Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
happy - es ari neprotu izbaudit grutniecibu.
Vispar nesaprotu, kas tur skaists. :(
Medz teikt, ka gaidisanas laiks ir skaists utt., bet nu nezinu gan. :D
13.06.2014 13:42 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Kur nu auksti +20 stabili katru dienu ....
13.06.2014 13:42 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu. Ārā riktīgi vēss. Kleitā par pliku. 20 grādi kaut kā nejūtas, rāda kādus 15.
13.06.2014 13:55 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Un visu laiku uz pinkšķi velk un bimba nāk. Kaitina
13.06.2014 13:55 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Nesaprotu tās grūtnieces,kuras prot izbaudīt šo laiku. Viss jau ir forši. Tikai es laikam sapratu, ka ļoti gribu bērniņu, bet ienīstu grūtniecību.


+++ Kā kopija. Es arī nespēju izbaudīt. Nav jau tā, ka nepatīk, bet nav arī tā, ka baigi patīk.
13.06.2014 13:56 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Man ari nepatika but stavokli,jutos resna un nesmuka,par spiti tam,ka bija daudz sieviskigu grutniecu drebju.
kirsis tik forsi raksta,ka man pat asaras acis saskreja par to, ka man nesanaca sakuma izbaudit kopa busanu as savu mazuliti :(
13.06.2014 14:12 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Happy - izskatas, ka tev ir nevis problema ar apgerbu, bet gan ar hormoniem. Paaries!

Man atkal tiiik loti patika but stavokli, ka es jau atkal gribu but grutniece. Sakuma es baidijos but resna/ nesmuka/ chikstosa/ kapriza utt, lidz ar to pastiprinati pieversu sev uzmanibu - puceju seju un matus. Grutniecibas laika atlavos pat nedaudz vairak un koshak, krasoju lupas, ko nekad nedariju, taisiju frizuras, lokoju matus...
Rupejos par savu adu, smereju ellas, kremus un rezultata ada palika vel labaka tiesi elastibas zina ( ja neskaita briesmigo niezi ).

Nopirku H&M divas vienadas, bet dazadu krasu kleitinas. Parastas, ne grutniecu, pilnigi apspiletas un staipigas. Pirms tam nekad nebutu tadas vilkusi, jo man spiestos ara riepina. Bet tad - speidas ara mans lepnums - mans puncis :) Ta ari nonesaju tas kleitas visu laiku mainot tik aksesuarus. Un man bija vienas superigas grutniecu bikses, ko nesaju non-stop. Viss, neka jau tur daudz nevajag. It seviski jau vasara ( man no oktobra lidz aprilim bija sniegs te un -15).
Ka jau no grutnieces no manis gaidija mazak un es vareju vairak atpusties un paslinkot, kas ari deva speku. Aj, tik forsi bija vnk nogazties gulta jebkura laika, est jebko un pieprasit Makiti vai ko sirds karo cauru diennakti :)
Un tad 30. nedela sakaracar GD mani nosedinaja uz striktas dietas un tas bija labakais, kas ar mani bija noticis, jo tik pareizi es muzha nebiju edusi. Lidz ar to es jutos vel labak un pacilatak.
Protams, katrs cilveks ir savadak, tacu mums vienmer ir iespeja izveleties - saskatit negativo vai pozitivo. Cikstet par tusku vai apbrinot to, ka jusos pukst divas sirdis.
Izbaudat, jo pirma grutnieciba, tapat ka pirmais berns vais nebus nekad!
13.06.2014 15:46 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.09.2012
kāda ir lietojusi Bambino Mio autiņus? ja jā, cik bikšeles/marles iegādājāties līdz 5kg, 5-7kg utt

sunscreen ko stāstīja MK lekcijā?
13.06.2014 16:25 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es grūtniecības sākumu,kas bija pavasarī staigāju baltās biksēs un visādās smukās blūzītēs. Vasaru kleitās, garās ,pusgarās, platās, neplatās. Rudenī nopirku H&M 2 grūtnieču bikses, dažas blūzes, lai lielajam puncim ir vieta un staigāju. Īpaši daudz drēbes nemainiju un nestiloju :D
Tikai grūtniecības laikā pastiprināti sāku interesēties par auskariem un nagu lakām :D
Un pēda izauga no 36. izmēra uz 38. izmēru. Šodien pat nevarēju nopirkt kurpes smukas, jo 37,5 ir par mazu, bet 38.par lielu :(
13.06.2014 16:27 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Mari - man ar kaja izauga, bet man ir tragiskak, bija 40 izmers, palika 41, un 41 izmera smuku kurpju ir ļoti maz, pagaisnedel ar asaram acīs atnacu majās no veikaliem...
13.06.2014 17:13 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tas ir tik stulbi.. Vecās ,mīļās kurpes vispār neder..
13.06.2014 17:18 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
jā, man bija tik daudz smuku kurpju, nesen saņēmos, sakopu un sapakoju visas kurpītes, pagaidīsu vēl kādu laiciņu, varbūt kaja samazināsies :D ja nē tad izdalīšu draudzenēm.... :(
13.06.2014 17:39 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Happy, man atkal tiesi patika, ka bija iemesls pirkt jaunas drebes :D Es nesaju gandriz tikai grutniecu drebes, dazas iedeva masa, dazas kolege, so to pati nopirku, piemeram, asos un h&m. Man pat zel, ka dazas no tam nevaresu valkat, kad nebusu grutniece! Ar to resnumu gan ir ka ir, svars audzis par daudz, ari mani uzsedinaja uz dietas (prieks manis neest saldumus ir dieta)... Par to mazliet gruzons, bet pati jau vainiga, ka biju tik aiznemta ar magistru, ka par normalu est gatavosanu pat nedomaju. Tagad "baudu" rezultatu.
Nadiiniite, lekcija bija forsa, daudz kas bija noderigs. Rezultats bija tads, ka biju velejusies: gatavojot vakarinas, visu laiku dungoju dziesminas :) Pateicu tetim, ka ir laiks ari vinam sakt runat ar punci, no ritiem sabucot utt. Tiri teoretiski - mazais dzird skanas jau no 16.nedelas, kad ir izveidojusies skrimsli ausis un skanai ir kur rezonet. Nekada gadijuma nevajagot likt uz punca austinas ar muziku, mazajam tas ir parak liels kairinajums. Mazais pat dzird, kas notiek majas otra istaba. Mazais atpazist intonacijas, ta ka kliegt aiz dusmam grutniecibas laika nevajag. Mazais par savejo vidi pienem to, kada mamina, vinu gaidot, uzturas. Ja mamina dzivo stresa, trauksme, bedas, tad mazais sadu stavokli atzist par normu un sava dzive varetu but lidzigs. Nu, visadas gudribas stastija :)
13.06.2014 19:05 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Šodien dēliņam jau nedēļa-tik ātri paskrēja-viņš ir tik jauks bēbis.Tik mīlīgi izskatās,ka viņš smaida pa miedziņam,nu tāds mīļums.Reizēm paniķojas,bet kopumā mums iet forši.
cik ilgā laikā jums savilkās punči?
Nu jau nedēļa pagājusi,vēl ir tāds puncis mazs,bet redzu,ka ar katru dienu mazāks paliek,ceru,ka pati arī vēl pakusīšu,savādāk nav īsti ko vilkt,vecajās vēl neielienu.
13.06.2014 19:23 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Caen, savilkās var teikt dažu dienu laikā:)
Man tāpat kā Dominikai ļoti patika grūtniecības laiks:)nekādus grūtniecu apģērbus nepirku, vilku parastos veikalos pirktu apģērbu:)
13.06.2014 19:36 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mazajam jau 6.mēneši, bet puncis ir mana problēma, nekas tur baigi nesavilkās. Iepriekš jau bija man riepa, bet ne tik liela.
13.06.2014 19:43 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Labvakar, maaminjas un toposhaas maaminjas!

Intereses peec gribeju pajautat - kaa jums uzlaboja/pasliktinajas/izmainijas attiecibas ar savu otro pusi, kad uzzinajat, kad esat stavoklii? :)
Mums tads pacilats noskanojums, skatamies uz bebju veikaliem, lasam kopa, skatamies filmas, bet sodien pastastiju savai radiniecei,ka esmu gaidibas, kura ari ir jauna maminja dazus menesus vecam bebim un vinja teica, ka kops ta briza, kad vinja palika stavokli attiecibas izmainijas uz slikto pusi - virs sacis dzert, pirms pasham dzemdibam teicis, ka vinja simulee saapes utt, ka nemaz nav laiks dzemdet, jo arsts pateicis esot citu datumu.
Gribeju iegut pozitivu gimenes atbalstu, bet ieguvu tadu nepatikamu iespaidu... jo vinas virs likas tik jauks virietis!
13.06.2014 19:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Grūtniecību ne velti sauc par grūt-... Tas noteikti nav viegls periods dažādu iemeslu dēļ - gan toksikozes, gan visādi uztraukumi analīzēs, gan biežā urinēšana, gan visādas sāpes, vilkšana, krūšu piebriešana, pirmpiens, hormonālās svārstības, svara pieaugums u.t.t. Paveicās, ja visas pazīmes nav tik izteiktas. Vislabākais periods, noteikti ir grūtniecības vidusposms, kad vēders ir jau skaidri pamanāms, bet nav vēl pārāk liels un smags, toksikozes jau beigušās, svars vēl ne tik izteikts un būtībā arī nekādu citu sūdzību nav. Šo posmu arī es izbaudīju. Tik patīkami bija sajust mazuļa vandīšanos pa punci!!! :D Uz grūtniecības pašām beigām biju jau morāli un fiziski piekususi - katru dienu sāpēja kaut kas cits, knapi kustējos un katru dienu gaidīju, ka nu tūlīt tūlīt sāksies dzemdības, bet kā nesākās, tā nesākās... Biju reāli izbesījusies! :D

Vēders gan samēra normāli savilkās. Lai gan jūtu, ka āda uz vēdera vairs nav tik tvirta kā bija pirms grūtniecības.
13.06.2014 19:59 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Zii - tā kā mazais bija gaidīts un plānots, tad attiecības tikai uzlabojās.
13.06.2014 20:27 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Mums arī mazais bija plānots un gaidīts, bet diemžēl mazajam piedzimstot attiecības ar vīru pasliktinājās ļoti. Vīrs jau runāja par šķiršanos, šobrīd mazajam gandrīz 4 mēneši, attiecības pamazām uzlabojas.
13.06.2014 21:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits