Referendums par N. Ušakova atstādināšanu no mēra amata

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Jūs būtu PAR vai PRET!
28.11.2013 22:31 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Man arii shkjiet ka praatiigi ir atbildiigajiem atbildiigi risinaat probleemas nevis beegt, saucot to par politisko atbildiibu. Man nepaliek vieglaak no taa ka kaads atkaapaas - kaut vai Dombrovskis. Ko tas deva praktiski? Kaada tai riiciibai ir pievienota veertiiba? Nu protams ka haoss, izmaksas saistiibaa ar jauna premjera iecelahanu un protams ka kaa allazh - daasna kompensaacija. Es neko pozitiivu tur nesaskatu.
28.11.2013 23:29 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Uj, es jau gadīju Alexxas komentu! :D
Piekrītu katram vārdam!
28.11.2013 23:29 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Starp citu, es vienīgā pamanīju,ka video Dombrovskis biju teju līdz izplūšanai asarās?
Viņam lūpas bija tā uz leju, sažmiegtas, trīcēja.Man grūti izskaidrot,bet nu jā.
Un jā, tas jau ir skaidrs,ka tas nebija Dombrovska lēmums, viņš pats izteicās,ka gala lēmumu pieņēma pēc sarunas ar Bērziņu.Nezinu kas un kā,bet Bērziņš man nešķiet no tiem,kas varētu kādu ''nostumt'', izskatās drīzāk pēc kāda ''gudra gājiena.''
28.11.2013 23:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Alexxa, daļēji jā, bet muļķīgi tagad liegties un teikt, ka šī masveida psihoze par Nila atstādināšanu NAV saistīta ar Maximu. 99% gadījumos ir. Un lielākai daļai viņš vnk nepatīk, jo ir krievs. Runāsim bez demagoģijām.

Un come on.. Viņš vismaz kaut ko dara cilvēku labā. Man šķiet nedaudz pārspīlēts tas sašutums par viņa darbību, jo 100% labi nekad nebūs nevienam. Izrādīties/neizrādīties, bet tiek darīts. Un atkal nav labi. Manis pēc, lai izrādas, bet dara, nevis pirms vēlēšanām sola zelta kalnus un tad pazūd krūmos.
28.11.2013 23:33 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Kuluaaros runaa ka Dombrovskis jau gribeja atkaapties bet nebija iemesla. Tgd paraadiijaas. Un apziimejums "laaciitis" nav adekvaats lai publiski apziimeetu valsts premjeru. Vienmeer tas licies nozheelojamu un pats Dombrovskis neizraisa stipra, neatkariiga liidera un vadiitaaja iespaidu. Bet labaak buutu symtraadaajis taalaak. Veiksmes staast veel nav galaa...
28.11.2013 23:33 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Pret

besij,ka kurina naidu pret vinu


tas, ka Ušakovs balso par krievu valodu, kā otru valsts valodu un 9. maijā svin svētkus, protams, nav naida kurināšana.
28.11.2013 23:33 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Meitenes, atbildiet uz jautajumu, nu nesaciet vel kasketies. Katrai tapat sava taisniba un viedokli neizmainit.
28.11.2013 23:39 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Beeriznjsh neko tur nevar. Prezidentam nav taadu funkciju nemaz lai kaadu nonjemtu no amata. Gan jau viss izplaanots. Vieniigais kas Beerzinjam vareeja buut kaa arguments ir kaads kompromaats.


Katrs vertee pats bet konkreeti manai gjimenei lielie Dombrovska leemumi nesushi tikai sliktu. Ushakova paarzinjaa esoshie ir gan mums pozitiivi. Ja leetaaks transports man un maasai kompenseeja daljeeji mammai nonjemto algu par slodzi. Un tas tikai mazaakais. Mums vienalga kaada kuram tautiiba bet svariigi lai dziivot buutu vieglaak. Mani nekaadi netraumee ka meers ir krievs, tas mani nesmacee un neierobezho. Uzskatu ka ja kaadam taa ir probleema tad jaadomaa par to kaa risinat sho probleemu pie speciaalista. Rusofobija ir nozheelojams.
28.11.2013 23:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
PAR ATSTADINASANU
28.11.2013 23:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pret!
28.11.2013 23:41 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
P.S. muusu gjimenei kaa jebkuras adekvaatam cilveekam netraucee kad citas tautas svin savus sveetkus. Jo taa ir katra personiigaa dariishana. Es pati dziivoju Aagenskalnaa un ne reizi nav 9.maijs trauceejis. Vsp nekad. Ja meediji par to neceptos es vsp nezinaatu ka tur kaut kas notiek. Un par krievu valodu man vienalga - es maaku latviski un manaa dziivee nekas nemainaas ka kaadi man sveshi cilveki aizpildiitu veidlapas krieviski un pie blakus lodzinjaa VID runaatu krieviski. Taa kaa normaalam cilveekam ar veselu nacionalo pashapzinju nav par ko cepties.
28.11.2013 23:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nožēlojamas ir tās, kas gatavas pārdoties par lētākām transporta biļetēm un vēl dažām iemānītām lietām, kā bērnam ledeni. Ja būtu kaut mazākā saprašana (vai vismaz vēlme saprast) par to, kas tur notiek un ka patiesībā ir haoss, nemaz tik labiņš Nils vairs neliktos. Nebija attiecināts ne uz vienu personīgi, ja kāda augstākminētajā tekstā atpazina sevi, pati vainīga.


Atbildot uz diskusijas jautājumu - protams, par.
28.11.2013 23:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Citas tautas svin savus svētkus



manaa dziivee nekas nemainaas ka kaadi man sveshi cilveki aizpildiitu veidlapas krieviski un pie blakus lodzinjaa VID runaatu krieviski



Labi, atsaucu iepriekšējo piebildi, ka ne uz vienu neattiecinu. Attiecinu gan.
28.11.2013 23:49 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ella, kur ir tie kulāri? Esi klāt tur sēdējusi? Jā nē, tad nav pamata tā apgalvot. Un pat, ja tā ir taisnība, es arī gribētu aiziet pēc tik daudziem gadiem. Tas ir normāli, ka cilvēkam ir ZB viss jau, ņemot vērā kā viņš ir ticis lamāts un noniecināts. Protams, tas nav varbūt pats labākais, ko viņš varēja izdarīt no politiķa viedokļa, no atbildības pret valsti viedokļa, bet no cilvēcīgā aspekta es viņu ļoti labi saprotu.

Tām, kas tik ļoti aizstāv Ušakovu un uzskata, ka visa vaina gultās tikai uz būvniekiem, es varu pateikt, ka nelaimes gadījumi nekad nenotiek viena iemesla dēļ. Cilvēku evakuācija nenotika, jo Maxima nolažoja. Maxima nolažoja, jo nedomāja, ka kas tāds var notikt. Viņi nedomāja, ka kas tāds var notikt, jo būvnieki strādāja pēc plāna. Būvnieki strādāja pēc plāna, jo inženieri un arhitekti viņiem to bija iedevuši. Būvinženieri un arhitekti to viņiem iedeva, jo kāds to apstiprināja. Kāds to apstiprināja, jo viņam nebija nedz nepieciešamās zināšanas, nedz reālas iespējas to uzraudzīt. To šim kādam nebija, jo viņu kāds cits iecēla neatbilstošā amatā. Un tā uz augšu. Un kur tas beidzas? Virkne aiziet līdz valdībai. Valdība ir kritusi, ir izpurināta gan Maxima, gan būvnieki un būvinženieri, un visi pārējie stāv rindiņā aiz viņiem. Un kas tam pa vidu ir? Rīgas Dome. Kas neklapē ne ar aci. Skumji.

Varat nepūlēties atbildēt, šis ir mans pēdējais komentārs šajā tēmā.
28.11.2013 23:50 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nu bet man tieshaam vienalga kaadaa valodaa citi runaa. Mani draugi un tuvinieki runaa latviski. Vsp ja gribu varu runaat krieviski, varu latviski. Briivi sazinos kur un ar ko vajag. A ko dara sveshi cilveeki savaas gjimenees - kaut vai araabu vai japaanju valodaa runaa - tas mani neskar. Ja valstii buutu divas valodas - man nekas nemainiitos - taapat ja gribetu runaatu latviski un arii iereednjiem buutu jaatbild latviski ja taa prasiitu. Beernus sutiitu latbieshu skolaa un maajaas runaatu latviski - tikai labi ka apkaart skan arii citas valodas. Varbuut pie mums krievu valoda tiek nicinaata, bet citaa valstii taa ir veertiiga sveshvaloda. Pashlaik mana maasa grib braukt uz Franciju maaciities par ulku un es vinjai iesaku citigak apguut krievu valodu jo tur tas vinjai buus pluss.



Un arii kad dziivoju pusgadu Vaacijaa - man netrauceja ka citi runaa ne vaaciski. ;)



Naakotne ir multinacionaala! Un daudzvalodiiga - tiem kas zin daudz valodu ir priekahrociibas.
28.11.2013 23:56 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Par. Bet ne saistībā ar Maximu. Vienkārši uzskatu, ka vinam mēra krēslā nav ko darīt. Visa šitā dalīšana rīdziniekos un nerīdziniekos, 9.maija cirka atbalstīšana, balsošana par krievu valodu - fui!
28.11.2013 23:56 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Es neuzskatu ka Ushaks ir nevainiigs. Vinjsh ir atbildiigs par savu pashvaldiibas struktuurvieniibu. Bet uzskatu ka no vinja atstaadinaashanas ir maz jeegas, vairaak klapatu.



taas kuluaaru zinjas un arii Lemberga sniegtais info ir masu medijos pieejams visiem.
28.11.2013 23:59 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu lai Tev ir vienalga, jau uzrakstīju, kāds ir mans viedoklis par šādiem cilvēkiem.

Naakotne ir multinacionaala! Un daudzvalodiiga - tiem kas zin daudz valodu ir priekahrociibas.


Nē, šādu uzskatu pārstāvjiem droši vien vieta turpat, kur Rompejam. Turpat, kur viņš sūtīja nacionālo identitāti un Tēvzemes mīlestību. :)



P.S. Neviens neliedz zināt valodas. Neviens nesaka, ka nacionālisti nezina valodas. Bet ir atšķirība starp "zināt svešvalodu" un "necienīt savu valodu". Jo runāt ar vietējiem krieviem krievu valodā tieši tas arī ir.


Tautai, kas aizmirst savu vēsturi, nav un nevar būt nākotnes.
29.11.2013 00:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Bērziņš man nešķiet no tiem,kas varētu kādu ''nostumt''

Viņš izskatās pēc pajoliņa un uzvedas kā flegma. Bet tagadējā SEB banka, kas kādreiz bija Unibanka un nebija maza, to visu viņš - bet viņš jau tāds neizskatās. Nebija žēl - kādu gadu atpakaļ nopirku Bērziņa biogrāfiju. Viņš jau neko, neko, nē... Nope... Kā tad.
Drīzāk Lācītis man neliekas tāds. Visa valsts viņu ienīda, kad viņš visiem algas apgrieza, lai valsti no dižķibeles izvilktu. Visi viņu ienīda. Gan visi kopā, gan katrs atsevišķi. Bet viņš tur sēdēja un darīja, kas darāms. Un vēl vakarrīt TV runāja par plāniem, ko un kā darīs, lai visu sakārtotu, arī traģēdijas sakarā, un visiem viss būtu labi.
Pēc tam viņš aizgāja pie Andža un vai tu re - nost no beņķa gan.

Bet Ušakovu vispār tajā beņķī laist nevajadzēja, nemaz nerunājot par to, ka viņš būtu jāmet nost no krēsla.

Kad visa valsts nabadzībā dzīvoja, neviens negribēja paturēt esošo valdību. Tagad sabruka veikals un cieta konkrēts skaits cilvēku - tagad valdība jāgāž.
Cik cilvēku dižķibeles laikā pašnāvības neizdarīja, jo galus kopā savilkt nevarēja? Tad nevajadzēja, lai atbildību uzņemas tie, dēļ kā visai valstij ēst nav ko. Tad bija jāmaina.
Un ko tad tagad šo te aiziešana vai palikšana mainīs? Ir jāmaina pašu attieksme pret lietām un jāiemācās piedalīties pašiem procesos, kas nav neiespējami, tikai to, kas tiešām būtu gatavi to darīt, ir pārāk maz. Toties bļāvēju, ka vienmēr viss slikti - aiii.... Būtu otrādāk, nebūtu arī par ko bļaut. (Vēlēšanas nav vienīgais veids, kā sabiedrība var ietekmēt politiskos procesus)
Jautāju vēlreiz - kurš no tiem, kas tajās dienās gāja bojā, atdzīvosies, ja Nils vai Lācītis paliks vai pametīs savu krēslu? Ko tad šos amatus ieņemošās personas, jūsuprāt var darīt tādu, lai jūs teiktu, ka viņi ir atlīdzinājuši?
Un kad jums pieleks, ka visā valsti vainot ir tikai latvieša garā, nevis pareizi? Vainīgi ir tie, kas projektēja, būvēja, izvēlējas materiālus šai ēkai un tie, kas nolēma, ka signalizācija nav nekas īpašs. Un nevis Nils, kuru es joprojām gribu redzēt pametam amatu (Un viņu ir vieglāk piesiet traģēdijas vaininiekiem), nevis Lācītis. Bet cilvēki, kuru vārdus mēs uzzināsim pēc gadiem, ja uzzināsim vispār. Šī būs nākamā Jūrmalgeita - tēma, ko presei pa laikam pacilāt, bet kuras galu un vaininiekus diemžēl visticamāk varam negaidīt.

meksikanka un Ella, kuri tad vēl, bez šīs biļešu ažiotāžas un dažiem nokrāsotiem bērnudārziem ir tie Nila labie darbi, par ko viņu tā aizstāvēt?
Pie kam biļešu diferencēšana ir mēģinājums pielaizīties vēlētājiem, tajā pašā laikā lāpot nenormālo deficītu Rīgas budžetā, kuram loģiska pamata nav. Šeit nav runa par to, ka Nils ir krievs. Manis pēc tatārs vai mongolis. Bet pēdējo gadu Rīgas budžeta pārskati liecina, ka viņš ar Rīgas naudu rīkojas nemākulīgāk par jebkuru iepriekšējo Rīgas mēru. Bet esam, esam mēs banānu republika, ja ar pilnīgi amorāla lēmumam pieņemšanu, savas neprofesionalitātes slēpšanas nolūkos, ir iespējams iegūt tik ļoti daudzu cilvēku labvēlību.
meksikanka
Manis pēc, lai izrādas, bet dara

Man gan nepatīk, ka Saskaņas Centrs apmaksā savu priekšvēlēšanu kampaņu no Rīgas Domes budžeta un dara to, imitējot darbības, nevis darot lietas, kas reāli pilsētniekiem nāktu par labu.
Ella
Kuluaaros runaa ka

Nejauc kuluārus ar dzelteno presi - tie nav sinonīmi.
29.11.2013 00:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits