logjika shajaa briidii peec Maximas sabrukshanas - kaapeec Nils peerk pa daargo!?!? Pashlaik aktuaalaaka teema kaapeec tiek ietaupiits uz sabiedriskaam buuveem un iekaartaam?! Peerk leetaako slikti, perk daargaaku atkal slikti. Neadekvaati.
29.11.2013 00:35 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Lieku galvu ķīlā, ka, ja Nilu Ušakovu sauktu par Jāni Kļaviņu, tad te visas viņam vienbalsīgi slavas dziesmas dziedātu.







++++ Tas jau skaidrs. To paradiija taas pashas biljetes - Nilu visi nokjengaaja, Bet Eelerte to pashu soliija veeleeshanas un tiika atbalstiita.


Kameer latvieshu tauta njemsies ap to nacionaalo jautaajumu nevis reaaliem cilveekiem te nekas nebuus kaa Eiropaa.
29.11.2013 00:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
liidzigii kaa Ventspilii ar Lembergu kursh njem un arii dod

Ella :D:D:D Ventspilī nav pilsētas budžeta deficīta, ir uzkrājums. Lielāks kā Rīgas mīnusi.
Un Tu joprojām lasi burtus, nevis uztver domu? Tie paši bērnudārzi - jāremontē tie ir, bet kāpēc jāizvēlas dārgākais iepirkums, nevis optimālākais?
29.11.2013 00:43 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
peec Maximas sabrukshanas - kaapeec Nils peerk pa daargo!?!?

Kas ar Tevi ir? Maximas ēka bija privāta būve, nevis Domes projekts.
29.11.2013 00:45 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ventspilī nav pilsētas budžeta deficīta, ir uzkrājums. Lielāks kā Rīgas mīnusi. +
29.11.2013 00:48 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Alexa - nekas ka privaata buuve. Bet analogs tas pats - tika izvelets leetakais projekts. Un arii vienaa no zinju izlaidumiem runaaja ka arii valsts merogaa parasti izvelaas pashu leetaako nevis labaaki piedaavaajumu. Un tas neesot pareizi. Jo uz cilveekiem nav jaaekonomee. Par beernudaarza iepirkumiem nezinu cik kas maksaa es ne tik aizrautiigi sekoju katram iepirkumam.

Jebkuraa gdiijumaa ja meers nomainiitos es neseerotu bet gaidiitu vismaz taadus pashus un labaakus rezultaatus.Katram ir iespeeja bet veeleshanas ir godiigas un vairaakums izveelaas. Tatad vairakumu viss apmierina.
29.11.2013 01:01 |
 
Reitings 54
Reģ: 05.10.2013
ella - jā, nogriezīsim algas, pensijas, sociālos pabalstus, pacelsim nodokļus, bet mājas būvēsim no zelta :)
29.11.2013 01:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Alexa - nekas ka privaata buuve. Bet analogs tas pats - tika izvelets leetakais projekts. Un arii vienaa no zinju izlaidumiem runaaja ka arii valsts merogaa parasti izvelaas pashu leetaako nevis labaaki piedaavaajumu

Ella, izskatās, ka Tu tiešām lasi tikai burtus. Runa nav par to, ka visur būtu jāizvēlas pats lētākais. Bet optimālākais risinājums nozīmē, ka jāizvēlas kvalitatīvas lietas par pieņemamu cenu.
Kamēr Tevi pat neizbrīna, ka viena trolejbusa cena ir pieaugusi no sākuma līgumā paredzētajiem 165 tūkstošiem uz 342 tūkstošiem? Vai šis troleibuss no tā palika kvalitatīvāks? Iemeslu sadārdzinājumam neredzu.
29.11.2013 01:15 |
 
Reitings 54
Reģ: 05.10.2013
Ušakovs acīmredzami nemāk izvērtēt mūs valsts un nācijas privilēģijas, tāpēc esmu PAR.
29.11.2013 01:15 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nav jaaperk pats dargakais bet dargaaks par pashu leetaako.


zelta troleibuss? Nu kaut kaads pamatojums tam laikam ir, es nezinu. A cik parasti maksaa troleibusi?


zinu ka kad gribeeja pirkt vilcienus bija ljooti daargi jo mums vajag iipashus vilcienus kas der muusu nestandata sliedeem. Par troleibusiem gan nezinu. Par to var tikai Nils pats atbildeet.
29.11.2013 01:20 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Un kuram tas ir izdevīgi?
29.11.2013 01:23 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Kopumaa esmu pret vinja atstadinashanu - lai straadaa un izstreebj to saaljo putru. Bet ja referendumaa vairaakums buus par tad tauta buus runaajusi. Vai veleeshanaas buus cits kandidaats kuram buus iespeja gut parsvaru - apsveicami. Tauta pateiks savu gala vaardu.
29.11.2013 01:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits