Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Irracionāla pieķeršanās

 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Sveikas! :)
Esmu ievērojusi, ka pieķeros dažādām lietām, notikumiem, no kā pēc tam negribas šķirties.
Ir loģiskas un neloģiskas lietas, kam pieķerties.
Pēdējā laikā sapratu, ka esmu pieķērusies savai dr.lv parolei :D Jocīgi, ne?

Kādas ir tās lietas, kam šobrīd esat vairāk vai mazāk neloģiski pieķērušās?
21.11.2013 20:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pirmais, kas ienāca prātā ir šķīvis. Virtuvē dzīvo ovālas formas balts antīks trauks, kurā var skaisti servēt maltīti.. Es reizēm gatavoju ēdienu ar nolūku to izkārtot tieši iemīļotajā šķīvī.. pat mazgājot tas saņem īpaši rūpīgu attieksmi :D

Otrajā vietā varētu būt dakša, ar kuru maisu mīklu, kuļu olas.. kadi tieši to dakšu paņemu rokā.. šķiet roka ir kā pieaugusi klāt un varu būt ''kings'' virtuvē :D

Izklausas smieklīgi, bet, ir ne viens vien virtuves piederums, kurus izmantoju kulinārajās kaislībās.. gatavošana bez tiem šķiet šobrīd neiespējama :)
21.11.2013 20:47 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Es vēl mēdzu pieķerties pildspalvām. Ja konkrētā laikā lietoju vienu pildspalvu, bet kaut kādā brīdī sāku lietot citu, kamēr tā otra vēl darba kārtībā, jūtos, ka krāpju savu pildspalvu :D
21.11.2013 20:50 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Telefoniem, es vienmer milu savu telefonu, no kura ir pec tam gruti skirties. Tagadejais jau ari ir sacis glukot, bet es nevaru no vina skirties Visi saka, "ak dievs, no kura gadsimta tu esi, tev vajag iphone." Bet es milu savu felefonu.
21.11.2013 20:54 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Es iemīlējos savā jaunajā somā :D Skaistule (l) noliku uz dīvāna, skatos un tīksminos. Gaidu attiecīgu iziešanu cilvēkos :D
Varēs mazbērniem mantojumā norakstīt!
Kā arī nevaru iztikt bez noturīgā Loreal acu lainera, kā no rīta uzmālēju, tā vakarā nekas nav mainījies.
21.11.2013 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits